Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1104
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: maxi82 » czwartek, 21 marca 2019, 10:35

Bit-els pisze: czwartek, 21 marca 2019, 10:07@maxi82 powoli wracamy do lat stalinowskich

A i owszem.
Spieszcie się kupować części do roweru ;)
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Reputacja: 6402
Reputacja postu: 
0

Postautor: ekonokomik » czwartek, 21 marca 2019, 10:48

Bit-els pisze: czwartek, 21 marca 2019, 10:30 @ekonokomik chyba nie. Dzis jeden gość na fejsie dostał bana, zawieszenie konta, za przesłanie prywatnej wiadomości massengerem informacji, że niektóre państwa zaczynają ścigać pedofilów z kręgów lg...+

@Bit-els o widzisz, i to (o ile to nie fake) byłby faktycznie prawdziwy Orwell...

Swoją drogą fb jest bardzo pewny siebie jak na serwis, który najlepsze lata ma już za sobą i traci userów.

Początkujący
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
1

Postautor: adiqq » czwartek, 21 marca 2019, 11:10

Pycha kroczy przed upadkiem....

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2323
Reputacja postu: 
5

Postautor: akos » czwartek, 21 marca 2019, 17:34

ekonokomik pisze: czwartek, 21 marca 2019, 10:11Twoje stosowanie ścisłych zasad logiki do dyskusji na forum jest porównywalne z zaangażowaniem wojujących grammanazi
No i słusznie ;)

Obrazek

Uważam, że problem jest właśnie odwrotny, ludzie mają zbyt luźne podejście do formułowania swoich poglądów oraz ich uzasadniania, które nie współgra ze stopniem pewności swoich przekonań. W dużej mierze wynika to z braku choćby podstaw logiki w programie nauczania na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Za to religii jest chyba najwięcej godzinowo jeśli zsumuje się wszystkie etapy kształcenia... Powinno być odwrotnie, wówczas odrobinę precyzyjniejsza wypowiedź niż zwykle spotykana nie budziłaby zdziwienia i reakcji typu: "o, filozof, daj ludziom 'normalnie' pogadać" :]
ekonokomik pisze: czwartek, 21 marca 2019, 10:11 założę się, że nie jesteś najbardziej lubianym ziomkiem w luźnych dyskusjach z kumplami przy piwie
Ryzykowny zakład, ponieważ w gronie wielu z moich znajomych w "luźnych" dyskusjach przy piwie poruszane są dużo bardziej abstrakcyjne tematy niż jakiekolwiek na tym forum, więc się nie wyróżniam ścisłością. Mniej lubiane jest natomiast w szczególności rozpoczynanie wypowiedzi od "Bzdura", "Nie masz racji" itp., co się niestety Tobie również często zdarza (*), lub zarzucanie komuś, że produkuje bełkot jak zrobił @kuba9449 co było nie dość, że obraźliwe, to jeszcze w dodatku niekonsekwentne ;)

(*)
viewtopic.php?f=16&t=20955&p=307870&hil ... ra#p307870
viewtopic.php?f=27&t=25968&p=446398&hil ... sz#p446398
viewtopic.php?f=16&t=30965&p=553978&hil ... ra#p553978

ekonokomik pisze: czwartek, 21 marca 2019, 10:11 Filozof z wykształcenia?
Nie, informatyk, chociaż z filozofią też miałem co nieco do czynienia, ale to akurat nie ma większego znaczenia w podejściu do dyskusji.
In cryptography we trust

Weteran
Reputacja: 2231
Reputacja postu: 
5

Postautor: kozaki_wiesi » czwartek, 21 marca 2019, 17:48

ekonokomik pisze: poniedziałek, 18 marca 2019, 19:44 https://www.nzherald.co.nz/nz/news/arti ... d=12213947

Lewacka logika: "skoro źli ludzie zaczynają do nas strzelać na ulicach, to musimy się rozbroić!" :shock:

Obrazek

Weteran
Reputacja: 228
Reputacja postu: 
0

Postautor: redlumek » czwartek, 21 marca 2019, 17:50

maxi82 pisze:
A teraz pomyśl co by siedziało gdyby zamiast lgbt ktoś by wpisał kościół katolicki a zdjęcia przy przedstawiały panów w czarnych sukniach.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 870
Reputacja postu: 
2

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 21 marca 2019, 18:04

"...odkryto zniszczenia w jeszcze trzech meczetach. Wybito w nich szyby przy pomocy młotka...
...zaangażowana została grupa antyterrorystyczna."
Cholera! Ja mam młotek :shock: Muszę się go pozbyć :lol:

https://www.o2.pl/artykul/seria-atakow- ... 928194689a

Początkujący
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0

Postautor: kuba9449 » piątek, 22 marca 2019, 08:42

akos pisze: czwartek, 21 marca 2019, 09:43
kuba9449 pisze: czwartek, 21 marca 2019, 08:20Proponuję aby osoby z urojeniami, takie jak domator, nie pisały w tym temacie.
kuba9449 pisze: środa, 20 marca 2019, 08:32I twój post jest merytoryczny, w przeciwieństwie do bełkotu domatora.
ekonokomik pisze: środa, 20 marca 2019, 08:32@kuba9449 To ja się pod tymi "bzdurami", które pisał @domator na temat KK podpisuję obiema rękami.

Ja proponuję żebyś ogarnął jakieś podstawy logicznego myślenia zanim zaczniesz pouczać kto tu może a kto nie pisać :] Jeśli ekonokomik "podpisał" się pod poglądami domatora wyrażonymi w poprzednich postach to znaczy, że treść jego poglądu / wypowiedzi na ten konkretny temat jest nadzbiorem tego co wcześniej twierdził domator a to z kolei znaczy, że jeśli ekonokomik Twoim zdaniem wypowiada się merytorycznie w tym poście, to i domator również, więc nie możesz twierdzić spójnie logicznie, że domator produkuje bełkot a ekonokomik nie.
Popisałeś się teraz. Ekonomik napisał merytoryczny post (czyżbyś nie raczył go nawet zobaczyć?), domator napisał bełkot. Nie odnosiłem się do jednego wyrwanego z kontekstu zdania, bo nie jestem lewakiem.

Początkujący
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
4

Postautor: adamu79 » piątek, 22 marca 2019, 13:36

ekonokomik pisze: poniedziałek, 18 marca 2019, 09:09Jestem w 100% pewny, że każda inna organizacja po ujawnieniu na taką skalę afer, przestępstw i mafijnej struktury zarządzania, skutkującej kryciem winnych przez lata, zostałaby zdelegalizowana zanim byś zdążył skończyć żart pt. "Czego trzyma się ksiądz podczas stosunku?
KK jest od dawien dawna zainfekowany masonami, a później lewakami i homoseksualistami u szczytu władz. Operacja koń trojański jest już prowadzona od kilku wieków, jak widać z dość dobrym skutkiem - katolików ubywa, ludzie o centro-liberalnych poglądach od kościoła odchodzą bo działa na nich ta propagandowa nagonka na incydentalne przypadki księży pedofili. Nie ma co się zżymać i wieszać psy na KK z tego powodu. W okolicach 92-95% duchowni KK to ludzie prawi, aczkolwiek z nad wyraz niedoszacowaną reprezentacją na szczytach władz. I to jest prawdziwy problem KK. Bo gdyby tak było, że prawi duchowni sprawowali by władzę to przypadki pedofilii i homoseksualnego wykorzystywania byłyby ujawniane, piętnowane a delikwenci byliby usuwani z KK. Proste jak dekalog
Ostatnio zmieniony piątek, 22 marca 2019, 17:05 przez adamu79, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2323
Reputacja postu: 
2

Postautor: akos » piątek, 22 marca 2019, 13:56

@adamu79

Mnie zastanawia czym Twoja makówka jest zainfekowana :mrgreen:
In cryptography we trust

Wygadany
Reputacja: 659
Reputacja postu: 
1

Postautor: miluu » piątek, 22 marca 2019, 14:00

To jak działa kosciół katolicki (i nie tylko ten) jest najlepszym dowodem na to, że dobry Bóg nie istnieje. Gdyby istniał, nie pozwoliby na coś takiego. Kociół w sensie instytucji-korporacji wykorzystuje instrumentalnie casus Boga do robienia z ludzi cymbałów i jeszcze każe sobie za to (słono) płacić.
Ktoś powie, zaraz, są przecież fajni księża, sam takiego znam. Tak, są, oni też sa ofiarami tej instytucji i mają gówno do gadania.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: adamu79 » piątek, 22 marca 2019, 14:22

akos pisze: piątek, 22 marca 2019, 13:56Mnie zastanawia czym Twoja makówka jest zainfekowana
Wiedzą, która nie pochodzi z TVN i Wyborczej, z TVP i Gazety Polskiej zresztą też nie. Polecam gorąco wykłady prof. Stanisława Krajskiego.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: kozaki_wiesi » piątek, 22 marca 2019, 14:40

miluu pisze: piątek, 22 marca 2019, 14:00Gdyby istniał, nie pozwoliby na coś takiego

Nie jestem ekspertem od katolickiej wiary ale słyszałem, że Stwórca dał ludziom wolną wolę, również we wzajemnym wyżynaniu się. Dopiero na "sądzie ostatecznym" jest rozliczenie.

Weteran
Reputacja: 6402
Reputacja postu: 
2

Postautor: ekonokomik » piątek, 22 marca 2019, 14:45

adamu79 pisze: piątek, 22 marca 2019, 13:36W okolicach 92-95% duchowni KK to ludzie prawi, aczkolwiek z nad wyraz niedoszacowaną reprezentacją na szczytach władz. I to jest prawdziwy problem KK.

Znakomicie. Papież Fanciszek przyznał w wywiadzie, że 2% księży to pedofile. Co pięćdziesiąty. Czyli jeszcze mniej niż wynika z Twoich "wyliczeń".

To wyobraź sobie teraz, że idziesz na dni otwarte do szkoły, którą wybierasz dla swojego 6-letniego dziecka, a dyrektor zachwala: "Mamy świetne statystyki, w naszej szkole jedynie 2% nauczycieli to pedofile!".
Zapiszesz tam dziecko? 8-)

Weteran
Reputacja postu: 
2

Postautor: kozaki_wiesi » piątek, 22 marca 2019, 14:52

ekonokomik pisze: piątek, 22 marca 2019, 14:45 "Mamy świetne statystyki, w naszej szkole jedynie 2% nauczycieli to pedofile!"

Albo: tylko 1% cukierków w tej misce jest zatrute, śmiało, poczęstuj się ;)

Początkujący
Reputacja postu: 
4

Postautor: adamu79 » piątek, 22 marca 2019, 15:59

ekonokomik pisze: piątek, 22 marca 2019, 14:45Znakomicie. Papież Fanciszek przyznał w wywiadzie, że 2% księży to pedofile. Co pięćdziesiąty. Czyli jeszcze mniej niż wynika z Twoich "wyliczeń".
Nadinterpretujesz moje słowa, powiedziałem o ludziach prawych - to nie oznacza, że ci nieprawi to od razu pedofile. Akurat Pana Bergoglio trudno uznawać za autorytet po jego wyskokach z globalnym ocipieniem, niepotępianiem sodomii czy przyjmowaniu z otwartymi ramionami obcych kulturowo "nachodźców". Jest zlewaczały i prowadzi KK na skraj przepaści. Nie wiem czy to co powiedział jest prawdą, ale nawet jeśli to wolę dwuprocentową szansę, że moje dziecko stanie się ofiarą takiego księdza, niż 100%-tową szansę, że moje dziecko zostanie spedalone wg proponowanych przez WHO standardów edukacji seksualnej.

Wygadany
Reputacja: 659
Reputacja postu: 
2

Postautor: miluu » piątek, 22 marca 2019, 16:41

@@adamu79
Ty musisz kolego bardzo na siebie uważać skoro tak łatwo się zarazić "pedalstwem". Miej oczy dookoła głowy, bo wiesz, ani się obejrzysz a tu nagle okazuje się, że stałeś się sodomitą albo jakimś innym homo sapiens. A wtedy musiałbyś się zabić.

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1949
Reputacja postu: 
0

Postautor: fusywszklanejkuli » piątek, 22 marca 2019, 17:03

@miluu, na pewno siedzi w nim głęboko ukryty erectus względem homo, stąd ta panika, że nie daj Bóg się wydostanie, kiedy jaki pedał go rozbudzi, atakując drogą kropelkową w zatłoczonym środku transportu publicznego zimą, bardzo mroźną, na przekór globalnemu ocipieniu.

Początkujący
Reputacja: 260
Reputacja postu: 
1

Postautor: mudol » piątek, 22 marca 2019, 17:13

miluu pisze: piątek, 22 marca 2019, 16:41 @@adamu79
Ty musisz kolego bardzo na siebie uważać skoro tak łatwo się zarazić "pedalstwem".
Oczywiście, że łatwo się "zarazić pedalstwem". Ba! Niedługo każdy normalny będzie zmuszony do "zarażenia się pedalstwem" bo jak będziesz próbował się "zaszczepić przeciwko pedalstwu" to zostaniesz:
a) zbanowany (jak wyżej)
b) oskarżony przez pedalskich adwokatów (jak wyżej)
c) zmuszony do "zarażenia się pedalstwem" w specjalnie przygotowanych do tego szpitalach pedalskich (coś jak who i debil trzaskowski)
fusywszklanejkuli pisze: piątek, 22 marca 2019, 17:03na pewno siedzi w nim głęboko ukryty erectus względem homo, stąd ta panika, że nie daj Bóg się wydostanie, kiedy jaki pedał go rozbudzi,
Na pewno to każdy lewak to pedofil ;) taki ukryty ;)

Początkujący
Reputacja postu: 
11

Postautor: adamu79 » piątek, 22 marca 2019, 17:33

@miluu @fusywszklanejkuli
Ja nie urządzam kolegom wycieczek ad personam więc proszę o to samo. Próbujecie dyskusję sprowadzić do absurdu (kropelkowe zarażanie sodomią). Małe dziecko jest wobec homopropagandy bezbronne, zrozumcie ten prosty fakt. Parę lat temu edukacja zgrywała się z wzorcami wyniesionymi od taty i mamy w domu. Dziś propnuje się wzorce niezgodne z rozwojem psychofizycznym dzieci, niezgodne z wzorcami domowymi. Jestem przerażony możliwymi konsekwencjami.

Wróć do „Hyde-Park”