Darmowe BTC LTC ETH XMR oraz inne - basic income

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Darmowe BTC LTC ETH XMR oraz inne - basic income

Postautor: adamisko34 » piątek, 10 listopada 2017, 20:11

Witam, wszystkich.
Chce wam zaprezentować zupełnie nowy rodzaj zarabiania pieniędzy który jest naszą wspólną przyszłością. Przemyślałem to bardzo dobrze uważam że jest to pewien rodzaj tak zwanego basic income czyli dochód podstawowy dla każdego.
Przejdę do rzeczy:

Podam przykład na LTC , lecz do resztę walut zasady obowiązują proporcjonalnie identycznie. CHodzi o to zeby zwiekszac swoj poziom i obliczylem ze jest to realne do zrobienia, an tyle mocno ze az pokusiłem nazwać to ogolnoswiatowym basic income sposobem na utrzymanie się

https://www.crypto-games.net?i=SP6sUhLSYY

Strona posiada google authentication code więc jest zupełnie bezpieczna.


1. Po zarejestrowaniu się na stronie mamy do dyspozycji co 3 minuty 0.00032000 LTC pierwszy level.

2. Zmierzamy do tego aby mieć co 3 minuty 0.01297000 LTC , żeby mieć tyle trzeba mieć 35 level.

3. Pieniądze zarabiasz poprzez uczciwą gre kostke szanse masz 50/50 . bardzo szybko mozesz zarobić jak i stracić darmowe ltc. Możesz też przelać sobie na depozyt i grać większą stawką.

Reasumując jestes w stanie mieć 60 % codziennie szans na zarobienie na tą chwile 250 zł ... te szanse będą dopiero po pewnym czasie dopiero osiągalne zwiększając poziom ale uważam że warto zarejestrować się i trzymać konto i pisać na czacie..

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Darmowe BTC LTC ETH XMR oraz inne - basic income

Postautor: Asghaton » piątek, 24 listopada 2017, 13:23

Masz już ten 35lvl? Zarabiasz tyle codziennie? No i najważniejsze pytanie, wypłaciłeś z tego już coś?
@edit
Dobra, wbiłem na tą stronkę... Zdajesz sobie sprawę, że żeby wbić 35lvl musiałbyś wygrać 2000 bitcoinów w grze , zainwestować 4 bitcoiny, Twoi poleceni musieliby zarobić na Ciebie 4 bitcoiny, musiałbyś napisać 120000 wiadomości na czacie i odczekać 1460 dni od rejestracji? Do tego powyżej 0.00001 btc wyskakuje wiadomość, że masz za dużo środków na koncie aby korzystać z kranu.
Dostajesz 7 poziomów za każdą z tych rzeczy, ciekawe czy stronka postoi te 4 lata, już nie mówię, że gdybym zarobił 2000 bitcoinów to nie potrzebowałbym zarabiać nawet 500zł dziennie (a z tego co pisze na stronce to zarabiałbym 110zł) bo na chwile obecną 2000btc to 60mln złotych które starczyłyby mi do końca życia ;) Już bardziej opłaca się grać tutaj https://freebitco.in/?r=1823587 (wbijać z refa! XD) raz mi się trafiła przedostatnia stawka (70zł na chwile obecną) tak to najczęściej 1 i dosyć często 2, można losować co godzinę a do tego jest też gra High/Low oraz loteria a nawet można kopać btc przez stronkę (dużo nie uciągniesz ale ja mam zwyczaj, że jak idę do sklepu/z psem a czasami nawet na dłużej na dwór to nie wyłączam komputera, więc włączam sobie tą koparkę i zawsze coś więcej się dostanie) Także wychodzi o wiele lepiej niż Twoja stronka, i przynajmniej wypłacalna a stoi już kilka latek. Dziękuję, dobranoc.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Darmowe BTC LTC ETH XMR oraz inne - basic income

Postautor: kirucha2 » piątek, 24 listopada 2017, 18:52

adamisko34 pisze:

Reasumując jestes w stanie mieć 60 % codziennie szans na zarobienie na tą chwile 250 zł ... te szanse będą dopiero po pewnym czasie dopiero osiągalne zwiększając poziom ale uważam że warto zarejestrować się i trzymać konto i pisać na czacie..


zwariowal????

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Darmowe BTC LTC ETH XMR oraz inne - basic income

Postautor: adamisko34 » wtorek, 19 grudnia 2017, 19:10

No jest to do zrobienia te statystyki. Nie będzie to trwało tydzien ani miesiąc tylko minimum rok ale się opłaca inwestować czas. Ta strona również oferuje coś takiego jak to 0,005btc zrobione w pare min. Film pokazuje od początku wpłaty do wypłaty z polską giełdą bitmarket.
[youtube][/youtube]

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości