1Polska.pl - rejestrujcie się i popierajcie! ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 579
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0011 BTC

1Polska.pl - rejestrujcie się i popierajcie! ;)

Postautor: maky » środa, 4 lutego 2015, 14:15

Postanowiłem zostać członkiem inicjatywy 1Polska.pl. Ponieważ popieram legalizację BTC i chciałbym, aby był on traktowany jak PLN to liczę na Wasze poparcie. Oczywiście tylko jeśli moje pozostałe poglądy nie są w rażącej sprzeczności z Waszymi. :)

http://1polska.pl/reprezentanci/artur_makowski_97

Pozdrawiam
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.
Be the chan­ge you want to see in the wor­ld.
KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: 1Polska.pl - rejestrujcie się i popierajcie! ;)

Postautor: MusX » środa, 4 lutego 2015, 20:42

fajnie, miło Cię poznać bardziej bezpośrednio, masz moje poparcie. Jak się domyślam zarzucisz tam pomysł wszelkiego popracia dla BTC :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: maky » środa, 4 lutego 2015, 21:47

Moje poparcie dla BTC i tzw. walut lokalnych oczywiste. :)

Do tego zniesienie VAT-u na srebro.
KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Rozmowny
Awatar użytkownika
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Postautor: arBITer » czwartek, 5 lutego 2015, 10:38

1Polska.pl - inicjatywa pana Konrada Daniela ma moje pełne poparcie.

Dyskutant
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0

Postautor: ziomek » czwartek, 5 lutego 2015, 20:13

Jeśli chodzi o Twoje poglądy gospodarcze to w pełni się z zgadzam ale jak przeczytałem reprezentantów, którym ufasz (m.in. Cejrowski) to parsknąłem śmiechem;)

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1861
Reputacja postu: 
0

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 5 lutego 2015, 23:40

A co jest nie tak z poglądami politycznymi WC? Sam przyznał, że jest "katolem", a to nie na nic do rzeczy.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
Mój Skydrive; Trochę o P2pool; C#: RPC CoinControl, BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.18.1

Dyskutant
Reputacja postu: 
0

Postautor: ziomek » piątek, 6 lutego 2015, 00:16

@rav3n_pl Choćby ostatnia akcja z bojkotowaniem przez niego empiku a następnie po kilku dniach zmiana frontu i namowa do zakupów. Ktoś kto tak zmienia zdanie jest dla mnie nie wiarygodny.
@maky To ja przy okazji chciałbym się dowiedzieć czemu nie ufasz Korwinowi czy Wiplerowi?
Ostatnio widzę że postulaty prawicowe/wolnościowe są modne i każdy przy okazji chce coś ugrać dla siebie obrzucając siebie nawzajem i zabierając sobie głosy. By nie stało się tak że znowu wygra pis czy peło. Wiem naiwny jestem myśląc że coś się zmieni...

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: kactech » piątek, 6 lutego 2015, 08:05

Moim zdaniem główną zaletą 1polska jest właśnie to że wybory są publiczne, szczególną wartość ma lista negatywna, tu szacunek dla maky za wypełnienie również jej - niektórzy reprezentanci pomijają tą część (K.D. rozumiem, inni są po prostu poprawni co ujmuje wiarygodności IMO).
Liście brakuje trochę wartościowania, może lepsza od tak/nie byłaby formuła „pożyczyłbym mu x% dochodu”.
Bez sensu jest odrzucanie reprezentanta na podstawie jego pojedynczych wyborów.

OT: W.C.: nie sądzę by celem akcji było zrównanie polskiej sieciówki z ziemią i zastąpienie jej niemiecką
OT: Wipler: to politykier, kurewka, dobrze łapie zainteresowanie i obtrzaskał się trochę w mediach ale nie powierzyłbym mu 10zł (chociaż na początku jego skorwinienia podobał mi się i mu kibicowałem)
DISTbIT - prywatny punkt błyskawicznej sprzedaży kryptowalut
bitowe.info - agregator wiadomości ze świata BTC
ToxID: 8013F26F9CFE8B3B979EE313EBD866D9D4F1D426501711C1CC80A14B7031EF53092C1A2B3C9A

Gaduła
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: kotwica666 » piątek, 6 lutego 2015, 09:54

maky pisze:Postanowiłem zostać członkiem inicjatywy 1Polska.pl. Ponieważ popieram legalizację BTC i chciałbym, aby był on traktowany jak PLN to liczę na Wasze poparcie. Oczywiście tylko jeśli moje pozostałe poglądy nie są w rażącej sprzeczności z Waszymi. :)

http://1polska.pl/reprezentanci/artur_makowski_97

Pozdrawiam
+1 ;)

Weteran
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Postautor: MusX » piątek, 6 lutego 2015, 10:31

może skończy się to tak że maky będzie przedstawicielem naszej społeczności w parlamencie :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: maky » piątek, 6 lutego 2015, 14:17

ziomek pisze:Jeśli chodzi o Twoje poglądy gospodarcze to w pełni się z zgadzam ale jak przeczytałem reprezentantów, którym ufasz (m.in. Cejrowski) to parsknąłem śmiechem;)
Poglądy gospodarcze ma raczej wolnorynkowe. Ja jestem tolerancyjny, więc nie przeszkadza mi jego wyznanie. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: maky » piątek, 6 lutego 2015, 14:21

@maky To ja przy okazji chciałbym się dowiedzieć czemu nie ufasz Korwinowi czy Wiplerowi?

Korwinowi za jego wypowiedzi, którymi odstręcza rzesze od idei wolnorynkowej.

Wipler jakoś tak ogólnie mi nie leży.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: maky » piątek, 6 lutego 2015, 14:23

MusX pisze:może skończy się to tak że maky będzie przedstawicielem naszej społeczności w parlamencie :D
Nie róbcie sobie wielkich nadziei. I nie dla tego, że zmienię poglądy tylko, że będzie stu popularniejszych ode mnie. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: maky » piątek, 6 lutego 2015, 14:31

ziomek pisze:@rav3n_pl Choćby ostatnia akcja z bojkotowaniem przez niego empiku a następnie po kilku dniach zmiana frontu i namowa do zakupów. Ktoś kto tak zmienia zdanie jest dla mnie nie wiarygodny.
Niestety, nie jestem w stanie wiedzieć wszystkiego o każdym. Może się zdarzyć, że darzę sympatią kogoś kto zrobił coś złego. ;)

ziomek pisze:Ostatnio widzę że postulaty prawicowe/wolnościowe są modne i każdy przy okazji chce coś ugrać dla siebie obrzucając siebie nawzajem i zabierając sobie głosy. By nie stało się tak że znowu wygra pis czy peło. Wiem naiwny jestem myśląc że coś się zmieni...
Gospodarczo blisko mi do "korwinistów" a światopoglądowo do SLD/Twojego ruchu czyli poglądy libertariańskie. Niestety libertarianie w Polsce lansują się tak, że widać głównie chęć zalegalizowania broni - o co ciągle się z nimi spieram. Moje poglądy w tych kwestiach są niezmienne od lat.

P.S. Generalnie miałem dodać jeszcze uzasadnienia dla polubień/nielubień. Jak widać trzeba było to zrobić ale na razie siedzę w pracy non stop. Właśnie znowu do niej wychodzę...

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 166
Reputacja postu: 
0

Postautor: hanti » piątek, 6 lutego 2015, 23:25

Ano i widac ze Twoj Ruch cos probuje rzeczywiscie zrobic.. Byla szansa na jakas konkretna zmiane ale sie nie udalo przez jebanych PO :(
http://finanse.wp.pl/kat,1033759,title, ... &_ticrsn=3
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: maky » sobota, 7 lutego 2015, 03:14

hanti pisze:Ano i widac ze Twoj Ruch cos probuje rzeczywiscie zrobic.. Byla szansa na jakas konkretna zmiane ale sie nie udalo przez jebanych PO :(
http://finanse.wp.pl/kat,1033759,title, ... &_ticrsn=3
Palikot to niegłupi człowiek. Warto posłuchać jego wystąpienia sejmowe. Wyważone i rozsądne. Na co dzień jednak partia wyglądała na bardziej pro liberalną obyczajowo i o zacięciu socjalnym co zupełnie mi nie odpowiada. Gdyby Palikot skupił się na sprawach gospodarczych, ułatwieniach dla MiŚi etc w swoich wypowiedziach to miałby duże poparcie IMHO a tak - tonie. A przejścia jego kolegów do PSL... Typowe trzymanie się koryta sejmowego. Wstyd.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: MusX » sobota, 7 lutego 2015, 10:46

@hanti - coś robić to każdy musi żeby nie utonąć, istotne czy jest zdolny do zlikwidowania układów, zredukowania urzędników, postawienia się MFW, itd. Chyba nikt nie wierzy, że Palikot jest do tego zdolny :) Jakby się z Korwinami podzielił, Palikoci kwestie obyczajowe, Korwini kwestie gospodarcze, to by mogło wyjść nieźle.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: maky » sobota, 7 lutego 2015, 13:45

Nie ma szans, żeby jakaś poważna zmiana zaszła za mojego życia. Masa krytyczna osób, którym "się należy" zbliża się (a może już przekroczyła) 50%. Kto będzie głosował na ludzi, którzy uważają, że sprawy trzeba brać w swoje ręce? Emeryci? Urzędnicy? Wojskowi? Policja? Górnicy? Kolejarze? Rolnicy? Plan na obecne wybory to wprowadzić do parlamentu normalnych ludzi o poglądach wolnorynkowych, żeby ta garstka normalnych zobaczyła, że nie są ginącym gatunkiem, że są też w Polsce im podobni.

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: protekk » sobota, 7 lutego 2015, 14:48

maky pisze: Palikot to niegłupi człowiek. Warto posłuchać jego wystąpienia sejmowe. Wyważone i rozsądne. Na co dzień jednak partia wyglądała na bardziej pro liberalną obyczajowo i o zacięciu socjalnym co zupełnie mi nie odpowiada. Gdyby Palikot skupił się na sprawach gospodarczych, ułatwieniach dla MiŚi etc w swoich wypowiedziach to miałby duże poparcie IMHO a tak - tonie. A przejścia jego kolegów do PSL... Typowe trzymanie się koryta sejmowego. Wstyd.
Dzięki za te słowa. Jestem teraz 100% pewny, by dać Ci na 1polska minus.

Palikot to polityczne dno, zero, kanalia, kłamca, populista i błazen na smyczy koalicji, który spełniał rolę pożytecznego idioty.
Teraz może najwyżej liczyć na miskę u prezydenta agenta Bula - co już udowodnił, że o to mu chodzi w filmiku ze słowami "drogi Bronku", w którym wyraża podległość temuż jak głupi i zbity pies, którym politycznie jest bardziej niż ktokolwiek inny.

Jeśli nie widzisz jasno jego udziału w układzie (który już się właściwie kończy), oznacza, że nie masz jakiegokolwiek prawa do zgłaszania się w dobrej inicjatywie jaką jest 1polska.pl. Jeśli nie widzisz, czym był Ruch Palikota to pogratulować. Był dosłownie zlepkiem gówna, bazującym na luce na scenie w postaci zbyt powściągliwej lewicy (zlepkiem gówna i w przenośni i dosłownie, bo wielu przestępców tam było).

Przepraszam za ostre słowa, ale żeby Palikota nie rozpracować, to naprawdę trzeba być politycznie tępym i łagodniej tego nie można ująć.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: maky » sobota, 7 lutego 2015, 15:41

Powiem Ci, że kiedy Palikot odchodził z PO to mówiłem, że być może jest to taki wybieg PO aby utrzymać władzę. Niezadowoleni z PO głosują na Palikota a w sumie układ Palikot - PO ma tyle samo głosów i po wyborach nadal jest to samo. Z czasem jednak stwierdziłem, że być może ten chłop coś chce pożytecznego zrobić. Czy się myliłem trudno ocenić bo trzeba być naprawdę mało bystrym aby twierdzić, że na 100% wie się who is who w obecnym układzie. To tak parafrazując kolegę. ;)

Wróć do „Hyde-Park”