Dział "dla zaawansowanych" - do wywalenia

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dział "dla zaawansowanych" - do wywalenia

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 13 lutego 2019, 11:07

Dział jest kompletnie nieużywany. Jedyny topic tam to topic o Bitcurexie z 2017...

Generalnie na forum jest za dużo działów co może powodować zagubienie początkujących, można by się zastanowić nad kasacją kolejnych.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14379
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Dział "dla zaawansowanych" - do wywalenia

Postautor: rav3n_pl » środa, 13 lutego 2019, 11:37

Przyda się przy kolejnym fakapie którejś giełdy i/lub kolejnej bańce która napędzi tysiące nowych userów nie umiejących używać forum
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dział "dla zaawansowanych" - do wywalenia

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 13 lutego 2019, 12:34

rav3n_pl pisze: środa, 13 lutego 2019, 11:37Przyda się przy kolejnym fakapie którejś giełdy i/lub kolejnej bańce która napędzi tysiące nowych userów nie umiejących używać forum

Nie lepiej do działu "Bezpieczeństwo" to wywalić ?

Macie na forum za dużo działów. Jest bałagan.

@Bitmar

No ale w sumie co mnie to - nie moje forum, nie mój problem. Róbcie jak chcecie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dział "dla zaawansowanych" - do wywalenia

Postautor: Wymazywanie » środa, 13 lutego 2019, 13:13

@ShadowOfHarbringer Masz sporo racji. Ale dział dla zaawansowanych jest chyba zdublowany, zobacz to: https://forum.bitcoin.pl/viewforum.php?f=31
Mnie najbardziej wkurza obecność działu o piramidach: https://forum.bitcoin.pl/viewforum.php?f=128 Zamiast wypierd...alać w 5 sekund jakiekolwiek tematy naganiające na scamy, to przenosi się je do jednego działu (!). Ja wiem, że argumentem będzie, że trzymanie ich tam da informacje ludziom, że to scamy, ale niestety ludzie nie myślą i chyba lepiej kasować. Ogólnie na forum jest problem brak rozdziału między nowymi a zaawansowanymi. Ja wiem, że działy i wątki są potworzone, ale że ludzie nie korzystają z tego. W efekcie każdy pisze w tych samych miejscach i wiele osób może mieć trudność z oceną informacji (w tematach spekulacyjnych jest to najbardziej widoczne, gdzie kilkumiesięczni traderzy z zerowym dorobkiem wrzucają kompletne brednie na wykresach, no a inni nowi nie potrafią ocenić tego prawidłowo).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dział "dla zaawansowanych" - do wywalenia

Postautor: devega » środa, 13 lutego 2019, 15:15

@ShadowOfHarbringer Ja bym nie usuwał działu, natomiast nieco przebudował drzewo. Np. wrzucił tu wątek o kursie, w celu odróżnienia od wątku dla początkujących.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dział "dla zaawansowanych" - do wywalenia

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 13 lutego 2019, 15:53

Róbcie co chcecie, mi tam rybka.

Zauważyłem tylko że jest bajzel kosmiczny z tymi działami na forum, to zgłaszam.

Wracam do innych zajęć.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości