Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: baggins » czwartek, 8 listopada 2018, 20:54

nariensi pisze:Przejdź do cytowanego posta powinnaś wiedzieć po której jesteś stronie

a może lepiej się jednak zastanowić po której stronie być powinnaś
ludzie też kiedyś wiedzieli, że ziemia jest płaska... i co? ;)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1952
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bit-els » czwartek, 8 listopada 2018, 21:22

czyli ten dowcip wpułczesna etukacja to nie żart, to rzeczywistość
https://www.youtube.com/watch?v=qcYo1HIg7z8
Bitcoin for Polish Charity
https://bitmarket.pl/charity/
wesprzyj, propaguj

Polski operator płatności btc
https://inpay.pl/

Weteran
Reputacja: 3977
Reputacja postu: 
1

Postautor: ekonokomik » czwartek, 8 listopada 2018, 21:48

nariensi pisze:Przejdź do cytowanego posta @ekonokomik
Nie mam nic przeciwko zabawie, sama zebrałam tutaj cięgi za podniecanie się możliwościami openworldu Cyberpunk 2077.
Ale czytaj proszę uważnie:
nariensi pisze:Przejdź do cytowanego posta we don't support content

"
nariensi pisze:Przejdź do cytowanego posta whose primary purpose is inciting hatred
"
Zaprzecz i udowodnij, że było inaczej z tymi filmikami i komentarzami pod nimi.

Wiesz co, napisałem bzdurę, że te ten ban konta to precedens, który potem się rozwinie w banowanie za wszystko.
Bo YT nie chodzi o podżeganie do nienawiści, ani o brutalność. Chodzi im wyłącznie o tę nieszczęsną sufrażystkę!
Białych mężczyzn możesz zabijać w grach i umieszczać z tego filmy na YT do woli na dowolne sposoby i robić sobie z tego jaja ile Ci się tylko podoba. Wpisz np w YT frazę: "gta best kill moments"

Idę o zakład, że gdyby gość publikował filmy w których w miejscu tej feministki byłby ksiądz (ale katolicki! nie żaden imam czy rabin) , to konto pozostałoby nietknięte.
Podwójne standardy to specjalność YT czy fb.
Pamiętasz aferę z fanpagem "JP2 gwałcił małe dzieci"?
Zacznij wpisywać w google: "Polacy to", a potem spróbuj: "Żydzi to". Oj, system podpowiedzi się popsuł? ;)

Więc powoływanie się na jakiekolwiek regulaminy czy "standardy społeczności" googla jest śmiechu warte.
C.N.D.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: ekonokomik » czwartek, 8 listopada 2018, 21:58

I tradycyjnie odrobina humoru na wieczór, nawiązująca do tematu:
https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/1811095 ... y-Bog.html

:)

Wygadany
Reputacja: 735
Reputacja postu: 
7

Postautor: nariensi » czwartek, 8 listopada 2018, 22:33

@baggins
Ja Ci powiem do jakich "obozów" należę. Kocham je od kiedy sięgam pamięcią i nie mam zamiaru ich porzucać.
Będzie trochę górnolotnie i kiczowato.
Jestem w obozie Marii Curie Skłodowskiej oraz niezliczonej rzeszy ludzi nauki, którzy są mężczyznami. Jestem w obozie Janusza Korczaka, w obozie lekarzy i pedagogów, ludzi, którzy oprócz rozumu mają serce. Jestem w obozie szalonych miliarderów i agencji marnujących środki na badania kosmiczne. Jestem w obozie ludzi zwanych przez niektórych z Was "bajkopisarzami" - wizjonerów, filozofów i twórców science fiction. Strach przyznać, ale jestem nawet w obozie Wisławy Szymborskiej, Czesława Miłosza i ks.Jana Twardowskiego. Ojć... i jeszcze ks.Michała Hellera. (benq ne wybaczy :mrgreen: )
No tak, jak mogłam nie wspomnieć o Tegmarku. I o całym wielkim obozie mainstreamowej papki popularno-naukowej ;)
Urodziłam się idealistką i zapewne taka odejdę (choć mam wielką nadzieję, że jestem już pokoleniem, któremu dana będzie długowieczność ;) )
Część moich ideałów pokrywa się z ideami lewicowymi i nie widzę w tym absolutnie nic zdrożnego, co więcej, uważam, że technologia naprawdę może pomóc wcielić niektóre z nich w życie, problem stanowi tylko człowiek i jego instynkty, jego ignorancja, arogancja i brak empatii.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: baggins » czwartek, 8 listopada 2018, 22:51

nariensi pisze:Przejdź do cytowanego posta problem stanowi tylko człowiek i jego instynkty

dokładnie... co z takimi krnąbrnymi ludźmi, którzy nie chcą żyć tak jak im wymyśliłaś zrobić..... odwieczny dylemat lewicy... "uncle Joe" może by coś podpowiedział
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wygadany
Reputacja postu: 
0

Postautor: nariensi » czwartek, 8 listopada 2018, 23:08

Wysterylizować? ;)

Niewłaściwie to odczytujesz @baggins. Ja odczuwam głównie smutek z tego powodu...choć zdarza się, że trafia mnie jasny szlag.
Nigdy nie byłam aktywistką lewicy, chyba że działania na rzecz edukacji i głoszenie poparcia dla nauki jest już lewackim grzechem głównym. Więc nie wnioskuj, że ja tu komuś świat urządzam.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: baggins » piątek, 9 listopada 2018, 00:05

@nariensi
to może i ja się uzewnętrznię - ja myślących lewaków (wiem oksymoron ;)) nawet lubię... to w większości dobrzy ludzie są
problem w moim odczuciu polega na ich braku krytycyzmu wobec koncepcji ulepszania świata/społeczeństwa które tworzą, lub w które wierzą....
to tak jak by ktoś chciał stworzyć super silnik i stwierdził, że wystarczy przecież wciąć część odpowiedzialną za moc z silnika odrzutowego, kompaktowe wymiary z silnika spalinowego, a kwestie ekologii rozwiązać na podobieństwo silników parowych.... no bo przecież są na wodę ;)
to tak nie jest, silnik spalinowy inaczej działa niż odrzutowy i nie da się z nich powyjmować części i połączyć w działającą całość.... ludzie/społeczeństwa też się różnią, różne emocje, wartości ich/je napędzają, a im się zachciało projektować i budować, a to człowieka sowieckiego, a to społeczeństwo multikulti...
co z tego że może i lewicowcy chcą dobrze jak to tak działać nie będzie, dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane... mało im eksperymentów dwóch wybitnych przywódców socjalitycznych w XXw. ?
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Reputacja postu: 
25

Postautor: ekonokomik » piątek, 9 listopada 2018, 00:55

nariensi pisze:Przejdź do cytowanego posta
Urodziłam się idealistką i zapewne taka odejdę (choć mam wielką nadzieję, że jestem już pokoleniem, któremu dana będzie długowieczność )
Część moich ideałów pokrywa się z ideami lewicowymi i nie widzę w tym absolutnie nic zdrożnego, co więcej, uważam, że technologia naprawdę może pomóc wcielić niektóre z nich w życie, problem stanowi tylko człowiek i jego instynkty, jego ignorancja, arogancja i brak empatii.

Ale jako osoba wykształcona i inteligentna widzisz tu pewien problem, czy wręcz sprzeczność, prawda? ;)

Rzecz w tym, że nasz gatunek rozwija się bodaj od 1 mln lat, cywilizacja od jakichś 10 tys. lat, a coś co możemy nazwać nauką i współczesną myślą humanistyczną, od... 200? 300?
To 0.03% czasu rozwijania naszych instynktów.

Ideały to piękna rzecz i podzielam praktycznie wszystkie Twoje (oczywiście te, które wymieniłaś). Szczególnie dopóki pozostają w sferze idei a nie próbujesz ich wcielać przymusowo w życie w społeczeństwie wciąż rządzonym instynktami ;)
Bo komuniści też uważali, że "program jest słuszny" tylko ludzie do niego nie dorośli i trzeba ich zmusić do "właściwych" zachowań.

Wizjonerzy i idealiści są wspaniałymi, bardzo potrzebnymi ludźmi, którzy powoli pchają ludzkość do przodu.

Ale dopóki genetyka nie zrobi takich postępów, byśmy mogli świadomie i skutecznie poprawiać samych siebie, dopóty idealistom będą potrzebni realiści. Czasem do ochrony idealistów a czasem do ochrony reszty ludzkości przed ich ideami :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2614
Reputacja postu: 
1

Postautor: benq » piątek, 9 listopada 2018, 07:45

Pytanie do obu stron tej ciekawej dyskusji:
o co chodzi w tych Waszych (obustronnych) marszach?
Na to zgoda, na to nie, jedni idą w prawo, drudzy w lewo, jedni krzyczą „demokracja”, inni „Polska dla Polaków”, następni „gej okej”, a kolejni „white power”. No i co z tego wszystkiego wynika?
Tygodnie pieprzenia bzdur o tym, gdzie jedna czy druga grupa się przespaceruje i czy trafi się pośród nich kilku wariatów (z gumowymi tęczowymi fiutami w ręce albo hajlujących sympatyków wąsatwgo przywódcy III rzeszy) - no i znowu temat do dyskusji na tygodnie.
Po co chodzicie na takie marsze?
Co to zmienia?
Czy jest jakakolwiek korzyść (oprócz ogromnych strat i nakładów na pieprzenie o tym, ochronę, blokady etc)?
IMO takie rzeczy miały sens w epoce przed internetowej, albo w celach propagandowych w Korei Północnej, tymczasem kogo w 38 milionowym kraju obchodzi grupka spacerowiczów w stolicy?
Zanim zadasz głupie pytanie - sprawdź, czy nie ma już na nie odpowiedzi:
www.instagram.com/cryptotalpl -> ABC kryptowalut dla początkujących (i nie tylko)

Weteran
Reputacja: 705
Reputacja postu: 
0

Postautor: The Real McCoin » piątek, 9 listopada 2018, 08:21

OlafCrypto pisze:Przejdź do cytowanego posta Chce walczyć o tradycję i zasady odwieczne. I za to go szanuję.

Uwaga, przypominam jedną z odwiecznych zasad:

Spoiler:
Obrazek

baggins pisze:Przejdź do cytowanego posta to tak nie jest, silnik spalinowy inaczej działa niż odrzutowy

Aktualnie każdy silnik odrzutowy jest silnikiem spalinowym :)
Co gorsza pierwszy silnik odrzutowy był napędzany parą wodną.

Początkujący
Reputacja: 881
Reputacja postu: 
0

Postautor: kozaki_wiesi » piątek, 9 listopada 2018, 08:30

@benq
To podobnie jak z chodzeniem na wybory.
Miesiące jatek i jałowych przekrzykiwań w tv czyja racja jest mojsza a w rezultacie i tak nic się nie zmienia.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: baggins » piątek, 9 listopada 2018, 08:43

The Real McCoin pisze:Przejdź do cytowanego posta Aktualnie każdy silnik odrzutowy jest silnikiem spalinowym :)

wiesz o co mi szło, ale jak już tak chcesz mędrkować to się doucz... patrz silnik jonowy ;)
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wygadany
Reputacja postu: 
0

Postautor: nariensi » piątek, 9 listopada 2018, 09:07

benq pisze:Przejdź do cytowanego posta Pytanie do obu stron tej ciekawej dyskusji:
o co chodzi w tych Waszych (obustronnych) marszach?

Mnie nie pytaj. Nigdy na żadnym marszu nie byłam, moje tendencje demonstracyjne ograniczają się do noszenia wygodnych butów, krótkich niemalowanych paznokci, kurtki z logo ESA i koszulek z nadrukowanymi pracami mojego syna i córeczki :D

Dodano po 44 minutach 28 sekundach:
ekonokomik pisze:Przejdź do cytowanego posta Ale dopóki genetyka nie zrobi takich postępów, byśmy mogli świadomie i skutecznie poprawiać samych siebie, dopóty idealistom będą potrzebni realiści.

Jak w świetle wartkiego rozwoju genetyki i AI widzicie ruchy anarchokapitalistyczne? Czy naprawdę należy zostawić ten rozwój bez kontroli państwa i organów ponadpaństwowych? Pomyślcie też i o tym.
Wolny rynek w branży genetycznej?
Ja się zastanawiam kto jest większym realistą - czy prawa czy lewa strona.

Wygadany
Reputacja: 707
Reputacja postu: 
1

Postautor: BitBoy » piątek, 9 listopada 2018, 18:25

kozaki_wiesi pisze:Przejdź do cytowanego posta To podobnie jak z chodzeniem na wybory.
Miesiące jatek i jałowych przekrzykiwań w tv czyja racja jest mojsza a w rezultacie i tak nic się nie zmienia.

Nie sądzę by właścicielom systemu chodziło o zmiany, raczej o zarządzanie tłumem przez podziały.

Obrazek
Obrazek

Początkujący
Reputacja: 881
Reputacja postu: 
0

Postautor: kozaki_wiesi » piątek, 9 listopada 2018, 18:30

No to właśnie miałem na myśli pisząc ten post. I jeszcze dodam, że kompletnie nie rozumiem dwóch ludzkich aktywności - chodzenia na wybory i grania w lotto ;)
Zapewne chodzi o igrzyska dla ludu

"Gdyby wybory mogły coś zmienić dawno by ich zakazano"

Początkujący
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0

Postautor: OlafCrypto » piątek, 9 listopada 2018, 19:39

The Real McCoin pisze:Przejdź do cytowanego posta
OlafCrypto pisze:Przejdź do cytowanego posta Chce walczyć o tradycję i zasady odwieczne. I za to go szanuję.

Uwaga, przypominam jedną z odwiecznych zasad:

Spoiler:
Obrazek

To że ktoś komuś pozwolił złapać się za coś czy dotknąć czegoś dopuki nie jest gwałcicielem, pedofilem czy nagminnie molestuje to mnie pierdoli.
Życie jest jakie jest - jak są głupie "pussy" które na to pozwalają albo dla sławy albo dla kasy to ich problem.
Oczywiście nie popieram jak ktoś czuł sie molestowany to zapraszam z dowodami do sądu i już. Dla mnie ta historia nie wpłynęła na ocenę Trumpa wogóle a mam wrażenie że większość lewacka usłyszała o molestowaniu i to już koniec wyrabiania sobie opinii o Trumpie. Oczywiście nie popieram go w wilelu kwestiach ale również w wielu popieram i nie przesłaniają mi oczu wybiórcze pierdoły ( zresztą podobnie mam z JKM).
Pozdro

Wygadany
Reputacja postu: 
1

Postautor: nariensi » piątek, 9 listopada 2018, 20:01

Ja już podziękuję za dyskusję zostawiając Was w objęciach zachwytu dla tego wybitnego męża stanu i w ogóle dla tego człowieka odzwierciedlającego... istotę człowieczeństwa ;)

Początkujący
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
1

Postautor: OlafCrypto » piątek, 9 listopada 2018, 22:01

@nariensi, Rozumiem babskie podejście do sprawy i rozumiem że może Ci się to nie podobać ale nie powinno to rzutować na całokształt człowieka.
Ja osobiście chciałbym żeby znalazł się ktoś taki w Polsce, który powie "Polska first" i zadba o polskie interesy ( a nie niemieckie np Tusk), pobudzi gospodarkę, zmniejszy podatki (i będzie wiedział dlaczego) itp, itd (aspekty społeczno, romantyczno, seksistowskie odkładam na dalszy plan)

Wygadany
Reputacja postu: 
0

Postautor: nariensi » sobota, 10 listopada 2018, 00:48

:shock:
Ta zniewaga krwi wymaga :mrgreen:
(Tylko spokojnie...Olaf po prostu z rozpedu wrzucil cie do skrzynki z babami i ich ograniczonymi babskimi swiatopogladami...to da sie przezyc...oddychamy gleboko...)

Trumpa osobowosc i jego życie nacechowane są wieloma „walorami” bardziej godnymi uwagi, anizeli jego relacje czy zachowania seksualne. Dobranoc i do widzenia ;)

Wróć do „Hyde-Park”