Lomocoin najlepszy kranik ever!!!

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin najlepszy kranik ever!!!

Postautor: kirucha2 » wtorek, 9 stycznia 2018, 12:58

Sciagamy aplikacje lomostar instalujemy z kodem 15FZoh
przy instalacji podajmy prawdziwy nr.tel poniezwaz przyjdzie sms z kodem weryfikacyjnym, w miejsce ID mozemy podac dowolne 3litery i 6 cyfr
i zbieramy walute na mapie google
pierwszego dnia dostalam 10sztuk
https://coinmarketcap.com/currencies/lomocoin/

Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin najlepszy kranik ever!!!

Postautor: Flangler » czwartek, 11 stycznia 2018, 19:53

NIkt z Polski tego nie używa.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin najlepszy kranik ever!!!

Postautor: kirucha2 » piątek, 12 stycznia 2018, 14:04

Flangler pisze: NIkt z Polski tego nie używa.
bzdura!!!! w samym gdansku ponad 3k ludzi

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin najlepszy kranik ever!!!

Postautor: Jazda » piątek, 12 stycznia 2018, 15:56

U mnie w mieście jest także bardzo duża ilość osób sądząc po kopertach które pojawiają się w okolicy mojego miejsca zamieszkania. Tak więc potwierdzam iż inwestując 3 min dziennie na kliknięcie w 10 kopert da się wyciągnąć LMC w przybliżeniu za około 3$

Co ważne a nie napisał kolega jeden kod podczas rejestracji można użyć tylko 10 razy na dobę więc jeśli komuś nie działa podaję dwa które funkcjonują

Code 15FZtv
Code 15FZZK

podczas wpisywania kodu ważna jest wielkość liter. Co daje podanie kodu, ano wedle opisu w aplikacji użytkownik w otwieranych kopertach będzie zdobywał o 10% więcej LMC

Zachęcam do skorzystania z tych kodów wy macie więcej przyrostu ja tworzę grupę. A w sile moc ;)

W zamian na start kilka pomocnych rad z mojej strony:
1. Otwierać tylko czerwone koperty z ziemi ze swojej okolicy (Local view) w nich jest najwięcej LMC
2. Wypełnić profil dane bez znaczenia foto także. Dostaniemy za to specjalną wewnętrzną walutę w postaci DIAMENTÓW w ilości 10 szt. Za które można kupić sobie np możliwość otwarcia dodatkowych kilku kopert.
3. Jeśli w okolicy nie pojawiają wam się kolejne koperty nie martwcie się ja zostawiam aplikacje w tle i po jakimś czasie znów apka wstawia więcej kopert niż jestem w stanie otworzyć :)
4. Zachowajcie hasło podane przy wypełnianiu formularza, potrzebne będzie do późniejszego przelania LMC na giełdę.
5. Nie polecam klikania w obrazki w zakładce (Wold view) stracicie dostępne ruchy (serduszka) a uzyskana ilość LMC jest zwykle znikoma.

Później wkleję obszerniejszy poradnik, wraz ze screenem efektów mojego 3 dniowej zabawy aplikacją czyli 10 minut nakładu czasu :) to nie żart wystarczy raz dziennie się zalogować i otworzyć szybko kilkanaście kopert.
W razie pytań chętnie służę pomocą.

Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin najlepszy kranik ever!!!

Postautor: Flangler » piątek, 12 stycznia 2018, 15:57

kirucha2 pisze:
Flangler pisze: NIkt z Polski tego nie używa.
bzdura!!!! w samym gdansku ponad 3k ludzi
To musze coś robic zle bo w Rzeszowie mi nic nie pokazuje kompletna pustka.
Edit dobra już wiem co zle robiłem zrobiłem red envelope za 5 limo to obrze czy źle ?
I jak dołączyć do twojej grupy?
Ostatnio zmieniony piątek, 12 stycznia 2018, 16:40 przez Flangler, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin najlepszy kranik ever!!!

Postautor: kirucha2 » piątek, 12 stycznia 2018, 16:28

zobacz na world view tam na pewno sa tylko ze o wiele gorzej platne

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości