Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Weteran
Reputacja: 1757
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Harmony » niedziela, 12 maja 2019, 16:13

anagamidev pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:57no i tym przykładem znowu udowadniasz jakim jesteś czasami debilem i posługujesz się absurdem
Przecież ja to celowo piszę :D Nie dyskryminuj debili :D
anagamidev pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:57Ech, skąd wiesz może takie osoby lepiej wychowają swoje dziecko niż niejedna para heteroseksualna
Nie wiem i nie chcę wiedzieć. A także cieszę się, że żyje w takim społeczeństwie, które w większości podziela moje zdanie :) Już było na ten temat wałkowane X razy.

Po pierwsze kontrolowane badania w warunkach laboratoryjnych, po drugie precyzyjna inwigilacja i dopiero wtedy można się zastanowić nad dawaniem dzieci potencjalnym pedofilom :) :D
The truth will set You free

Weteran
Reputacja: 1318
Reputacja postu: 
0

Postautor: nariensi » niedziela, 12 maja 2019, 16:14

Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 16:01A prawo jest jak płot. Baran się zatrzyma. Orzeł przeleci, a kret przejdzie pod płotem.
Często stosujesz tą życiową mądrość? Bo wiesz, jest jeszcze i taka: "Ten, co wciąż depce prawo, rzadko stoi mocno na nogach." :mrgreen:

Weteran
Reputacja postu: 
4

Postautor: Harmony » niedziela, 12 maja 2019, 16:16

vjankuv pisze: niedziela, 12 maja 2019, 16:10Tym sposobem można zgadzać się na wszystko co tylko politykom przyjdzie do głowy, bo zawsze można się zawinąć jak nam nie pasuje. Gorzej jak już nie będzie gdzie się zawijać. I Ty z rodziną się zawiniesz i z musu będziesz zostawiał innych, na których Ci zależy, bo im nie opłacisz życia w raju, do którego byś potencjalnie uciekał.
Faktycznie, bo związki homo i adopcja dzieci przez nich to największy problem tego świata dotykający każdego człowieka...

Póki co jedyny powód, żeby się stąd zwijać to spierdolone podatki. Z całą resztą idzie żyć.

Dodano po 4 minutach 21 sekundach:
nariensi pisze: niedziela, 12 maja 2019, 16:14Często stosujesz tą życiową mądrość?
Zawsze, jeśli tylko mogę i wiem, że konsekwencje mnie nie dosięgną oraz nikomu nie zrobie tym krzywdy :)

Już nie udawajcie takich świętoszków, że wszystko robicie zgodnie z prawem ;)

W życiu trzeba być cwanym lisem.

Trzeba być drapieżnikiem, a nie ofiarą.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3061
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » niedziela, 12 maja 2019, 16:29

Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 16:20Faktycznie, bo związki homo i adopcja dzieci przez nich to największy problem tego świata dotykający każdego człowieka...
Nie no dla mnie związki homo nie wydają się niczym złym, jakiś zalegalizowany związek partnerski powinien być możliwy :D Co do adopcji to nie wiem, tutaj faktycznie mogą być jakieś zagrożenia :D Zdrugiej strony tak jakby w "normalnych rodzinach" nie dochodziło do patologii różnego typu :D Przecież pedofil też może związać się z jakąś kobietą zrobić sobie dziecko/adopotować i później krzywdzić je :D Dość często zdarzają się przypadki, że kilkumiesięczne dziecko zostało pobite albo jest rzucane jak szmaciana lalka. Argument dla mnie z dupy, bo każdy rodzic powinnien w takim razie przechodzić testy :D
Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 16:20Zawsze, jeśli tylko mogę i wiem, że konsekwencje mnie nie dosięgną oraz nikomu nie zrobie tym krzywdy
Tutaj może być to rozumiane różnie :D Przykładowo niepłacenie podatków czy kombinowanie to trochę okradanie wszystkich swoich współobytwateli, którzy grają z zasadmi i mimo wszystko jakoś sobie radzą uczciwie :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 1k$ soon! & LISK 3kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
:arrow: ANALIZA - osobny wątek

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: Harmony » niedziela, 12 maja 2019, 16:48

@anagamidev O związkach i adopcji już dużo było rozmów, także nie ma co tego kontynuować w nieskończoność. Formalizacja związków - ok, adopcja - stanowcze i kategorycznie nie. To juz wolałbym dać dzieci do wychowania wilczycy kapitolińskiej - przynajmniej wyrosły by na kogoś porządnego :mrgreen:

Wiesz. Ja odnoszę wrażenie że to rząd mnie okrada;) A ja dając im mniej niż powinienem po prostu nie daje się wyfrajerować i okradać. Zresztą im więcej osób takich jak ja tym lepiej i szybciej pierdolenie ten chory socjaliatyczno-demokratyczny pierdolinik. Robię dobrze i chce dobrze ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1392
Reputacja postu: 
6

Postautor: amneziahaze » niedziela, 12 maja 2019, 22:40

BitBoy pisze: niedziela, 12 maja 2019, 08:40Możesz co najwyżej pojechać z działki A do działki B pod administrację innego właściciela. System jest tam podobny, tylko inne dekoracje i lokalny koloryt. Nie ma żadnej mitycznej oazy gdzie można żyć w wolności i szczęściu.
Nie przeczę, jednak zejdź poziom niżej i zobacz jak się żyje ludziom w Ugandzie, Wenezueli czy Szwajcarii. Nie ma różnicy? Nie chodziło mi o zbyt ideologiczne podejście do tej sytuacji, i tak jesteśmy mrówkami na dnie oceanu, mimo to cały czas jestem zdania, że jeżeli już żyć to w odpowiednim środowisku z odpowiednimi wrażeniami. A codzienność wiadomo, wszędzie jest podobnie, ale nigdy tak samo.
anagamidev pisze: niedziela, 12 maja 2019, 12:21To jest naturalna, zdrowa konsekewncja całkowicie wolnego rynku nie poddanego żadnym regulacjom :D
Cały sęk w tym, że społeczeństwa z wolnym kapitalizmem, wolnym rynkiem kreują całe masy bezdomnych i obrzydliwie bogatych, i o ile ma to logiczne uzasadnienie, tak samo funkcjonowanie w takim środowisku ogromnych różnic klasowych już nie jest takie spoko w odniesieniu do naszej perspektywy, gdzie namiot w środku miasta wywołuje u nas zdziwienie.

Zresztą wiele razy pisałem i odpowiedzi nie dostałem od Ciebie, która polityka na świecie jest lepsza od polskiej. Wiem że polityka to patologia, jednak samo narzekanie na to że u nas jest mniej wartości fundamentalnych aniżeli gdzie indziej na świecie, byłoby kłamstwem z mojej strony.
vjankuv pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:01Chrześcijaństwo to największy zlepek hipokrytów jaki istnieje.

Każda wartość chrześcijańska nagminnie jest przez chrześcijan łamana a tym samym wymagają ich na nie chrześcijanach wywierając wpływ na decyzyje polityczne czy prawiąc moralne nauki.
To jest przede wszystkim ogromny biznes. Masa przykładów, gdzie najlepiej uderzać jest w target zidioconej większości, tj. największe stopy zwrotu. Ale to normalka.

@anagamidev Dzisiaj debilom wydaje się, że nie są debilami tylko cała reszta, a skrajne przypadki ludzi ostrzegających przed apokalipsą to już w ogóle jacyś psychopaci... Szkoda słów, co najlepsze, Ci debile okazuje się mają rację, bo jest ich więcej i generalnie warto być debilem, myśląc że jest się mądrzejszym od innych. Przykra tendencja, rak demokracji. Zresztą wielcy mędrcy, geniusze i rewolucjoniści naukowi z automatu w tych czasach SĄ MNIEJSZOŚCIĄ pod każdym względem.

Dodano po 4 minutach 26 sekundach:
Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 16:20W życiu trzeba być cwanym lisem.

Trzeba być drapieżnikiem, a nie ofiarą.
W tym świecie ani sumienie, ani zasady moralne tylko to co napisałeś jest faktem. Reszta to frajerzy, dla których wszyscy i tak są nienormalni albo debilami.

Dodano po 4 minutach 5 sekundach:
anagamidev pisze: niedziela, 12 maja 2019, 16:29bo każdy rodzic powinnien w takim razie przechodzić testy :D
50 lat temu w ogóle nikt się nad tym nie zastanawiał, państwo nie wchodziło w ten cały cyrk. Rodziny miały po 6-8oro dzieci. Dziś strach mieć dzieci, bo raz się nie opłaca, dwa brak wartości moralnych w spoleczenstwie, trzy panstwo wchodzi wszędzie, mozna dobrze konfabulowac sytuacje w rodzinie wymuszając w ten sposob srodki za pomocą instrumentow prawnych. Wychowanie dziecka i wartosci to dzisiaj drugorządny plan w wielu przypadkach i panstwo przyklada do tego rękę, moze i w dobrej wierze, niestety, takie są efekty nadopiekunczosci panstwa.

Z wiekiem w ogóle stawiam na surowe, sprawiedliwe wręcz prawo, to działa, choć niestety wygląda zbyt radykalnie w dzisiejszej perspektywie.

Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
anagamidev pisze: niedziela, 12 maja 2019, 16:29Przykładowo niepłacenie podatków czy kombinowanie to trochę okradanie wszystkich swoich współobytwateli, którzy grają z zasadmi i mimo wszystko jakoś sobie radzą uczciwie :D
Nie jest fair, bo ten który generuje więcej od innych(predyspozycje, zaangazowanie) musi płacić więcej. Więc Ty zupełnie masz jakieś dziwne pojmowanie tego świata albo nie widzisz tego na statystykach.

Zdolny, bardziej pracowity ma bardziej przechlapane od nieroba. Oto współczesny model państwa na świecie.

Weteran
Reputacja: 735
Reputacja postu: 
1

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 12 maja 2019, 23:49

Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 16:20Już nie udawajcie takich świętoszków, że wszystko robicie zgodnie z prawem
Prawo jest jak płot - koń przeskoczy, ja tam pomykam pod płotem popiskując ze strachu... A te barany jak stały, tak stoją :shock:

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » poniedziałek, 13 maja 2019, 00:14

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 13 maja 2019, 00:20

@amneziahaze nie znam drugiego takiego fatalisty jak Ty chyba :D
amneziahaze pisze: niedziela, 12 maja 2019, 23:05Cały sęk w tym, że społeczeństwa z wolnym kapitalizmem, wolnym rynkiem kreują całe masy bezdomnych i obrzydliwie bogatych, i o ile ma to logiczne uzasadnienie, tak samo funkcjonowanie w takim środowisku ogromnych różnic klasowych już nie jest takie spoko w odniesieniu do naszej perspektywy, gdzie namiot w środku miasta wywołuje u nas zdziwienie.
Cóż dlatego musi być równowaga między kapitalizmem, a socjalizmem :D Oglądałem ostatnio jak tam żyje się w HK, niby kolebka kapitalizmu, a okazuje się, że chujnia w chuj :D

amneziahaze pisze: niedziela, 12 maja 2019, 23:05Zresztą wiele razy pisałem i odpowiedzi nie dostałem od Ciebie, która polityka na świecie jest lepsza od polskiej.
Nie wiem :D Ja tylko chciałbym, aby w Polsce, w kraju w którym żyję była dobra, sprawiedliwa i otwarta na lepsze rozwiązania, a odnoszę wrażenie, że nie do końca taka ta polityka jest :D Zobaczymy po wyborach, teraz jest eurofilia :D
amneziahaze pisze: niedziela, 12 maja 2019, 23:0550 lat temu w ogóle nikt się nad tym nie zastanawiał, państwo nie wchodziło w ten cały cyrk. Rodziny miały po 6-8oro dzieci. Dziś strach mieć dzieci, bo raz się nie opłaca, dwa brak wartości moralnych w spoleczenstwie, trzy panstwo wchodzi wszędzie, mozna dobrze konfabulowac sytuacje w rodzinie wymuszając w ten sposob srodki za pomocą instrumentow prawnych. Wychowanie dziecka i wartosci to dzisiaj drugorządny plan w wielu przypadkach i panstwo przyklada do tego rękę, moze i w dobrej wierze, niestety, takie są efekty nadopiekunczosci panstwa.
Nie ma idealnego modelu wychowania dziecka :D Często jest tak, że trudne dzieciństwo powoduje, że taka osoba staje się bardziej samodzielna, ma większą motywację, żeby coś osiągnąć w życiu i stworzyć taką rodzinę o jakiej zawsze marzyła :D
amneziahaze pisze: niedziela, 12 maja 2019, 23:05Nie jest fair, bo ten który generuje więcej od innych(predyspozycje, zaangazowanie) musi płacić więcej. Więc Ty zupełnie masz jakieś dziwne pojmowanie tego świata albo nie widzisz tego na statystykach.

Zdolny, bardziej pracowity ma bardziej przechlapane od nieroba. Oto współczesny model państwa na świecie.
Już to kiedyś wyjaśniałem. Ogólnie praca powinna być odpowiednio wynagradzana, a podatki niskie :D Bo znowu dojdziemy do absurdów ile to znaczy zarabiać godnie :D Bo można zarabiać 2kPLN i można zarabiać 10kPLN wykonując pracę, która wymaga podobnego wysiłku i czasu :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 1k$ soon! & LISK 3kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev

Weteran
Reputacja: 735
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 13 maja 2019, 00:25

anagamidev pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 00:20Nie ma idealnego modelu wychowania dziecka Często jest tak, że trudne dzieciństwo powoduje, że taka osoba staje się bardziej samodzielna, ma większą motywację, żeby coś osiągnąć w życiu i stworzyć taką rodzinę o jakiej zawsze marzyła
Mówisz jak JKM o Korze... Zaraz oskarżą Cię o pedofilstwo :?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 13 maja 2019, 00:34

@anagamidev I lepiej?

Dodano po 1 minucie 32 sekundach:
W Polsce jest bardzo dobrze, problem w tym, że w Szwajcarii jest lepiej. I ja chcę lepiej.

Dodano po 54 sekundach:
anagamidev pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 00:20Nie wiem :D Ja tylko chciałbym, aby w Polsce, w kraju w którym żyję była dobra, sprawiedliwa i otwarta na lepsze rozwiązania, a odnoszę wrażenie, że nie do końca taka ta polityka jest :D Zobaczymy po wyborach, teraz jest eurofilia :D
Ale która polityka w EU jest lepsza. O to mi chodzi.

Dodano po 1 minucie 57 sekundach:
anagamidev pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 00:20Już to kiedyś wyjaśniałem. Ogólnie praca powinna być odpowiednio wynagradzana, a podatki niskie :D Bo znowu dojdziemy do absurdów ile to znaczy zarabiać godnie :D Bo można zarabiać 2kPLN i można zarabiać 10kPLN wykonując pracę, która wymaga podobnego wysiłku i czasu :D
Dobrze, ale pisz może o faktach, a niestety jest tak że bardziej pracowity/zdolny ma większe podatki z automatu. Masz jakieś kontrargumenty czy piszemy jak muminki bez celu?

Więcej/lepiej - wyższe podatki, czyli nie opłaca się tego pokazywać.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 13 maja 2019, 00:40

@amneziahaze nie wiem! :D
amneziahaze pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 00:38Dobrze, ale pisz może o faktach, a niestety jest tak że bardziej pracowity/zdolny ma większe podatki z automatu. Masz jakieś kontrargumenty czy piszemy jak muminki bez celu?
No ja mam swoje podstawy, żeby tak sądzić :D Nie da się, żeby było wszystko sparwiedliwie, tym bardziej w kapitaliźmie :D Jeśli obie osoby płacą powiedzmy 30% podatku, to uważam to za sprawiedliwe i tyle :D Tak czy siak osoba, która więcej zarabia dostaje na rękę więcej, bogaci się szybciej :D A też warto wiedzieć skąd biorą się pieniądze i że nie każdy może być mega bogaty, zawsze to będzie przeciąganie liny w swoją stornę najlepiej :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 13 maja 2019, 01:11

anagamidev pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 00:40No ja mam swoje podstawy, żeby tak sądzić :D Nie da się, żeby było wszystko sparwiedliwie, tym bardziej w kapitaliźmie :D
Moim zdaniem to błąkasz się po tym forum ze swoimi naiwnymi argumentami. Mieszasz, że kapitalizm, szowiznim, femiznizm, nic logicznego z tego nie wynika, tj. piszesz żeby pisać zamiast żyć jak człowiek, nie jak zombie.

Dodano po 1 minucie 36 sekundach:
anagamidev pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 00:40Jeśli obie osoby płacą powiedzmy 30% podatku, to uważam to za sprawiedliwe i tyle :D
Nie pisałem o średniej statystycznej, tylko o osobach bardziej zdolnych/pracowitych od ogólnej reszty,

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
anagamidev pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 00:40Tak czy siak osoba, która więcej zarabia dostaje na rękę więcej, bogaci się szybciej :D
Więcej zarabia bo na to zasługuje, a czym sobie zasłużyła by jej więcej zabierać na wszelkiej maści kretynów?

Dodano po 1 minucie 26 sekundach:
anagamidev pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 00:40A też warto wiedzieć skąd biorą się pieniądze i że nie każdy może być mega bogaty, zawsze to będzie przeciąganie liny w swoją stornę najlepiej :D
No nie każdy, bo życie to nie oszustwo, tylko jeden bardziej się stara, a drugi na nim żeruje, sądząc że go świat oszukał, tj. kraść bardziej uczciwym/pracowitym. A decyduje pieprznięty broker = w tym wypadku durny polityk-populista.

Nie widzisz w tym patologii? Współczuję.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
3

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 13 maja 2019, 01:22

@amneziahaze no może i naiwne, ale nie wierzę naiwnie w jakąś uptopię narzekając jaki to świat/system jest zły :D Jest jak jest, jest chujowo, a możemy robić, żeby było mniej chujowo i tyle :D A pisać sobie piszę, bo mogę :D
amneziahaze pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 01:12Nie pisałem o średniej statystycznej, tylko o osobach bardziej zdolnych/pracowitych od ogólnej reszty,
No pewnie tak jest, szczególnie jak ktoś jest pracoholikiem :D Ale nie da się obiektywnie ocenić czyichś zdolności i wysiłku :D A państwo powinno robić tak, żeby dawać implus ludziom do pracy oraz stwarzać im warunki/miesca do pracy ablo tworzyć takie prawo, żeby takie miejsca pracy łatwo można było tworzyć :D
amneziahaze pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 01:15Więcej zarabia bo na to zasługuje, a czym sobie zasłużyła by jej więcej zabierać na wszelkiej maści kretynów?
Ale jak Ty chcesz, żeby było sprawiedliwie na wolnym rynku, przeciez ceny za towary/usługi zmieniają się w czasie, zmienia się moda czy zapotrzebowanie i nagle Twoje obroty spadają, a wkładasz ten sam wysiłek :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 13 maja 2019, 01:27

anagamidev pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 01:22ale nie wierzę naiwnie w jakąś uptopię narzekając jaki to świat/system jest zły
A co jest utopią w tym, że warto iść w prawo i sprawiedliwość?

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
anagamidev pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 01:22No pewnie tak jest, szczególnie jak ktoś jest pracoholikiem :D
Ten świat został przez nich zbudowany. Inaczej bylibyśmy dalej w Afryce albo Ameryce PŁD. Halo?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 13 maja 2019, 01:28

@amneziahaze ja to zastanawiam się nad wiosną, bo mnie interesują konkrety, niech zerwą konkordat i mogą spadać :D A tak w ogóle to wolałby jakąś świeżą krew :D
amneziahaze pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 01:28Ten świat został przez nich zbudowany. Inaczej bylibyśmy dalej w Afryce albo Ameryce PŁD. Halo?
No pewnie tak. Ale można pracować ciężko i bezsensownie :D Można naprodukować czegoś, co później nikt nie będzie chciał kupić w takiej ilości :D Albo po prostu zajechac się i wypalić :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 maja 2019, 01:30 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
5

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 13 maja 2019, 01:28

anagamidev pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 01:22A państwo powinno robić tak, żeby dawać implus ludziom do pracy oraz stwarzać im warunki/miesca do pracy ablo tworzyć takie prawo, żeby takie miejsca pracy łatwo można było tworzyć
Ale tak nie robią, dają impuls by przegrywać, nic nie robić, nie starać się. To oczywiste jest,

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
anagamidev pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 01:22Ale jak Ty chcesz, żeby było sprawiedliwie na wolnym rynku, przeciez ceny za towary/usługi zmieniają się w czasie, zmienia się moda czy zapotrzebowanie i nagle Twoje obroty spadają, a wkładasz ten sam wysiłek :D
Ale co to ma być ? To nie jest argument, bo ty w zasadzie oszukujesz, że warto się nie starać. Warto być oszustem.

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
anagamidev pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 01:28@amneziahaze ja to zastanawiam się nad wiosną, bo mnie interesują konkrety, niech zerwą konkordat i mogą spadać :D A tak w ogóle to wolałby jakąś świeżą krew :D
No wybacz, ale sam nad sobą pomysl czego oczekujesz i w co wierzysz i o czym to moze swiadczyc, tj. jak nisko upada ten system.

Wybór partii homoseksualisty tylko po to by zniszczyc gałąź kościoła. To jest dno mentalne, naprawdę.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 maja 2019, 01:32 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 13 maja 2019, 01:32

amneziahaze pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 01:30Ale co to ma być ? To nie jest argument, bo ty w zasadzie oszukujesz, że warto się nie starać. Warto być oszustem.
Absolutnie nie :D Trzeba grać z zasadami, ale też trzeba robić to umiejętnie i optymalnie :D Szukać okazji :D Zawsze to jest jakaś kombinacja szczęścia, umiejętności, wysiłku, predyspozycji, znajomości, itp. :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 13 maja 2019, 01:33

anagamidev pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 01:32Trzeba grać z zasadami, ale też trzeba robić to umiejętnie i optymalnie :D
Zasady są kształtowane pod scam. To z reguły prowadzi do wojny.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 13 maja 2019, 01:34

amneziahaze pisze: poniedziałek, 13 maja 2019, 01:31No wybacz, ale sam nad sobą pomysl czego oczekujesz i w co wierzysz i o czym to moze swiadczyc, tj. jak nisko upada ten system.
No stary, też nad tym ubolweam, że muszę wybierać ze stery śmieci :D PO to też partacze, a PiS z kolei za bardzo jest kościółkowy :D Reszta to jakieś mapety, przebierańce i tańce :D

Wróć do „Hyde-Park”