Demokracja w Polsce

Wygadany
Reputacja: 659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Demokracja w Polsce

Postautor: miluu » czwartek, 16 maja 2019, 23:48

@baggins ja nie mylę, Ziobro myli.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 388
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: baggins » czwartek, 16 maja 2019, 23:55

@miluu tak też może być... dlatego tez napisałem na końcu "chyba", bo źródeł nie sprawdziłem :)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2325
Reputacja postu: 
2

Demokracja w Polsce

Postautor: akos » piątek, 17 maja 2019, 00:11

baggins pisze: czwartek, 16 maja 2019, 22:34w alternatywnych źródłach z lat 2001-2014 nigdzie nie znalazłem informacji o pochwałach ze strony przełożonych duchownego czynu którego ów człowiek się dopuścił, tym bardziej jakichś nawiązań do JPII
Słabo szukałeś. To co jest zamieszczone na tamtej stronie to fragment książki. Dlatego analiza czym jest to "szmatławe pisemko", zmienianie tematu i szukanie "teczek" na autorów strony jest pozbawione sensu, aczkolwiek typowe dla "prawackiego" stylu myślenia mówiąc na marginesie...
Książka ta posiada bibliografię. List pochwalny, o którym mowa jest autorstwa kardynała Hoyosa. Specjalnie dla Ciebie wklejam fragment książki, niestety nie mam tego po polsku:
Spoiler:
Obrazek
Spoiler:
Obrazek
Artykuł do którego odnosi się bibliografia jest płatny (https://www.thetimes.co.uk/article/sign ... 38pkd6twh6), ale to samo podaje źródło z Reuters: https://www.reuters.com/article/us-pope ... SH20100417 Znalezienie tego zajęło mi kilkanaście sekund.
baggins pisze: czwartek, 16 maja 2019, 22:34jak to się ma do wygłoszonych tu tyrad na temat bezkarności
Tak, że czasem udaje się któregoś hierarchę wysokiego rangą skazać, pomimo faktu, że jest to utrudnione przez opór reszty mafii. Fakt ten nie przeczy bezkarności wielu innych, jak Wesołowski, Law, czy, żeby daleko nie szukać, nasza "elita". Poza tym ta kara dla biskupa to... 3 miesiące w zawieszeniu (!!), więc właściwie w jego przypadku można powiedzieć, że jednak bezkarny :] Generalnie im władze świeckie danego kraju bardziej utemperowały bossów kościelnych, tym szansa na skazanie większa. U nas prawie żadna, w dużej mierze dzięki takim "obrońcom" jak Ty.

Konkludując, naprawdę nie mam czasu Cię edukować w sytuacji gdy jedziesz cały czas na wyparciu i nie chce Ci się czytać. Materiałami można by zapełnić całe półki, ale jeśli ktoś nie przyjmuje ich do wiadomości, to ja nic na to nie poradzę.

Gdybyś jednak zmienił nastawienie to podaję kolejne czytanki:
Raport CRIN - tu można poczytać co nieco na temat Benedykta
wiki: streszczenie najważniejszych zarzutów wobec JPII
In cryptography we trust

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: maxi82 » piątek, 17 maja 2019, 08:30

miluu pisze: czwartek, 16 maja 2019, 23:38@maxi82
Nie powtarzaj bzdur za rządowymi tubami

YYY ale o co chodzi? Do którego mojego postu się odnosisz?

polecam do obejrzenia
Spoiler:
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Wygadany
Reputacja postu: 
5

Demokracja w Polsce

Postautor: miluu » piątek, 17 maja 2019, 08:47

@maxi82
anty pisze: czwartek, 16 maja 2019, 23:03Przegłosowali zaostrzenie kar za pedofilie, plus to ze nie ma w tej kwestii przedawnienia. Niżnej macie kto jak głosował. Wynik w sumie dziwny, przecież pis kryje pedofilów a tu im taki numer teraz robi.
PIS żadnego numeru pedofilom nie zrobił. Zostrzył tylko górną granicę kary z 25 na 30 lat, w przypadku pedofilii połączonej z gwałtem, co żadnym "numerem" nie jest. Statystyczny pedofil nie kalkuluje czy będzie siedział 25 czy 30 lat. On kombinuje tak, żeby wyszło, że ofiara sama tego chciała, po to właśnie, żeby przy ewentualnej wpadce przycelować w jak namniejszą karę. PIS takim pedofilom żadnej krzywdy nową ustawą nie uczynił. Krzywdę by zrobił, gdyby podniósł dolną granicę nie tylko za gwałty, ale za pedofilię bez gwałtu również (jak ktoś nie wie co to jest gwałt to tłumaczę - zmuszenie przemocą do obcowania płciowego). 90 % przypadków pedofilli to nie są gwałty. Ustawa PIS niczego nie zaostrza w wypadku takiej pedofilii. Również zapis o przedawnieniu dotyczy wyłącznie pedofilii połączonej z gwałtem - więc, dla takich pedofili jak pokazanych w filmie Sekielskich nic nie nie zmienia, takie czyny nadal się będą przedawniać.
Ustawa jest uchwalona dla celów propagandowych a nie rzeczywistych. W rzeczywistości niewiele się zmieniło, w świadomości łykających propagandę uprawianą przez TVP Info - dużo, oni zrozumieli, że PIS wział się za tych wstrętnych pedofili i załatwił sprawę.
Ostatnio zmieniony piątek, 17 maja 2019, 13:32 przez miluu, łącznie zmieniany 2 razy.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: maxi82 » piątek, 17 maja 2019, 08:59

No ale to @anty tego posta naskrobał a nie ja WTF? komputer masz popsuty czy ci okulary zaparowały ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 388
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: baggins » piątek, 17 maja 2019, 09:05

@miluu zdaje się pominąłęś jedną i chyba najbardziej istotna rzecz, mianowicie zlikwidowanie zawiasów za te przestępstwa (o ile to wprowadzili)
reszta to faktycznie propagandowa paplanina
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wygadany
Reputacja postu: 
1

Demokracja w Polsce

Postautor: miluu » piątek, 17 maja 2019, 09:32

baggins pisze: piątek, 17 maja 2019, 09:05@miluu zdaje się pominąłęś jedną i chyba najbardziej istotna rzecz, mianowicie zlikwidowanie zawiasów za te przestępstwa (o ile to wprowadzili)
Nie zapomniałem. Zgodnie z ustawą o Prawie Karnym z 2015 roku zawiasy w Polsce są przewidziane wyłacznie dla kar poniżej dwóch lat. Kary za pedofilię, zarównio w starej ustawie jak i nowej zaczynaja się od 2 lat w zwyż. Więc zapis w nowej ustawie o braku możliwości zawieszenia kary jest zapisem pustym, pozornym, nic nie zmieniającycm, ponieważ i tak nie można było wydawać wyroków w zawieszeniu. Nic w tej kwestii się nie zmieniło. To pusty zapis, cel jest stricte propagandowy.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3182
Reputacja postu: 
2

Demokracja w Polsce

Postautor: Bit-els » piątek, 17 maja 2019, 10:32

Świetny, merytoryczny wywiad z Braunem w radiu rzeszowskim.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 871
Reputacja postu: 
4

Demokracja w Polsce

Postautor: KryptoBanita » piątek, 17 maja 2019, 11:46

Braun i reszta korwinistów nie są idealni... Praktycznie ze znudzeniem głosuję od lat... Przynajmniej normalnie podchodzą do krypty - taka mała satysfakcja :mrgreen:
Do tej pory żaden euroseł nie pokazał burdelu od wewnątrz jak to zrobił Sośnierz - BRAWO :idea:
Nawet jeżeli walił tam z powodu kasy, to przynajmniej wielu oświecił...
Politycy to najgorszy sort kurew, ale jeżeli już musisz skorzystać :idea: :P

PS
https://wiadomosci.wp.pl/latarnik-wybor ... 978102913a

Mi wyszła Konfederacja, a potem Kukiz - coś w tym jest :mrgreen:

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: maxi82 » piątek, 17 maja 2019, 13:28

KryptoBanita pisze: piątek, 17 maja 2019, 11:46Mi wyszła

hehe mnie : Kukiz 86%, PIS 85%, Konfederacja 79%, Gwiazdowski78% - daaalej przepaść - hmmm

Orator
Reputacja: 37
Reputacja postu: 
2

Demokracja w Polsce

Postautor: jacek1973 » piątek, 17 maja 2019, 16:17

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 871
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: KryptoBanita » piątek, 17 maja 2019, 16:35

KryptoBanita pisze: piątek, 17 maja 2019, 11:46Mi wyszła
hehehe

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
5

Demokracja w Polsce

Postautor: maxi82 » piątek, 17 maja 2019, 22:14

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1700
Reputacja postu: 
-1

Demokracja w Polsce

Postautor: domator » piątek, 17 maja 2019, 22:25

marsz-w-Europie-696x392.jpg
.
Wszystkim, ktorzy uwazaja ze tytulowa demokracja w Polsce jest wazna przypominam o jutrzejszym spotkaniu w Warszawie. Trzeba dac odpor psychoprawicy, narodowcom, pedofilom w sutannach i temu wszystkiemu co mamy w PL dzieki 4letniej wladzy PIS.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
BitXpress - najprostszy kantor wymiany kryptowalut.
BitFilar - kryptoemerytura.
bitcoinaverage.pl - średni kurs BTC z giełd w PL

Weteran
Reputacja: 200
Reputacja postu: 
2

Demokracja w Polsce

Postautor: topnetdeal » piątek, 17 maja 2019, 22:40

No pewnie, że "w Europie", a nie pod skrzydłami "Związku Sowieckiego" gdzie ubectwo, które pojawi się na marszu utrzymywało nas i naszą ojczyznę przez dziesięciolecia, a że tak do tej pozycji przywykli, to teraz najchętniej na kolanach przed "wierchuszką" z Euro-Kołchozu.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Demokracja w Polsce

Postautor: maxi82 » piątek, 17 maja 2019, 23:15

przy okazji ;)
Spoiler:

Początkujący
Reputacja: 70
Reputacja postu: 
8

Demokracja w Polsce

Postautor: eD2k » sobota, 18 maja 2019, 00:18

@domator Demokracja czyli rzady motlochu. Nie lepiej wrocic do normalnosci ? Jezeli posiadasz wlasna firme to lepiej samemu podejmowac decyzje czy oddac to pod glosowanie sekretarek, robotnikow i sprzataczek. Jak myslisz ktora firma wygra na rynku? Ta kolektywna?

masz w awatarze zdjecie trunku, ktorego koneserzy w liczbie 2 (dwoch) przebija glos takiego inteligenta jak Ty
ale nie, demokracja to najlepszy ustroj na swiecie...
Ostatnio zmieniony sobota, 18 maja 2019, 01:09 przez eD2k, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3666
Reputacja postu: 
2

Demokracja w Polsce

Postautor: anagamidev » sobota, 18 maja 2019, 01:00

Faryzeusze :D

1 Wówczas przemówił Jezus do tłumów i do swych uczniów tymi słowami: 2 «Na katedrze2 Mojżesza zasiedli uczeni w Piśmie i faryzeusze. 3 Czyńcie więc i zachowujcie wszystko, co wam polecą3, lecz uczynków ich nie naśladujcie. Mówią bowiem, ale sami nie czynią. 4 Wiążą ciężary wielkie i nie do uniesienia i kładą je ludziom na ramiona, lecz sami palcem ruszyć ich nie chcą. 5 Wszystkie swe uczynki spełniają w tym celu, żeby się ludziom pokazać. Rozszerzają swoje filakterie i wydłużają frędzle u płaszczów. 6 Lubią zaszczytne miejsca na ucztach i pierwsze krzesła w synagogach. 7 Chcą, by ich pozdrawiano na rynkach i żeby ludzie nazywali ich Rabbi4. 8 Otóż wy nie pozwalajcie nazywać się Rabbi, albowiem jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście. 9 Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem5; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie. 10 Nie chciejcie również, żeby was nazywano mistrzami, bo jeden jest tylko wasz Mistrz, Chrystus. 11 Największy z was niech będzie waszym sługą. 12 Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony.
13 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo zamykacie królestwo niebieskie przed ludźmi. Wy sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść tym, którzy do niego idą6.
15 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę7. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami.
27 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. 28 Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości.
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=266

Reasumując, kościół upadł :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 1k$ soon! & LISK 3kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
:arrow: ANALIZA - osobny wątek

Wygadany
Reputacja postu: 
2

Demokracja w Polsce

Postautor: miluu » sobota, 18 maja 2019, 08:47

eD2k pisze: sobota, 18 maja 2019, 00:18@domator Demokracja czyli rzady motlochu. Nie lepiej wrocic do normalnosci ? Jezeli posiadasz wlasna firme to lepiej samemu podejmowac decyzje czy oddac to pod glosowanie sekretarek, robotnikow i sprzataczek. Jak myslisz ktora firma wygra na rynku? Ta kolektywna?
Widzę, że Korwin wciąż żywy jak Lenin. Myślałem, że wyznawcy jego paranoicznych pomysłów już wymarli a tu proszę.
Jakbyś kolego wprowadził w życie to co piszesz, to my bylibyśmy tymi robotnikami, sekretarkami i sprzątaczkami. I tak jak w firmie, nie mielibyśmy nic do powiedzenia, nasz los byłby 100% uzależniony od kaprysu "zarządu". Jest taki kraj, gdzie to funkcjonuje w realu - Korea Północna. Czy ona tak wygrywa na rynku? Coś tam wygrywa, ale jakim kosztem...
Po to właśnie ludzie wymyślili demokrację mój Panie. Żeby każdy mógł być trochę szefem, a nie tylko wiecznie sprzątaczką.

A wracając do Korwina, cieszę się, że po tylu latach jakichś takich nieśmiałych przebąkiwań, dziś wprost wychwala Putina i inne współczesne totalitaryzmy, plując jednoczesnie na cywilizację zachodnią, z jego "pożal się Boże" demokracją. Przynajmniej wiadomo kto to towarzystwo sponsoruje i na co gra.
Ostatnio zmieniony sobota, 18 maja 2019, 12:43 przez miluu, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Hyde-Park”