[OFFTOPY WSZELAKIE] miłej zabawy

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: dambens » czwartek, 11 stycznia 2018, 23:04

lukasz37 pisze:
dambens pisze:Przejdź do cytowanego posta Mój znajomy który mnie namówił na wejście w Krypto kupił vibe po 0.01$ :D jego portfel teraz prezentuje się pięknie 8-)

Ile kupił? :) Pierwszy strzał >200x z walut które mamy w tym wątku.

Panowie sprzedajecie zeby odkupić taniej czy wolicie nie ryzykować?

Z tego co powiedział to chyba kupił tych Vaibów za 1ETH :D, w każdym razie w sumie początkowo zainwestował łącznie jakieś 900Ł.. Tylko on głównie na ICO bazuje, kupuje i trzyma : )

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: pablo12 » czwartek, 11 stycznia 2018, 23:09

Również przestałem wierzyć w ats rozumiem jakby siedział na 0.05 około ale spadek z takich fajnych wzrostów to punktu wyjścia. Zastanawiałem się klika dni co wybrać vibe czy ats no jak zwykle decyzja była zła :) Szkoda mi nawet nerwów liczyć o ile powiększyłbym portfel Vibe :P

Czy tylko ja tu mam takiego pecha? :D

Początkujący
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0

Postautor: Markok » czwartek, 11 stycznia 2018, 23:19

Spokojnie, ja się jeszcze trzymam, ale musisz @cymeczek przyznać, że to co się aktualnie dzieje z kursem ATS-a jest niepokojące, nie żądałem pompy po becie, ale też nie dumpa.. Long term to long term, wyleszczyć się nie dam w dołku, obym tego nie żałował póki jeszcze jestem mniej więcej na zero. Widziały gały co brały haha..ha.. ;(
Już nie jestem na zero, Vibe, w tobie nadzieja.

Początkujący
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0

Postautor: wijtek » czwartek, 11 stycznia 2018, 23:26

Cholera szkoda ze ATS nie sprzedalem na gorce. Pozbywam sie poki jestem JESZCZE lekko na minusie.

Początkujący
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0

Postautor: cymeczek » czwartek, 11 stycznia 2018, 23:27

Ja to poczekam aż spadnie jeszcze troche i dokupie. Moim zdaniem to wina tego ze ta walutę ludzie kupili tylko ze względu na newsa , by zarobic na szybko i sprzedać po becie. I ludzie widać ze sie nie zmienia wysprzedaje sie. Jak na moje to 0.30 mozliwe jak najbardziej. Przeciez teoretycznie kazdy twórca bedzie chciał sprzedawać na takiej platformie ogolnie na każdej platformie. Wystarczy ze raz taka J.R Rowling czy jak ona popromuje ta platformę plus tańsze książki za ats niz za dolary i witamy niezła gorączkę złota. Jedno jest tez moim zdaniem dość pewne. Jak by miał byc to scam to zrobili , by to po oficjalnym otwarciu. Nie przy becie tak sadze. I jeden pewny skok ceny przed nami czyli czerwiec.
Możliwości duzo. Moim zdaniem powinni pójść o krok dalej i moze tez pozwolić twórca muzyki sprzedawać w przyszłości na ich platformie. Niech dodadzą poprostu nowa giełdę , bo ona troche odstrasza.
Jedynie czego żałuje ze nie zrobiłem kołeczka bo bym miał 7 razy wiec ATS :/ i mysle ze tylko tego mozemy żałować .

Ps hold

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1

Postautor: znudzony_zdziwiony » czwartek, 11 stycznia 2018, 23:43

drzejmsbond pisze:Przejdź do cytowanego posta
Markok pisze:Z ATS-em jest coraz gorzej, nie wiem czy jestem na zero sumując tanie i drogie zakupy, a można było wydedukować samemu że skoro nie chce im się raz na parę dni czegoś wytweetować jak normalny zespół, to tym bardziej nie będzie im się chciało pracować przy projekcie.. scam ? Niewykluczone.

No właśnie, ktoś tu miał w awatarze logo ATS, ale jakoś zniknęło :D

Z całym szacunkiem, ale uważam że czepianie się paprykarza (nawet jeśli żartobliwie) za to, że nie wszystkie projekty, które zaprezentował okazały się drogą od zera do milionera w ciągu naprawdę krótkiego czasu jak na kryptowaluty, jest po prostu nie na miejscu. Vibe skoczyło, ARN skoczyło, ATL skoczyło, SNC coś zaczyna. ATS albo nie wypali albo zwyczajnie to jeszcze nie jego czas. Bywa. To co się dzieje z kursem to naturalna rzecz przy obecnym hype na kryptowaluty i zbiorowym pump & dump. Osobiście trzymam, zacznę się martwić jak spadnie poniżej 1 centa. Przepraszam jeśli wydźwięk posta jest napastliwy, jestem generalnie zirytowany tym co się dzieje w kryptosferze, a co przypomina wręcz roszczeniową postawę studentów na zasadzie "Panda 3".

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 199
Reputacja postu: 
1

Postautor: devega » czwartek, 11 stycznia 2018, 23:59

Praktycznie wszystkie typy @paprykarza (bazując na cenach w momencie publikacji przez Niego postów) pozwoliły sporo zarobić. Jak ktoś kupił ATS na początku, to i dziś jest sporo do przodu.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pjoter15 » piątek, 12 stycznia 2018, 00:03

Myślę, że kolega z tym logiem żartował, ale koniec końców każdy odpowiada za siebie i nie można mieć do nikogo pretensji ,paprykarz zawsze może swoje typy zostawić dla siebie, mimo wszystko udostępnia je na forum, z czego większość z nich to dosyć dobre inwestycje. Zawsze jest ryzyko, tego nie da się przewidzieć. Kto nie chce niech nie wchodzi, proste.
Pozdrawiam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0

Postautor: Jeff » piątek, 12 stycznia 2018, 04:53

Zapraszam do nowego tematu KuCoin Shares

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=55&t=26385

Początkujący
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0

Postautor: Markok » piątek, 12 stycznia 2018, 09:29

Czemu ta dyskusja została wywalona do offtopu, przecież konferowaliśmy na temat, co kto robi lub co zamierza robić i jak widzi przyszłość ATSa. Teraz nikt tego nie znajdzie..

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: drzejmsbond » piątek, 12 stycznia 2018, 09:45

znudzony_zdziwiony pisze:Z całym szacunkiem, ale uważam że czepianie się paprykarza (nawet jeśli żartobliwie) za to, że nie wszystkie projekty, które zaprezentował okazały się drogą od zera do milionera w ciągu naprawdę krótkiego czasu jak na kryptowaluty, jest po prostu nie na miejscu. Vibe skoczyło, ARN skoczyło, ATL skoczyło, SNC coś zaczyna. ATS albo nie wypali albo zwyczajnie to jeszcze nie jego czas. Bywa. To co się dzieje z kursem to naturalna rzecz przy obecnym hype na kryptowaluty i zbiorowym pump & dump. Osobiście trzymam, zacznę się martwić jak spadnie poniżej 1 centa. Przepraszam jeśli wydźwięk posta jest napastliwy, jestem generalnie zirytowany tym co się dzieje w kryptosferze, a co przypomina wręcz roszczeniową postawę studentów na zasadzie "Panda 3".

Czyli Ty również zauważyłeś ;)
Kolego wszystko skoczyło w tym czasie. 4x to podstawa bo tyle urósł MC więc się nie ma co podniecać. Wiele scamowych projektów urosło i po 100x. Nie wiem co to panda, bajek nie oglądam.

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: stefek143 » sobota, 13 stycznia 2018, 11:26

CO myślicie o KIN ? mają przechodzić z ETH na stellar, coś tam niby się dzieje. Produkt jest spory. Cena już chyba niżej nie może skoczyć.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0

Postautor: Jeff » sobota, 13 stycznia 2018, 16:14

stefek143 pisze:Przejdź do cytowanego posta Cena już chyba niżej nie może skoczyć.

Nizej to cena spada a nie skacze...

Oczywiscie ze moze spasc nizej, market cap jest $500mil.

Zdania na temat KIN sa podzielone, sam zastanawialem sie ostatnio czy nie kupic.

Wróć do „Hyde-Park”