Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: tomant » czwartek, 4 lutego 2021, 09:02

Nowa strona z serii LEARN & EARN.
Za obejrzenie lekcji podobnych do tych dostępnych na coinbase i rozwiązanie quizu dostajemy nagrodę w postaci konkretnego tokena.

Pierwszym dostępnym quizem jest ENA. Za odpowiedź na 4 pytania dostajemy obecnie 6.68 ENA warte 20$.

Za polecenie nowych użytkowników można dodatkowo zdobyć 10$ w BTC.

Zapraszam do rejestracji z mojego reflinka: https://earnathon.com/signup?ref=tomant

W kolejce czekają oprócz wymienionego wyżej jeszcze quizy: Celo, Bantu, Abit Network, ChainLink, BSC. Nie wiadomo o jakiej będą wartości.


Odpowiedzi do pytań quizu ENA:

1: One of these is not a challenge of the Barter system?
-Absence of foreign exchange crisis.

2: What is a cryptocurrency?
-It's a digital assets that can be transferred across borders without banking facilities

3: The word cryptocurrency is derived from two words which are?
-Cryptography & Currency

4: A research paper was published detailing how bitcoin works by someone or groups of people known as Satoshi Nakamoto. What year was it published?
-2008
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 lutego 2021, 17:52 przez tomant, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 27 listopada 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: owpiotr » czwartek, 4 lutego 2021, 10:24

Tak z ciekawości wszedłem w to. Trochę pokręciłem odpowiedzi i widzę, że nie da się powtórzyć. Pytanie kiedy można realizować zdobyte profity?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: nyguss » niedziela, 7 lutego 2021, 22:28

Jak to można potem wypłacić?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: tomant » poniedziałek, 8 lutego 2021, 07:51

Na razie nie można. To dopiero wystartowało, więc nawet nie wiadomo, czy coś z tego będzie.
Na razie nie widać by to miał być jakiś wałek. Jedyne co podajemy to mail. Filmiki o ewolucji pieniądza i krypto też są zrobione dobrze - chodzi o stronę techniczną, treść wiadomo że mocno uproszczona ;). Pozostałe oczekujące quizy dotyczą projektów które już były promowane na coinmarketcap i coinbase. I tu zapala się lampka pierwszy raz. Pytanie, czy te projekty chcą reklamować się także tu, czy po prostu lekcje zostaną bezczelnie skopiowane. No ale nie widzę tu potencjału do oszustwa - tzn, nie wiem jak by się to mogło odbyć. Czas pokaże.
Za polecenia nalicza mi także w tokenach ENA (więc dla nich to jest bezkosztowe). Pytanie czy za następne lekcje wynagrodzenie będzie w coinach dotyczących lekcji czy też ENA.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: adiqq » poniedziałek, 8 lutego 2021, 08:42

tomant pisze: poniedziałek, 8 lutego 2021, 07:51Na razie nie można. To dopiero wystartowało, więc nawet nie wiadomo, czy coś z tego będzie.
to po co to tutaj wrzucasz? Nie wiem czy to ty wrzucałeś, ale jedno z takich odkryć, to był scam...uważam, że dopóki coś nie jest sprawdzone, to nie powinno się podawać
tomant pisze: poniedziałek, 8 lutego 2021, 07:51Na razie nie widać by to miał być jakiś wałek
poprzednim razem też nie było widać....
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: tomant » poniedziałek, 8 lutego 2021, 10:41

adiqq pisze: poniedziałek, 8 lutego 2021, 08:42poprzednim razem też nie było widać....
Akurat nie wiem czego dotyczy ten wpis. Ale mniejsza o to. Pokazuję że taka platforma się pojawiła. Nie widzę na razie żadnego niebezpieczeństwa a jedynie szansę na jakieś tam dodatkowe $$. Napisałem względem czego mam wątpliwości. Zazwyczaj jak coś jest na tak wczesnym etapie to działa jak działa. I pewnie z 90% tego typu projektów to ściema. Nie wiem czy dokładnie tyle, bo nie prowadzę statystyk. Ale większość linków w tym dziale wskazuje tylko na możliwości a nie na konkrety. Dlatego każdy sam powinien decydować czy poświęci czas i poda swój email. Na pewno nie będę namawiał do żadnego "programu" czy "kopalni", które wymagają jakiejś "inwestycji" czy "pokrycia fee". Nawet będę odradzał.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: adiqq » poniedziałek, 8 lutego 2021, 10:45

tomant pisze: poniedziałek, 8 lutego 2021, 10:41Akurat nie wiem czego dotyczy ten wpis.
konkretnie tego
viewtopic.php?f=128&t=34442
masz bardzo krótką pamięć...
tomant pisze: poniedziałek, 8 lutego 2021, 10:41Pokazuję że taka platforma się pojawiła. Nie widzę na razie żadnego niebezpieczeństwa a jedynie szansę na jakieś tam dodatkowe $$.
Czasami to potencjalny scam - więc jak polecasz coś takiego, to chyba jednak dobrze byłoby polecać tylko sprawdzone linki, a nie potencjalne scamy jak wcześniej prawda?
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: tomant » poniedziałek, 8 lutego 2021, 12:30

adiqq pisze: poniedziałek, 8 lutego 2021, 10:45konkretnie tego
viewtopic.php?f=128&t=34442
masz bardzo krótką pamięć...
No tak, ale to był telegramowy shit, w których uczestniczyłem tak wielu, że nawet nie jestem w stanie zapamiętać nazw tokenów - stąd "krótka pamięć". Telegramowych akcji już nie polecam i sam przestałem się w to bawić. Z platformami quizowo-lerningowymi mam jak na razie dobre doświadczenia - może to też się zmieni.

Dobra, żeby nie ciągnąć tematu. Umówmy się, że nie polecam też tej strony. Będę monitorował sytuację i jak pojawi się możliwość wypłaty, albo zrobienia czegokolwiek z tokenami to poinformuję o tym w tym wątku.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: adiqq » poniedziałek, 8 lutego 2021, 12:42

tomant pisze: poniedziałek, 8 lutego 2021, 12:30Będę monitorował sytuację i jak pojawi się możliwość wypłaty, albo zrobienia czegokolwiek z tokenami to poinformuję o tym w tym wątku.
I dokładnie o to mi chodzi :)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: tomant » niedziela, 28 lutego 2021, 10:01

Wg zapowiedzi na telegramie:
- w pierwszym tygodniu marca pojawi się kolejny quiz
- 10 marca tokeny zostaną odblokowane i pojawi się możliwość wypłaty.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: Ninja68 » wtorek, 2 marca 2021, 18:16

Siemka, mam takie pytanie. Czy zbierając pieniądze z reflinka jest jakas mozliwosc zeby osoby ktore zaloguja sie przez tego linka byly pociagniete do jakis oplat albo wlamania sie na ich konto gdyby okazalo sie to scamem? wymagany jest tylko mail co prawda ale nacisk jest na gmaila, zwykly np onet nie jest akceptowany.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: tomant » piątek, 5 marca 2021, 23:00

Jedynym niebezpieczeństwem na dzień dzisiejszy jest chyba tylko zalanie skrzynki mailowej spamem, ewentualnie strata czasu na rejestrację i rozwiązanie quizu.
Jak na razie nie ma zapowiadanego pierwszego quizu dotyczącego jakiegoś konkretnego projektu. Gdzieś tam pobieżnie przeglądając media społecznościowe natrafiłem na nazwę Bantu i jest to na liście coming soon. Ale tylko przeglądałem te wpisy i się nie wczytywałem.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: Saiken » czwartek, 11 marca 2021, 13:57

Kiedy będzie można wypłacić?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earnathon - crypto za quizy (20$ za pierwszy quiz)

Postautor: tomant » niedziela, 14 marca 2021, 07:45

tomant pisze: niedziela, 28 lutego 2021, 10:01Wg zapowiedzi na telegramie:
- w pierwszym tygodniu marca pojawi się kolejny quiz
- 10 marca tokeny zostaną odblokowane i pojawi się możliwość wypłaty.
Mimo zapowiedzi nadal nie można ani wypłacić/zamienić tokenów ani nie ma kolejnego quizu. Słabo.

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości