OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: zombine » poniedziałek, 26 marca 2018, 17:04

Ta publiczność jest głucha albo głupia czy jej wszystko jedno. Ja bym spadł z krzesła i wyszedł jakby mi ktoś powiedział że będąc poważnie zadłużony leci do Dubaju by sprawdzić córkę Onecoin a potem do Belgradu(koszt zmarnowanego czasu i pieniędzy łatwo wyliczyć)
Wklejone z konkretnego momentu.

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Ramzes84 » poniedziałek, 26 marca 2018, 17:59

A potem zebrał jeszcze kilku znajomych, zrzucili się na dmuchany materac z lidla (bo tak taniej) i popłyneli do Nowego Yorku.
Przecież to takie same gadanie jak żukieta.

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Ramzes84 » wtorek, 27 marca 2018, 20:36



Filmik już ukryli. Trzeba się zalogować. Albo usunęli. Nie wiem bo nie posiadam fb. Więc chyba post można skasować. Jakby ktoś chciał to mam na dysku :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: ergorg » piątek, 30 marca 2018, 12:01

Ciekawe czy kancelaria Kufleta wyśle im pismo. :mrgreen:

https://www.pudelek.pl/artykul/127360/z ... o_niczego/
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Ramzes84 » piątek, 30 marca 2018, 13:00

No to właśnie ten filmik byl na Facebooku. Nie wiem czy kazdy z was widzial. Masakra.

Kk Art. 133. Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Kuweta pod sąd z tą idiotką !! :D


Te komentarze na pudelku :D kuweta nie da rady sam tyle tych pism wysłać.

A tak swoją drogą..
Dawno nie logował się nasz mecenas który gównodowodzi całą sprawą.
Albo przegląda już cały internet i nie ma dla nas czasu, albo zdał sobie sprawę że jego mandant to debil.

I mamy odpowiedz kretyna

W złym świetle zostali przedstawieni a na filmiku Księżniczka napierd..la na wszystkich jak leci :D
No nie mogę hahahha Biedni poszkodowani.
Piramida i oszuści.

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 10 marca 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Oczko93 » sobota, 31 marca 2018, 01:10

Pamiętaj naganiaczu ulica nie wybacza na każdego przyjdzie czas, rozgrzeszenia w oczy patrz blagaj za każdego oszukanego człowieka, to już czas. Rozgrzeszenia przyszedł czas.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 czerwca 2018, 23:14 przez Oczko93, łącznie zmieniany 6 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Wymazywanie » sobota, 31 marca 2018, 01:17

Oczko93 pisze:Sram na tych wszystkich naganiaczy. Mogę im się spuścić do mordy.
Też nie znoszę piramid, ale żeby zaraz takie fantazje. :roll:
Dziwny ten świat jak śpiewał Niemen.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: benq » sobota, 31 marca 2018, 07:26

Oczko93 pisze: Sram na tych wszystkich naganiaczy. Mogę im się spuścić do mordy. A ten suszek sruszek pod krawatem czy coś na pizde go gasze konfidenta za sto złoty. Nie takie kundle mi straszne na pęczki ich miałem. Mandaty palilem, wezwania rwalem. Sprawy sądowej unikalem, przed policją uciekalem. Ulica mnie wychowała, ale po latach zmadrzalem to nie jest zabawa ani ku temu przechwalka. Gasze ich jak pety. Zapach ulicy kur..y, mamony, nienawiści, miłości, osobowości, znajomości, rodziny, przyjaciół,wytrwałości, a nie pierdolenia o zachlannosci dla pieniędzy bez wartości dla piramidy rzekomej finansowej wolności. Pluje na was piramidy bez ksztu godności łamie was w pół przy pierwszej lepszej bramie wolność była jest I będzie wspierana przez gorszą sfere tego świata. Pamiętaj naganiaczu ulica nie wybacza na każdego przyjdzie czas, rozgrzeszenia w oczy patrz blagaj za każdego oszukanego człowieka, to już czas. Rozgrzeszenia przyszedł czas. Zatem proszę was ostatni raz zdejmicie maskę i przeproście oszukaną sfere mass, bo inaczej będzie krach a tym krachem z naprzeciwka będę ja. Naganiacze będą i byli jebani ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany.
No nie wierzę, to ty:

??????
:lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: zombine » niedziela, 1 kwietnia 2018, 08:26

Dziś z partyzanta, bez powiadamiania kogokolwiek w nocy uwolniono limity wypłat dascoinów na tej ich śmiesznej wewnętrznej giełdzie. Efektem tego cena spadła momentami do 0.1 euro czy tam webeuro. Czyli nie mniej nie więcej tylko przy cenie pojawiłby się na czerwonym odcieniu - 80% Miało iść ciągle do góry bo tak stoi na wykresie a tu taki zonk.
Jakby to coś weszło na normalną a nie jakąś scam giełdę to cena zaciora dno.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 1 kwietnia 2018, 08:50

Teoretycznie były zapowiedzi, że limit zniknie... Tylko "nikt" nie wiedział kiedy :mrgreen: Może góra stwierdziła, że czas dopasować się do "obecnej sytuacji" i pokazać brak centralnego sterowania? Dodatkowo mogą powiedzieć, że wszystko idzie zgodnie z planem ;)

"Tu jednak pojawia się ograniczenie – istnieje dzienny limit kwoty, na jaką możemy dokonać transakcji. Według twórców przedsięwzięcia ma to służyć przeciwdziałaniu zbyt dużych zmian w cenie, a sam limit wkrótce zniknie."

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Was-is ... 54446.html

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Rafko » poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 12:32

zombine pisze: Efektem tego cena spadła momentami do 0.1 euro czy tam webeuro
Zobaczycie jak Dascoin wejdzie na normalne giełdy ... ze swoim zapleczem i rozwiązaniami technologicznymi :)
Teraz się śmiejecie - później będziecie zbierać każdą złotówkę aby kupić parę Dascoinów za min 100 $ za sztukę ....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 12:52

Rafko mój kochany :) dasg0wno wchodzi na normalne giełdy zaraz po Oneg0wnie :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: zombine » poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 13:15

Rafko pisze:
zombine pisze: Efektem tego cena spadła momentami do 0.1 euro czy tam webeuro
Zobaczycie jak Dascoin wejdzie na normalne giełdy ... ze swoim zapleczem i rozwiązaniami technologicznymi :)
Teraz się śmiejecie - później będziecie zbierać każdą złotówkę aby kupić parę Dascoinów za min 100 $ za sztukę ....
Życzę powodzenia. Na prawdę. Mam nadzieję że jak wejdziecie na Bittrex, Polo, binance czy nasz BB to cena faktycznie skoczy do 100 $.
Jak na razie cena waha się w granicach 0,13-0,16 webeuro a ludzie są skonsternowani i netleaders z miejsca daje promocje przy zakupie licencji.
Ceny licencji i wydobycie na chwilę obecną, przy tym kursie w kontekście korzyści są dosyć problematyczne bo trzeba jeszcze doliczyć cenę walidatora za 80 euro.
Jak się mają rozwiązania technologiczne DASC w świecie mody ? ze stron reuters wyparował link z tekstem
https://www.reuters.com/brandfeatures/v ... e?id=31765

i pozostało tylko
This content was produced independently of Reuters Editorial News.
It was created by Reuters Solutions, in partnership with the Commercial Advertising Department for Reuters.com.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Rafko » poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 14:04

KryptoBanita pisze: KryptoBanita
zombine pisze: zombine

Wybaczcie myślałem, że dziś jest 1 kwietnia :shock:

Tak poważnie - obstawiam , że jeśli w ogóle wejdzie na giełdy zewnętrzne to poleci taki sell, że cena poleci w okolice 1 centa... :D

Prawda jest taka, że da sie na tym zarobić ale na prowizjach ze sprzedaży itp ...
Ja osobiscie nie wchodzę w takie projekty :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » czwartek, 5 kwietnia 2018, 07:25

ShadowOfHarbringer pisze: Nie jestem nawet w stanie wypowiedzieć się krytycznie, bo to coś przekroczyło moje dopuszczalne granice żenady i zwiesił mi się system...
To jest stare. Debil nawet podał swój dokładny adres. Akurat znam te rejony i dobrze wiem co to za osiedle. No i jak ktoś tak dziany może mieszkać na parterze, skoro ma do wyboru apartament na 17 pięter. Jak dla mnie ten koleś to porażka, tak samo jak sęp kuweta, a za grożenie śmiercią i propagowanie ścieżek to powinien dostać bęcki i tyle na temat.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 5 kwietnia 2018, 09:51

Dokleję to jeszcze tutaj

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Kancelariaprawna » czwartek, 5 kwietnia 2018, 12:05

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na Państwa wpisy oświadczam, że:

1) Polskie prawo umożliwia prowadzenie kancelarii prawnej oraz świadczenie usług prawnych prawnikom nieposiadającym tytułu radcy prawnego czy adwokata. W wyroku z 26 listopada 2003 r. (sygn. akt – SK 22/02) wyraźnie potwierdził to również Trybunał Konstytucyjny. Co warte podkreślenia, prowadzona przez mnie kancelaria ściśle współpracuje z licznymi specjalistami w określonych dziedzinach prawa, w tym adwokatami, radcami prawnymi, doktorami i profesorami nauk prawnych.

2) Zgodnie z obowiązującym w Polsce systemem prawnym, każdy ma prawo do ochrony swojej reputacji, dobrego imienia i renomy. Praca prawnika polega na obronie praw mocodawców, a jego rolą jest udzielanie pomocy prawnej. Nasza kancelaria podejmuje się spraw trudnych – zarówno z perspektywy przepisów prawa, jak i ze względu na odbiór społeczny. Nie odmawiamy pomocy nawet w najtrudniejszych przypadkach.

3) Obecnie Kancelaria Prawna Rafał Kufieta, zgodnie z decyzją naszych Klientów, ogranicza działania do spraw najbardziej ewidentnych naruszeń dóbr osobistych i zniesławień. Nasz zespół skupia się na wysyłaniu pozwów dotyczących naruszenia dóbr osobistych do sądów cywilnych oraz zawiadomień do prokuratury, ponieważ etap przedsądowy w większości prowadzonych przez nas spraw został już wyczerpany. Konieczność wysyłania wezwań do usunięcia wpisów za pośrednictwem internetu jest natomiast podyktowana brakiem danych osobowych autorów wpisów oraz wolą rozwiązania sporu w sposób polubowny, jak również wymogiem prawnym (zgodnie z art. 187 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania cywilnego).

4) Nie świadczymy i nigdy nie świadczyliśmy usług prawnych na rzecz firmy NetLeaders (DasCoin).

Z poważaniem

Rafał Kufieta

Kancelaria Prawna Rafał Kufieta
Ostatnio zmieniony czwartek, 5 kwietnia 2018, 12:43 przez Kancelariaprawna, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: hassejo » czwartek, 5 kwietnia 2018, 12:42

Hm.
@Ergorg, może ten kermit jest bardziej dostojny
Obrazek

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 22 listopada 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: dadi007 » czwartek, 5 kwietnia 2018, 13:56

a może widzieliście światowej sławy ekspertke Kryptowalut i dlaczego DasCoin jest najlepszy według tej pani :shock: :D :D :D :lol: :lol: hahaa

[youtube][/youtube]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: ergorg » czwartek, 5 kwietnia 2018, 14:26

Kiedy Dascoin wchodzi na jakąś giełdę? Z zaciekawieniem pooglądałbym wykres. :D
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości