Fajne kraniki do free Bitcoina

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 6 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: KryptoFan99 » wtorek, 19 października 2021, 21:34

Dwa kraniki do Bitcoina. Dostajemy free satoshi - ja korzystam tylko z opcji darmowych satoshi za klikanie (nie gram i nic innego tam nie robię).
https://freebitco.in/?r=47717119
http://timeforbitco.in/537253
Ostatnio zmieniony środa, 5 kwietnia 2023, 09:47 przez KryptoFan99, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lutego 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: Draco » sobota, 19 lutego 2022, 16:39

https://rollercoin.com

Najnowszy kraniki i nawet nie wiem czy nie najlepszy.
GPU jest naszą mocą wydobywczą, oczywiście wirtualne GPU nie realne :)
Kilka możliwości pasywnych zarobków:
RLT - waluta główna kraniku (polecam po 12h przełączyć się na to wydobycie, aby móc później łatwiej dokupować GPU, później z odpowiednią mocą można wydobyć inne)
a takie są pozostałe możliwości - BTC; ETH; BNB; MATIC, DOGE

Gramy w retro gierki i zdobywamy moc wydobywczą, później można dokupować GPU.
Pamiętajcie, że każde GPU wymaga stelaża

Co jeszcze jest extra w tym kraniku ?
- Nie trzeba wpłacać ani grosza, aby później mieć stały pasywny dochód

Polecam serdecznie, trochę miło spędzonego czasu dziennie a w przyszłości idealny pasywny kranik.
W razie czego służę pomocą.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 24 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: pietro » sobota, 26 lutego 2022, 20:29

"Stały pasywny dochód" :) co prawda nie jestem za bardzo obeznany w świecie krypro, ale po tygodniu grania uzyskałem moc wydobywczą około 253,300 TH/s co daje 0,5 "santosiego" na blok ( akurat załapałem się na promocję tygodniową, wydobycie x2) jakoś nie widzę opcji na zakup większej mocy do wydobycia bez wkładu w "twardej" walucie, to raczej jakaś piramida, dodam jeszcze że więcej znajduje pieniędzy podczas spacerów ;)




Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: garlonicon » sobota, 26 lutego 2022, 22:00

to raczej jakaś piramida, dodam jeszcze że więcej znajduje pieniędzy podczas spacerów
Nie doceniasz konkurencji. Mnóstwo ludzi pyka w te gierki, więc w prawym górnym rogu widzisz kilkucyfrową pozycję w rankingu. Jak jesteś na kilkusettysięcznym miejscu na liście, to nie dziw się, że dostajesz drobnicę. Poza tym, tak swoją drogą to jest dobra analogia do sytuacji, w której dziś próbowałbyś bezpośrednio wykopywać Bitcoina na CPU: jeśli by się dało, to uzyskiwałbyś ułamki jednego satoshiego. Jeśli w ciągu jednego dnia na jednym CPU ukopałbyś 0.5 satoshiego, to byłoby całkiem przyzwoicie.

W skrócie: kranik jak kranik, nie wydaje się scamem, po prostu kraniki zwykle nie czynią ludzi milionerami.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 24 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: pietro » sobota, 26 lutego 2022, 22:22

garlonicon pisze: sobota, 26 lutego 2022, 22:00W skrócie: kranik jak kranik, nie wydaje się scamem, po prostu kraniki zwykle nie czynią ludzi milionerami.
Całkiem możliwe, nie jestem w temacie i nie liczyłem na miliony :) choć te dokupywanie GPU z samego grania wydaje się nierealne, chyba że po paru miesiącach :) Próbowałem zdobyć RLT poprzez instalowanie polecanych appek, akurat wybrałem taką za którą można byłoby dostać 45 RTL tylko że bez wpłacenia około 50 euro które umożliwiło by zakończenie 100 etapów , aby odebrać nagrodę, też nierealne
Draco pisze: sobota, 19 lutego 2022, 16:39Co jeszcze jest extra w tym kraniku ?
- Nie trzeba wpłacać ani grosza, aby później mieć stały pasywny dochód

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: garlonicon » sobota, 26 lutego 2022, 22:32

Nie trzeba wpłacać ani grosza, aby później mieć stały pasywny dochód
No bo nie trzeba, ale wtedy musisz pykać na okrągło w te same gierki. Kiedyś nawet dało się bota napisać, ale captchę wprowadzili, więc teraz jest trudniej. Ale wiesz, ludzie na kurnikach potrafią godzinami grać w warcaby, na Windowsie pykają w pasjansa, a tutaj oprócz tracenia czasu dostają jeszcze drobne w nagrodę. Wbrew pozorom, sporo jest takich ludzi.

I też weź pod uwagę to, że kiedyś było łatwiej. Kiedyś przy tej samej mocy byłbyś dziesięć albo i sto razy wyżej w rankingu, więc rozumiesz, jak grało paru ludzi na krzyż, to co innego niż teraz, jak masz setki tysięcy graczy. Tak samo w Bitcoinie, kiedyś miałeś 50 BTC co 10 minut i mogłeś wykopać je samemu, jak na początku 2009 mogłeś na palcach policzyć górników.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 24 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: pietro » sobota, 26 lutego 2022, 22:55

Przy wydobyciu 1 santosi na blok, miesięcznie mamy 7 pln za parę godzin grania dziennie :) ale jeśli chodzi o relaks, to okej, rozumiem, nie czepiam się więcej.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lutego 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: Draco » poniedziałek, 28 lutego 2022, 21:53

Przy tygodniu grania (tak na prawdę parę razy w te gierki w ciągu dnia) kupiłem już stelaż i za chwilę kupię GPU.
W kraniki zawsze trzeba trochę czasu poświęcić, jak Chcesz zostać miliarderem od razu to polecam napad na bank :D

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 24 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: pietro » poniedziałek, 28 lutego 2022, 22:10

Draco pisze: poniedziałek, 28 lutego 2022, 21:53to polecam napad na bank

Ten etap już mam za soba, teraz czas na kraniki :D

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 24 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: pietro » wtorek, 5 kwietnia 2022, 14:58

Jak tam Wasze urobki ? Ja właśnie zostałem poinformowany, że szczęśliwym trafem zostałem wylosowany do nagrody, ja im mam wysłać wybraną przez siebie monetę, a oni mi zwrócą x3 :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: garlonicon » wtorek, 5 kwietnia 2022, 18:17

Jak tam Wasze urobki ? Ja właśnie zostałem poinformowany, że szczęśliwym trafem zostałem wylosowany do nagrody, ja im mam wysłać wybraną przez siebie monetę, a oni mi zwrócą x3 :D
Jeśli to scentralizowana strona i nie masz żadnego dowodu na to, że tak będzie, to ja bym uważał. Takie rzeczy da się przeprowadzić tak, aby nie wymagało to żadnego zaufania, jeśli to będzie transakcja SIGHASH_SINGLE|SIGHASH_ANYONECANPAY z ujemną opłatą transakcyjną, wtedy druga strona może dołożyć monety i nie wymaga to żadnego zaufania, bo taka transakcja przejdzie w całości albo w ogóle.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 24 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: pietro » wtorek, 5 kwietnia 2022, 18:27

Nie miałem zamiaru im nic wysyłać , zresztą nie ma co ;) Jak dla mnie to szukanie naiwnych i bezczelne oszustwo, nie widzę opcji, aby cokolwiek odesłali... Dzięki za tip, niestety nie znam się na tym.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: garlonicon » wtorek, 5 kwietnia 2022, 19:24

Dzięki za tip, niestety nie znam się na tym.
To co opisałem, to po prostu technikalia stojące za tym, aby osoba tworząca transakcję mogła przerzucić koszty na odbiorcę tak, aby nie wymagało to zaufania. To bardziej w ramach ciekawostki, bo ludzie zwykle nie wiedzą, że da się zrobić transakcję, która przesyła na przykład "0.01 BTC -> 0.03 BTC", podpisać ją odpowiednio i komuś wysłać tak, aby ta osoba dołożyła do niej swoje monety.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Fajne kraniki do free Bitcoina

Postautor: Mike123 » czwartek, 20 października 2022, 17:56

Najlepszy kranik Bitcoin z jakim miałem do czynienia to freebitco.in, projekt z tego co zauważyłem ma już kilka dobrych lat, można zainwestować w tokeny FAN(2500) za około ~0.0009 BTC i klikać bez rozwiązania captchy. Ostatnio skorzystałem też z promocji opisanej Tutaj i zarobiłem ponad 10$ w Bitcoin za rejestrację i 18$ w paru kampaniach.

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości