Not found Plots Caution, deleting these plots will delete them forever. Check that the storage devices are properly conn

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 30 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Not found Plots Caution, deleting these plots will delete them forever. Check that the storage devices are properly conn

Postautor: MarekKonowaci » niedziela, 30 maja 2021, 10:03

Dzień dobry, na początku chciałem się przywitać. Zaczynam zabawę z chia i nie mogę sam ogarnąć.
Po zrobieniu działki otrzymuję komunikat
"Not found Plots
Caution, deleting these plots will delete them forever. Check that the storage devices are properly connected."
Co może być przyczyną ? Wersja oprogramowania 1.1.6 - dyski błędów nie zawierają.

Chciałem jeszcze podpytać o wygenerowane ploty. Jeżeli ploty generuję na różnych komputerach, to w jaki sposób mogę przenieść wszystkie ploty do jednego ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 29 sierpnia 2013
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Not found Plots Caution, deleting these plots will delete them forever. Check that the storage devices are properly conn

Postautor: Jazeon » niedziela, 30 maja 2021, 11:55

MarekKonowaci pisze: niedziela, 30 maja 2021, 10:03 Jeżeli ploty generuję na różnych komputerach, to w jaki sposób mogę przenieść wszystkie ploty do jednego ?

Przenosisz pliki na komputer, który służy do hodowania i w GUI informujesz gdzie jest folder.
Działki -> menu (3 kropki) -> Dodaj folder z grządkami
W tym samym menu usuń wszystko, co tam masz i dodaj ponownie ręcznie foldery z grządkami. Może to pomoże. Druga ewentualność, to grządki z innym kluczem. Może nie pasują do twego portfela - wygenerowane na innym kluczu?

Drugie rozwiązanie:
Zrób backup config.yaml

Idź do C:\Users\Nazwa konta\.chia\mainnet\config\
Zrób backup i później edytuj plik config.yaml
znajdź sekcję z tekstem: plot_directories:
Wykasuj wszystkie ścieżki do folderów i zapisz plik ze zmianami.
Odpal apkę i dodaj właściwe foldery z plotami.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 30 maja 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Not found Plots Caution, deleting these plots will delete them forever. Check that the storage devices are properly conn

Postautor: MarekKonowaci » niedziela, 30 maja 2021, 17:35

Podziękował. Pomogło. Wiszę browar.

Wróć do „Chia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości