Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Wygadany
Reputacja: 659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: miluu » piątek, 22 marca 2019, 17:55

@adamu79

Bo widzisz, no strach odbiera Ci rozum. Nikt nie chce krzywdzić Twoich dzieci, jest dokładnie na odwrót. Właśnie taki jest sens działań WHO, żeby dzieci widziały, że ktoś np. chce je skrzywdzić. Dawniej takiej edukacji nie było, stąd teraz taka eksplozja dorosłych psychicznych kalek, ofiar molestowania. Oczywiście metody tej edukacji powinny być konsultowane z rodzicami. Lekarze, profesorowie powinni potrafić wytłumaczyć laikom na czym polega problem, co można zrobić i uzyskać od rodziców pozwolenie na działanie.
Pozytywne jest to, że dziś, na fali działań różnych organizacji, chociaż ujawnienie, że się jest ofiarą pedofilii nie jest dla tych pokrzywdzonych groźne. Bo kiedyś było. Dobrze byłoby, żeby kończący szkołę podstawową ludzie, wiedzieli też, że natura (czy jakiś stwórca - jak to woli) tak stworzyła ludzki gatunek (i nie tylko ludzki), że jakaś część populacji jest homoseksualna. Że się tu nie ma czemu "dziwować" ani podniecać, tylko przyjąć to do wiadomości bo z faktami się nie dyskutuje.

Orator
Reputacja: 2377
Reputacja postu: 
3

Postautor: BitBoy » piątek, 22 marca 2019, 18:09

adamu79 pisze: piątek, 22 marca 2019, 13:36W okolicach 92-95% duchowni KK to ludzie prawi

Słownik PWN podaje że człowiek "prawy" to ktoś szlachetny i uczciwy. W moim rozumieniu definicji człowieka "prawego" nie mieści się osoba, która świadomie zostaje członkiem organizacji słynącej z niemoralnych czynów i ich systemowego tuszowania.

adamu79 pisze: piątek, 22 marca 2019, 13:36KK jest od dawien dawna zainfekowany masonami, a później lewakami i homoseksualistami u szczytu władz.

Gdyby nie był nimi zainfekowany to jego dogmaty nie byłyby ani odrobinę prawdziwsze. Kłamstwo to kłamstwo. Obojętnie czy wypowiada je mason, pedał czy wspaniały człowiek bez wad. Tyle że ten ostatni raczej stroni od kłamstw i niemoralnych instytucji które je rozsiewają.

kozaki_wiesi pisze: piątek, 22 marca 2019, 14:40ale słyszałem, że Stwórca dał ludziom wolną wolę

Plotki :)
Spoiler:

fusywszklanejkuli pisze: piątek, 22 marca 2019, 17:03na pewno siedzi w nim głęboko ukryty erectus względem homo, stąd ta panika, że nie daj Bóg się wydostanie

„Żaden występek — poczynając od homoseksualizmu po cudzołóstwo — nie podlegał karze do momentu, gdy ci, którzy wydawali zakazy (i egzekwowali surowe kary), nie odczuwali skrywanej żądzy, by w tym uczestniczyć. Jak ujął to Szekspir w Królu Learze, stróż prawa wymierzający chłostę ladacznicy odczuwał gorącą żądzę wykorzystania jej ciała i chciał dokonać nierządnego czynu, za który to właśnie wymierzał jej baty.” – Hitchens

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1949
Reputacja postu: 
1

Postautor: fusywszklanejkuli » piątek, 22 marca 2019, 18:28

@adamu79, dostałeś takie ad personamy, na jakie zasłużyłeś, inkrustując swoje wypowiedzi słówkami ocipienie, nachodźcy, spedalone, więc nie rób z siebie teraz ofiary. Sprowadzam do absurdu, bo absurdalny dla mnie jest lęk, któremu ulegasz, tak jak i absurdalne jest stawianie sprawy w sposób, w jaki ją stawiasz. Jeśli miałbym jakieś obawy, to byłyby przede wszystkim związane z niskimi kompetencjami kadry nauczycielskiej, która nie udźwignie tematu i zrobi z przedmiotu farsę podobną do religii w szkołach.

Poczytaj teksty z Kultury Liberalnej, Awantura o Kartę LGBT+. Czy Polacy naprawdę boją się edukacji seksualnej? to akurat tam teraz temat tygodnia. I jeszcze felieton. Może choć trochę zmienisz punkt widzenia.

mudol pisze: piątek, 22 marca 2019, 17:13Na pewno to każdy lewak to pedofil ;) taki ukryty ;)
Potwierdzam. A przy okazji, ile masz lat, bo brzmisz mi jak gimnazjalista, a takich lubię najbardziej? Ojej, wylazło...

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3174
Reputacja postu: 
6

Postautor: Bit-els » piątek, 22 marca 2019, 18:54

@adamu79 stosuje się do nakazu Norwida, aby właściwe dać rzeczy słowo, a ty @fusywszklanejkuli przemielony masz umysł lewusową propagandą i politpoprawnością. I jeszcze linki do manipulatorów z KL. Może od razu do krytyki politycznej nas odeślesz

Weteran
Reputacja: 228
Reputacja postu: 
0

Postautor: redlumek » piątek, 22 marca 2019, 19:12

Ja to widze wręcz odwrotnie. Ludzie mają przemielony mózg przez kościoły, ale niektórzy z nich się budzą z letargu i zaczynają używać swój własny mózg a nie tylko powielają to co im od młodości wmawiano. Widać to jak na tacy że są organizacje którym nie podoba się to żeby ludzie byli wykształceni i sami myśleli. Mają myśleć to co im się narzuci.

Początkujący
Reputacja: 260
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » piątek, 22 marca 2019, 19:13

fusywszklanejkuli pisze: piątek, 22 marca 2019, 18:28Potwierdzam. A przy okazji, ile masz lat, bo brzmisz mi jak gimnazjalista, a takich lubię najbardziej? Ojej, wylazło...
Co najmniej dwa razy za stary na Twoje pedofilskie ciągotki, wybacz ;)

Początkujący
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0

Postautor: adamu79 » piątek, 22 marca 2019, 19:21

miluu pisze: piątek, 22 marca 2019, 17:55Nikt nie chce krzywdzić Twoich dzieci, jest dokładnie na odwrót. Właśnie taki jest sens działań WHO, żeby dzieci widziały, że ktoś np. chce je skrzywdzić.
i temu ma służyć nauczanie masturbacji grupy pediatrycznej 0-4 lata w żłobkach i przedszkolach. Naprawdę stwierdzenia wyjęte wprost z cytatów aktywistów LGBT nie robią na mnie wrażenia, bo nie mają nic wspólnego z faktami.

EDIT//
Przy okazji chciałbym zwrócić uwagę na pewien aspekt. Na karku mam 40-tkę. Mniej więcej do 34 roku życia byłem platformersem. Czyli mniej więcej po 10 latach od zakończenia edukacji edukacji na studiach zaczęło się u mnie odtruwanie od lewactwa, które mi było sączone na wszystkich etapach edukacji. Dla Was płomiennych aktywistów tolerancji wszelakiej nie widzę ratunku. Cenzura i knebel w internecie się zacieśnia. Prawdopodobnie za klika lat powiedzenie, że gej jest zboczeńcem będzie z całą surowością penalizowane. Nie będzie można niczego nazwać po imieniu. Nowomowa wg Orwella

Weteran
Reputacja: 2231
Reputacja postu: 
1

Postautor: kozaki_wiesi » piątek, 22 marca 2019, 19:40

Bit-els pisze: piątek, 22 marca 2019, 18:54przemielony masz umysł lewusową propagandą
redlumek pisze: piątek, 22 marca 2019, 19:12Ludzie mają przemielony mózg przez kościoły

Obrazek

adamu79 pisze: piątek, 22 marca 2019, 19:21Mniej więcej do 34 roku życia byłem platformersem

Myślałem, że z tego się szybciej wyrasta ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1700
Reputacja postu: 
1

Postautor: domator » piątek, 22 marca 2019, 19:55

adamu79 pisze: piątek, 22 marca 2019, 19:21temu ma służyć nauczanie masturbacji grupy pediatrycznej 0-4 lata w żłobkach i przedszkolach
Masz wyprany mozg. Nikt nie chce uczyc dzieci 0-4 masturbacji. Prawaki tak mowia bo tak jest im wygodnie i nie rozumieja - a ja uwazam ze nie chca zrozumiec - ze co innego bylo napisane w dokumentach WHO.
To jak zwyciestwo 27:1 czy zbudowanie 6 elektrowni atmomowych. PZPR nie mialo takiego tupetu jak maja aktualni wladcy.
Ostatnio zmieniony piątek, 22 marca 2019, 20:09 przez domator, łącznie zmieniany 1 raz.
BitXpress - najprostszy kantor wymiany kryptowalut.
BitFilar - kryptoemerytura.
bitcoinaverage.pl - średni kurs BTC z giełd w PL

Wygadany
Reputacja: 659
Reputacja postu: 
4

Postautor: miluu » piątek, 22 marca 2019, 20:06

adamu79 pisze: piątek, 22 marca 2019, 19:21i temu ma służyć nauczanie masturbacji grupy pediatrycznej 0-4 lata w żłobkach i przedszkolach
W zaleceniach WHO nie ma mowy o nauczaniu mastrubacji jakichkolwiek grup, nie mówiąc już o 0-4. Po prostu nie ma. Jeśli ktoś Ci powiedział, że to tam jest, to Cię skrzywdził, okłamał, wprowadził w błąd. Powinieneś być na tą osobę, która Ci to zrobiła wściekły. Możesz to z łatwością samodzielnie zweryfikować, bo dokument WHO jest ogólnodostepny w necie.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: redlumek » piątek, 22 marca 2019, 20:19

Ale kogo wy chcecie przekonać? Osobę co uważa że gej to zboczenie?

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1104
Reputacja postu: 
1

Postautor: maxi82 » piątek, 22 marca 2019, 20:52

Czy ten wątek ma tytuł -- "Festiwal lewackiego sp.....a ?!?" Siakoś mi się nie wydaje, zapraszam do prawackiej zarazy się doktoryzować z "kwadratury koła"...:)
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » piątek, 22 marca 2019, 20:55

redlumek pisze: piątek, 22 marca 2019, 20:19Ale kogo wy chcecie przekonać? Osobę co uważa że gej to zboczenie?
A to nie jest?

Tak mnie w sumie naszło, tytuł tematu jest "lewacka zaraza, która toczy świat, przykłady"
No to idealnie tutaj pasuje:
"redlumek, domator, miluu, kozaki_wiesi, itp itd..."
W temacie o lewakach najwięcej jest lewaków :lol:

Weteran
Reputacja: 6402
Reputacja postu: 
1

Postautor: ekonokomik » piątek, 22 marca 2019, 20:57

adamu79 pisze: piątek, 22 marca 2019, 19:21 Prawdopodobnie za klika lat powiedzenie, że gej jest zboczeńcem będzie z całą surowością penalizowane. Nie będzie można niczego nazwać po imieniu. Nowomowa wg Orwella

Czy jeśli 95% Polaków wybiera schabowego i karkówkę a ja uwielbiam owoce morza, to nazwiesz mnie zboczeńcem? Będziesz zabraniał mi urządzać Święto Krewetki, walczył o to by w programach kulinarnych w TV nie wspominano słowem o małżach i lobbował za uchwaleniem ustawy, która zakaże reklamowania owoców morza, a już absolutnie nie przy dzieciach?

Bo Biblia w Starym Testamencie dość szczegółowo wymienia, które pokarmy są "obrzydliwością" i akurat owoce morza się łapią (jak też świnie i zające). A gdybyś zgłaszał, że S.T. jest już passe i nie trzeba traktować go literalnie, to wyliczanka na temat pokarmów obrzydliwych znajduje się w Księdze Kapłańskiej, tej samej, która najszerzej w biblii omawia "obrzydliwość gejów".

Jeśli więc kosztujesz wieprzowinkę czy owoce morza olewając Stary Testament, to czemu uznajesz, że musisz przestrzegać zaleceń tej samej księgi dotyczących homoseksualizmu?

PS. W Kpł 20:13 jest mowa o karaniu homoseksualizmu śmiercią. Za tym też jesteś?

Początkujący
Reputacja postu: 
1

Postautor: mudol » piątek, 22 marca 2019, 20:59

Na stosie palić :geek:

A jak ktoś powie, że nie lubi owoców morza to nazwiesz go nietolerancyjnym faszystą? Będziesz mu wmawiał, że ma lubić owoce morza? Będziesz przebrany za krewetkę paradował po mieście i krzyczał precz z nienawiścią do krewetek? A jak ktoś powie, owoce morza są obrzydliwe to do sądu go zaprowadzisz? I oskarżysz o owocomorzofobie?

ps, lewaki powiedzcie mi jedno, jesteście za przyjmowaniem terrorystycznych lekarzy spod znaku koranu, jeteście też za homodewiantami, czy już robicie krucjate pod tytułem "zmuszamy muslimów do lubienia homosiów"? Dlaczego tylko katolików zmuszacie do tego?

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: redlumek » piątek, 22 marca 2019, 21:13

Jak na razie to prawacy latają po mieście krzycząc śmierć pedałom - więc słaby przykład.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: maxi82 » piątek, 22 marca 2019, 21:15

redlumek pisze: piątek, 22 marca 2019, 21:13Jak na razie to prawacy latają po mieście krzycząc śmierć pedałom

Prosiłbym o potwierdzenie siakimś linkiem... Najlepiej materiałem wideo

Początkujący
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0

Postautor: adamu79 » piątek, 22 marca 2019, 21:26

@miluu Taka jest między nami różnica, że ja opieram się na faktach a Wy na propagandzie https://www.google.com/url?q=https://ww ... kzBkU9bbBX (str. 38-39)

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: redlumek » piątek, 22 marca 2019, 21:34

Każdy wie o co chodzi, ale ujmę to innymi słowami.

Jak ktoś nie lubi owoców morza to nie goli głowy na łyso i nie biega po mieście i krzyczy śmierć wielbicielom owoców morza. A jeśli już tak robi to czemu potem się dziwi że osoby lubiące owoce morza wychodzą na ulice i protestują przeciwko agresji?
adamu79 pisze:[mention]miluu[/mention] Taka jest między nami różnica, że ja opieram się na faktach a Wy na propagandzie https://www.google.com/url?q=https://ww ... kzBkU9bbBX (str. 38-39)
A dokładnie o jaki fragment ci chodzi?

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
4

Postautor: maxi82 » piątek, 22 marca 2019, 21:43

Dla przypomnienia (prawacy zapewne znają ;) ) po-czemu, my się w ogóle "napierdalajem" między sobą ;) :mrgreen:

od 6 min leci konkret, od 9min sedno.

Wróć do „Hyde-Park”