Darmowe 10 Euro BTC w aplikacji Change Wallet

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 23 czerwca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Darmowe 10 Euro BTC w aplikacji Change Wallet

Postautor: Boniekk » środa, 4 września 2019, 22:08

Aplikacja która jest kantorem kryptowalut wprowadziła promocję dzięki której dostajemy 10 EURO za rejestrację z linku zaproszeniowego oraz dokonanie wpłaty 10 EURO !
Proces zdobycia bonusu i wpłaty środków jest dosyć złożony i może nie być dla każdego prosty a nie został nigdzie dokładnie opisany. Tylko informacja o serwisie, ale jak prawidłowo uzyskać bonus ? Dlatego postanowiłem napisać poradnik jak z użyciem Revoluta uzyskać bonus. W przypadku wykonania przelewu z tradycyjnego banku możemy być narażeni na dodatkowe opłaty
Na początku musimy pobrać aplikację na naszego smartphon’a. Można ją pobrać z:
Sklepu Play: https://play.google.com/store/apps/deta ... et.cordova
App Store: https://apps.apple.com/EE/app/id1442085358?mt=8

Następnie z naszego smartphon’a otwieramy link zapraszający : https://change.gifts/r/maciejb6041 (jeżeli konta nie założymy z linka zapraszającego to nie otrzymamy bonusu).
Powinna nam się otworzyć nasza aplikacja, zakładamy konto. Musimy dokonać weryfikację KYC dowodem osobistym, paszportem lub prawem jazdy. Po dokonanej weryfikacji naciskamy na duży zielony przycisk „Make a deposit”. Klikamy na napis „Show more details” (zaznaczone na niebiesko).

Obrazek
Obrazek

Mamy już pełne dane do wykonania naszego przelewu. Do zrobienia przelewu w EURO wykorzystamy nasze konto w Revolucie (dla ułatwienia dodałem numerki na zdjęciu , żeby było wiadomo w jakiej kolejności kopiować i gdzie potem wklejać) Uruchamiamy Revoluta a następnie przechodzimy do zakładki płatności.

Klikamy na przycisk Konta bankowe i wybieramy „Dodaj konto bankowe”.
Obrazek
Obrazek

Przy wybieraniu rodzaju przelewu wybieramy „Do firmy”.

Przy wyborze kraju i waluty wybieramy jako kraj Słowacja, a jako walutę EURO.
Obrazek

Uzupełniamy Nazwę firmy, IBAN oraz BIC/SWIFT wypełniając je danymi które uzyskaliśmy z aplikacji Change (dla ułatwienia dodałem numerki na zdjęciu z Change oraz na Revoluta, żeby było wiadomo co gdzie wpisać). Dodajemy odbiorcę.
Obrazek

Wracamy do zakładki płatności i wybieramy rachunek bankowy który przed chwilą dodaliśmy w aplikacji Revolut (zaznaczyłem na zdjęciu kolorem czerwonym).
Obrazek

Jako kwotę przelewu wpisujemy 10 EURO. Naciskamy również na niebieski napis „Dodaj nr referencyjny” i wpisujemy tam „Payment description” z poprzedniej aplikacji (jest to jakby opis naszego przelewu)
Obrazek
Obrazek


Przelew można wykonać z naszego normalnego konta bankowego, ale wtedy możemy ponieść dodatkowe opłaty dlatego preferuję Revoluta. Wykonujemy przelew i czekamy około 2 dni robocze aż przelew dojdzie. Otrzymamy bonus i dodatkowo oczywiście mamy pieniążki które przelaliśmy. Możemy te środki wypłacić na konto bankowe, lub kupić za tą kwotę jakieś kryptowaluty a następnie przelać je na giełdę np. BitBay ! (wypłatę trzeba potwierdzić na mail’u)

Jeśli środki bonusowe nie zostaną przydzielone automatycznie skontaktuj się z suportem.

Czekamy aż dojdzie przelew może to potrwać 2 dni. Przelew 10 euro doszedł. Otrzymaliśmy bonus 5 EURO oraz równowartość 10 euro w BTC.
Obrazek


Zamienimy teraz nasze BTC na EURO aby móc wypłacić środki. Klikamy na napis Bitcoin, następnie klikamy zielony przycisk Convert. Ukaże nam się okienko o nazwie Trade gdzie w polu from wybieramy „Bitcoin” to wybieramy „EURO”. Wpisujemy kwotę BTC do pięciu miejsc po przecinku. Klikamy Convert.
Obrazek

Następnie wracamy do ekranu głównego aplikacji, klikamy na EURO, klikamy na zielony przycisk WITHDRAW , podajemy kwotę i klikamy zielony przycisk NEXT. Ukaże nam się nasze konto bankowe z którego wpłacaliśmy pieniążki, na nie można wypłacić bonus !
Ostatnio zmieniony czwartek, 5 września 2019, 11:13 przez Boniekk, łącznie zmieniany 1 raz.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 13569
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2212
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Darmowe 10 Euro BTC w aplikacji Change Wallet

Postautor: rav3n_pl » środa, 4 września 2019, 23:53

Czyli ryzykujemy 10E na tydzień+ i za 10E sprzedajemy swoje dane.
Good deal.
Seem legit.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
Trochę o P2pool; C#: RPC CoinControl, BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.19.0.1
YT: Rafał prostuje Bitcoina, PDFy: https://bit.ly/rafal-prezentacje

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 23 czerwca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Darmowe 10 Euro BTC w aplikacji Change Wallet

Postautor: Boniekk » czwartek, 5 września 2019, 00:14

"Ryzykujemy" 10 euro na jeden dzień roboczy, góra dwa dni robocze (zwykle jeden dzień roboczy idzie przelew). Po tym czasie oni księgują przelew i środki są już na koncie razem z bonusem. Nie ma już wtedy żadnych blokad środków, można niezwłocznie wypłacić środki na portfel kryptowalutowy lub konto bankowe. U mnie przelew ETH na portfel miał miejsce nawet w niedzielę. Nie trzeba dawać im skanu dowodu osobistego, można dać np. prawo jazdy. Oni są kantorem/giełdą. W tej aplikacji można wymieniać różne kryptowaluty na fiata. Firma zarejestrowana w UE i podlegająca pod prawo UE, które wymaga weryfikacji użytkowników w celu przeciwstawienia się praniu brudnych pieniędzy. We wszystkich szanujących się projektach tego typu wymagane jest KYC : Wirex,Coinbase,Bittrex,Bitbay itd ...

Rozumiem jednak że nie każdemu taka weryfikacja KYC się podoba, i oczywiście szanuję Twoją opinię. Może ktoś przekona się nawet do tej apki i będzię ją od czasu do czasu używał, bo to fajna alternatywa dla Wirexa, dostajemy 14 wymian bez fee w miesiącu.

Ja akurat zamieniłem sobie wszystko na ETH i wypłaciłem w ETH, bo potrzebowałem szybko kupić token Bomb na zdecentralizowanej giełdzie za ETH.
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość