Pomóżmy -zbiórka pieniędzy na operacje biustu. 18+zdjecia

Wygadany
Posty: 452
Rejestracja: 24 czerwca 2012
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Pomóżmy -zbiórka pieniędzy na operacje biustu. 18+zdjecia

Postautor: storzo » środa, 20 grudnia 2017, 14:45

Na wstępie chciałem wszystkich uprzedzić, że zbiórka jest organizowana w celach kosmetyczno/terapeutycznych (psychiczna negatywna ocena samego siebie wyglądu).

Zbiórka dotyczy operacji piersi (nie powiększenia a doprowadzenia ich do stanu normalnego) koszt operacji wynosi około 20.000 PLN

Co w budżecie:
-morfologia krwi
-koszt implantów, kosmetyka skóry (naciąganie)
-opłacenie personelu medycznego,
-leki,opatrunki i inne,
-APTT (krzepliwość krwi)
-jonogram
-grupa krwi
-badanie ogólne moczu
-EKG
-USG piesi lub mammografia
-RTG klatki piersiowej ( zdjęcie aktualne, zrobione najwcześniej pół roku przed planowanym zabiegiem)
-wszystkie dodatkowe badania zalecone przez lekarza w trakcie konsultacji
-całą posiadaną dokumentację medyczną w przypadku chorób przebytych, przewlekłych


Historia: "Nazywam się Magda i mam 30 lat. Po urodzeniu dziecka jak wiadomo piersi dostają w kość, opadają są sflaczałe i wyglądają tragicznie. Nosze 4 lata ta traumę poporodowa, czuje się bardzo źle z sobą. W dodatku praca jaka wykonuje - kontakt z klientem w obsłudze bezpośredniej, sprawia że się czuje dyskomfort. W dodatku jestem matką samotnie wychowującą dziecko i nie mam wystarczających środków aby nawet odłożyć na operacje. Dlatego zwracam się do was o pomoc! Z góry dziękuje i będę informowała na bieżąco kolejnych etapach zbiórki." - Magda

Zdjęcia:
Spoiler:
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Ode mnie storzo: Moi drodzy niektórzy znają mnie lub nie zawsze pomagam jak mogę, bezinteresownie i udzielam się w rozmowach oraz dziele się wiedzą. Dlatego postanowiłem pomóc tej osobie i ręczę głową i reputacją, że to nie fejk czy próba wymuszenia -jestem w stałym kontakcie. Magda jest bardzo nie śmiała i nie ma odwagi prosić publicznie o zbiórkę wiec proszę Ja was. Ja sam przyczynie się i oddaje urobek w wysokości 1% :D na jej konto BTC/LTC/ZEC/DASH/ETH ( w przypadku innych proszę poinformować dorzucimy adresy innych kryptowalut.

BANK: Tytułem: Zbiórka biust

Kod: Zaznacz cały

46 1140 2004 0000 3502 6925 4024 
Btc:

Kod: Zaznacz cały

1ANAwURvATqbrqmnab2dW1ry7nGBgdYBTw
Ltc:

Kod: Zaznacz cały

LaxiuEuqX4sDVNkmLGWPpV9qbvsdqy51WA
Zec:

Kod: Zaznacz cały

t1gijkvLX3t1o4x1T7mAkv9KvkKeyrZAUJ4
Dash:

Kod: Zaznacz cały

Xreo6MU162rJMuZ7Ww9nFbesDhy1Mw5ARz
Eth:

Kod: Zaznacz cały

0x63fc6f39b8e73b4fbd0df609a83be04c8c5af7e7
Na bieżąco co tydzień będzie aktualizacja o wpłatach i ilość transparentność pełna! Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

UPDATE!!!
Ze względu na wprowadzenie nowego nicehashminer zapraszam do włączenia chodź na 5 min kopania na ten cel na adres BTC!!

Kod: Zaznacz cały

1ANAwURvATqbrqmnab2dW1ry7nGBgdYBTw
W przypadku kontentu 18+ wypełnię warunki administracji (cenzura) jeśli będą naruszały regulamin znacząco !
Akcja zbiórka POMÓŻ: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=15&t=25547

Pomoglem doceń i oceń :D BTC: 17tXJF2cXpsVNhpGYJuKRwZkeUpGvibUAW Grosz dziś - jutro dla mnie będzie milionem :D

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości