Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Weteran
Reputacja: 1757
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Harmony » niedziela, 12 maja 2019, 14:32

anagamidev pisze: niedziela, 12 maja 2019, 14:13Bullshit
Polemizowałbym :)

https://www.opendoors.pl/przesladowania ... wania-mapa

https://ekai.pl/rosnie-liczba-przeslado ... rzescijan/
Według tych samych źródeł co roku 170 000 chrześcijan oddaje życie za wiarę, a 200 000 000 jest „brutalnie prześladowanych”. W ponad 75 krajach łamie się prawo do wolności religijnej, a 350 000 000 chrześcijan stale poddawanych jest różnym formom dyskryminacji
https://pl.wikipedia.org/wiki/Prze%C5%9 ... Statystyki

https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-s ... wanym.html

https://pl.aleteia.org/2018/01/23/jeden ... sladowany/

https://www.tvp.info/37038665/uprzejme- ... -w-europie

https://www.pch24.pl/raport-ordo-iuris- ... 809,i.html

https://www.niedziela.pl/artykul/87159/ ... hrzescijan

https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-s ... janie.html

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/201 ... pen-doors/

https://www.tvp.info/42305616/ks-bartol ... hrzescijan

http://wyborcza.pl/7,75399,24377653,pre ... rects=true

@anagamidev Oczywiście atak na Sri Lance na chrześcijan i mordy białych chrześcijan w RPA to rozumiem, że wymysł okrutnych prawaków ? :)
The truth will set You free

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3059
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » niedziela, 12 maja 2019, 14:43

@Harmony ale co mnie obchodzi co dzieje się z chrześcijanami w innych częściach globu, mi chodzi o Polskę i Europę w konteście tych "imigracja, mniejszości, LGBT i środowisko" :D Bo tutaj znowu jest wrzucanie wszystkich do jednego worka, to, że w innych państwach łamane są podstawowe prawa i wolność to całkiem inna sprawa :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 1k$ soon! & LISK 3kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
:arrow: ANALIZA - osobny wątek

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » niedziela, 12 maja 2019, 14:47

@anagamidev Nie wiem co Cię obchodzi, a co Cie nie obchodzi, bo mnie to nie obchodzi 8-)

Zacytowałeś tekst
Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 13:23chrześcijanie są dzisiaj najbardziej prześladowaną grupą na świecie
i napisałeś, że to
anagamidev pisze: niedziela, 12 maja 2019, 14:13Bullshit :D
To Ci udowodniłem, że to nie jest bullshit :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » niedziela, 12 maja 2019, 14:51

@Harmony no dobrze, tutaj faktycznie dałem plamę(chociaż pytanie na czym tak naprawdę polega to prześladowanie chrześcijan, wydaje mi się, że to jest trochę nagnianie rzeczywistości), ale w takim razie w kontekście całego tego tekstu to jest czysta manipulacja zestawiania prześladowania chrześcijan z lewicowymi postulatami :D Bo od tych lewicowych tematów nie uciekniemy, a prawicowcy nie dają żadnego rozwiązania tym bardziej chrześcijanie, którzy chcą mieć monopol na prawdę, tradycję i moralność :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 1k$ soon! & LISK 3kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » niedziela, 12 maja 2019, 14:56

anagamidev pisze: niedziela, 12 maja 2019, 14:51 tym bardziej chrześcijanie, którzy chcą mieć monopol na prawdę, tradycję i moralność
Każdy może sobie wierzyć w co zeche i nikt nikogo do tego nie zmusza. Nie widzę "monopolu na chrześcijańską prawdę" w naszym kraju. Przecież możesz być ateistą i nie będziesz skazany na ostracyzm ani prześladowania, a to jakie tradycje pielęgnujesz to Twoja sprawa :)

Chrześcijanie nie chcą mieć monopolu na prawdę, tylko chcą mieć wolność do posiadania własnych przekonań. To nie jest narzucanie wartości, które skrzętnie skrajna lewica próbuje robić zmuszając innych do tolerancji wszystkich mniejszości oprócz własnych tradycji.
anagamidev pisze: niedziela, 12 maja 2019, 14:51ale w takim razie w kontekście całego tego tekstu to jest czysta manipulacja zestawiania prześladowania chrześcijan z lewicowymi postulatami
Nie do końca. Jak zauważysz, to w Europie bardzo popularne stało się dyskryminowanie chrześcijan. Niby lewicowcy są postępowi i gardzą "średniowiecznym stylem życia", ale czuję, że to oni pierwsi, gdyby mogli, podpalaliby stosy :) To jest właśnie cała hipokryzja skrajnej lewicy :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2176
Reputacja postu: 
1

Postautor: vjankuv » niedziela, 12 maja 2019, 15:01

Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 14:56 To jest właśnie cała hipokryzja skrajnej lewicy

Chrześcijaństwo to największy zlepek hipokrytów jaki istnieje.

Każda wartość chrześcijańska nagminnie jest przez chrześcijan łamana a tym samym wymagają ich na nie chrześcijanach wywierając wpływ na decyzyje polityczne czy prawiąc moralne nauki.
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » niedziela, 12 maja 2019, 15:07

@vjankuv To samo możesz powiedzieć o praktycznie każdej innej religii. (Oprócz ateistów, bo nie reprezentują żadnych wartości, więc cokolwiek zrobią nie będzie uznane za hipokryzję :) )

Ciekaw jestem czy tak samo aktywnie walczylibyście z Islamem żyjąc w Kalfiacie :D

Ciekawe ilu z Was przeżyłoby tę walkę :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: anagamidev » niedziela, 12 maja 2019, 15:17

Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 14:56Każdy może sobie wierzyć w co zeche i nikt nikogo do tego nie zmusza. Nie widzę "monopolu na chrześcijańską prawdę" w naszym kraju. Przecież możesz być ateistą i nie będziesz skazany na ostracyzm ani prześladowania, a to jakie tradycje pielęgnujesz to Twoja sprawa
Otóż nie do końca tak jest :D Idąc tym tokiem rozumowania, dwie kobiety, które chcą wziąć ślub i założyć rodzinę też będą czuć się prześladowane, bo państwo im tego nie umożliwia, a chrześcijanie/katolicy twierdzą, że to wbrew tradycji, której nie można już nigdy zmienić, bo cywilizacja upadnie :D Tutaj nie chodzi o to, że lewicowcy gardzą kościołem, tylko, że kościół gardzi nimi i ich poglądami :D Oni próbują zawalczyć o swoje wolności, co de facto nie odbierze wolności tym wszystkim tradycjonalistom - nadal będą mogli wchodzić w związki dwupłciowe :D
Co do tego ateizmu to też nie jest tak jak twierdzisz :D Wystarczy urodzić się w katolickiej rodzinie i powiedzieć, że się nie wierzy, to wtedy zobaczysz jak wygląda chrześcijańska tolerancja i zrozumienie :D Dzisiaj kościół ateistów wyzywa od zdemoralizowanych ludzi, którzy nie mają żadnych zasad i to jest mega krzywdzące i fałszywe. Że tylko w Kościele można znaleźć prawdę, a każdy kto uważa inaczej chce go zniszczyć :D Bullshit :D Nikt nikogo nie chce niszczyć, a po prostu odebrać monopol i nieuzasadnione przywileje :D Dlatego kościół i każda inna religia powinna być rozdzielona od państwa i tyle. Państwo powinno dbać o wszystkich obywateli różnych wyznań, którzy przestrzegają prawa/konstytucji tego państwa :D Ja czuję się Polakiem z krwi i kości, jestem przywiązany do tego miejsca i życzyłbym sobie, żeby Polska stała się państwem prawdziwie świeckim :D

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » niedziela, 12 maja 2019, 15:35

anagamidev pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:17 Idąc tym tokiem rozumowania, dwie kobiety, które chcą wziąć ślub i założyć rodzinę
W jaki sposób kobieta z kobietą może założyć rodzinę ? :D

Czy kupując tylko dwie suki (albo tylko dwa samce) owczarka niemieckiego jesteś w stanie zalożyć hodowlę owczarków ? :D

To nie jest wbrew tradycji - to jest przede wszystkim wbrew szerokopojętej logice :)
Ostatnio zmieniony niedziela, 12 maja 2019, 15:35 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » niedziela, 12 maja 2019, 15:35

vjankuv pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:01Chrześcijaństwo to największy zlepek hipokrytów jaki istnieje.
Dokładnie tak :D Zresztą zabawne jest to, że wsórd narodoców jest takie mega przywiązanie do chrześcijaństwa i bronienie go za wszelką cenę, a chciałbym przypomnieć, że chrześcijaństwo zostało tutaj wprowadzone ze względów politycznych dokładnie tak jak UE tylko dlatego, żeby zachować niepodległosć :D To nie było tak, że jakiś Polak-słowianin doznał jakiegoś objawienia od Boga, ale właśnie zostało zaimplementowane objawienie Żyda-semity :D Czyli de facto broniąc chrześcijaństwa nie bronimy własnych tradycji i tożsamości, tylko bronimi jakiejś obcej kultury i wartości :D Gdzie tutaj patriotyzm i poczucie własnej narodowości? :D

@Harmony a jak premier Morawiecki założył rodzię? :D

I jeszcze warto wiedzieć co to jest rodzina :D
Rodzina jako grupa społeczna
Rodzina jako związek intymnego, wzajemnego uczucia, współdziałania i wzajemnej odpowiedzialności, w którym akcent pada na wzmacnianie wewnętrznych relacji i interakcji, pełni funkcje osobowe:

małżeńską lub partnerską – bycie żoną lub mężem, partnerem lub partnerką;
rodzicielską – bycie ojcem lub matką;
braterską – bycie siostrą lub bratem.
Ostatnio zmieniony niedziela, 12 maja 2019, 15:41 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: Harmony » niedziela, 12 maja 2019, 15:39

@anagamidev Obecne chrześcijaństwo nie ma za wiele wspólnego z tym sprzed 1000 lat. To już nie jest jakiś tam wymysł i najeźdźca, a właśnie historia i tradycja. Bo jak popatrzysz to wiele z naszych dawnych wierzeń zostało właśnie zaimplementowanych do chrześcijaństwa pod zmienioną nazwą. Poza tym !!! Państwo polskie nie istniało przed przyjęciem chrześcijaństwa. Więc jak najbardziej bronienie tych wartości i tradycji jest patriotyczne.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » niedziela, 12 maja 2019, 15:41

Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:07To samo możesz powiedzieć o praktycznie każdej innej religii

Żadna inna nie jest dla mnie atrakcyjniejsza. Religia to religia, a w Polsce jest taka a nie inną. Nie ujmuje to prawdziwości mojego stwierdzenia i fakt, że o innych też tak można powiedzieć, nie usprawiedliwia hipokryzji.
Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:07Ciekaw jestem czy tak samo aktywnie walczylibyście z Islamem żyjąc w Kalfiacie

Nie wiem. Może byłbym zagorzałym islamistą.
Uważam, że kościół robi więcej złego niż dobrego. Wpychają nos w nie swoje sprawy pod przykrywką ewangelizacji i jednocześnie sami zachowują się inaczej niż ewangelizują.

A poza tym, to nie oglądam byle czego...
https://www.tvn24.pl/arcybiskup-glodz-o ... 919,s.html
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: Harmony » niedziela, 12 maja 2019, 15:41

anagamidev pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:35 a jak premier Morawiecki założył rodzię?
Wiesz. Na upartego to możesz niemowlaka podrzucić do obory świniom i też jego wychowają. Czy to będzie rodzina ? :) Dwie świnki i mały człowiek ? :)

ŻĄDAM RÓWNOUPRAWNIENIA DLA ZWIERZĘCYCH RODZIN !!!!

DZIECKO, KROWA I ŚWINKA NORMALNA RODZINKA !

xD

Dodano po 2 minutach 39 sekundach:
anagamidev pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:35I jeszcze warto wiedzieć co to jest rodzina
anagamidev pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:35rodzicielską – bycie ojcem lub matką;
Czy dwie świnki - tatusiowe, mogą adoptować małego człowieczka ?

PRZECIEŻ TO BĘDZIE RODZINA xD

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: vjankuv » niedziela, 12 maja 2019, 15:46

Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:41Wiesz. Na upartego to możesz niemowlaka podrzucić do obory świniom i też je wychowają. Czy to będzie rodzina

Przesadzasz, a porównanie jest abstrakcyjne i bez sensu.
„duchowe zjednoczenie szczupłego grona osób skupionych we wspólnym ognisku domowym aktami wzajemnej pomocy i opieki, oparte na wierze w prawdziwą lub domniemaną łączność biologiczną, tradycję rodzinną i społeczną
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Rodzina_(socjologia)

Jak najbardziej rodzinę mogą tworzyć osoby homoseksualne i adoptowane dziecko.

Wierzę, że Twoja manipulacja jest nieświadoma i jest efektem nieznajomości terminologii.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » niedziela, 12 maja 2019, 15:52

vjankuv pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:41Nie wiem. Może byłbym zagorzałym islamistą.
No właśnie. O to chodzi. U nas nie musisz wierzyć. Nie musisz być praktykującym. Możesz krytykować kościół. Słowem róbta co chceta. Nikt nikogo nie zmusza do bycia dobrym człowiekiem.

Tam nie masz odwrotu. Albo musisz ukrywać swoją niewiarę i udawać praktykującego. Albo czeka Cię ukamieniowanie albo ścięcie głowy. O jakiejkolwiek krytyce nie ma mowy !

I może właśnie dlatego wśród muzułmanów jest więcej osób rygorystycznie przestrzegających zasad ?

Gdyby w Polsce było podobnie, to każdy latałby do koscioła co niedziele, bo inaczej dostałby batem po plerach przez łeb.

Ale tak nie jest..

Czyli u nas istnieje w pewnym stopniu poluzowanie pewnych kwestii obyczajowych. Nie ma rygoru. Nie ma terroru. Jedynie sami w swoich urojeniach wmawiamy sobie ten rygor i jak to chrześcijaństwo jest najgorszą zarazą tego świata. A różne media i ośrodki opiniotwórcze w tym pomagają. I to jest właśnie dyskryminacja, która prowadzi do prześladowań :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » niedziela, 12 maja 2019, 15:54

Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:52Ale tak nie jest..

A chciałbyś by tak było? Lubisz jak Cię państwo lub jakaś instytucja biczuje i mówi jak masz żyć?

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » niedziela, 12 maja 2019, 15:56

vjankuv pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:46Jak najbardziej rodzinę mogą tworzyć osoby homoseksualne i adoptowane dziecko.
vjankuv pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:46oparte na wierze w prawdziwą lub domniemaną łączność biologiczną
-Tatusiu numer jeden, skąd się wziąłem ? - pyta homosynek
-A bo wiesz, z tatusiem numer dwa połączyliśmy się biologicznie i tak powstałeś :D
vjankuv pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:46Wierzę, że Twoja manipulacja jest nieświadoma i jest efektem nieznajomości terminologii.
Troluję. Jak widać skutecznie, bo łykacie, jakbym mówił to całkiem poważnie :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » niedziela, 12 maja 2019, 15:57

@Harmony no i tym przykładem znowu udowadniasz jakim jesteś czasami debilem i posługujesz się absurdem :D Przecież wiadome, że chodzi o ludzi :D
Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:56-Tatusiu numer jeden, skąd się wziąłem ? - pyta homosynek
-A bo wiesz, z tatusiem numer dwa połączyliśmy się biologicznie i tak powstałeś
Ech, skąd wiesz może takie osoby lepiej wychowają swoje dziecko niż niejedna para heteroseksualna, poza tym chyba lepiej być w takiej rodzinie niż w domu dziecka, co też w sumie może wiązać się tym, że opiekunowie będą tej samej płci i przekażą takie a nie inne wzorce zachowania :D

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » niedziela, 12 maja 2019, 16:01

vjankuv pisze: niedziela, 12 maja 2019, 15:54A chciałbyś by tak było? Lubisz jak Cię państwo lub jakaś instytucja biczuje i mówi jak masz żyć?
Nie lubię. Dlatego lecę w chuja, tam gdzie mogę. Nikt mi nie będzie mówić, co mogę, co nie mogę.

Chcę zapalić jointa, to go palę.

Nie chcę płacić podatku, to go omijam.

Chcę skręcić w lewo na zakazie, jak widzę, że nie ma psiarskich ? Skręcam

Proste.

Po co się sztucznie ograniczać ?

Dopóki nie krzywdzę innego człowieka to robię sobie co chcę i państwu i kościołowi wara od tego.

Dlatego tworzenie jakiś iluzorycznych "instytucji które biczują" jest dla mnie śmieszne.

Problem z małżeństwami homo i kwestią spadków ? Lecisz do prawnika i piszesz testament.

Chcesz wychowywać dzieci w związku homo? Podejrzewam, że masz na to pieniądze. Jedziesz do Holandii i bierzesz sobie slub i bierzesz sobie kinderka.

Jedyne granice są w Waszych głowach.

A prawo jest jak płot. Baran się zatrzyma. Orzeł przeleci, a kret przejdzie pod płotem.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » niedziela, 12 maja 2019, 16:10

Harmony pisze: niedziela, 12 maja 2019, 16:01 Chcesz wychowywać dzieci w związku homo? Podejrzewam, że masz na to pieniądze. Jedziesz do Holandii i bierzesz sobie slub i bierzesz sobie kinderka

Tym sposobem można zgadzać się na wszystko co tylko politykom przyjdzie do głowy, bo zawsze można się zawinąć jak nam nie pasuje. Gorzej jak już nie będzie gdzie się zawijać. I Ty z rodziną się zawiniesz i z musu będziesz zostawiał innych, na których Ci zależy, bo im nie opłacisz życia w raju, do którego byś potencjalnie uciekał.

Wróć do „Hyde-Park”