OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » środa, 29 listopada 2017, 00:04

futurocoin - TRZYMAJ SIĘ Z DALEKA
Ostatnio zmieniony piątek, 1 grudnia 2017, 15:30 przez KryptoBanita, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Excray » środa, 29 listopada 2017, 00:21

Ciekaw jestem jak uzasadniają to swoim nabywcom dasszita. Jakbym siedział w tym łajnie to na wieść o wypuszczeniu przez nich kolejnej waluty poczułbym się deko oszukany.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » piątek, 1 grudnia 2017, 07:57

Dascoin to może być największa afera od czasu Madoffa.
Wallstreet firmuje swymi nazwiskami

http://m.digitaljournal.com/pr/3577756? ... &utm_term=

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: prezes » piątek, 1 grudnia 2017, 08:40

@Bit-els, w Polsce Anna Hejka firmuje swoim nazwiskiem dascoina, mają rozmach.


Większość ludzi nie rozróżnia w ogóle co to jest, oj będzie płacz i zgrzytanie zębami, a później zakażą używania kryptowalut poza państwowymi, do tego to zmierza, jakby co niektórzy mieli jeszcze wątpliwości. Trader21 ładnie to wyjaśnia dlaczego bankserka wspiera kryptowaluty, choć sądzę że trochę go fantazja poniosła:
https://independenttrader.pl/nadchodzi- ... aluta.html
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » piątek, 1 grudnia 2017, 15:27

Bit-els pisze: Dascoin to może być największa afera od czasu Madoffa.
Tragedii nie ma https://trends.google.pl/trends/explore ... &q=dascoin
Głównie to Polacy są dymani (pomijam Suazi nie wiem skąd się wzięli ale jeszcze nie tak dawno nie było ich w rankingu). Zapewne to się dzieje przez tragiczny poziom wiedzy o ekonomii w naszym kraju.
To że ktoś "ważny" zajmuje się piramidą mlm mnie nie dziwi wcale, sporo majątków powstało przez organizowanie piramid finansowych. Nawet prezydent usa miał coś wspólnego z mlm...

Kolejny argument że nie ma tragedii to porównanie z najstarszym i chyba największym rakiem w historii:
https://trends.google.pl/trends/explore ... coin,amway

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
18
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » wtorek, 5 grudnia 2017, 18:58

Hegemon95 pisze: Od Amway'a Fm-group czy innych legalnych firm które działają na rynku 12-50 lat lepiej się odczepić
Sądzisz że dascoin jest nielegalny? Jeśli spojrzysz na zagadnienie tylko od strony legislacyjnej to jest to w pełni legalna działalność.
Każdy mlm jest (Product Based Pyramid Scheme) piramidą opartą na produkcie w dzisiejszych czasach tradycyjna piramida nikogo by nie oszukała. Trzeba to tak zmontować żeby system prawny danego kraju nie wychwycił że to jest piramida dla tego powstały mlm.

Każda nowoczesna piramida stawia na psychomanipulacje (potocznie pranie mózgu) wiec można powiedzieć i zapewne dużo trafniej że jest to sekta ekonomiczna.
Hegemon95 pisze: Jak ktoś chce to kupuje jak nie to nie ma nad sobą żadnego bata.
Czy znane jest tobie pojecie sekta a co za tym idzie manipulacja człowiekiem? Wiesz że w takich organizacjach jak mormoni, rodzina czy świadkowie jehowy możesz wyjść w każdej chwili i nie ma żadnego bata oprócz kilku "małych" haczyków. Członkowie tych organizacji maja wpojone do mózgu że poza organizacją czeka ich piekło, brak zmartwychwstania, wieczny ból i potępienie i oni naprawdę w to uwierzyli. Niektórzy by woleli zginać niż odejść a ze strachu przed wyrzuceniem z grupy są posłuszni dla przywódców i tłumią resztki logiki w sobie.

Sekty ekonomiczne wpajają że sukces, bogactwo, samorozwój jest możliwy tylko w danej grupie. Panuje tam typowe smieszkowanie z pracy na etacie dla podkreślenia wyjątkowości grupy i zaznaczenia bariery my i oni. Lider, przywódca pokazuje ile to on ma pieniędzy, jaką wypasiona furą jeździ i wmawia że jeśli chcesz to mieć musisz postępować tak jak on wtedy też będziesz tyle miał.
Jeśli po jakimś czasie masz jakieś obiekcje ze jeszcze się nie dorobiłeś to po wie ci ze musisz bardziej się starać nagabywać ludzi ze on tez nie stal się bogaty od razu tylko przez ślepe, konsekwentne dążenie do celu i wykonywanie poleceń grupy. Jeśli ty też będziesz w to naprawdę wierzył to na pewno się uda i będziesz bogaty co innego masz do wyboru być biedakiem na etacie harującym jak wól od rana do wieczora, pomysł? na razie doceń ile ci grupa dala w postaci szkoleń samorozwoju a kasa sama przyjdzie tylko musisz w to mocno wierzyć.

Takim sposobem mniej więcej się trzyma członków w grupie, jak ktoś nie przejrzy na oczy i nie obudzi resztek logiki w sobie to nawet do końca życia może być w takiej grupie i cały czas wieżyc że wkrótce będzie bogaty.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 21 listopada 2016
Reputacja: 318
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: MelomanBTC » środa, 6 grudnia 2017, 14:12

Ludzie którzy pisali negatywnie o FutureNet otrzymują wezwania od Kancelarii Kufieta z Wrocławia, do natychmiastowego usunięcia komentarzy w ciągu 24h (oo, czyżby bardzo dosadna próba cenzury, za pomocą prawników?) :)

Niedługo umieszczę wpis na wykopie i założę oddzielny temat, bo kręci się gruba afera.
Tips and donate: 1MeLomanAYHaskzJfidS8nkGFeqmu3giuG

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » środa, 6 grudnia 2017, 14:17

@MelomanBTC, ścigają na wszystkich forach czy tylko wykop wzięli na celownik?
:mrgreen:
Bezczelność niesamowita.
Ale za to odpowiedzialny jest między innymi Bitbay legitymizując tego typu działania.
Dałem cynk K.Piechowi i Pol.Stow.Bitcoin na tt

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 21 listopada 2016
Reputacja: 318
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: MelomanBTC » środa, 6 grudnia 2017, 14:19

@Bit-els, Na razie wiem tylko o Wykopie (również dostałem owe pismo :D)
Zapewne osoby z forum również zaczną dostawać te wezwania, bo widać o co tutaj chodzi. O zamknięcie ust, osób które wiedzą, czym jest FutureNet :)
Tips and donate: 1MeLomanAYHaskzJfidS8nkGFeqmu3giuG

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: tonyxxl » środa, 6 grudnia 2017, 14:38

Bit-els pisze: Bezczelność niesamowita.
bez przesady, jak ja napisze że jesteś oszustem i twoja firma to przekręt? nie masz prawa się bronić?
pasowałoby podać gdzie łamią prawo zanim się rzuci oskarżenie. Ja ich nie bronię, nie mam z nimi nic wspólnego, ale jak ktoś uważa że łamią prawo to niech zgłosi na policję albo poda chociaż sprawdzone fakty które podpadają pod jakiś paragraf. To zwykła firma jakich setki która pilnuje swoich interesów. Że się komuś nie podoba model sprzedaży to nie znaczy że oni są oszustami, jak kogoś oszukali to niech zgłosi.
@edbog to z tymi sektami to prawie każda większa firma stosuje, im bardziej drogie albo niszowe produkty sprzedaje tym to bardziej widać, wierny klient jest najlepszy, a kusi się go czym się da: wyjątkowością produktu, ekskluzywnością albo przynależnością do elitarnej grupy. Typowy marketing, do sekty jeszcze daleko.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » środa, 6 grudnia 2017, 14:41

Tylko się cieszyć, że jednak uświadamianie ludzi przynosi efekty.

Bobki mojego chomika są więcej warte od futurocoina :!:

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bitmar » środa, 6 grudnia 2017, 14:47

MelomanBTC pisze: @Bit-els, Na razie wiem tylko o Wykopie (również dostałem owe pismo :D)
Zapewne osoby z forum również zaczną dostawać te wezwania
Już się zaczyna, ja dostałem 3 w sprawie 3 osób. Chodzi tylko o usunięcie ich postów nic więcej.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 21 listopada 2016
Reputacja: 318
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: MelomanBTC » środa, 6 grudnia 2017, 14:48

@Bitmar, No to polecam się nie uginać, bo np u mnie doczepili się o to, że nazwałem FutureNet MLMem, a to nie jest nieprawda lub kłamstwą, więc swoje wezwanie mogą wsadzić gdzieś w segregator ;)

Ograniczenie swobody słowa (jeżeli użytkownik pisze sprawdzone fakty, które mają odzwierciedlenie w rzeczywistości a nie kłamstwa, to też jest złamanie prawa. Podstawowego prawa wolności słowa.
Tips and donate: 1MeLomanAYHaskzJfidS8nkGFeqmu3giuG

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » środa, 6 grudnia 2017, 15:02

Bitmar pisze: dostałem 3 w sprawie 3 osób.
Podaj kto to jest, to na dobrą flaszkę wyślę każdemu :mrgreen: i dam max repki 8-)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » środa, 6 grudnia 2017, 15:23

@Bitmar, nie uważasz, że trzeba totalnie odciąć sie od Bitbaya? Wywalić reklamy chociaż. Masz pełne poparcie ważnych i wartościowych ludzi z naszej społeczności- np K.Piecha czy Polskiego Stow. Bitcoin

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » środa, 6 grudnia 2017, 15:33

@Bit-els, Już pisałem do was w sprawie zmiany nazwy tematu o bitbay na coś podobnego jak przy btg. Co o tym sadzicie?
edbog pisze: @Bitmar @Bit-els Czy rozważycie zmianę nazwy tematu na coś podobnego jak przy bitcoin gold? Np. "BitBay.pl(Gielda o szemranych powiązaniach? SCAM? piramidy finansowe?) Dyskusja ogólna" albo coś podobnego?
Nie mówię że teraz ale może jak już emocje trochę opadną.
Dodano po 2 minutach 38 sekundach:
Bit-els pisze: Masz pełne poparcie ważnych i wartościowych ludzi z naszej społeczności- np K.Piecha czy Polskiego Stow. Bitcoin
Polskie Stow. Bitcoin odebrało 9 giełdzie na świecie błogosławieństwo ministerstwa cyfryzacji?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » środa, 6 grudnia 2017, 15:36

Chociażby notowania na pasku obok można zamieścić z innej giełdy :!:

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Awesomist » środa, 6 grudnia 2017, 15:52

Bit-els pisze:@Bitmar, nie uważasz, że trzeba totalnie odciąć sie od Bitbaya? Wywalić reklamy chociaż. Masz pełne poparcie ważnych i wartościowych ludzi z naszej społeczności- np K.Piecha czy Polskiego Stow. Bitcoin
Nie żebym bronił BB ale w ktorym miejscu jest zupełne odcięcie się od tej giełdy poprzez w/w osoby ?
A z pozwami ciekawa sprawa, cenzura w najlepsze :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » środa, 6 grudnia 2017, 16:26

@Awesomist, były listy otwarte, komunikaty. Jednoznacznie piętnujące Bitbaya za wsparcie futernetu i futercoina

Dodano po 1 minucie 31 sekundach:

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Awesomist » środa, 6 grudnia 2017, 16:29

@Bit-els, tak ale wiesz, listy itd to jedno, a odcięcię się od biznesu (czyli odradzanie go innym) to już zupełnie inna, poważniejsza sprawa.

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości