Przeglądarka Brave na której zarabiamy.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 marca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przeglądarka Brave na której zarabiamy.

Postautor: Art777 » niedziela, 17 marca 2019, 22:04

Przeglądarka Brave dzięki której zarabiasz.

Niedawno odkryłem przeglądarkę Brave. Jest bardzo szybka (do 3 razy szybsza od innych), blokuje wszystkie reklamy, jest bezpieczna i można na niej zarabiać. Polecam ją szczególnie dlatego, że jest świetna. Lepsza, niż inne przeglądarki.

Jeśli chodzi o zarabianie to zarabia się na poleconych linkach. Zapłatę otrzymujemy w kryptowalucie BAT, która jest środkiem płatniczym w Brave. Jeśli osoba polecona zainstaluje przeglądarkę i będzie używać jej co najmniej 30 dni otrzymujemy 20 Bat. Wartość w zależności od kursu. Baty można oczywiście przesyłać na giełdę i wymieniać na Fiat lub gromadzić na portfelu przeglądarki. Być może ta kryptowaluta będzie miała dużo wyższą cenę w przyszłości i zysk będzie większy. Wspomnę jeszcze, że twórcy zamierzają również wprowadzić możliwość zarabiania na reklamach.

Zachęcam do pobrania i wypróbowania. Sam sprawdź jak działa. Link do oficjalnej strony z mojego polecenia. https://brave.com/art808

Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przeglądarka Brave na której zarabiamy.

Postautor: Picassso » poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 16:02

Opcje zarabiania na reklamach mam włączoną od trzech dni i do dziś nie dostałem żadnego zgłoszenia reklamowego, ktoś coś wie????

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przeglądarka Brave na której zarabiamy.

Postautor: gofer » poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 20:54

Picassso pisze: poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 16:02Opcje zarabiania na reklamach mam włączoną od trzech dni i do dziś nie dostałem żadnego zgłoszenia reklamowego, ktoś coś wie????
Nie działają reklamy w PL i DE. Trzeba ponoć VPN instalować

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przeglądarka Brave na której zarabiamy.

Postautor: Picassso » poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 21:03

gofer pisze: poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 20:54Nie działają reklamy w PL i DE. Trzeba ponoć VPN instalować
Oki, zainstalowałem VPN i zobaczymy :)

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przeglądarka Brave na której zarabiamy.

Postautor: gofer » wtorek, 30 kwietnia 2019, 17:35

@Picassso Daj znać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przeglądarka Brave na której zarabiamy.

Postautor: Picassso » wtorek, 30 kwietnia 2019, 22:43

@gofer Co do reklam to tak, zmieniłem format regionu na USA i wszystkie opcje z tym związane, zainstalowałem VPN, a reklam jak nie było tak nie ma. :roll:

Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Przeglądarka Brave na której zarabiamy.

Postautor: Flangler » czwartek, 2 maja 2019, 10:55

Picassso pisze: wtorek, 30 kwietnia 2019, 22:43Co do reklam to tak, zmieniłem format regionu na USA i wszystkie opcje z tym związane, zainstalowałem VPN, a reklam jak nie było tak nie ma. :roll:
Ja to samo, przeglądarka chyba z systemu czyta lokalizację, szkoda, bo w Polsce pewnie długo jeszcze nie będzie dostępne zarabianie. Po kombinuje coś z ustawieniami i dam znać jbc.

Wróć do „Linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości