Live Trading Sessions

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Live Trading Sessions

Postautor: Legamedary » wtorek, 4 kwietnia 2017, 22:42

Witam, tak jak ogłaszałem w jednym z wątków, mam zamiar streamować wam swoje sesje na giełdach.

Dzisiaj pierwsza sesja próbna, nie obiecuję fajerwerków, ale może akurat ktoś z was będzie chętny by zobaczyć jak się zarabia (lub, tfu tfu, traci) pieniądze :D

Wszystkie streamy póki co będą dostępne pod adresem: http://www.youtube.com/user/MartinRose0/live
Streamy mogą pojawiać się codziennie lub co kilka dni, zazwyczaj w godzinach wieczornych. Będę się starał dawać znać wcześniej.

JEŚLI CI SIĘ PODOBA I CHCESZ MNIE WSPOMÓC BITKIEM, TO TUTAJ: 1KpKivhodjH7Jqbb585L82GrnvWdGcVyuz
Z góry dziękuję ;)

Dzisiaj w programie:
- Bitfinex i Litecoin
- Poloniex i różne altcoiny

Serdecznie zapraszam!

Dodano po 1 godzinie 43 minutach 26 sekundach:
No i po pierwszej sesji, udanej myślę :)
Na koniec bilans, podsumowanie:
- po jednym krótkim longu i jeszcze krótszym shorcie na LTCUSD - zysk 4.24$ netto
- zakupione QTL po kursie 0.000051 BTC w nadziei na "lepsze jutro"

Dziękuję wszystkim (aż 10 widzom) za oglądanie oraz bl4ckHTPC za miłą dyskusję :)
Do następnego.
Ostatnio zmieniony środa, 5 kwietnia 2017, 14:47 przez Legamedary, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 295
Rejestracja: 8 marca 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Live Trading Sessions

Postautor: marlone » wtorek, 4 kwietnia 2017, 23:18

Hmm. Nie do końca jestem przekonany do takiej gry. Altcoinów w ogóle nie czaję - nie mam pojęcia jak tam jest z płynnością na takich wynalazkach jak grałeś dzisiaj. Stawiasz zawsze stop lossy? Na początku na LTC/BTC nie widziałem, żebyś się zabezpieczał. W każdym razie gratuluję zysku i życzę powodzenia. Postaram się obserwować i uczyć, też z chęcią coś bym zarobił...;) Wiem, że to niewłaściwy temat, ale czy Poloniex w kwestii weryfikacji jest podobny do Bitfinexa? (chodzi mi o niewymaganie skanów dokumentów).

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Live Trading Sessions

Postautor: Legamedary » wtorek, 4 kwietnia 2017, 23:40

marlone pisze:Hmm. Nie do końca jestem przekonany do takiej gry. Altcoinów w ogóle nie czaję - nie mam pojęcia jak tam jest z płynnością na takich wynalazkach jak grałeś dzisiaj. Stawiasz zawsze stop lossy? Na początku na LTC/BTC nie widziałem, żebyś się zabezpieczał. W każdym razie gratuluję zysku i życzę powodzenia. Postaram się obserwować i uczyć, też z chęcią coś bym zarobił...;) Wiem, że to niewłaściwy temat, ale czy Poloniex w kwestii weryfikacji jest podobny do Bitfinexa? (chodzi mi o niewymaganie skanów dokumentów).
Nie zawsze stawiam stop lossy, najczęściej gram na wyczucie. Na poloniex nie trzeba się weryfikować aby grać i wypłacać. Bez weryfikacji jest dzienny limit wypłat do 2000$.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Live Trading Sessions

Postautor: Legamedary » środa, 5 kwietnia 2017, 14:07

Jeśli mi nic nie wyskoczy to zapraszam wszystkich na kolejną sesyjkę na giełdzie dzisiaj o godz. 21:00.
Do zobaczenia!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 23 marca 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Live Trading Sessions

Postautor: denishome » środa, 5 kwietnia 2017, 14:35

Chętnie popatrzę ;)

Początkujący
Posty: 295
Rejestracja: 8 marca 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Live Trading Sessions

Postautor: marlone » środa, 5 kwietnia 2017, 15:17

Rozumiem, że po fakcie da się popatrzeć? Do 21 jestem w pracy i raczej na live się nie załapię...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Live Trading Sessions

Postautor: Legamedary » środa, 5 kwietnia 2017, 16:11

Oczywiście, live się zapisuje na moim kanale.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. MI 4S przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 295
Rejestracja: 8 marca 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Live Trading Sessions

Postautor: marlone » środa, 5 kwietnia 2017, 17:33

Jeszcze jedna kwestia, jeśli mogę coś doradzić. Rozważ możliwość komentowania tego co robisz. Fajnie by było jakbyś oprócz samej muzyczki, wtrącał od czasu do czasu coś od siebie. Chodzi mi o wyjaśnianie co i dlaczego robisz (dlaczego taki alt, dlaczego wchodzisz w longa, szorta, jak anaizujesz wykresy możesz wspomnieć na co w danej chwili zwracasz uwagę, to samo dotyczy tabeli zleceń. Myślę, że taka mówiona forma wielu początkującym by podpasowała i uczyniła twój kanał sporo ciekawszym.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Live Trading Sessions

Postautor: Legamedary » środa, 5 kwietnia 2017, 22:22

Dziękuję za radę, wezmę pod uwagę to co piszesz.

Dodano po 3 godzinach 26 minutach 42 sekundach:
Zaczynamy Trading Live Sessions #2
Link: http://www.youtube.com/user/MartinRose0/live Zapraszam!

Dodano po 1 godzinie 17 minutach 56 sekundach:
Odcinek 2 dobiegł końca, dziękuję zgromadzonym za oglądanie :)

Graliśmy na Finexie na parze LTCUSD.
Bilans tego odcinka:
- parę ekspresowych shortów i longów
- sprzedaż LTC po kursie 10,4$ (zakupione były po 8,6$) tuż przed streamem
- łącznie względem końca wczorajszego odcinka: +107,57$ netto zysku :D:D:D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Live Trading Sessions

Postautor: maky » środa, 5 kwietnia 2017, 22:47

Legamedary pisze: Oczywiście, live się zapisuje na moim kanale.
Może streamuj na twitch.tv? ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Live Trading Sessions

Postautor: Legamedary » środa, 5 kwietnia 2017, 22:54

Mogę streamować na twitchu, nie ma różnicy. Twitcha do tej pory używałem do streamowania gier.

Początkujący
Posty: 295
Rejestracja: 8 marca 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Live Trading Sessions

Postautor: marlone » środa, 5 kwietnia 2017, 23:35

Jeśli to nie problem zastanów się nad tymi komentarzami, o których wcześniej wspomniałem. Ewentualnie jak znajdziesz chwilę napisz chociażby tutaj parę zdań na temat podejmowanych decyzji (jak, dlaczego, z jakich narzędzi korzystasz i w jaki sposób...). Z takich niemych filmików ciężko początkującemu się połapać. Jeśli dobrze zauważyłem zysk > 100$ wynika z wystrzału LTC, bo same transakcje to chyba kilka-kilkanaście dolarów zysku. Zastanawia mnie czy tego typu gra w dłuższej perspektywnie może być opłacalna. Ryzykujesz całkiem sporo, bo wrzucasz w transakcję 300-400$ i zamykasz pozycję biorąc jeden do kilku dolarów. Przy gwałtownej obsuwie straty mogą być znaczące. Chyba, że masz to jakoś wykalkulowane i liczba zyskownych transakcji daje przewagę nad potencjalnym ryzykiem. Rozpisz się trochę na temat twojej gry;)

EDIT: Na próbę zagrałem twoim sposobem na BitFinexie LTC/USD i udało mi się ugrać ok 2% zysku. Kierowałem się wykresem i wskaźnikami z investing.com. Jedna transakcja, ale całkiem fajnie wyszła. Pieniądze żadne, ale wynik 2% to już zawsze coś:)

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości