Jaką wybrać drukarkę do domu do 400 zł?

pm7
Moderator
Reputacja: 817
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: pm7 » czwartek, 12 października 2017, 10:35

pm7 pisze:Przejdź do cytowanego posta
anubis pisze:Przejdź do cytowanego posta Chyba kupię BROTHER DCP-J105 , cena ok 500 zł, Wifi, zamienniki bez chipów :)
Akurat mija rok kiedy kupiłem tą drukarkę. Działa dobrze. Na początku (albo jeszcze z poprzednią drukarką) były problemy z WiFi, ale ustawiłem stałe IP dla drukarki i zniknęły. Drukowanie wychodzi bardzo tanio. Jest jedna uciążliwa wada: podajnik papieru w formie wyjmowanej kasety. Mieści mało stron i komplikuje druk dwustronny. Jest/był chyba jakiś zbliżony, niewiele droższy model z większym podajnikiem i automatycznym drukiem dwustronnym. Z obecna wiedzą pewnie bym dopłacił.
Drukarka dalej działa dobrze (półtorej roku już?) :)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 12 października 2017, 15:11

pm7 pisze:
pm7 pisze:Przejdź do cytowanego posta
anubis pisze:Przejdź do cytowanego posta Chyba kupię BROTHER DCP-J105 , cena ok 500 zł, Wifi, zamienniki bez chipów :)
Akurat mija rok kiedy kupiłem tą drukarkę. Działa dobrze. Na początku (albo jeszcze z poprzednią drukarką) były problemy z WiFi, ale ustawiłem stałe IP dla drukarki i zniknęły. Drukowanie wychodzi bardzo tanio. Jest jedna uciążliwa wada: podajnik papieru w formie wyjmowanej kasety. Mieści mało stron i komplikuje druk dwustronny. Jest/był chyba jakiś zbliżony, niewiele droższy model z większym podajnikiem i automatycznym drukiem dwustronnym. Z obecna wiedzą pewnie bym dopłacił.
Drukarka dalej działa dobrze (półtorej roku już?) :)

Nie zastanawiaj się tylko kupuj. Najlepsza drukarka jaką miałem.

A miałem już HP i Epsona także wiem co mówię. Warto dopłacić i mieć coś porządnego a nie żydzić. Chytry traci 2 razy.
"A poza tym uważam, że Bitcoin Core i SegWit powinny zostać zniszczone"

{{ Bitcoin.pl Elite Member, Bitcointalk ★Legendary★ [1344] }}
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: bamc9k » piątek, 13 października 2017, 12:32

Ja do domu jakbym teraz kupował, kupiłbym laserową czarno-biała z wifi lub możliwością podpięcia pod router.

pm7
Moderator
Reputacja: 817
Reputacja postu: 
0

Postautor: pm7 » czwartek, 19 października 2017, 09:40

ShadowOfHarbringer pisze:Przejdź do cytowanego posta Nie zastanawiaj się tylko kupuj. Najlepsza drukarka jaką miałem.
Chyba nie doczytałeś, napisałem, że już ją prawie dwa lata mam. Znak zapytania dotyczył konkretnej daty.

@bamc9k, laser jest potencjalnie niebezpieczny dla zdrowia, a są drukarki atramentowe o zbliżonych kosztach druku. Wifi jest ok, kabel ethernet jest lepszy.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 19 października 2017, 20:45

pm7 pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:Przejdź do cytowanego posta Nie zastanawiaj się tylko kupuj. Najlepsza drukarka jaką miałem.
Chyba nie doczytałeś, napisałem, że już ją prawie dwa lata mam. Znak zapytania dotyczył konkretnej daty.
Doczytałem, ale całkowicie źle zrozumiałem Twojego posta.

Mea culpa tak czy inaczej.
"A poza tym uważam, że Bitcoin Core i SegWit powinny zostać zniszczone"

{{ Bitcoin.pl Elite Member, Bitcointalk ★Legendary★ [1344] }}
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Reputacja: 446
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 19 października 2017, 21:13

pm7 pisze:Przejdź do cytowanego posta @bamc9k, laser jest potencjalnie niebezpieczny dla zdrowia

Ale jak drukuję to palę szluga, a po wydruku jeszcze przepłukuję gardło dwoma pięćdziesiątkami i żaden laser ni nie straszny :mrgreen:

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: mich99 » środa, 7 lutego 2018, 12:18

Mam w planach zakup drukarki, mam na oku model Expression Home XP-342 od Epsona, teraz mają promocje, zwracają pieniądze za zakupiony sprzęt, w różnej kwocie. W wypadku tej drukarki, którą upatrzyłem wychodzi 60 złotych taniej, zawsze to coś. Pytanie tylko czy takie urządzenie za 300 złotych będzie tanie w eksploatacji, bo zazwyczaj tak nie jest. Co sądzicie? Może ktoś ma od nich drukarkę i mógłby nakreślić sytuację :mrgreen:

Początkujący
Reputacja: 446
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoBanita » piątek, 25 maja 2018, 13:21

Brother DCP-1510 (może inne oznaczenie)
Kupiłem coś podobnego za 380zł z wysyłką - cholera nie pamiętam - moja nie ma wifi - tonery tanie jak barszcz. Używam jeszcze HP 1300 - cena zamiennych tonerów podobna.
W związku z marzeniami z młodości posiadam jeszcze OKI MC500 - już 2 lata nierozpakowana :mrgreen:

Wróć do „Hyde-Park”