EasyOption airdrop - 1000 coinów o wartości 200$

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EasyOption airdrop - 1000 coinów o wartości 200$

Postautor: Lenart » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:49

Cześć Wam,
Właściwie to nie wiem gdzie, więc dam tu żeby nie śmiecić działów. Ogólnie to nie wstawiałbym gdyby nie fakt, że właściwie darmowe pieniądze w postaci coinów. Dla jednych może dużo, dla drugich mniej ale zawsze coś. Więc tak, o samym projekcie to wiem tyle, że zrezygnowali z icosale na rzecz aidropu ponieważ szukają jedynie rozgłosu. To tyle ponieważ, nie robiłem żadnego researchu, dlatego że mam inne już waluty w które chce inwestować - tutaj czysto dla korzyści.

Więc tu jest link:
http://airdrop.easyoption.io/#qekqrz55bdc
Po wejściu w niego należy wkleić adres swojego etherwalleta. Jeśli nie macie to po prostu zakładacie na stronie MyEtherWallet i tyle, 2 minuty roboty. Następnie tylko skopiować kod, który następnie trzeba wkleić do grupy na ich telegramie, do której wchodzimy klikając na odnośnik również w tym linku. Za to otrzymujemy 1000 EOPT, które mają mieć wartość podczas wejścia na giełdy 0.2$, czyli w przeliczeniu 200$. Dodatkowo można namawiać innych tak jak ja was, za co też dostaniecie nagrodę 8-)

To tyle, jeśli kogoś to zainteresuje to fajnie, jeśli nie to też fajnie :D

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość