Opinie i sugestie na temat nowej odsłony Bitcoin.pl

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Opinie i sugestie na temat nowej odsłony Bitcoin.pl

Postautor: Bitmar » wtorek, 30 lipca 2019, 16:26

W tym wątku możecie wyrazić swoją opinię oraz podzielić się uwagami i sugestiami dotyczącymi nowej odsłony bitcoin.pl
Obecnie portalem zarządza Paweł Bińkowski i Konrad Roesler. Tutaj kontakt do nowej redakcji: https://bitcoin.pl/kontakt/
Ja nie jestem już redaktorem (dalej pozostaje właścicielem). Całością zarządzają, począwszy od pisania i doboru artykułów, wygląd strony po marketing i reklamę w/w osoby. Wszelkie sprawy związane z bitcoin.pl proszę więc kierować bezpośrednio do nich. Opinie, uwagi i wasze sugestie możecie oczywiście zostawić w tym wątku. Jeżeli coś wam się nie podoba piszczcie śmiało (nie będę banował i karał repem jeśli zachowacie resztki kultury ;) ), po to jest ten wątek, aby portal który jest jest też wizytówką Bitcoina w Polsce był na najwyższym możliwym poziomie.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Opinie i sugestie na temat nowej odsłony Bitcoin.pl

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 30 lipca 2019, 16:34

To nie jest nawet Twój serwis, zupełnie inne osoby z innymi poglądami zajmują się tworzeniem Bitcoin.pl, więc nie widzę sensu oceniania.

Serwis jak serwis, i tak go nie czytam więc w sumie nie interesuje mnie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opinie i sugestie na temat nowej odsłony Bitcoin.pl

Postautor: janku66 » wtorek, 30 lipca 2019, 16:42

ShadowOfHarbringer pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 16:34Serwis jak serwis, i tak go nie czytam więc w sumie nie interesuje mnie

A powinien.
Im bardziej merytoryczne media z dziedziny kryptowalut, tym lepiej dla wszystkich.

@Bitmar duży plus za szybką reakcję.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 grudnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Opinie i sugestie na temat nowej odsłony Bitcoin.pl

Postautor: pawelbinkowski » wtorek, 30 lipca 2019, 17:11

Witam Was serdecznie,

Tak jak napisał @Bitmar, obecnie jestem osobą odpowiedzialną za prowadzenie serwisu Bitcoin.pl. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę i wszelkie Wasze sugestie. Wielu z Was ma ogromny wkład w rozwój branży w Polsce i nie tylko, dlatego tym bardziej chętnie z Wami porozmawiam. Zrobię co w mojej mocy, aby znaleźć złoty środek pomiędzy wymaganiami doświadczonych Forumowiczów, a pozostałych czytelników. Po ostatniej dyskusji dotyczącej artykułów sponsorowanych, wprowadziłem stosowne oznaczenia, które będą respektowane.

Zapraszam Was do kontaktu bezpośredniego pod adresem pawel.binkowski@bitcoin.pl.

Redakcji Bitcoin.pl zależy na poprawie sytuacji, nie tylko na łamach serwisu, ale i w całej branży.
Jesteśmy otwarci również na współpracę w ramach tworzenia contentu. Każdy interesujący, wartościowy artykuł, który do nas prześlecie zostanie opublikowany w serwisie.

Wiedzcie, że macie realny wpływ na to co dzieje się na Bitcoin.pl. Najciekawsze pomysły na rozwój chętnie omówię również na spotkaniu face to face.

Pozdrawiam,
Paweł Bińkowski
Redaktor naczelny Bitcoin.pl

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opinie i sugestie na temat nowej odsłony Bitcoin.pl

Postautor: redbog » wtorek, 30 lipca 2019, 17:42

@pawelbinkowski @BitmarJa chciałbym więcej technicznych artykułów o bitcoinie jednocześnie w miarę przystępnych dla początkujących. Zdaje sobie tez sprawę ze takie artykuły nie są opłacalne ze strony ekonomicznej i nie mam podjęcia jak to rozwiązać. Przykłady takich dobrych artykułów których teraz na bitcoin.pl całkowicie nie ma:
https://bitcoin.pl/segregated-witness-p ... coin-core/
https://bithub.pl/artykuly/taproot-w-bi ... ywatnosci/

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opinie i sugestie na temat nowej odsłony Bitcoin.pl

Postautor: Bit-els » środa, 31 lipca 2019, 11:15

@Bitmar może daj Pawłowi granatowy kolor, żeby miał większe rozeznanie co w trawie piszczy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CoinDeal - dyskusja dla Elity

Postautor: slasta » czwartek, 1 sierpnia 2019, 11:47

@Bitmar
Artykuły dostały oznaczenia, art sponsorowany więc chwali się . Ale artykuł o giełdzie CD ciągle ma ten "nietrafiony" tytuł. Czy nie można go zmienić na coś bardziej odpowiedniego np. coś typu dobre praktyki w zabezpieczeniach giełd.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opinie i sugestie na temat nowej odsłony Bitcoin.pl

Postautor: Bitmar » czwartek, 1 sierpnia 2019, 22:10

@slasta Pisałem im to wczoraj, ale przy okazji trochę po nich pojechałem więc może w moich bluzgach nie odczytali tej informacji.
przeniosłem też Twój post tutaj (viewtopic.php?f=13&t=32626), gdzie będzie też i dla nich widoczny.

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości