Nowa Gra Android.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowa Gra Android.

Postautor: Emillo » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 18:26

Witam. Z góry piszę, że jeżeli temat jest w złym dziale, proszę o jego przeniesienie = ).
Dzisiaj do zaprezentowania mam grę na Android (na iOS nie mam pojęcia czy działa), która zwie się Satoshi Button - taki zielony przycisk :p
Sciągacie, logujecie się poprzez GooGle, wypełniacie pola i zaczynacie zarabianie w Satoshi.
Polega ona na tym, iż klikamy w przycisk 200 razy w godzinę, podczas klikania pojawiają się reklamy, które można łatwo skipnąć i klikać dalej :).
Polecam tę aplikację, ponieważ można zarobić 4000 Satoshi w niecały tydzień co przy obecnym kursie i róźnych faucetach to nawet sporo. :)
Przy rejestracji polecam wpisać kod emillo (e m i l l o), który da wam 500 pushów na start i również co każde 10k waszych "pushów" dostajecie rekompensate w wysokośći 20 czy 30% - nie pamiętam dokładnie = >

Zalety :
-możliwy szybki zarobek,
-łatwa w obsłudze,
-dobry support - zawsze pomoże,
-wypłacalna w 100% (ss mi gdzieś zaginął) :<
-3 minuty wolnego czasu co godzinę,

Wady :
-ilość reklam może dobijać (co 5-15) pojawia się reklama którą można skipnąć, równiez te czasowe,
-systematyczność (nie wiem czy to wada) bo bez tego praktycznie nic nie zarobimy.

Polecam tę stronę jak i również korzystanie z mojego refflinka (emillo).
Powodzenia !

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości