OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » sobota, 3 listopada 2018, 13:51

@Awesomist, każdy wierzy w to co chce wierzyć. Ja opieram się na faktach. A fakt jest taki, że DasCoin jest na giełdzie i można nim trade'ować. Zresztą często czytam w wątku o BTC, że żeby BTC mógł rosnąć musi napłynąć świeży kapitał. To dla mnie niewiele się to różni właśnie od piramidy, gdzie, żeby ktoś mógł z niej wyjść, ktoś inny musi wejść. Podobnie jest na giełdzie, grybasy zarobiły na ATH, teraz obkupują się i znowu zaczną pompować i naganiać ulicę :D Po prostu nie mydlmy ludziom oczu. Na wszystkim można zarobić jak i stracić, proste :D Świat nie jest czarno biały :D Tak samo mówię, żeby nie sprzedawać poniżej ceny zakupy to jestem karcony, uśrednianie jest złe, kupowanie na dołkach jest złe, trzeba czekać na potwierdzenie trendu, itp. itd. nagle każdy jest teraz super trader'em i wie doskonale kiedy taki moment nastąpi :D Tylko właśnie przez takie gadanie dużo ludzi wyprzedaje się po cenie, grubasy skupują, bo mają duży kapitał i nie mają takiej presji, że już muszę być od razu zarobieni, więc zbijają kurs ile się da, a później sprzedają dużo dużo wyżej, bo mają bardzo dużą część coin'ów i nikt nie stanowi dla nich przeciwagi w pompowaniu ponowym :D Albo BTC ma wartość i inwestujemy w to, albo po prostu jest bardziej zawoalowaną piramidą i różnica między BTC i DasCoin'em jest taka, który coin wcześniej pierdyknie :D Oczywiście ja zakładam, że BTC nigdy nie zginie, ma wartość, dla wielu osób ma wartość dlatego inwestują w to i nie oddaję po dobroci po niższej cenie :D [Mnóstwo hipokryzji widzę w wielu osobach ostatnimi czasy]
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: RuckenFetard » sobota, 3 listopada 2018, 14:09

anagamidev pisze: grubasy skupują, bo mają duży kapitał i nie mają takiej presji, że już muszę być od razu zarobieni, więc zbijają kurs ile się da, a później sprzedają dużo dużo wyżej, bo mają bardzo dużą część coin'ów i nikt nie stanowi dla nich przeciwagi w pompowaniu ponowym
W tej całej twojej teorii jest poważny mankament , gdyby "grubas" lub TJS spekulował na Dascoinie to raczej za dużo by nie ugrali :mrgreen: , bo tym rynkiem można ruszyć w górę lub w dół o kilkanaście procent za około 10.000 $ :) , za nim wysnujesz takie teorie to sprawdź order book na Dasshit :)
Co do "fuhuje" i naszej Polskiej giełdy to "ktoś " przytulił mamone za wejście i tyle , nie mieszałbym tego z TJS!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » sobota, 3 listopada 2018, 14:17

@RuckenFetard, ja tylko mówię, żeby podejmowali działania roztropnie, a nie na największym dołku :D Bo jeśli okaże się, że prokuratura nie wskóra nic w tej sprawie, to będzie to czysty FUD na szkodę inwestorów, którzy się przestraszyli :D A jeśli faktycznie pójdzie ktoś z DasCoin'a siedzieć i ludzie odzyskają kasę to wtedy przyznam się do błędu i posypię głowę popiołem :D Zresztą ja Zaorskiego nie oskarżam o nic, tylko zaistaniała pewna koincydencja z news'em i dołkiem przed wybiciem na 100% ceny na DasCoin'ie. A jeśli chodzi o kasę to nie wierzę w przypadki i wolę po prostu przyglądać się takim sprawom, naświetlać je, bo nigdy nic nie wiadomo, lepiej dmuchać na zimne. A tutaj nagle lecą minusy z dupy, bez żadnych kontrargument'ów. :D

Poza tym trochę zabawne, bo Zaorski właśnie kupił jakaś ściankę na akcjach na Merlinie, normalnej polskiej giełdzie, za właśnie jakieś kilkanaście tysięcy PLN i nagle ruszyła fala i kurs poszedł 1000% do góry, więc trochę nietrafiony argument :D
Ostatnio zmieniony sobota, 3 listopada 2018, 14:27 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: RuckenFetard » sobota, 3 listopada 2018, 14:27

anagamidev pisze: @RuckenFetard, ja tylko mówię, żeby podejmowali działania roztropnie, a nie na największym dołku :D Bo jeśli okaże się, że prokuratura nie wskóra nic w tej sprawie, to będzie to czysty FUD na szkodę inwestorów, którzy się przestraszyli :D A jeśli faktycznie pójdzie ktoś z DasCoin'a siedzieć i ludzie odzyskają kasę to wtedy przyznam się do błędu i posypię głowę popiołem :D Poza tym trochę zabawne, bo Zaorski właśnie kupił jakaś ściankę na akcjach na Merlinie, normalnej polskiej giełdzie, za właśnie jakieś kilkanaście tysięcy PLN i nagle ruszyła fala i kurs poszedł 1000% do góry, więc trochę nietrafiony argument :D
Moim zdaniem większość umoczona w Dashita żyje nadal w śnie i przekonaniu jakie wcisnęli im naciągacze, czyli muszą poczekać cierpliwie kilka lat aby stało się to samo co z Bitcoinem, w ten sposób podaż może być utrzymywania na niskim poziomie przez jakiś czas, wystarczy ludziom wmówić , nie słuchajcie nikogo, 3majcie , a będzie nagroda , tak samo jak z BTC, Każdy z tych naciągaczy kładł nacisk na wmawianie tych bredni swoim ofiarom.

Twórcy tego gó** mogli zainwestować np 5% zebranego kapitału na podtrzymanie kursu Dasha, aby kupić sobie więcej czasu i nie wywoływać masowej paniki. Ty zdaje doszukuje się tutaj realnego popytu , ja nie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » sobota, 3 listopada 2018, 14:33

@RuckenFetard, bo Ty właśnie patrzysz na kryptowaluty oraz BTC jak na scam i piramidę, przynajmniej tak wynika z Twojej wypowiedzi. Każdy przecież inwestuje w coś, co pomoże mu zarobić albo przynajniej pozwoli mu zabezpieczyć kapitał przed inflacją :D Jeśli ktoś chce lokować kasę w DasCoin'a, a jest on legitną kryptowalutą i bezpieczną, bez możliwości dodruku, to nic mi do tego. Jeśli milion osób w to wpakuje kasę, projekt wytrzyma kilka lat i faktycznie zarobią, to ja nie widzę problemu, żeby powtórzył sukces BTC. Ja od tego shitcoin'a trzymam się daleko, ale nie będę demonizował bezpodstawie tylko dlatego, że reklamował go Żukiewicz. Żukiewicz zresztą też inwstował w BTC i Liski, a także nagonił sporo osób na BitBay, skoro ma takie zyski z afiliacji, zatem pośrednio wszyscy na tym skorzystaliśmy w jakiś sposób :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4318
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4311
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: kozaki_wiesi » sobota, 3 listopada 2018, 14:37

anagamidev pisze: Jeśli ktoś chce lokować kasę w DasCoin'a, a jest on legitną kryptowalutą i bezpieczną, bez możliwości dodruku, to nic mi do tego. Jeśli milion osób w to wpakuje kasę, projekt wytrzyma kilka lat i faktycznie zarobią, to ja nie widzę problemu, żeby powtórzył sukces BTC. Ja od tego shitcoin'a trzymam się daleko, ale nie będę demonizował bezpodstawie tylko dlatego, że reklamował go Żukiewicz
To, że twórcy chcą zarobić to oczywiste i nie ma w tym niczego złego. Pytanie czy intencją jest chęć oszukania uczestników bo jeśli tak to mamy jasność czym jest ten projekt.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » sobota, 3 listopada 2018, 14:49

@kozaki_wiesi, ja nie wiem jakie są ich intencje. Ja po prostu odniosłem się do tego, że zrealizowali to co mieli zrealizować, wypuścili coin'a i jest on na giełdzie, a także jest notowany na coinmarketcap.com. Nie znam też nikogo, ani też nigdzie nie widziałem, żeby ktoś się żalił na jakichś forach, że stracił inwestując w to, więc trzeba poczekać aż sytuacja się rozwinie :D Myślę, że Ci od DasCoin/FutureNet/MLM'ów wszelkiej maści to pewna dość duża grupa osób(kółko wzajemnej adoracji) świadoma tych wszystkich mechanizmów, raczej jak kogoś tam golą to nie jest zdziwiony :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: prezes » sobota, 3 listopada 2018, 14:53

anagamidev pisze: raczej jak kogoś tam golą to nie jest zdziwiony
Raczej jest zdziwiony, bo golą naiwnych nieświadomych. Pisało do mnie sporo osób, że potracili sporo kasy inwestując w tego typu scamy, a poza tym za rozmydlanie wątku powinieneś dostać bana na tydzień.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » sobota, 3 listopada 2018, 15:05

@prezes, tego typu scamy, ale tutaj chodzi o konkretnie DasCoin'a. Ale miło, że dajesz świadoctwo, że jednak są takie osoby, cóż. Ja tylko miałem okazje pisać z paroma osobami na telegramach związanych z krypto, które właśnie siedzą w tych FutureNet'ach i one raczej były świadome tego co to jest: 'że raz uda się zarobić, raz się wtopi, po prostu trzeba odpowiednio wcześnie wyjść zanim piramida nie padnie', itp. itd. Ale żeby ktoś żalił się, że utpił majątek czy coś to nie zdarzyło się, w przeciwieństwie np. do BTC. Dlatego też nie będę mydlił oczu nikomu :D Bo wszystko jest dość względne. Jeden zarobi na tym, inny straci na tamtym :D

I nie rozmydlam wątku tylko przedstawiam rzeczowe argumenty za pomocą link'ów. Tobie też przydałby się ban za niesłuszne minusowanie bez żadnych kontrargumentów :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » sobota, 3 listopada 2018, 15:07

Z das.... mogą się dziać jeszcze cuda.

Zebrali kupę szmalu nie mając kryptowaluty. Twierdzili że w tym czasie tworzą kod jakieś super przełomowej krypto. Oczywiście kłamali bo nie mieli i nie tworzyli żadnej krypto. To kłamstwo i zbieranie kasy trwało rok albo i więcej(już nie pamiętam)

Później zamiast już się zawinąć z kasą i zostać jawnym oszustwem postanowili na szybko zrobić forka znanej i obecnej już kryptowaluty na rynku. Wkręcili naiwnym inwestorom że ta kryptowaluta to jest ten projekt który tak ciężko tworzyli.

Mając już kryptowalute, żadną przełomową tylko robionego na szybko forka innej znanej krypto, wprowadzili ją na giełdę. Często żeby wprowadzić jakąś krypto na giełdę trzeba po prostu zapłacić. Mieli zebraną kasę od naiwniaków wiec wprowadzić to na giełdę jest dość proste.

Na tych giełdach jest tak mały obrót i głębokość rynku że organizatorzy tego scamu bez problemu mogą wywołać chwilowy(sekundowy a nawet kilkuminutowy) pik ceny w górę nawet do tych chorych obiecanych przez nich poziomów.
Później mogą wkręcać inwestorów ze wszystko co obiecali zostało spełnione i mogli sprzedać jak cena wzrosła.

To że obrotów nie było i nikt by nie mógł sprzedać po takiej cenie to już inna kwestia którą pominą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » sobota, 3 listopada 2018, 15:13

@redbog, chciałbym zauważyć, że większość coin'ów na giełdzie korzysta ze źródeł bądź jest forkiem innej kryptowaluty, nie mówiąc już o obietnicach dawanych przez większość developerów tychże kryptowalut. Po prostu bądźmy świadomi, że na wszystkim można stracić i nie słuchać naganiaczy oraz 'pro-trader'ów pobańkowych, którzy nie umieją grać na bessie :D

DasCoin to scam na 100% wg. mnie - dla jasności :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » sobota, 3 listopada 2018, 15:33

@anagamidev, Nie porównuj jawnego scamu- piramidy finansowej gdzie kryptowaluta stanowi jedynie przykrywkę dla produktu z realnymi kryptowalutami które nie spełniają jakiś aspektów które obiecały.

Tak większość jest forkiem kodu btc ale większość nie twierdziła pare lat ze tworzy jakiś przełomowy kod super kryptowaluty który później okazał się robionym na szybko forkiem którego zrobienie zajmuje max miesiąc a nawet tydzień dla sprawnego programisty.

Tymi swoimi wpisami broniącymi scamow i porównując je z normalnymi krypto robisz krecia robotę i rozmywasz watek. Za to co ty robisz organizatorzy piramid nawet są zdolni płacić pensje i zatrudniają takie osoby które prowadza subtelna dezinformacje oraz rozmywają watek z wartościowymi informacjami jakaś papką przez to ciężko wychwycić te wartościowe posty. Np: porównanie że dasc... jest forkiem ale to nic takiego bo większość krypto jest forkiem itp.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » sobota, 3 listopada 2018, 15:51

@redbog, ale ja jestem mega antyscam'owy i nie lubię fałszu. Dlatego skoro gramy na giełdzie to nie udwajmy świętoszków, bo to, że my zarabiamy, to też ktoś musiał stracić. Rozumiem, że Ty jesteś tak wspaniałomyśny, że cały kapitał oddajesz dobrowolne w ręce innych trader'ów, albo po prostu nie grasz na giełdzie, ani nie jesteś górnikiem :D Dla mnie ETH jest jawnym scam'em, bo nie dość, że miał rollback, to jeszcze generuje całą masę innych scam'ów, a jakoś nikt o tej walucie jakoś złego słowa nie pisze :D
redbog pisze: Tak większość jest forkiem kodu btc ale większość nie twierdziła pare lat ze tworzy jakiś przełomowy kod super kryptowaluty który później okazał się robionym na szybko forkiem którego zrobienie zajmuje max miesiąc a nawet tydzień dla sprawnego programisty.
Dobra, przykład DogeCoin, też nie wierzę w czyste idee twórcy tego projektu, typowy klon BTC, typowy pump&dump coin, joke coin, a jednak osiągnął sukces i jest w top 30. Nigdy nic nie wiadomo :D

Nie chcę tutaj wyjść na jakiegoś obrońce DasCoin'a, ale ma własny blockchain, jest notwany na giełdzie, ma jakąś cenę, są wahania i zobaczymy co dalej. Ja na tym nie gram, ale jestem ciekawy jak to się rozwinie i ile ten coin przetrwa :D Zresztą poczekajmy co zrobi CBŚ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » sobota, 3 listopada 2018, 16:19

@anagamidev, Dalej mieszasz i mącisz. Tu jest watek o scamie, piramidzie finansowej, działaniach gangsterskich.

Ty w tym wątku wtrącasz granie na giełdzie i próbujesz wmówić że to jest nie moralne nawet jeśli (choć ja tak nie uważam) to miejmy jakaś skale i nie zrównuj tego czy jakiś innych krypto z działalnością gangsterską co prawda w białych rękawiczkach ale jednak.
anagamidev pisze: Nie chcę tutaj wyjść na jakiegoś obrońce DasCoin'a, ale ma własny blockchain, jest notwany na giełdzie, ma jakąś cenę, są wahania i zobaczymy co dalej. Ja na tym nie gram, ale jestem ciekawy jak to się rozwinie i ile ten coin przetrwa :D Zresztą poczekajmy co zrobi CBŚ
Ty teraz trelujesz? Przecież te wszystkie działania z uruchomieniem realnej krypto i wprowadzeniem na giełdę są wprowadzane po to żeby CBŚ nie mogło się dobrać do nich. Te kroki są podejmowane żeby piramida finansowa na papierze i przed sądem nie wyglądała na piramidę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » sobota, 3 listopada 2018, 16:33

redbog pisze: Dalej mieszasz i mącisz. Tu jest watek o scamie, piramidzie finansowej, działaniach gangsterskich.

Ty w tym wątku wtrącasz granie na giełdzie i próbujesz wmówić że to jest nie moralne nawet jeśli (choć ja tak nie uważam) to miejmy jakaś skale i nie zrównuj tego czy jakiś innych krypto z działalnością gangsterską co prawda w białych rękawiczkach ale jednak.
Coś mi znowu źle wysłało... Jeszcze odnośnie tego. Ja piszę tutaj li tylko o coin'ie. Ktoś kupił licencję, dostał DasCoin'y. DasCoiny są na giełdzie i może sobie nimi handlować. To, że przepłacił to już jego sprawa :D Ale jednak kupcy dostali produkt za który zapłacili :D A że marketing był podrasowany, coż. Na reklamie pasty do zębów też mi pokazują śnieżnobiały uśmiech, stosuję tę pastę dzień w dzień i taki bardziej żółtawy ten uśmiech jest :D Albo PKO S.A wysyła mi ofertę na pożyczkę 100kPLN z oprocentowaniem 16.37%, czy to nie jest scam i jawna próba golenia klienta? Przecież taki zwrot z inwestycji już jest mega duży. Dlaczego KNF się tym nie zajmnie? :D Dlaczego skoro każdy wiedział, że DasCoin to scam dopiero teraz po kilku latach ktoś to zgłasza do prokuratury, kiedy praktycznie ta piramida sama dogorywa, a DasCoin jest na samym dołku? :D Oczwiście piszę to z pół żartem pół serio, ale trzeba każdemu patrzeć na ręce, a nie tylko patrzeć na zasługi :D Wiele pytań już na zawsze pozostnie bez odpowiedzi :D
redbog pisze: Ty teraz trelujesz? Przecież te wszystkie działania z uruchomieniem realnej krypto i wprowadzeniem na giełdę są wprowadzane po to żeby CBŚ nie mogło się dobrać do nich. Te kroki są podejmowane żeby piramida finansowa na papierze i przed sądem nie wyglądała na piramidę.
Przecież na giełdzie DasCoin był już dużo wcześniej. TJS dopiero gdzieś na jesieni informowało oragny o możliwości popełnienia przestępstwa, więc Ty teraz mącisz :D

Dobra kończę. Mam nadzieję, że sprawa zakończy się rychło, a wszyscy poszkodowani odzyskają swój kapitał :D Basta :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » sobota, 3 listopada 2018, 17:09

@anagamidev, 1.Das.... parę lat (rok na pewno, dokładnie nie pamiętam ile) zbierał pieniądze nie będąc kryptowalutą i kłamiąc ze piszą w tym czasie własny kod. Wtedy był szczyt popularności tej piramidy i wtedy natłukli najwięcej kasy.

2.Dopiero gdy piramida zaczęła powoli załamywać się, podjęli kroki mające na celu zrobienie tego tak żeby na papierze wyglądało że jest wszystko ok przy okazji przedłużyli też agonie tej piramidy która trwa po dziś dzień.

Państwo jak zwykle jeśli chodzi o piramidy jest spóźnione i mało sprawne bo istnieją luki prawne umożliwiające wywiniecie się od odpowiedzialności. Do tej pory nie poradzili z zamknięciem sprawy ambergold a to jest prostsze bo mieliśmy odczynienie z towarem przykrywką który był zlotem. Tutaj mamy przykrywkę krypto co stanowi nieznany grunt dla organów państwa w tym dla policji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Wymazywanie » sobota, 3 listopada 2018, 18:59

Bit-els pisze: To nie fejk? Bo dzisiaj zdjęcie żadnym dowodem
Nie fake, jest na jego twitterze jakimś sprzed lat. Jako dr Ziuber chyba. Używał takiej ksywki kiedyś, również na swojej stronie.
Nie jestem w stanie znaleźć teraz twittera teraz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 4 listopada 2018, 17:38

Co raz ciekawiej się robi , ładną historię chłopaki sobie dorobili i świadczy to o akcie desperacji, osobiście moja logiczna część mózgu nie wierzy w wersję przedstawioną przez tą żałosną instytucje sprzedającą adpacki "pro" dla chcących generować 100% zyski z dowolnego miejsca na świecie.... :mrgreen:

R.Z. musiałby być skończonym debilem aby zwrócić się do nich z taką propozycją :) w dodatku, gdyby to była prawda, to chętnie wykorzystali by coś takiego przeciw niemu już dawno.

Obrazek




Znalazłem kilka banerów naganiających na zakup ad packów pro oraz matryc ,dla mnie ta instytucja reprezentuje tylko jeden schemat, doskolane wiecie jaki ..., jedno jest pewne , będzie o tym jeszcze głośno.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

źródła:
http://arturek.pl/paczki-reklamowe-futureadpro/
http://piotr-wojewoda.pl/index.php/futureadpro/
https://www.futurenet-club.com/english- ... tureadpro/
Ostatnio zmieniony niedziela, 4 listopada 2018, 18:00 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 1 raz.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14397
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 4 listopada 2018, 17:49

@RuckenFetard, naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa xDDDDD
MAMY CIĘ XD
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.27
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 4 listopada 2018, 17:59

rav3n_pl pisze: @RuckenFetard, naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa xDDDDD
MAMY CIĘ XD
Oj tam oj tam, przestań .... i pamiętaj, jak chcesz zarabiać w internecie więcej i szybciej niż ja , to kup więcej adpaków!

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości