Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Orator
Reputacja: 2377
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: BitBoy » poniedziałek, 20 maja 2019, 18:20

miluu pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 15:52Crimen Sollicitationis
Wspomina o tym Tadeusz Bartoś:

Początkujący
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0

Postautor: iwory » poniedziałek, 20 maja 2019, 23:54

BitBoy pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 00:19
adamu79 pisze: niedziela, 19 maja 2019, 22:11Chcesz mieć prawdziwy kompas to przeczytaj
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4864201/ ... ntykultury Złapiesz wtedy szerszy kontekst i zrozumiesz gdzie byliśmy, gdzie jesteśmy i gdzie zmierzamy.

Twórczość Karonia(określonego też "idolem szuroprawicy" w recenzji na lubimyczytać.pl) jest mi znana, oglądałem jego wykłady, których treść zawarł w książce. Mam do niego podobne zastrzeżenia co autor kanału Wojna Idei.
Spoiler:
Karoń wszędzie widzi marksizm. Jak otwiera szafę, lodówkę lub konserwę to też wyskakuje mu z nich marksizm. Nie ma żadnej innej przyczyny zła na świecie. Tylko marksizm. A receptą na całe zło jest oczywiście katolicyzm.
Więcej o rzetelności w twórczości Karonia:
https://kompromitacje.blogspot.com/2019 ... ksizm.html
https://kompromitacje.blogspot.com/2019 ... anymi.html
Masturbowanie się marksizmem jest teraz na fali w YT i wśród gimbo-prawicy, więc poniekąd to rozumiem. To kolejne uproszczenie bardzo złożonych procesów społecznych, o czym wspomina film o "szurach" z postu powyżej. Wiadomo - "Raz sierpem raz młotem..."

I dla odmiany nie interesuje mnie czy Karoń jest synem ubeka, czy jest agentem i od kogo bierze pieniądze. Nie wiem też czy miał dziadka w wermahcie lub NKWD. W majtki mu też zaglądał nie będę. Odnoszę się tylko do treści które zaprezentował publicznie. Tak, wiem, to szokujące "zaniedbanie" z mojej strony.
Karoń jako jedyny i pierwszy (sic!) pytał się kto to jest Altiero Spinelli
i pytał dlaczego się o tym nie mówi..
teraz po 3,4 lat w TVP to jest normalne ,ale kiedyś to była abstrakcja..
- 8-) wykonał kawał dobrej roboty ..

Dodano po 17 minutach 40 sekundach:
vjankuv pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 14:49
adamu79 pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 14:35Człowieku... czy przez piękne słońce za oknem wystąpiły u Ciebie efekty przegrzania?

Nie rozumiesz, czy nie chcesz rozumieć analogii?
adamu79 pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 14:35No popatrz - czyli wierzysz w katolicki spiseg. No i lewackie gazety o tej instrukcji milczą..

Nie muszę brać na wiarę czegoś co jest rzeczywiste.
W kościele nie ma spisku, nie ma mafii. Sama organizacja jest natomiast zdecydowanie grupą przestępczą.
Tuszowanie i krycie swoich ludzi i braku wobec nich konsekwencji.
Układy z politykami.
Pobieranie dofinansowań od państwa jak chociażby toruński ojciec.
Brak podatków i jawności finansów.
Kościół na świecie zachowuje się jak grupa gangsterów, która jest pełna przywilejów i ma więcej do powiedzenia niż powinna tylko dzięki układom.
Nie potrzeba instrukcji, do tego czego żądasz. Prędzej czy później kościół się potknie i wyjdą na światło dzienne informacje, które zamknął co niektórym jadaczkę i wybiją pseudofakty na obronę KK.
adamu79 pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 14:35Jesteś szurem?

Jestem osobą, która drąży temat jakim się zainteresuje z wielu źródeł. Sam zrób metanalizę, to nie boli, a zaoszczędzi Ci rozczarowań w przyszłości. Kościół był w stanie robić kisiel z mózgów swoim wyznawcom przez ostatnie dwa tysiące lat. Czasem wystarczyło kilku krzyżaków, strach przed czarami i gniewem bożym, czasem wizja dostąpienia samego boga po śmierci. Obecnie w dobie oświecenia, internetu, dostępu do informacji, postępu, ludzie przestaną się dawać dłużej nabijać w butelkę, może chociaż w tej kwestii.
Jak zniszczyć państwo :40 minutowy skrót wykładu byłego agenta KGB (pracującego pod przykrywką dziennikarza) Jurija Bezmienowa (występującego także pod nazwiskiem Tomas Schuman). W wykładzie omawiane są techniki dywersji ideologicznej. Materiał pochodzi z czasów zimnej wojny, ale jest przerażająco aktualny także dziś.
ile razy można wklejać żródła ,kolega Bitels wklejał 30 razy chyba w ostatnich 5 latach :roll: ..:

Dodano po 19 minutach 17 sekundach:
od 7.13 : Demoralizacja : proces trwa od 15 do 20 lat : religia,system edukacji,sfera życia społecznego,admministracja państwowa.. :ugeek:
a resztę przedstawi,wyjaśni koleżanka Nariensi ,bo ja nie mam czasu ,zarobiony jestem .. :mrgreen:
czuwaj !

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1544
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » wtorek, 21 maja 2019, 06:23

W październiku w Kopenhadze otwarty zostanie dom publiczny dla zoofilów. To pierwszy taki przypadek na Starym Kontynencie. Duńskie prawo zezwala na stosunki człowieka ze zwierzęciem. Zwierzęca prostytucja też jest dozwolona pod „warunkiem, że zwierzę nie cierpi”.

Zdaniem ministera Żywności, Rolnictwa i Rybołówstwa Danii, Vlada Jorgensena seks ze zwierzętami to konstytucyjne prawo każdego obywatela.
Czynności seksualne ze zwierzętami w kopenhaskim zooparku erotycznym będzie kosztować od 70 do 150 euro.
https://nczas.com/2017/08/26/dom-public ... openhadze/

W Polsce jest prawdopodobnie najlepiej na świecie, jeśli chodzi o wartości moralne/etyczne, stąd tylu durni, którzy nie odróżniają zwyrodnialstwa od działań mających na celu utrzymanie wysokiego statusu, nie zdają sobie sprawy jak dużo gorzej jest poza środowiskiem, w którym się kształtowały ich poglądy.

Zresztą trzeba albo doświadczyć, albo poznać to co się dzieje w innych zakątkach świata. Pedofilia, pederastia, handel dziećmi, zoofilia, mordownie, alkoholizm/nikotynizm/narkomania, korupcja. Syfu na świecie jest więcej i nie trzeba brać z tego przykładu. Warto wiedzieć co jest tam, co jest tu, kim się jest i kim oni są względem nas samych.

Prawo/Lewo - współczujcie sobie, jeżeli jeszcze nie załapaliście, kto wymyśla podziały ideologiczne.

@prezes @nariensi @vjankuv @domator Popieracie tego typu inicjatywy?
vjankuv pisze: poniedziałek, 20 maja 2019, 09:29Kościół uczy miłości i tolerancji,
Kościół ma g do gadania, bo to tylko kościół. A to że w Polsce jest systemowym RAKIEM, to już w zasadzie powinien mieć pretensje do samego siebie, przed Panem Bogiem. "Według różnych szacunków istnieje od 4200 do 10 000 religii. Samych wyznań chrześcijańskich jest ok. 41" Człowiek jest kształtowany przez system i innych ludzi, rodziców, nauczycieli, nie widzę powodów dlaczego ma być wyróżniany akurat KK w świeckiej EU, skoro to jest suma wypadkowa jakimi jesteśmy ludźmi naprawdę, tam wewnątrz siebie i myślę jest zawsze przełożenie na dobrobyt całego regionu.

Możemy sobie tu pisać terefere, puszczać videoprezentacje pełne miłosierdzia, i tak tego nie kupuje, bo czyny się liczą, nie puste slogany. A poza tym LIFE IS SHORT.
Ostatnio zmieniony wtorek, 21 maja 2019, 07:00 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1700
Reputacja postu: 
0

Postautor: domator » wtorek, 21 maja 2019, 06:59

amneziahaze pisze: wtorek, 21 maja 2019, 06:38@domator Popieracie tego typu inicjatywy?
Nie.
Ale one nie istnieja.
To jest artykul z 2017 i od razu zostal zweryfikowany jako prawacki fakenews:
https://wiadomosci.wp.pl/w-danii-powsta ... 969355393a
Szkoda czasu na takie pierdoly - ale to prawica ostatnio jest faktycznie najlepsza w trolowaniu i fakenewsach.
BitXpress - najprostszy kantor wymiany kryptowalut.
BitFilar - kryptoemerytura.
bitcoinaverage.pl - średni kurs BTC z giełd w PL

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » wtorek, 21 maja 2019, 07:00

domator pisze: wtorek, 21 maja 2019, 06:59zweryfikowany jako prawacki fakenews:
Nie chodzi o news tylko o inicjatywę samą w sobie.

Dodano po 1 minucie 15 sekundach:
domator pisze: wtorek, 21 maja 2019, 06:59Szkoda czasu na takie pierdoly - ale to prawica ostatnio jest faktycznie najlepsza w trolowaniu i fakenewsach.
Co to znaczy, że w Kambodży nie ma prawicy i dlatego zoofilia jest dopuszczalna, i to jest wolność, zgadza się wszystko?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: domator » wtorek, 21 maja 2019, 07:11

amneziahaze pisze: wtorek, 21 maja 2019, 07:01Nie chodzi o news tylko o inicjatywę samą w sobie.
Ale jaka inicjatywe? Nie bylo zadnej inicjatywy. Nikt nie mial planow zrobienia zoo-burdelu. Jakisz oszolom sobie to calkowicie wymyslil. Czego nie rozumiesz?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » wtorek, 21 maja 2019, 07:11

Zoofilia jest legalna w Skandynawii od rewolucji faszystowskiej lat 40 ubiegłego wieku. W Niemczech - od czasów rewolucji seksualnej w latach 60. Bezkarnie zaspokajać się ze zwierzętami można także m.in. w niektórych Stanach USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Belgii, Niemczech, Rosji.

Gdy tylko pojawia się postulat karania tego zboczenia, uruchamia się silne lobby zoofilskie, które torpeduje takie plany. Tak było np. w Niemczech w zeszłym roku, gdzie odbyły się demonstracje wzywające do wolności seksualnej. Agencje oferujące usługi zoofilskie można spotkać także w Polsce np. w Warszawie.
Dodano po 4 minutach 16 sekundach:
domator pisze: wtorek, 21 maja 2019, 07:11Czego nie rozumiesz?
Że można w ogóle coś takiego forsować, tudzież zamiatać wynaturzenia pod dywan, przechodzić między tym obojętnie. Ale w sumie racja szkoda czasu całe forum jest fejkiem, bo i tak niczego ów spór nie zmieni.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: domator » wtorek, 21 maja 2019, 07:19

amneziahaze pisze: wtorek, 21 maja 2019, 07:15Że można w ogóle coś takiego forsować
Ale nikt niczego nie forsuje bo ten "fakt" nie mial miesca. To wymyslona sytuacja. Jak mozna dyskutowac o czyms czego nie bylo. Moze porozmawiamy o Twoich pogladach na temat seksualizacji poglowia bydla na Marsie. Slyszalem ze krowy na Marsie sa seksualnie wyzwolone i sypiaja z kim popadnie - nawet z marsjanami. Co sadzisz na ten temat? Nie potrafie zrozumiec jak emigracja na Marsa mogla je tak zmienic....

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » wtorek, 21 maja 2019, 07:25

domator pisze: wtorek, 21 maja 2019, 07:19Co sadzisz na ten temat? Nie potrafie zrozumiec jak emigracja na Marsa mogla je tak zmienic....
Samo założenie, że ktoś ma prawo do czegoś w imię wolności, również wynaturzeń - jest moim zdaniem chore.

Z posta wyraźnie wynika jakie mam poglądy, fakt, szkoda czasu w ogóle dyskutować na tym forum.

Dodano po 1 minucie 22 sekundach:
domator pisze: wtorek, 21 maja 2019, 07:19Ale nikt niczego nie forsuje bo ten "fakt" nie mial miesca.
Post wyżej wyraźnie jest określone gdzie to jest dopuszczalne, także no nie wiem, pewnie też fejk.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: domator » wtorek, 21 maja 2019, 07:39

amneziahaze pisze: wtorek, 21 maja 2019, 07:26także no nie wiem, pewnie też fejk.
Oczywiscie
https://www.ciwf.pl/aktualnosci/2015/04 ... e-zoofilii
"Na terenie UE zoofilia jest nadal legalna w Finlandii, Rumunii i na Węgrzech." Czyli ani w Niemczech, ani w Belgii ani w GB nie jest legalna. O USA sie nie wypowiadam bo nie wiem.
Opierasz sie na nieprawdzie i Twoje wnioski sa zatem nieprawdziwe. Choc oczywiscie ideologicznie sluszne - zoofila powinna byc zakazana moim zdaniem. Jednak epatowanie jakimis bzdurnymi wpisami z internetu na zasadzie "Uciekajmy z UE bo tu zaraz bedzie nakaz zoofilii w szkolach podstawowych" to dzialanie na poziomie wyborcy PiS. Dla mnie EOT na dzisiaj.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » wtorek, 21 maja 2019, 07:45

domator pisze: wtorek, 21 maja 2019, 07:39Czyli ani w Niemczech, ani w Belgii ani w GB nie jest legalna.
Napisz lepiej, kiedy została zdelegalizowana.

Dodano po 2 minutach 49 sekundach:
domator pisze: wtorek, 21 maja 2019, 07:39 Jednak epatowanie jakimis bzdurnymi wpisami z internetu na zasadzie "Uciekajmy z UE bo tu zaraz bedzie nakaz zoofilii w szkolach podstawowych" to dzialanie na poziomie wyborcy PiS. Dla mnie EOT na dzisiaj.
Chciałem się po prostu dowiedzieć czy środowiska lewicowe wspierają wolność również do dewiacji, bo z tego słyną.

W Kambodży z kolei jest monarchia i ciche przyzwolenie różnego typu wynaturzeń, co potwierdza tylko regułę, że ten wątek to też fejk dla sadomasochistów. Chyba nie został założony na poważnie, poziom poziomem, a dno dnem, nie wiadomo co tu jest głupsze.

Weteran
Reputacja: 1407
Reputacja postu: 
5

Postautor: nariensi » wtorek, 21 maja 2019, 16:37

Tak amnezia - life is short.
Żeby przestać p...ć jakim to jest się biednym, bo mu wolność się zabiera zapraszam do mojego szpitalnego świata, gdzie ojciec traci władzę w kończynach i nie wiadomo czy nie życie i musi egzystować w klatce bólu bez nadziei na poprawę.
Gówno wiecie o wolności.

nie wywoływać mnie czepialsko ivory i inni z "problemami"

Orator
Reputacja postu: 
5

Postautor: BitBoy » wtorek, 21 maja 2019, 17:46

Mam podobne odczucia. Czasem czytam tutaj teksty i nie mogę wyjść z podziwu jakimi sprawami ludzi mają „problemy”. Gdy ja myślę o sprawach jakie można by poprawić w mojej rzeczywistości to zazwyczaj przychodzą mi do głowy przyziemne rzeczy typu:

- Chciałbym by było mniej dziur na drogach, co bym se podwozia nie psuł.
- Chciałbym by po skierowaniu do lekarza specjalisty nie okazywało się, że najbliższy termin jest na styczeń 2020. Do tego czasu już sam albo wyzdrowieję, albo zdechnę.
- Chciałbym by ludzie częściej się myli, bym w kolejce do kasy nie musiał latem stać na bezdechu.
- Chciałbym by ktoś na poważnie zajął się problemem alkoholizmu, bo sporo osób mi znanych zmarnowało alkoholem swoje życie i życie swoich rodzin. Niektórzy nawet to życie stracili. Uważam to za bardzo poważny problem.

Ot, proste marzenia prostego człowieka. Żadna tam tęcza, pedały czy transy. Nigdy nie przyszło mi do głowy by umieścić na tej liście np. cudzą seksualność. Nigdy nie sprawiła ona by mój komfort życia był lepszy czy gorszy. Nigdy nawet moi sąsiedzi nie uprawiali seksu w sposób taki bym się o tym dowiedział. Nie spotkałem nawet osoby otwarcie homoseksualnej, pewnie się z tym nie afiszowali i byli dyskretni. Ale jak czytam tutejsze teksty to widzę że niektórzy mają inaczej niż ja. Nigdzie nie spotkałem się z taką ilością treści o cudzej seksualności i zboczeniach co na tym forum. O pedałach, pedofilach, trans, zoofilach i każdych innych -filach. Widzę że niektórzy tym po prostu żyją. Cudze krocze nie daje im spać po nocach. Wstają rano z myślami mocno odmiennymi od moich, typu:

- Kur.., jak ja nienawidzę tych pedałów.
- Ciekawe czy sąsiadka spod numeru 12 każe swojemu owczarkowi robić jej minetę… Hmm…
- Ten sąsiad z dołu jakiś dziwny, pewnie daje swoją pałkę kotu do wylizania… Na bank…

A jak nawet takie sytuacje nie mają miejsca, to sobie stworzą fake newsa że miały miejsce. By mogli się tym przejmować i ogłaszać koniec świata. Nawet jak to nie istnieje.

Początkujący
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » wtorek, 21 maja 2019, 18:36

Ok, ale po jaką cholerę zaglądasz do tego tematu skoro niby Cię to nie interesuje? Tak samo inni co tu się produkują, idźcie sobie do "prawackiej zarazy" a ten temat jest przecież od lewackiej zarazy, której pełno wszędzie.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2504
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » wtorek, 21 maja 2019, 19:04

@BitBoy
Nie jest tak jak piszesz. Tzn., jest ale tylko patrząc z punktu widzenia skrajnego prawicowca. Lewakom to jest właśnie obojętne co kto robi z penisem i gdzie go wkłada do momentu aż nikogo nie krzywdzi. Lewak jedynie powstrzymuje tyranie jaką prawacy prezentują ludziom innym niż oni sami.

Jest to temat jak każdy inny, tylko po prostu jest on teraz na wokandzie przez Sekielskich.

Załóż temat dotyczący tych bardziej przyziemnych problemów, to i tam zacznie się dyskusja o dziurach w derogacji, NFZ, ZUS, KRUS, dobie pracowniczej, ośmio godzinnemu systemowi pracy, mandatom itd.
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
-7

Postautor: amneziahaze » wtorek, 21 maja 2019, 20:53

nariensi pisze: wtorek, 21 maja 2019, 16:37Gówno wiecie o wolności.
Chyba o sadomasochistach. Zamiast żyć na jachcie na Bonobo, sama wybrałaś sobie pseudo pomoc ludziom, którym rzadko kiedy udaje się pomóc z założenia ideologiczna walka doprowadzająca do klęski, tudzież odwracanie kota ogonem.

Idź do kościoła, pomódl się za tych ludzi, z pewnością otrzymasz pomoc z niebios.

Orator
Reputacja postu: 
4

Postautor: BitBoy » wtorek, 21 maja 2019, 21:18

vjankuv pisze: wtorek, 21 maja 2019, 19:04Jest to temat jak każdy inny, tylko po prostu jest on teraz na wokandzie przez Sekielskich.

Mi nie chodzi o Sekielskich, tą sprawę rozdmuchano zaledwie kilka dni temu. I bez nich jak bumerang, powraca w pewnych środowiskach temat CUDZEJ seksualności. To dla mnie o tyle komiczne, że nie ma ona(jak pisałem) żadnego wpływu na moją codzienność. Jest wiele istotnych kwestii, z którymi na co dzień ludzie się zmagają i którymi społeczeństwo powinno się zainteresować. Mimo to pewna grupa ludzi uznała że uszczęśliwią wszystkich zaglądając im w majtki. I czy to, co się w tych majtkach dzieje, odbywa się po bożemu. Człowiek ma poczucie absurdu w 2019 roku, widząc jak część społeczeństwa idzie na wojnę z tęczą i cudzym sposobem na orgazm. To każe zastanowić się co muszą odreagować ze swojej sfery seksualnej, skoro nie mogą zasnąć myśląc o tym, co robi w łóżku człowiek, którego nawet nie znają. Ktoś uznał że to zagrożenie, i że ma wysoki priorytet. Wyższy od edukacji, gospodarki, służby zdrowia, walki z kluczowymi przyczynami zgonów, wypadkami na drogach, zatruciem środowiska, śmieciowego żarcia którym się wykańczamy, alkoholizmem, paleniem, nowotworami, cyklicznym dymaniem nas przez polityków i setkami innych problemów. Pewnie ten co uznał że zagraża nam Harry Potter. I w koło tym samym ludziom trzeba tu tłumaczyć że Harry jest ok, że nikogo nie skrzywdzi, i że w szafie nie ma potwora. A on na to że nieprawda, bo na Frondzie napisali... I tak bez końca.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 870
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 21 maja 2019, 21:20

Pisał o tym wszystkim Urban nie raz i nie dwa... Sekielski zrobił film to dopiero wszyscy się obudzili...

Weteran
Reputacja: 1407
Reputacja postu: 
1

Postautor: nariensi » wtorek, 21 maja 2019, 21:38

amneziahaze pisze: wtorek, 21 maja 2019, 20:53Zamiast żyć na jachcie na Bonobo
Życzę ci dożywotniego pobytu na jachcie na wymarzonym srobobo, najlepiej od jutra.
A ja będę z miłością podcierać tyłek ukochanym osobom aż do ich końca.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2504
Reputacja postu: 
2

Postautor: vjankuv » wtorek, 21 maja 2019, 21:41

@amneziahaze
Co to za teksty? Znów za wiele przez banknot przeleciało?
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Wróć do „Hyde-Park”