Pożary w Kalifornii i nie tylko. Czy na pewno naturalne

Weteran
Reputacja: 705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: The Real McCoin » piątek, 3 sierpnia 2018, 17:38

Canis Lupus pisze:Przejdź do cytowanego posta No jednak taki laser to jest postęp. Można precyzyjnie skierować wiązkę na "terrorystę" a nie trzeba wysadzać pół dzielnicy.

Dobre jest też to, że atak na Twin Towers przy użyciu lasera nie musi wymagać dużego budżetu :)

Spoiler:
Obrazek

Wygadany
Reputacja: 712
Reputacja postu: 
3

Postautor: BitBoy » sobota, 4 sierpnia 2018, 19:09

koparki pisze:Przejdź do cytowanego posta na cywilach chyba by sie nie odważyli testować ...

Przeprowadzanie ataków na własnych obywateli to nic nowego. Znacie chyba operację Northwoods ?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Northwoods

Początkujący
Reputacja: 154
Reputacja postu: 
0

Postautor: krystian » niedziela, 5 sierpnia 2018, 08:38

Wątek w stylu chemitrails, szczepionki powodują autyzm, witamina C Zięby, płaska ziemia, itp...

Jak już ktoś napisał, na ..uja mieliby to testować na cywilach.
Obecnie tak łatwo ludziom wciskać kit.

Wygadany
Reputacja: 712
Reputacja postu: 
13

Postautor: BitBoy » niedziela, 5 sierpnia 2018, 09:11

Historia pokazuje że poświęcanie cywilów dla osiągania swoich celów, to dla rządów nie jest żadna nowość, do tego się chciałem odnieść. Nie należy jakiejś teorii odrzucać tylko dlatego że zawiera w sobie wątek zabijania własnych obywateli. Można odrzucać na bazie wielu innych przesłanek, ale nie za pomocą argumentu typu "kochany rząd by ich nie skrzywdził". To po prostu naiwne.
Jak pisałem w sąsiednim wątku, termin „teorie spiskowe” służył nieraz do ośmieszenia wielu spraw które po latach okazały się być prawdą. JFK, Zatoka Tonkińska, „broń masowego rażenia” w Iraku, zbrodnicze eksperymenty na obywatelach czy żołnierzach. Można wymieniać długo. Niekończący się strumień kłamstw i propagandy ze strony władzy by utrzymać się u władzy i nakręcać wojny, oraz karmienie mięsem obywateli korporacyjno-rządowej bestii to nic nowego. Zabij dwie osoby to nazwą cię mordercą. Wymorduj tysiące to nazwą cię patriotą i jeszcze postawią pomnik.
Jak ktoś lubi grzebanie w spiskowych klimatach to polecam „Finansowy potwór z Jekyll Island”:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/157945/f ... yll-island
Sporo ciekawych teorii i duzo informacji o systemie finansowym.

Trafnie to bagno piętnował G.Carlin, którego już na tym forum promowałem.
https://www.youtube.com/watch?v=d0SpB5b54jA
„Moją pierwszą zasadą jest to że nie wierzę w nic co powie mi rząd”.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: krystian » niedziela, 5 sierpnia 2018, 11:04

Tak, ale tak jak w przypadku Northwoods, większość podobnych operacji kończyła się na planach. Poza tym zauważ, że to był okres gdy stany prowadziły działania wojenne w wietnamie, okres zimnej wojny, duza rola wojskowych w kreowaniu polityki. Poczucie zagrożenia wojną było bardzo realne, ludzie nie pamietali jak żyje się bez strachu.
Obecnie, nikt by nei wpadł na podobny pomysł.

Poza tym, era internetu, wszechobecnych kamer, itp, takich działań nie da się ukryć, wcześniej czy później wyjdą na jaw. Upadek rządu, proces o zamach stanu, w krajach rozwiniętych, gzie ludzie "przyzwyczili się" do życia w pokoju, nikt nie ryzykowałby takich zagrań.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1485
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » niedziela, 5 sierpnia 2018, 11:16

krystian pisze:Przejdź do cytowanego posta Obecnie tak łatwo ludziom wciskać kit.

krystian pisze:Przejdź do cytowanego posta
Poza tym, era internetu, wszechobecnych kamer, itp, takich działań nie da się ukryć, wcześniej czy później wyjdą na jaw

Nie rozumiem Twojego stanowiska.

Niby kamery i zdjęcia, działania nie do ukrycia.

Są zdjęcia, a Ty piszesz o wciskaniu kitu.
Nie mówię, że to dowód, bo teraz fabrykowanie zdjęcia można przeprowadzić na "ajłoczu" w pięć minut. Jednakże niespójny jesteś lekko.
A recent finding by statisticians shows the average human has one breast and one testicle.

"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: krystian » niedziela, 5 sierpnia 2018, 20:21

vjankuv pisze:Przejdź do cytowanego posta
krystian pisze:Przejdź do cytowanego posta Obecnie tak łatwo ludziom wciskać kit.

Poza tym, era internetu, wszechobecnych kamer, itp, takich działań nie da się ukryć, wcześniej czy później wyjdą na jaw

Nie rozumiem Twojego stanowiska.

Niby kamery i zdjęcia, działania nie do ukrycia.

Są zdjęcia, a Ty piszesz o wciskaniu kitu.
Nie mówię, że to dowód, bo teraz fabrykowanie zdjęcia można przeprowadzić na "ajłoczu" w pięć minut. Jednakże niespójny jesteś lekko.

zdjęcie spalonego domu czy auta są żadnym dowodem? Wyczytasz z niego co chcesz.
Przypomne tylko zdjęcie Tuska z Putinem, w którym sobie przybijają żłówiki:)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » niedziela, 5 sierpnia 2018, 20:25

zdjęcie spalonego domu czy auta są żadnym dowodem?

Mówiłem przecież, że są. Kiedy powiedziałem, że nie?
Jednakże nie są niepodważalnym dowodem i tak trzeba zachować ostrożność patrząc na nie.
A recent finding by statisticians shows the average human has one breast and one testicle.

"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: The Real McCoin » niedziela, 5 sierpnia 2018, 21:19

Bit-els pisze:Przejdź do cytowanego posta A co do zdjęć z pierwszego linka, to w ten sposób pożar się nie przemieszcza. Tam są kwartały w 100% zniszczonych domów, a obok nie ruszony.

To jest dość mocny dowód na istnienie Boga.
Zapewne właściciel i domownicy bardzo się modlili o ocalenie ich życiowego dobytku. No i Bóg wysłuchał ich próśb.
@Bit-els, to nie był amerykański laser tylko Bóg.
Chyba że amerykańscy naukowcy wynaleźli laser, który gasi pożar.
I teraz go testują na swoich obywatelach, bez ich wiedzy i zgody.
Gaszą wybrane domy.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1987
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bit-els » niedziela, 5 sierpnia 2018, 22:01

Chyba, ze to stan po czyszczących pogorzelisko wyburzeniach. Wtedy mogłoby to tak wyglądać
Polski operator płatności btc
https://inpay.pl/

Początkujący
Reputacja postu: 
1

Postautor: krystian » niedziela, 5 sierpnia 2018, 22:31

vjankuv pisze:Przejdź do cytowanego posta
zdjęcie spalonego domu czy auta są żadnym dowodem?

Mówiłem przecież, że są. Kiedy powiedziałem, że nie?
Jednakże nie są niepodważalnym dowodem i tak trzeba zachować ostrożność patrząc na nie.

Pytajnik się niepotrzebnie wstawił. Miałem na myśłi, że zdjęcie jest słabym dowodem.
Większość podobnych zdjęć to manipulacje, nastawione na to, że nie będzie nam się chciało szukać źródła.
Jak znam życie większość tych pożarów ma logiczne uzasadnienie.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » niedziela, 5 sierpnia 2018, 23:23

krystian pisze:Przejdź do cytowanego posta Jak znam życie większość tych pożarów ma logiczne uzasadnienie

Niewykluczone.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 316
Reputacja postu: 
6

Postautor: Lester » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 09:11

krystian pisze:Tak, ale tak jak w przypadku Northwoods, większość podobnych operacji kończyła się na planach.

Skąd wiesz ile tak na prawdę operacji skończyło się na planach, a ile zrealizowali? Nie wiesz, bo nie możesz tego wiedzieć, bo plany są ściśle tajne. Proszę więc opierać się na wiedzy i na faktach, a nie widzimisię, albo ślepej wierze w dobre intencje światowego żandarma.

Tu masz fakty, z tym że z oficjalnego źródła, więc to są tylko wzmianki, ilość wojen toczonych przez USA, bo informacji o prawdziwych przyczynach i skutkach tam nie znajdziesz:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_w ... ted_States

Obrazek

krystian pisze:Poza tym zauważ, że to był okres gdy stany prowadziły działania wojenne w wietnamie, okres zimnej wojny, duza rola wojskowych w kreowaniu polityki. Poczucie zagrożenia wojną było bardzo realne, ludzie nie pamietali jak żyje się bez strachu.
Obecnie, nikt by nei wpadł na podobny pomysł.

A znasz jakiś okres w historii, gdy Stany nie prowadziły działań wojennych? Jeśli tak to nie krępuj się, dawaj.
Obecnie mają jeszcze "ciekawsze" pomysły. Fantazji im nie brakuje, raczej Tobie, bo nie jesteś w stanie sobie nawet wyobrazić co robią za plecami i do czego są zdolni.

krystian pisze:Poza tym, era internetu, wszechobecnych kamer, itp, takich działań nie da się ukryć, wcześniej czy później wyjdą na jaw. Upadek rządu, proces o zamach stanu, w krajach rozwiniętych, gzie ludzie "przyzwyczili się" do życia w pokoju, nikt nie ryzykowałby takich zagrań.

Ale ty naiwny jesteś, ciężko to skomentować.
Co z tego, że coś wyjdzie na jaw? Tyle rzeczy wychodzi na jaw i co się zmienia? Co to znaczy, że coś wyjdzie na jaw? Większość ludzi jest tak ogłupiona, że nie rozpoznaliby prawdy nawet jakby się o nią potknęli i wybili sobie zęby (jak to ktoś ciekawie ujął, nie pamiętam kto). Ludziom można wmówić wszystko, np. że wieżowiec wysoki na 47 pięter zapalił się od fruwających papierów i zawalił od nadmiaru osiadłego pyłu.
Ludzie "przyzwyczaili się" do życia w pokoju? To już nie będzie wojen, bo ludzie nie chcą? :lol:
Masz rację, że nikt nie ryzykowałby takich zagrań - ale tu nie ma najmniejszego ryzyka. Władza robi co chce, jest bezkarna, bo przecież sama siebie nie ukarze. Co z tego że era internetu, wszechobecnych kamer? To oznacza tylko, że jest zwiększona inwigilacja - ale Ciebie i mnie, a nie rządzących sq.wieli.

krystian pisze:Przejdź do cytowanego posta Jak znam życie większość tych pożarów ma logiczne uzasadnienie.

Na pewno większość tych pożarów ma logiczne uzasadnienie. To nie ulega wątpliwościom.
A co nielogicznego jest w tym, że wojsko testuje sobie broń laserową? Może to być dla Ciebie niewiarygodne, nieprawdopodobne, ale nie jest nielogiczne. Widać nie wiesz do czego są zdolni i co wyczyniają ludziom, niezależnie czy "własnym" obywatelom, czy z innych krajów. Zresztą na niepotrzebnych ludziom do niczego wojnach wywoływanych przez amerykańców i ich sojuszników (głównie z Wielkiej Brytanii i Izraela) też giną i cierpią ich obywatele. Myślisz, że rządy obchodzi los obywateli? W jakim ty świecie żyjesz? Zdejmij różowe okulary.
Jeśli to nie są jakieś fejki, to raczej chodzi o coś innego, coś więcej, niż testowanie broni. Gdyby chcieli tylko przetestować broń, to mieliby ku temu inne prostsze możliwości. To że nie znamy motywu, nie znaczy że go nie mają, nie mieli.
Przejrzyj w końcu na oczy; na początku będzie boleć, ale tak bywa jak się długo nie używało danego organu...
Spoiler:

Weteran
Reputacja postu: 
2

Postautor: The Real McCoin » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 19:58

krystian pisze:Przejdź do cytowanego posta Jak znam życie większość tych pożarów ma logiczne uzasadnienie.

"California wildfires have been devastatingly arbitrary. Some houses stand amid a sea of ash"

Why was his home spared while so many others burned?

He learned it from neighbors and first responders later.

As homes in Coffey Park burned, they shot flaming embers into the air, which became seeds for more fires in other homes, entirely dictated by the wind. When firefighters arrived, they made a stand against the blaze at the row of houses that included Schneider's — homes that weren't yet engulfed in flames.

http://www.washingtonpost.com/national/ ... story.html

Kto by się przejmował pracą strażaków jak można wciskać kit o laserach i spiskach...

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: Bit-els » sobota, 10 listopada 2018, 19:52

Odświeżam temat, bo znów płonie. I znów dziwne zjawiska.
Np stopiony asfalt i stal
https://twitter.com/johnschreiber/statu ... 3252941824

a tu coś w rodzaju ognistego tornado

https://twitter.com/robbystarbuck/statu ... 1881106432

Początkujący
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
1

Postautor: Oczko93 » niedziela, 11 listopada 2018, 21:39

Odnośnie pożaru w Kalifornii i tornada, które uformowało się z ognia. Serio, przerażająco to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=oNqy3aMn6WE

@edit: Kurcze nie zauważyłem twojego powyższego posta, ale odnośnie tych zjawisk, które wyglądają jak by zrobił je człowiek, a nie natura. Zdarzają się przypadki, gdzie natura zaskakuję, ale często gęsto na świecie teraz właśnie takie zjawiska pojawiają się dosyć często. Polecam przejrzeć zdjęcia z antarktydy i ostatnich zdjęć, które są w sieci. Lodowce niektóre wyglądają, jak by ktoś precyzyjnie wypalił je laserem. Prostokąty, kwadraty dosłownie idealne. Trudno mi uwierzyć, aby natura takie rzeczy nam prezentowała. W ogóle odnośnie tych pociętych chirurgicznie lodowców, to pierw informacje/zdjecia/filmy pojawiły się w sieci szerząc masę teorii i refleksji, ale media szybko naprostowały sprawę po dużym zainteresowaniu, że w skrócie - MATKA NATURA. Mi się w to nie chcę wierzyć.

Tutaj fotki. Wiecej mozna wygooglowac https://businessinsider.com.pl/technolo ... sa/cbxy1wy Nasa napisała odpowiedź na to, co jest przyczyną, ale nie wierzę im. Nie jestem płasko ziemcem, ale nie ufam takim korporacją. Często kłamią :P Są też filmy nagrane. Lepiej to wygląda z lotu ptaka i na prawdę pierwsze wrażenie jest takie, że człowiek musiał maczać w tym palce.

Początkujący
Reputacja postu: 
6

Postautor: krystian » poniedziałek, 12 listopada 2018, 00:23

Profesor Bogusław Wolniewicz, polski filozof, logik, występujący w prawicowych mediach (nie można go posądzić o lewicowanie), często podawał w takich tematach (jak tutaj obecny) przykład swojego znajomego który badał kiedyś temat UFO.
W internecie lub innych mediach można znależć tysiące przykładów osób które twierdzą że miały kontakt z UFO, filmy, zdjęcia, itp. Jednak gdy zaczniemy rozpatrywać każdy przykład z osobna, okazuje się, że w każdej historii są jakieś niedociągnięcia, tysiące przykładów/świadectw, ale żadnego dowodu.

Podobnie jest tutaj, piszecie, "zobacz, ile dziwnych zjawisk, to nie może być naturalne", ale mimo to żadnego dowodu. Znamienne.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2657
Reputacja postu: 
8

Postautor: benq » poniedziałek, 12 listopada 2018, 07:50

Oczko93 pisze:Przejdź do cytowanego posta Nasa napisała odpowiedź na to, co jest przyczyną, ale nie wierzę im. Nie jestem płasko ziemcem, ale nie ufam takim korporacją. Często kłamią Są też filmy nagrane. Lepiej to wygląda z lotu ptaka i na prawdę pierwsze wrażenie jest takie, że człowiek musiał maczać w tym palce.

To brzmi jak:
"Lekarz wytłumaczył mi, dlaczego mam syfilis, ale ja mu nie wierzę, bo oni kłamią. Nie mam pojęcia o medycynie, ale to wygląda, jakby ugryzł mnie ufolud. Przecież miałem seks wcześniej i tego nie było, to na pewno jakieś ufo maczało w tym palce. Trudno mi uwierzyć, że to normalne" :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Zanim zadasz głupie pytanie - sprawdź, czy nie ma już na nie odpowiedzi:
www.instagram.com/cryptotalpl -> ABC kryptowalut dla początkujących (i nie tylko)

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bit-els » piątek, 16 listopada 2018, 07:32

Film z powietrza. Punktowe pogorzeliska
https://twitter.com/MikeTokes/status/10 ... 50433?s=20

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: krystian » piątek, 16 listopada 2018, 09:21

Poczytajcie komentarze.
Leją z gościa strasznie.

Np. zdjęcia na których niby widać promień lasera, w rzeczywistości są zdjęciami startu rakiet z długą ekspozycją (długie otwarcie migawki)
https://www.reddit.com/r/halo/comments/ ... _9_launch/

Generalnie temat w stylu płaskiej ziemi lub chemitrails

Wróć do „Hyde-Park”