Demokracja w Polsce

Orator
Reputacja: 739
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Demokracja w Polsce

Postautor: miluu » wtorek, 10 września 2019, 11:44

Wartościowanie ludzi, tego czy są godni szacunku, po ich narodowości, rasie i innych cechach, które są od nich niezależne, na które nie mają żadnego wpływu, jest działaniem haniebnym, jest faszyzmem.
Sączenie tego brunatnego gówna w Polsce - regionie gdzie faszyści pomordowali miliony osób, zasługuje tylko na inwektywy.
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 września 2019, 15:55 przez miluu, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 483
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: baggins » wtorek, 10 września 2019, 12:09

@miluu
czyli wg Ciebie stwierdzenie, że pigmeje gorsi, a wręcz beznadziejni w skoku wzwyż jest haniebnym faszyzmem... wszakże właśnie dokonałem wartościowania pewnej grupy ludzi ze względu na rasę....
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Orator
Reputacja postu: 
1

Demokracja w Polsce

Postautor: miluu » wtorek, 10 września 2019, 12:13

baggins pisze: wtorek, 10 września 2019, 12:09@miluu
czyli wg Ciebie stwierdzenie, że pigmeje gorsi, a wręcz beznadziejni w skoku wzwyż jest haniebnym faszyzmem... wszakże właśnie dokonałem wartościowania pewnej grupy ludzi ze względu na rasę....
Odpowiedź znajdziesz w moich dwóch ostatnich postach, czytaj aż zrozumiesz. Nie dokonałeś żadnego wartościowania ze względu na rasę. Może najpierw przyswój sobie termin co to znaczy być człowiekiem a potem czym jest wartościowanie ludzi pod kątem ich człowieczeństwa. Pisałem wyraźnie, że nie chodzi o różnice antropologiczne w budowie ciała, organów itd. Niewiarygodne jest to, że istnieją osoby, którym w roku 2019, tu w Polsce trzeba to tłumaczyć.
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 września 2019, 12:20 przez miluu, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: baggins » wtorek, 10 września 2019, 12:19

@miluu a czy w takim razie stwierdzenie, że czarni są mniej inteligentni od białych jest już rasizmem?
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Orator
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: miluu » wtorek, 10 września 2019, 12:27

@baggins Faszyzmem jest ocenianie czyjejś moralności, człowieczeństwa, światopoglądu na bazie cech fizycznych, miejsca urodzenia i innych niezależnych od człowieka cech. Wyraźnie o tym mówiłem i nie udawaj głupka, że nie wiesz o co chodzi.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: baggins » wtorek, 10 września 2019, 12:29

@domator a czy stwierdzenie, że Aszkenazyjczycy są bardziej inteligentni od czarnych też jest rasizmem godnym minusowania?
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Orator
Reputacja: 573
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: shinya56 » wtorek, 10 września 2019, 12:50

baggins pisze: wtorek, 10 września 2019, 12:19@miluu a czy w takim razie stwierdzenie, że czarni są mniej inteligentni od białych jest już rasizmem?

@domator
Czy powinniśmy prowadzić badania na temat rasy i inteligencji? Takie badania były prowadzone przez m.in. Amerykanów. Według tych badań rasa żółta ( dotyczy Japończyków i Koreańczyków) jest najbardziej inteligentna, biali mniej i czarni najmniej inteligentni.

Czyli Amerykanie to rasiści ? Ja tymi badaniami się nie przejmuje, taka ciekawostka i tyle. Nie widzę w takich badaniach nic złego. Na pewno dorabianie sobie ideologi, żeby czarnych dyskryminować tymi badaniami.

Wchodzimy na taki absurdalny poziom, że jak się powie biały, czarny, żółty to już dopisuje się jakieś cechy rasistowskie, faszystowskie. Przecież to jest chore.

Wiesz co to jest rasizm? To jest na przykład ludobójstwo białych afrykanerów mieszkańców RPA przez ich czarnych sąsiadów. I to się dzieje od kilkunastu lat.
"Od 1994 roku, gdy zniesiono apartheid. Ofiary to blisko 4 tys. farmerów, w tym kobiety i dzieci na rok 2018. W sumie od tego czasu zamordowano w całym kraju ponad 70 tys. białych obywateli RPA."
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 września 2019, 13:13 przez shinya56, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: baggins » wtorek, 10 września 2019, 13:00

@domator
zgodnie z wynikami badań, Żydzi aszkenazyjscy są 15% bardziej inteligentni od średniej populacji.... a więc od "białej rasy" w ogólności też... strasznie rasistowskie wobec białasów te badania
@miluu a gówno prawda... weźmy plemiona arabów, w których stare chłopy żenią się z często nawet nie nastoletnimi dziewczynkami... rozumiem, że nie dokonasz tu moralnej oceny ze względu na "miejsce urodzenia"
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Początkujący
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: adiqq » wtorek, 10 września 2019, 13:04

miluu pisze: wtorek, 10 września 2019, 11:44Sączenie tego brunatnego gówna w Polsce - regionie gdzie faszyści pomordowali miliony osób, zasługuje tylko na inwektywy.

to raczej świadectwo bezsilności i ...czegoś jeszcze

Weteran
Reputacja: 1475
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: nariensi » wtorek, 10 września 2019, 13:10

Według mnie ogólnikowego wartościowania ludzkiej inteligencji u grup o podobnych cechach morfologiczne mogą dokonywać jedynie zakompleksieni aroganccy ignoranci. Prostymi słowami - niedouczone pyszne głupki.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: baggins » wtorek, 10 września 2019, 13:12

nariensi pisze: wtorek, 10 września 2019, 13:10Według mnie ogólnikowego wartościowania ludzkiej inteligencji u grup o podobnych cechach morfologiczne mogą dokonywać jedynie zakompleksieni aroganccy ignoranci
chodzi Ci o statystyków?
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Orator
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: miluu » wtorek, 10 września 2019, 13:12

baggins pisze: wtorek, 10 września 2019, 13:00@miluu a gówno prawda... weźmy plemiona arabów, w których stare chłopy żenią się z często nawet nie nastoletnimi dziewczynkami... rozumiem, że nie dokonasz tu moralnej oceny ze względu na "miejsce urodzenia"
Oczywiście, że nie. To o czym piszesz jest pokłosiem religii muzułmańskiej. Totalnej religii w totalitarnym państwie, gdzie obywatele mają gówno do gadania, system opiera się na przemocy, lęku i praniu mózgów od urodzenia.
Nie, sorry, nie będe więcej reagował na te Twoje argumenty na poziomie JKM, możesz sobie tak rozmawiać z dziećmi z przedszkola a nie z dorosłymi ludźmi.

Weteran
Reputacja: 2526
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: Harmony » wtorek, 10 września 2019, 13:16

miluu pisze: wtorek, 10 września 2019, 12:27Faszyzmem jest ocenianie czyjejś moralności, człowieczeństwa, światopoglądu na bazie cech fizycznych, miejsca urodzenia i innych niezależnych od człowieka cech. Wyraźnie o tym mówiłem i nie udawaj głupka, że nie wiesz o co chodzi.
No to jesteś świetnym przykładem faszysty, oceniasz moją moralność i człowieczeństwo, nazywasz mnie pierdolniętym, a ze względu na miejsce pochodzenia, próbujesz zakwalifikować mnie do swojej grupy faszystów. Cóż za dyskryminacja.

I uściśle, żebyś zrozumiał dobrze. Ja oceniam ludzi po ich zachowaniu, a nie pochodzeniu. A, że ludzie, którzy należą do danej grupy zachowują się bardzo identycznie, to już nie moja wina. Całą grupą pracują na swój wizerunek.

miluu pisze: wtorek, 10 września 2019, 11:44Wartościowanie, ludzi po ich narodowości, rasie i innych cechach, które są od nich niezależne, na które nie mają żadnego wpływu, jest działaniem haniebnym, jest faszyzmem.
Haha :D No jebnę. A wiesz o tym, że np. rasy psów mają też bardzo dużo wspólnych cech? Np. labradory są z reguły mało agresywne - oczywiście zdarzy się tam jakiś przypadek odbiegający od tej normy. Dużo zachowań mają podobnych. Jedne lubią bardziej dzieci, drugie mniej. Inne lubią bardziej biegać. A jeszcze inne nie potrafią oprzeć się łakociom i nie potrafią powiedzieć sobie "stop, koniec jedzenia". Z ludźmi jest tak podobnie ;)

Labradory są łagodne - CÓŻ ZA RASIZM I ANTYPSIZM !!!
The truth will set You free

Orator
Reputacja postu: 
1

Demokracja w Polsce

Postautor: shinya56 » wtorek, 10 września 2019, 13:24

"Amerykańscy naukowcy udowodnili, że czarnoskórzy sportowcy mają lepsze warunki fizyczne od białych sportowców. Szczególnie w sportach szybkościowo-wytrzymałościowych." To jest rasizm wobec białych ?
nariensi pisze: wtorek, 10 września 2019, 13:10Według mnie ogólnikowego wartościowania ludzkiej inteligencji u grup o podobnych cechach morfologiczne mogą dokonywać jedynie zakompleksieni aroganccy ignoranci. Prostymi słowami - niedouczone pyszne głupki.

Te badania przeprowadzają uczeni, profesorowie, specjaliści w swoich dziedzinach. Są to ludzie cenieni i szanowani na całym świecie za swoją wiedzę.
Taką osoba jest m.in. Daniel Goleman. Amerykański psycholog żydowskiego pochodzenia, publicysta naukowy. Autor bestselleru Inteligencja emocjonalna (1995). Wieloletni współpracownik dziennika „The New York Times”. Wykładowca akademicki. Absolwent Uniwersytetu Harwarda. Dwukrotnie nominowany do nagrody literackiej Pulitzera.

Kto tu jest niedouczony ? Lewactwo to jest stan umysłu.
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 września 2019, 13:47 przez shinya56, łącznie zmieniany 4 razy.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: nariensi » wtorek, 10 września 2019, 13:26

baggins pisze: wtorek, 10 września 2019, 13:12chodzi Ci o statystyków?
Nie mogę napisać, że chodzi mi o ludzi takich, jak Ty i narazić się na -20 od Ciebie i Harmony ;)

Orator
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: miluu » wtorek, 10 września 2019, 13:30

Harmony pisze: wtorek, 10 września 2019, 13:16I uściśle, żebyś zrozumiał dobrze. Ja oceniam ludzi po ich zachowaniu, a nie pochodzeniu. A, że ludzie, którzy należą do danej grupy zachowują się bardzo identycznie, to już nie moja wina. Całą grupą pracują na swój wizerunek.
No właśnie tak nie jest, spójrz na siebie i na mnie, zachowujemy się "bardzo identycznie" (swoją drogą, co za bezsensowny zwrot) ? Mylą Ci się państwa z ludźmi.
Harmony pisze: wtorek, 10 września 2019, 13:16Haha :D No jebnę. A wiesz o tym, że np. rasy psów mają też bardzo dużo wspólnych cech? Np. labradory są z reguły mało agresywne - oczywiście zdarzy się tam jakiś przypadek odbiegający od tej normy. Dużo zachowań mają podobnych. Jedne lubią bardziej dzieci, drugie mniej. Inne lubią bardziej biegać. A jeszcze inne nie potrafią oprzeć się łakociom i nie potrafią powiedzieć sobie "stop, koniec jedzenia". Z ludźmi jest tak podobnie
No tu już się skompromitowałeś ostatecznie. Bez komentarza.

Orator
Reputacja postu: 
1

Demokracja w Polsce

Postautor: shinya56 » wtorek, 10 września 2019, 13:42

nariensi pisze: wtorek, 10 września 2019, 13:26Nie mogę napisać, że chodzi mi o ludzi takich, jak Ty i narazić się na -20 od Ciebie i Harmony

Nie dostał minusa za darmo, tylko za obrażanie innego uczestnika tego forum. Tolerujesz takie zachowanie ?

Ja Ciebie nie zminsuowałem za to, że nie zgadzam się z Twoimi poglądami. To by było płytkie.
Jak chcesz pogadać to napisz do mnie. Jak rozmowa jest na poziomie to nie mam z tym żadnego problemu.

Widzisz te badania to nie przeprowadziłem ja tylko ludzie, którzy mają osiągnięcia naukowe w rożnych dziedzinach. Myślę, że jedna taka osoba ma większą wiedzę niż całe to forum. Arogancją to się Ty popisałaś.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: nariensi » wtorek, 10 września 2019, 14:00

shinya56 pisze: wtorek, 10 września 2019, 13:42Arogancją to się Ty popisałaś.
Mylisz się.
Powtarzam - kto formułuje prostackie twierdzenia typu "Czarni są mniej inteligentni od białych" wystawia marne świadectwo własnej inteligencji.
Podpisujesz się pod takim tępym ogólnikiem?

Orator
Reputacja postu: 
15

Demokracja w Polsce

Postautor: shinya56 » wtorek, 10 września 2019, 14:20

miluu pisze: wtorek, 10 września 2019, 12:27 Faszyzmem jest ocenianie czyjejś moralności, człowieczeństwa, światopoglądu na bazie cech fizycznych, miejsca urodzenia i innych niezależnych od człowieka cech. Wyraźnie o tym mówiłem i nie udawaj głupka, że nie wiesz o co chodzi.

Czyli własnie stwierdziłeś, że jesteś faszystą pisząc takie coś o mnie
shinya56 pisze: poniedziałek, 9 września 2019, 19:36miluu pisze: ↑ niedziela, 8 września 2019, 17:12
shinya56 pisze: ↑ niedziela, 8 września 2019, 09:08
Odrzucamy narkotyki, alkohol i inne używki. Stawiamy na sport, dobre odżywianie, rozwój osobisty.
Nawet piweczko nie przejdzie? To nie wróżę jakieś spektakularnej kariery w tej części świata temu Waszemu kółku zainteresowań.

Oceniasz moją moralność, światopogląd na bazie mojego miejsca urodzenia. Sam wstawiłeś regułkę czym jest faszyzm.

@miluu Ty jesteś poważny ? Wyzywasz ludzi od faszystów, a sam przejawiasz cechy faszysty. Jesteś faszystą i sam to stwierdziłeś. To już nie jest śmieszne. To się nadaje do leczenia. Już niżej nie da się upaść. Skompromitowałeś się po całości.
Doszliśmy do czasów gdzie faszyści sami siebie nazywają antyfaszystami. Na zasadzie złodziej najgłośniej krzyczy "łapcie złodzieja".

Wyszła ta Wasza hipokryzja i ignorancja. Wy to już się sami pogubiliście w tej waszej głupocie. Miej świadomość, że tutaj postronni ludzie to czytają i sami wyciągają na podstawie tego wnioski.
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 września 2019, 14:39 przez shinya56, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Reputacja: 2526
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: Harmony » wtorek, 10 września 2019, 14:22

miluu pisze: wtorek, 10 września 2019, 13:30No właśnie tak nie jest, spójrz na siebie i na mnie, zachowujemy się "bardzo identycznie" (swoją drogą, co za bezsensowny zwrot) ? Mylą Ci się państwa z ludźmi.
My, oprócz rozmawiania w tym samym języku i posiadania prawdopodobnie tej samej liczby kończyn, nie mamy ze sobą za wiele wspólnego. Śmiem nawet stwierdzić, że pewnie pochodzenie też mamy zgoła odmienne.
miluu pisze: wtorek, 10 września 2019, 13:30No tu już się skompromitowałeś ostatecznie. Bez komentarza.
Nie bardziej niż Ty dzisiaj rankiem ;)
The truth will set You free

Wróć do „Hyde-Park”