Freebitco.in - 100% zwrotu dla poleconych

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Freebitco.in - 100% zwrotu dla poleconych

Postautor: sero666 » sobota, 9 marca 2024, 16:27

Freebitcoin – jak zbierać satoshi?
Zarabianie w kranikach kryptowalut jest bardzo proste i ogranicza się przeważnie do kliknięcia odpowiedniego przycisku co określoną ilość czasu. Tak jest i w przypadku freebitcoin, na którym możemy odbierać satoshi (część bitcoina) co godzinę. Przycisk „ROLL„, który musimy kliknąć znajduje się na dole strony pod zakładką „FREE BTC„.

To ile otrzymamy satoshi po każdym rollu zależy od wylosowanej liczby z przedziału od 0 do 10000. Mamy tutaj 6 stopni wygranych, a dokładną ilość coinsów możemy zobaczyć w tabelce dostępnej po zalogowaniu. Największa możliwa wartość, którą możemy otrzymać z 1 rolla pozostaje bez z mian i wynosi 200$ w postaci btc. Co więcej, po każdym kliknięciu otrzymujemy również Reward Points (RP) oraz losy na loterię, ale o tym za moment.

roll freebitcoin
Ilość satoshi, które otrzymujemy za każdy roll możemy dodatkowo zwiększyć aż 4750 razy grając w „Multiply btc„. Kranik freebitcoin wyróżnia się mocno na tle pozostałych i pozwala również zdobywać powiększać saldo w inny sposób. Więcej na temat każdej metody poniżej.

Multiply btc
W kraniku freebitcoin mamy do dyspozycji grę pozwalająca powiększyć aktualne saldo, czyli „Multiply btc”. Zasada jest prosta, gdyż cała zabawa polega na wybraniu opcji „Bet HI” lub „Bet LO”. Najprościej mówiąc wskazujemy tutaj czy wylosowana liczba będzie odpowiednio większa (Bet HI), czy mniejsza (Bet LO) od podanego przedziału. Ten z kolei uzależniony jest od „Win chance”, czyli szansy na wygraną, której procent sami sobie wybieramy. Im wyższy on jest, tym oczywiście mniejsza potencjalna wygrana.

Oprócz manualnej gry, do dyspozycji mamy również automat, który będzie grał według określonych parametrów do czasu spełnienia podanych warunków.

Warto zwrócić również uwagę na jackpot, dzięki któremu możemy zgarnąć dodatkowy bonus po trafieniu konkretnej liczby. Jednak szanse na to są niestety bardzo małe.

Dodatkowo grając w multiply btc zwiększamy również ilość satoshi, które otrzymujemy po każdym rollu. O ile się dokładnie zwiększy i ile brakuje nam do następnego bonusu widzimy na żółtym tle, nad tabelką z numerami odnośnie ilości satoshi za wylosowaną liczbę. Możemy maksymalnie zwiększyć ilość otrzymywanych coinsów aż 4750 razy.

bonus freebitcoin
Na powyższym screenie widzimy akurat bonus +28 do każdego rolla oraz informację, że 88,6232% postępu do kolejnego bonusu (+14) zostało osiągnięte.

Strategia Multiply BTC
W internecie znaleźć możemy wiele różnych strategii, które rzekomo pozwalają szybko zarobić pieniądze w postaci bardzo dużej ilość satoshi. Strategie te opierają się na podobnych założeniach jak te w ruletce, ale musimy pamiętać, że żadna strategia nie daje 100% szansy na wygraną.

Jak wygląda wspomniana strategia, którą możemy zastosować również na freebitcoin?

wybieramy kwotę do obstawienia np. 1 satoshi,
w przypadku przegranej zwiększamy stawkę dwukrotnie (w tym wypadku będzie to 2 satoshi), a w przypadku wygranej wracamy do stawki początkowej.
Oczywiście, aby było szybciej możemy ustawić to w automacie (auto bet) i obserwować rezultaty. Takie ustawienie wygląda następująco:

strategia freebitcoin
Wybierając powyższą strategię, po trafieniu będziemy do przodu o wybraną stawkę, nawet jeśli wcześniej mieliśmy serię porażek. Każdy może spróbować znaleźć swoją własną, ale tak naprawdę żadna strategia nie daje gwarancji wygranej (również powyższa). Nawet bardzo długa seria porażek jest tutaj możliwa, choć z początku może wydawać się to mało prawdopodobne.

Gdyby istniała jakakolwiek strategia, która gwarantowałaby wygraną w grach tego typu, to kasyna zwyczajnie nie miałyby racji bytu, a jak widać istnieją i mają się całkiem dobrze.

Pozostałe opcje pozwalające zarabiać w Freebitcoin
Betting – obstawianie różnych wydarzeń, takich jak np. kto wygra Ligę Mistrzów, jaki będzie kurs btc w określonym okresie itp. Wartość wygranej uzależniona jest od postawionej przez nas sumy oraz tego ile osób postawiło na ten sam typ. Zasada działania mocno przypomina zakłady bukmacherskie, ale tutaj nie mamy stałego kursu,

Golden Ticket – szansa na wygranie nowego Lamborghini lub 200 000$ w BTC. Zwycięzca zostanie wylosowany spośród ticketów, które otrzymujemy za granie we wspomniane „multiply btc” lub obstawianie „betting”. Dodatkowe losy możemy również kupić za zgromadzone w kraniku coinsy,

Earn BTC – konto na freebitcoin służy również w pewnym sensie jako portfel oszczędnościowy. Środki zgromadzone w programie są oprocentowane, a potencjalny zysk możemy sprawdzić za pomocą wbudowanego kalkulatora. Swoim działaniem przypomina konto oszczędnościowe,

Lottery – na stronie dostępna jest również loteria pozwalająca na zarobienie dodatkowej ilości btc. Szansa na wygraną zależna jest od ilości posiadanych ticketów oraz ich ogólnej liczby (losy wszystkich użytkowników). Za każdy roll otrzymujemy darmowe tickety, a samo losowanie odbywa się co tydzień,

Rewards – otrzymane Reward points możemy wymienić na różne nagrody – zarówno rzeczowe jak i zwiększające zarobki w programie (np. 1000% bonus zbieranych btc z rolla, czy dodatkowe tickety). Możemy je również po prostu wymienić na satoshi po kursie 1:1,

Refer – freebitcoin posiada również system polecania umożliwiający zapraszanie znajomych za pomocą reflinka. Zarobki z poleconych to 50%, więc duża ich ilość może zagwarantować bardzo dobry dochód pasywny. Ciekawą opcją jest tutaj również możliwość automatycznego dzielenia się z nimi określonym procentem zarobionych przez nich satoshi (tzw. refback),

Contest – miesięczny konkurs, gdzie osoby, które miały największy obrót na „Multiply btc” zgarniają dodatkowe nagrody. Pula to aż 20000$ w bitcoinach, więc naprawdę spora kwota. Nagrodę otrzymuje pierwsze 10 osób (10000$ za 1 miejsce). Dodatkowy konkurs dostępny jest dla osób, których refferale miały największy obrót. Pula nagród w tym wypadku to 10000$ (5000$ za 1 miejsce) – również dla pierwszych 10 osób. Aktualna tabela jest stale dostępna, więc możemy na bieżąco monitorować swoje postępy.

Koło fortuny w Freebitcoin
Freebitcoin wprowadził również koło fortuny (wheel of fortune), w którym teoretycznie możemy wygrać rolexa lub 15 000$ w btc. Jest to kwota, która wprawdzie pobudza wyobraźnię, ale musimy mieć świadomość, że szanse na to są bardzo małe. Mimo to warto spróbować, gdyż jedno zakręcenie kołem dziennie otrzymujemy zupełnie za darmo. Jedynym warunkiem jest subskrypcja, a więc zezwolenie na wysyłkę newslettera przez freebictoin na nasz adres mailowy. Po zezwoleniu, na samym dole każdej wiadomości znajdziemy ticket, który musimy tylko kliknąć, aby przejść do koła. Wygląda on tak:

freebitcoin wheel of fortune
Jak uruchomić subskrypcję?

logujemy się do Freebitcoin,
na dole strony odnajdujemy i klikamy w banner Wheel of Fortune,
klikamy przycisk „subscribe now”.
Od tej chwili, w każdej wiadomości z kranika znajdziemy ticket uprawniający do darmowego zakręcenia kołem. Warto zwrócić uwagę, że możemy zyskać dziennie aż 16 dodatkowych zakręceń dzięki członkostwu premium.

Co znajduje się na kole?

rolex lub 15 000$ w btc,
iPhone 12 PRO Max lub 1500$ w btc,
kupony na loterię (również golden tickety),
karty podarunkowe do Amazon,
punkty nagród (reward points),
satoshi.
Członkostwo premium
W kraniku Freebitcoin możemy również zdecydować się na członkostwo premium, które oparte jest o tokeny FUN. Ich zakup oraz przetrzymanie przez określony czas gwarantuje nam dodatkowe profity – uzależnione od zakupionej ilości. Oczywiście w każdej chwili możemy je również sprzedać.

Co zyskujemy posiadając tokeny FUN?

cashback z multiply btc oraz betting – część kwoty wydanej na obstawianie oraz grę w multiply btc wraca na nasze saldo (do 1%),
zwiększenie profitów z earn btc – większe oprocentowanie dzienne gromadzonych satoshi (do 25%),
dodatkowe spiny w Wheel of Fortune (do nawet 16 na dzień).
Aby zyskać maksymalne profity musimy posiadać aż 500 000 tokenów, ale do pierwszego progu wystarczy nam jedynie 2500. Oczywiście bonusy wtedy są odpowiednio mniejsze.

Wypłata zarobków z Freebitcoin
Freebitcoin umożliwia wypłatę na 3 sposoby, a minimum niezbędne by ją zlecić to 30000 satoshi:

auto – automatyczna wypłata na podany adres co niedzielę. Pod warunkiem, że posiadamy przynajmniej minimum wymaganej kwoty.
slow – wypłata w ciągu 6-24 godzin.
instant – wypłata w 15 min, ale charakteryzująca się niestety wyższą opłatą za jej przetworzenie.
Sam kranik pełni również funkcję portfela kryptowalut, więc możemy tutaj też wpłacać coinsy zebrane w innych kranikach, aby czerpać profity z oprocentowanego salda.

Zautomatyzowanie znierania satoshi, "kupowania" spinów za RP i wykorzystanie spinów jest możliwe dzięki poniższemu skryptowi:
https://greasyfork.org/en/scripts/47272 ... er-08-2023

Osoby, które zarejestrują się z mojego linku polecającego będą co tydzień otrzymywały pełny "zwrot" satoshi, które dzięki nim otrzymam (ja będę miał z polecenia RP i to mi wystarczy).

Obrazek

Reflink: https://freebitco.in/?r=2673917
Czysty: https://freebitco.in/

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości