[piramida] CryptoClub naganiacze na miningexpress.com

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 27 czerwca 2018
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[piramida] CryptoClub naganiacze na miningexpress.com

Postautor: Investor » piątek, 28 września 2018, 21:48

Próbujemy stworzyć kulturalne miejsce zrzeszające osoby interesujące się krypto i dzielić się zdobytą wiedzą.
Chciałem porozmawiać o tym i po części o Lisku na dziale LSK, ale ponieważ zostałem wyminusowany to zakładam temat tutaj.
Kto będzie miał ochotę to zapraszam (jedna tylko prośba o kulturę i poziom wypowiedzi):
https://www.facebook.com/CryptoClub-515945898810908

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoClub - zapraszamy na stronę

Postautor: Canis Lupus » piątek, 9 listopada 2018, 14:18

@Investor, widzę, że na swojej stronie promujecie kopalnię miningexpress. To kopalnia, którą promuje też kolega oszusta ż. Zacytuję fragment, który wrzuciliście na fejsa

" bonus binarny oraz diament. Pierwszy z bonusów uruchamia się już po 2 zaproszonych użytkownikach dając tym samym profity od nich, jak i osób dodanych w coraz niższej linii, bez jakiejkolwiek pracy z naszej strony. Kolejny bonus uruchamiany jest w momencie uzyskania 10 użytkowników dając nam profit w wysokości 3% zysków CAŁEJ KOPALNI, niezależnie od wielkości naszej gałęzi. Dodając do tego profit w wysokości 5% od zaproszonej osoby nasza inwestycja jest w stanie zwrócić się w ciągu miesiąca przy uruchomieniu pakietu diament. "

To się nazywa piramida. Zgłosiłem was do bana.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości