Czy ja czegoś nie zauważyłem czy na forum 90% osób to boty?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Czy ja czegoś nie zauważyłem czy na forum 90% osób to boty?

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 19 stycznia 2020, 18:56

@hassejo To był wątek, w którym pytałem, czemu nie banują patologii (harmony) za antysemickie teksty, cytując przykłady dwóch jego postów do mnie, w których porównywał mnie do Żyda i żałował, że rakiety nie poleciały na Izrael. Zjawił się moderator bit-els i napisał, że temat niepotrzebny i do usunięcia (to ten moderator od spisków wszędzie, Illuminati, Żydów, okazjonalnego promowania forków itd.). Zjawił się admin i napisał, że nie widzi tam antysemityzmu. Wywiązała się dyskusja. Włączył się też harmony i zaczął wyzywać mnie od Żydów na różne sposoby w wielu postach. Było to nawet zabawne widzieć jak się pieni i rzuca od beznapletkowców, obrzezańców, potem też ciota i k!@#$% z raz poleciała. Moderator, który nie chciał dać mu bana oraz admin zmienili zdanie i chcieli dać na miesiąc. Ale nie mogli, coś sprawiało, że dostał bana ale dalej mógł pisać. No i pisał i się nabijał dalej i wyzywał, kończąc na perma banie. Ciekawe, nie? Nie chcieli mu dać bana, a sam udowodnił jak bardzo na niego zasługuje. W zasadzie tyle.

Drugi, anagami dostał ale na jakiś czas chyba bana, za naganianie itp. (tak przynajmniej uzasadniałem, bo to na moją prośbę), ale nie było jakiejś dookoła tego dyskusji. Zdążył już założyć 2 nowe konta, bo nie potrafi bez forum i pisania że lisk wzrośnie żyć biedaczek. W sumie mało ciekawe, tamten temat z harmony to był przebój (ale tylko 2 kartki).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy ja czegoś nie zauważyłem czy na forum 90% osób to boty?

Postautor: hassejo » niedziela, 19 stycznia 2020, 19:17

Więc skoro tak się wpieniał i dawał sprowokować, to obstawiam że harmony znów jest na forum :ugeek:

Dzięki za wytłumaczenie

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14377
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Czy ja czegoś nie zauważyłem czy na forum 90% osób to boty?

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 13:59

@hassejo Niektórych wątków miejsce jest na śmietniku historii (kawałku forum dostępnym dla modów w celu przechowywania śmieci i szukania/analizowania multikont i tym podobnych).
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy ja czegoś nie zauważyłem czy na forum 90% osób to boty?

Postautor: hassejo » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 21:16

@rav3n_pl no spoko, tylko zapytałem :mrgreen:
Ja jestem tak charakterystyczny, że u mnie łatwo by było znaleźć multikonto :D

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości