Chia - proof of space and time

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10320
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 27 września 2021, 13:27

adiqq pisze: poniedziałek, 27 września 2021, 13:10Nie zgodzę się też, że jest to proces czasochłonny.
Kupno krypto trwa kilka sekund. Wydobycie trwa tygodnie, miesiące, lata. Gdy zaczyna się nam hossa i tworzyć bańka czas gra ważną rolę, dlatego dla mnie bardziej optymalny jest zakup krypto niż jego wydobywanie. Wchodzę na giełdę i kupuję bo widzę okazję :) Jakbym miał składać sprzęt i czekać aż coś ukopie zanim bańka pęknie to bym osiwiał chyba ;)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: adiqq » poniedziałek, 27 września 2021, 15:06

Bitmar pisze: poniedziałek, 27 września 2021, 13:212. Wchodzimy w mining. Liczymy się z potencjalnie mniejszymi stratami (bo możemy odsprzedać sprzęt) jak w przypadku punktu 1, ale też z mniejszymi zyskami.
no to może na konkretnym przykładzie. Rok temu w sierpniu, popełniłem 3 małe rigi - po 5x5700XT. W marcu dołożyłem do tego 3x3070. Policzyłem ile za te pieniądze kupiłbym ETH w momencie jak składałem te rigi.
Policzyłem też wartość tego co zostało wykopane, zrealizowane, zamienione na inne krypto i aktualną wartość sprzętu na ten moment.
Różnica nie jest jakoś specjalnie duża....około 13% na korzyść zakupu - ale z każdym dniem przybywa ETH i może się okazać za jakiś czas, że wyjdzie na to samo, albo na korzyść miningu. Dużo i mało jednocześnie...no i trochę kłopot,gdyby trzeba było na szybko wszystko spieniężyć, to fakt.
Gdybym zrobił takie samo zestawienie dla sprzętu kupionego 2 lata temu, to już na pewno mining wyszedłby lepiej, niestety, dla tamtego przypadku nie jestem w stanie przedstawić wiarygodnych danych(kopałem na różne konta), a nie chcę się opierać na szacunkach...więc wiesz...musisz mi uwierzyć na słowo ;) W każdym bądź razie - osoba dla której zrobiłem te zestawy jest więcej niż zadowolona....taka stopa zwrotu w niewiele ponad rok? :mrgreen: A że mogło być więcej? To już było akurat sprawą drugorzędną...
Bitmar pisze: poniedziałek, 27 września 2021, 13:27Kupno krypto trwa kilka sekund. Wydobycie trwa tygodnie, miesiące, lata. Gdy zaczyna się nam hossa i tworzyć bańka czas gra ważną rolę, dlatego dla mnie bardziej optymalny jest zakup krypto niż jego wydobywanie.
tego nie kwestionuję - początkowo nie zrozumiałem co miałeś na myśli ;)

Z mojej strony koniec tematu - można to w sumie wydzielić do osobnego wątku, jako przyczynek do miningu ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 września 2021, 15:13 przez adiqq, łącznie zmieniany 1 raz.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 29 sierpnia 2013
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Jazeon » poniedziałek, 27 września 2021, 15:09

Robi się offtopic.
Ja dalej widzę w historii portfela BTC -50 BTC na zakup ASIC. Trzeba było tego BTC trzymać, a nie wydawać na jakieś "mrówki".
Widzę też historię, jak z polmine wpadało dziennie 2-2,5BTC.
Tylko kwa!, choć trochę zarobiłem to jednak wciąż nie czuję się bogaty :/

Nie będę się kłócił.

Dodano po 16 minutach 20 sekundach:
Bitmar pisze: poniedziałek, 27 września 2021, 13:00 @Jazeon Przedstawiłeś podejście utopijne, niemające żadnego odzwierciedlenia w kryptowalutowej rzeczywistości. Z takim podejściem to trzymajcie się ludzie od krypto z daleka, to nie dla was, bo nie rozumiecie tego rynku. Zainwestujcie w obligacje skarbowe czy coś w tym stylu ;)
Jazeon pisze: poniedziałek, 27 września 2021, 12:50Idealna sytuacja dla górnika to nie niski kurs, czy niska trudność, ale taki kurs, by czas zwrotu był jak najniższy.
No i znowu błąd. "Taki kurs" na jaki dzień? Dzień wejścia, dzień dzisiejszy, czy za rok czy dwa? Kurs to nie linia prosta i nie jest stały. Żaden kurs na żadnym krypto (poza stablami) nie jest linią prostą a bardziej przypomina sinusoidę z cyklami hoss i bess.
Jeżeli zakładacie przy inwestycji w mining stały stabilny kurs to ten rynek póki co nie jest dla was.
Jeśli górnik/farmer sprzedaje na bieżąco swój urobek to patrzy na aktualny kurs. Jak wiadomo, gdy kurs spada to (w uproszczeniu) trudność tez spada. Czas zwrotu nie powinien się zasadniczo zmieniać... teoretycznie. Trzeba wszystko uśredniać i, przy farmieniu, a szczególnie przy kopaniu, liczyć się z tym, iż sensowniejsze może być chwilowe wyłączenie maszyn, a za pieniądze przeznaczone na prąd, zakup krypto.

Farmienie Chia cechuje się dość niskimi kosztami stałymi, więc długookresowo powinno, choć jak zwykle gwarancji nie ma, przynieść sensowne zyski, czego i wam i sobie życzę ;)

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10320
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 27 września 2021, 16:08

Jazeon pisze: poniedziałek, 27 września 2021, 15:26Jeśli górnik/farmer sprzedaje na bieżąco swój urobek
To dalej sprzedaje po zmiennym kursie, każdego dnia po innym. Jednego dnia może sprzedawać po 50$ a za miesiąc za 1000$ a za dwa miesiące po 200$ a za rok 10k. Dalej "dzisiejszy kurs" jest mało istotny przy obliczaniu czasu zwrotu inwestycji bo zawsze zostanie on niewiadomą.
Zresztą tak jak pisałem, górnik sprzedający swój urobek na bieżąco to taki przypadek szczególny (bardzo zachowawczy), moim zdaniem nie mający większego sensu bo lepiej kupić krypto lub zainwestować w coś bardziej stabilnego, ale jak kto woli.
Dobrym przykładem jest właśnie to:
Jazeon pisze: poniedziałek, 27 września 2021, 15:26Widzę też historię, jak z polmine wpadało dziennie 2-2,5BTC.
@adiqq
Tak, czasem może się zdarzyć, że wejście w mining wyjdzie bardziej korzystnie niż zakup krypto bo tu mamy wiele zmiennych i wiele możliwych scenariuszy. Zależy to np. od kursu w momencie wejścia. Przykładowo, gdy wejdziemy w krypto pod koniec bańki i nie wyjdziemy w porę to lipa, a jak wejdziemy w minig pod koniec bańki to tragedii nie ma. Możemy się wycofać jak się bardzo wystraszymy i odzyskamy dużą cześć wkładu, albo możemy kopać do następnej bańki. Wtedy nasza inwestycja pracuje dla nas przez ten czas a zamrożone krypto leży tylko w portfelu i nic nie robi. Generalnie jednak moim zdaniem większy zysk przynosi zakup krypto niż mining. Tu dobry przykład :) :
Jazeon pisze: poniedziałek, 27 września 2021, 15:26Ja dalej widzę w historii portfela BTC -50 BTC na zakup ASIC.
Ja również wiele lat temu zrobiłem deal życia. Sprzedałem kilka tysięcy LTC, żeby dokupić kartę graficzną. Niestety potem trudność nagle wzrósł na tyle, że karta nie ukopała nawet chyba 5% tego, choć oczywiście w fiatach się zwróciła i to nie raz.

W przypadku Chia komfort jest o tyle duży, że kurs może jeszcze spaść znacznie a i tak nie przekroczy się granicy opłacalności kopania. Co do zwrotu to jak w przypadku wszystkiego w krypto, jest to kwestia głównie szczęścia. Czy to kupując sprzęt czy chia , liczymy na to, że kurs kiedyś wzrośnie na tyle, żeby jeszcze zarobić a przynajmniej nie stracić. Generalnie im niższy kurs tym lepiej (pod warunkiem, że nie przekroczy granicy opłacalności miningu), bo wtedy można więcej ukopać, gdyż trudność stoi w miejscu, i mieć więcej chia do następnej hossy/bańki. A jeśli projekt padnie to padnie, nie ma zysku bez ryzyka. Wtedy można zacząć kopać coś innego na tym sprzęcie :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5273
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: domator » wtorek, 28 września 2021, 13:40

Koledzy, pytanie techniczne. Mam ploty starego rodzaju, mam w tej chwili odpalone 18 forkow oprcz chia. Powoli chcialnbym sie przeplotowac na NFT.
Czy ja bede musial dla kazdego forka szukac pooli ktore go obsluguja? Jak to ogarnac bo przyznam sie ze nie mam pojecia. Oczywiscie mowie tu o forkach ktore - teoretycznie - "obsluguja nft".
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 29 sierpnia 2013
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Jazeon » środa, 29 września 2021, 12:40

domator pisze: wtorek, 28 września 2021, 13:40Koledzy, pytanie (...)
Z taką stopką to nie nazywaj mnie kolegą i na odpowiedź ode mnie nie licz :P
Finansuję Ordo Iuris, bo wiele dobrego robią, a na Kremlu nigdy nawet nie byłem.

Napiszę jednak odpowiedź dla innych, których może odpowiedź na takie pytanie interesować. Mam nadzieję, że nie doczytałeś do tego miejsca, obraziłeś się i mnie zbanowałeś, a co za tym idzie, nie widzisz już moich postów :D
domator pisze: wtorek, 28 września 2021, 13:40Czy ja bede musial dla kazdego forka szukac pooli ktore go obsluguja?
Jest kilka pooli, które obsługują więcej niż tylko samo Chia, ale co do zasady są poole tylko Chia. Trudność wydobycia forków, póki co jest względnie niska, więc poole nie są niezbędne. Poza tym dochodzi zabawa. Flax, jak trafisz to dostajesz od razu 0,25 XFX, a reszta po tygodniu. Flora, trzeba użyć specjalnego narzędzia (na stronie podajesz swojego seed'a by odzyskać wszystkie XFL).

Reasumując, na dziś jest zabawa, ale wszystko się dynamicznie zmienia i wygląda na to, że choć w poolu można sensownie kopać tylko Chia to forki już można solo, lub w niedługim czasie będzie można, otrzymując pełne wynagrodzenie.
Aktualnie z niektórych forków, większość nagrody przepada.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5273
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: domator » środa, 29 września 2021, 13:18

Wrogu światopogladowy, @Jazeon
Dziekuje,
Ale rozumiem z jesli mam ploty NFT i chie kopie w poolu to nie moge tymi samymi plotami kopac solo forkow, prawda?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 29 sierpnia 2013
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Jazeon » środa, 29 września 2021, 14:25

domator pisze: środa, 29 września 2021, 13:18(...) jesli mam ploty NFT i chie kopie w poolu to nie moge tymi samymi plotami kopac solo forkow (...)
Teoretycznie część nagrody forków idzie na adres... chyba poola. W praktyce przepada lub wraca z opóźnieniem.
najmniej problemowe forki przy kopaniu Chia w pool to:
  • N-CHAIN (fajnie pokazuje opóźnienia na zakładce "farma")
  • TAD
  • Lucky
  • Flax (7 dni opóźnienia)
N-CHAIN z jakiegoś powodu musi być zmaksymalizowane, bo jak zminimalizujesz to po pewnym czasie przestaje wyświetlać dane. Nie zagłębiałem się w to, czy uprawia pomimo "zawieszenia" ale dla spokoju nie minimalizuję na maszynie farmiącej.

Początkujący
Posty: 1727
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 438
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: fetek » poniedziałek, 4 października 2021, 20:01

Kiedyś na forum był link do skryptu, który obrazował nam czasy bloków, chodziło o wyłapanie lagów.

Ktoś kojarzy nazwę / link ?

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 23 maja 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Valdgeer » poniedziałek, 4 października 2021, 22:02

Jazeon pisze: środa, 29 września 2021, 14:25
domator pisze: środa, 29 września 2021, 13:18(...) jesli mam ploty NFT i chie kopie w poolu to nie moge tymi samymi plotami kopac solo forkow (...)
Teoretycznie część nagrody forków idzie na adres... chyba poola. W praktyce przepada lub wraca z opóźnieniem.
najmniej problemowe forki przy kopaniu Chia w pool to:
  • N-CHAIN (fajnie pokazuje opóźnienia na zakładce "farma")
  • TAD
  • Lucky
  • Flax (7 dni opóźnienia)
N-CHAIN z jakiegoś powodu musi być zmaksymalizowane, bo jak zminimalizujesz to po pewnym czasie przestaje wyświetlać dane. Nie zagłębiałem się w to, czy uprawia pomimo "zawieszenia" ale dla spokoju nie minimalizuję na maszynie farmiącej.
Forków sporo ... po szybkiej lekturze wychodzi, że aby wejść we wszystkie (nie chcę dyskutować o możliwości utraty prywatności kluczy bo każdy musi sam ocenić) potrzeba więcej niż 64 GB ram, czyli po prostu 128GB. Choć nie widzę aby były raporty z linux-a, tam powinno być mniej , może 64GB wystarczy ? Ktoś sie tak bawił ?
Ale mniejsza o pamięć. Jaki procesor potrzebny ? Jakiś historyczny xeon da rade wszystkim (około 40) forkom ? Pod linuxem oczywiście i bez GUI oczywiście :)

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 29 sierpnia 2013
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Jazeon » poniedziałek, 4 października 2021, 23:06

Pod Win10 64bit mam Chia + 5 forków i daje rade.
Obrazek
... jeszcze coś mogę dołożyć.
To moja pierwsza maszynka do farmienia Chia i wydawało mi się, że ją przewymiarowałem.

Druga kosztowała ~100,00zł i miała 4GB RAM (dołożyłem 2GB z "szuflady") i jest na Core 2 Duo
Obrazek
Ma (poza chia) 6 forków i pewnie też mogę jeszcze dołożyć.

U mnie jest inny problem. Postawiałem system na SSD 120GB i powoli brakuje miejsca na pliki db. Nie potrafię przenieść na inny dysk. Tak jest w tym "pudle" za 100,00zł.
W pierwszym mam RAID na HDD.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 23 maja 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Valdgeer » wtorek, 5 października 2021, 10:48

Obrazek
Dziękuj za wrzutkę.

Jak to mówi pewien pingwin : "Kowalski analiza!!"

Procki:
Pierwszy mój (to jest media server na omv i tylko tam dziala chia).
Drugi i trzeci to plany.
Czwarty i piaty to Twoje.

Twoje konfiguracje (Win10, GUI):
1. AMD A8 - 6 forków
- CPU mark: 3202,
- 10GB zajęte z 12GB,
- obciążenie (na oko): szczyt 80%, średnio 40%, min 20%

2. Core2Duo - 7 forków
- CPU mark: 1230,
- 5GB z 6GB zajęte
- obciążenie (na oko): szczyt : przeciążenie (może spowodować brak nagrody pewnie) , średnio 70%, min 40%

Trochę niespójnie to wychodzi ale chodzi tylko o orientacyjne dane więc wezmę te mniej korzystne później:
1 fork - 1,7GB lub 0,75GB RAM
1 fork - 540 z CPU mark na fork, druga konfiguracja raczej przeciążona ale dla porządku : 175 z CPU mark

Czyli 1,7GB na fork x 40 forków = 68GB. Więcej niż 40 i tak sie pewnie nie ogarnie logistycznie i czasowo, bo farmienie chia to nie moja praca na etat :)
W linuxie powinno być sporo lepiej, więc można przemyśleć 64GB.

540 CPU mark x 40 = 21 600 CPU mark... tak jak sądziłem tu może być wąskie gardło. Wprawdzie upatrzony serwer ma 2 Xeony, ale to dalej troche mało może być.

I odpowiadając na kłebiące się pytania: Tak zdaję sobie sprawę z tego, że moja metoda liczenia zapotrzebowania na moc/ram jest bardzo słaba :)

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 29 sierpnia 2013
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Jazeon » wtorek, 5 października 2021, 11:11

Valdgeer pisze: wtorek, 5 października 2021, 10:48 obciążenie (na oko): szczyt : przeciążenie
Zauważ, że nie przyłożyłem się do screenów i może to być spowodowane odpalaniem menadżera zadań, vnc itp. Raczej Core 2 Duo normalnie się nudzi. Pulpit zdalny też coś obciąża procka, a normalnie nie jest używany. Hamachi też do wyrzucenia jak masz w sieci lokalnej. Skupiałbym sie ni etyle na CPU, co na RAM.

Początkujący
Posty: 1727
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 438
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: fetek » wtorek, 5 października 2021, 21:47

Jazeon pisze: wtorek, 5 października 2021, 11:11Zauważ, że nie przyłożyłem się do screenów i może to być spowodowane odpalaniem menadżera zadań, vnc itp. Raczej Core 2 Duo normalnie się nudzi. Pulpit zdalny też coś obciąża procka, a normalnie nie jest używany. Hamachi też do wyrzucenia jak masz w sieci lokalnej. Skupiałbym sie ni etyle na CPU, co na RAM
polecisz jakiś 1-2 forki najprostsze w uruchomieniu i najsensowniejsze pod nft ?

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 29 sierpnia 2013
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Jazeon » środa, 6 października 2021, 11:56

fetek pisze: wtorek, 5 października 2021, 21:47polecisz jakiś 1-2 forki najprostsze w uruchomieniu i najsensowniejsze pod nft ?
Nie polecę.
Moje stare analizy się zdeaktualizowały.
Sugeruję (nie polecam) Flotrę XFL, bo to PL projekt.
Fajnie zarabia też Lucky (SIX), ale mnie denerwuje ich teoria, dlaczego 666 to dobry znak. Twierdzą, że to liczba człowieka i tyle. w Ewangelii św. Jana Ap.13,18 rzeczywiście jest napisane, że to liczba człowieka, tyle, że oni nie dodają bardzo ważnego szczegółu, że to symbol bardzo ZŁEGO człowieka (interpretowane jako imię ówczesnago cezara, choć niekoniecznie). Najlepiej samemu przeczytać CAŁY rozdział i samemu zrozumieć, że nie chodzi tu o zwykłego grzesznika.
A najlepiej przeanalizować samemu https://xchforks.com
oraz
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
i samemu wyciągnąć wnioski.

PS: Jest jeszcze np Achi, który teoretycznie daje najlepsza stopę zwrotu, bo w moim przypadku, przy 5 działkach, już w pierwszej dobie trafiłem (teoretycznie co 2 dni) i mam równowartość około 32,00 PLN, ale sęk w tym, że polty niekompatybilne z Chia.

Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 14 maja 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Putas » sobota, 9 października 2021, 23:31

Już zwątpiłem, więc zapytam, bo nie wiem czy część działek nie mam do skasowania. Zakręciłem się w ustawieniach...
Farmienie solo, działki robione mad maxem
- w konfiguracji mad maxa wpisałem Pool Contract Address oraz Farmer Public Key ale nie wpisałem Pool Public Key
Czy te działki są OK, czy do wywalenia?

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Frezu » niedziela, 10 października 2021, 11:29

napisałem kiedyś na reddicie co mysle o chia jak był HAJP na to jakies 4 miesiecy temu bodajze.

Ze dyski to grosze. Amazony i inne chmury maja to za GROSZE.

tak w skrócie rozpisałem co o tym mysle. Ze to na dłuższą mete sie nie sprawdzi. Kto ma dostęp do tego to zarobi jedynie.

Ty masz promocje na ssd-ki super ultra. Amazon ma je 80 % taniej XD

tak sobie marudze.

Co oficjalny kanał na reddicie zrobił? usunał mojego posta.

To dało do myslenia - no super projekt otwarty na KWESTIONOWANIE.

myślcie samodzielnie ludzie.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 29 sierpnia 2013
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Jazeon » niedziela, 10 października 2021, 11:53

Putas pisze: sobota, 9 października 2021, 23:31 w konfiguracji mad maxa wpisałem Pool Contract Address oraz Farmer Public Key ale nie wpisałem Pool Public Key
Czy te działki są OK, czy do wywalenia?
Tak, są OK.
Farmer Public Key jest potrzebny do tworzenia starego typu plotów.

Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 14 maja 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Putas » niedziela, 10 października 2021, 14:06

Ma ktoś aktualny blockchain_v1_mainnet.sqlite do Chives?

Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 14 maja 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Chia - proof of space and time

Postautor: Putas » poniedziałek, 11 października 2021, 19:34

Czy na jednym kluczu można farmić kilka walut z rodziny chia?
Pytam, bo po zainstalowaniu apki do Lucky i wygenerowaniu nowego klucza wchodząc do apki mam do wyboru oba, to znaczy do chia i do Lucky.

Wróć do „Chia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości