Napiwki za pomocą LN.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 446
Rejestracja: 24 października 2016
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: Dopełniacz » piątek, 5 kwietnia 2019, 15:42

WitoldC pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 15:30Ile ma fee transakcja BCH? Okolo 200 sat BCH czyli około 10 sat BTC stracone.
On pisze o napiwkach jakie teraz są na forum, oczywiście nie załapał o czym jest tu rozmowa. Na forum najmniejszą możliwa wartością jaką można dać napiwek to jest 0.0001 BTC, czyli 10,000 satoshi... Tutaj jest rozmowa o wysyłaniu 10 satoshi albo i mniej. Zresztą nie ma co z nim dyskutować, zero zrozumienia tematu... Do tego na dzień dobry stara się obrażać.
WitoldC pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 15:30Obok jest link.
Na tym się nie znam.
⚡️
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz
W celach edukacyjnych wyśle 8 razy po 700 satoshi, wystarczy podać gdzieś link do tippin albo podobnego serwisu. Nie musisz być online ani posiadać BTC żeby odebrać płatność w LN ;).
Dostał: adam1226, WitoldC

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: Bit-els » piątek, 5 kwietnia 2019, 16:07

@Dopełniacz i jakie ma znaczenie, że wyśle się komuś 1 sat? 0.005 centa chcesz komuś słać??
Nawet gdyby bit doszedł do 100 mln $ (za naszego życia niemożliwe, a być może nigdy), to 1 sat będzie wynosił 1$, a do tego czasu powstaną lepsze rozwiązania, żeby bez fee posyłać.
Z resztą już są- nano, iota

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: WitoldC » piątek, 5 kwietnia 2019, 16:08

ShadowOfHarbringer pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 15:37Zamknięcie kanału też kosztuje, a kiedyś zamknąć go trzeba. Działanie za pomocą jednego wciąż otwartego kanału tak jak promowano (czyt. kłamano) 1,5 roku temu jest niemożliwe.
Jak długo można mieć otwarty kanał jakieś źródło? Czyli tu kłamią? https://en.bitcoin.it/wiki/Lightning_Network
Channels can stay open indefinitely: as long as the two parties in the channel continue to cooperate with each other, the channel can stay open indefinitely -- there is no mandatory timeout period. This can further reduce the load on the blockchain as well as allow the fees for opening and closing the channel to be amortized over a longer period of time.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Napiwki za pomocą LN.

Postautor: rav3n_pl » piątek, 5 kwietnia 2019, 19:05

@shadow
Obrazek
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 5 kwietnia 2019, 20:45

WitoldC pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 16:08ak długo można mieć otwarty kanał jakieś źródło? Czyli tu kłamią? https://en.bitcoin.it/wiki/Lightning_Network

Czekaj, pytasz czy Wiki będące własnością Theymosa, odpowiedzialnego za ocenzurowanie i destrukcję dwóch największych for Bitcoin (Bitcointalk oraz reddit.com/r/bitcoin) jest wiarygodne i czy można mu zaufać?

Wiedząc powyższe, sam sobie odpowiedz.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: WitoldC » piątek, 5 kwietnia 2019, 20:51

@ShadowOfHarbringer Powiedziałeś że nie da się mieć otwartego cały czasz kanału, więc pytam jak długo można go mieć otwarty. Chyba nieskomplikowane pytanie.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 6 kwietnia 2019, 00:12

WitoldC pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 20:51@ShadowOfHarbringer Powiedziałeś że nie da się mieć otwartego cały czasz kanału, więc pytam jak długo można go mieć otwarty. Chyba nieskomplikowane pytanie.
Możesz mieć cały czas otwarty kanał, ale nic Ci to nie da.

Kanału, z którego wysłałeś już całą kasę nic nie naładujesz bez transakcji on-chain, albo jeżeli ktoś inny nie wyśle ci BTC za pośrednictwem LN z użyciem node'a do którego jesteś podłączony.

Generalnie kanał możesz mieć w nieskończoność otwarty, ale i tak jesteś w dupie.

Zrozum, że nie ma wyjścia z tego labiryntu. Developerzy LN stworzyli maszynę rubiego-goldberga, która nigdy nie będzie działać w jakikolwiek rozsądny sposób bo jest to po prostu niemożliwe. Mechanizm tutaj użyty jest 100 x zbyt skomplikowany żeby dało się to uprościć. Transakcja w BCHBTC on-chain jest 100 x prostszą i 10000x mniej potencjalnie awaryjną procedurą niż transakcja LN. Wcale tutaj nie przesadzam, może nawet niedoszacowałem i jest jeszcze gorzej.

Jaki argument potrzeba, żeby Cię przekonać że LN nie działa i nigdy działał nie będzie?

Od razu mówię, że wszystkie takie argumenty już istnieją, ja nawet je wklejałem prawdopodobnie.

LN to semi-scam, oczywista propaganda i ściema na resorach żeby złapać zwolenników kryptowalut, którzy ich nie rozumieją w pułapkę.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 446
Rejestracja: 24 października 2016
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: Dopełniacz » sobota, 6 kwietnia 2019, 13:57

Bit-els pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 16:07i jakie ma znaczenie, że wyśle się komuś 1 sat? 0.005 centa chcesz komuś słać??
Dokładnie, chce wysyłać te ułamki drobnych żeby pokazać, że jest to możliwe wysłać tak śmiesznie niską wartość BTC, i to za darmo.
Bit-els pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 16:07Nawet gdyby bit doszedł do 100 mln $ (za naszego życia niemożliwe, a być może nigdy), to 1 sat będzie wynosił 1$
Poczekaj, poczekaj, nie wiem czy wiesz ale w stanach nigdy nie mieli hiper inflacji... Zaczęli od uwolnienia dolara od złota, ostatni kryzys też pokazał co w końcu zrobili... Ja pamiętam jak każdy miał miliony w kieszeni, i chyba nic Polaków to nie nauczyło... Brytania miała, Niemcy mieli a w USA nie będzie mieć? Radził bym zweryfikować opinię o tym że 1 satoshi nie będzie warte 1 dolara...
Bit-els pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 16:07a do tego czasu powstaną lepsze rozwiązania, żeby bez fee posyłać.
Na ta chwilę nie ma innych rozwiązań i nic nowego się nie zapowiada, wiec trzeba korzystać z tego co działa, ta technologia ma wady i ograniczenia ale działa.
Bit-els pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 16:07Z resztą już są- nano, iota
Tylko że te waluty nie są tak popularne jak BTC a mówimy tu o tipach (drobnych transakcjach) na tym forum... Jeżeli chodzi o mnie to ja już wole otworzyć jeden kanał niż co chwila wymieniać na inne waluty z wątpliwa reputacją czy nie sprawdzoną technologią. Jak nawet ktoś nie ufa LN (tez mam ograniczone zaufanie) to w każdej chwili można zrobić transakcje onchain i można spokojnie olać LN.
⚡️
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz
W celach edukacyjnych wyśle 8 razy po 700 satoshi, wystarczy podać gdzieś link do tippin albo podobnego serwisu. Nie musisz być online ani posiadać BTC żeby odebrać płatność w LN ;).
Dostał: adam1226, WitoldC

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: Bit-els » sobota, 6 kwietnia 2019, 14:21

@Dopełniacz spróbuj nano. Albo iote, choć portfel Trinity jest bardzo rygorystyczny jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Przy zakładaniu. Ale potem wysyłasz 1/ mln złotego za free.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 446
Rejestracja: 24 października 2016
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: Dopełniacz » sobota, 6 kwietnia 2019, 14:28

Bit-els pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 14:21@Dopełniacz spróbuj nano. Albo iote, choć portfel Trinity jest bardzo rygorystyczny jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Przy zakładaniu. Ale potem wysyłasz 1/ mln złotego za free.
Tutaj rozmawiamy o drobnych a nie kwotach rzędu 1 mil. W takim przypadku to tylko onchain!!! Wybrał bym też bardziej sprawdzoną walutę niz IOTA czy Nano!!!
⚡️
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz
W celach edukacyjnych wyśle 8 razy po 700 satoshi, wystarczy podać gdzieś link do tippin albo podobnego serwisu. Nie musisz być online ani posiadać BTC żeby odebrać płatność w LN ;).
Dostał: adam1226, WitoldC

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: Bit-els » sobota, 6 kwietnia 2019, 19:10

sory, źle napisałem. W systemie IOTA 1 miota to milion iota. 1 miota to około 1 zł na dziś, Czyli 1 iota to jedna milionowa złotego. i to idzie za darmo

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 6 kwietnia 2019, 19:41

Bit-els pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 19:10sory, źle napisałem. W systemie IOTA 1 miota to milion iota. 1 miota to około 1 zł na dziś, Czyli 1 iota to jedna milionowa złotego. i to idzie za darmo
IOTA fajny wynalazek, czytałem Whitepaper.

Tyle że poziom złożoności także 10x większy niż Bitcoina. Do tego brak PoW.

Cholera wie, czy to będzie działać, nie jest to ani proste ani intuicyjne jak Bitcoin Cash stworzony przez Satoshiego w 2009 roku. I na świecie jest pewnie kilka max kilkanaście osób (matematyków bądź profesorów), które matematycznie potrafiłyby dowieść czy to zadziała bądź nie. Strasznie trudny temat.

Problemy są też z NANO - brak PoW.

Brak sprawiedliwego początkowego podziału monet (monety dostaje się właściwie za darmo, a twórcy projektu w ten czy inny sposób dostają dużą część puli) sprawia że waluta jest podatna na ekstremalną manipulację.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: Bit-els » sobota, 6 kwietnia 2019, 20:33

ale w internecie rzeczy, jeśli nie są to mrzonki, powinna iota się sprawdzić. Za to ln się zakręci, pozapętla i stanie :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: wrip » sobota, 6 kwietnia 2019, 22:38

ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 19:41Brak sprawiedliwego początkowego podziału monet
Nikt tobie nie blokował dostępu do captchy - mogłeś sobie nano dostać za darmo.
Satoshi też nakopał sobie BTC.
Twórca nano też sobie captchy powypełniał :D
Gdzie tu niesprawiedliwość.
ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 19:41brak PoW.
Innowacje dlatego często tak trudno się adoptują, bo większość ludzi nie myśli innowacyjnie.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 6 kwietnia 2019, 23:00

wrip pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 22:38 Nikt tobie nie blokował dostępu do captchy - mogłeś sobie nano dostać za darmo.
Zdajesz sobie sprawę że użyte zostało captcha google'a, więc google mógł z pomocą kilku linii kodu nadrukować sobie 50% tego NANO, które jest w obiegu (ale pewnie tego nie zrobił, bo poważne firmy nie bawią się w psucie jakichś studenckich projektów) ?

Dlatego właśnie pisałem, że użycie captchy do generowania monet to jakiś mało śmieszny żart.

PoW razem ze zmniejszającą się podażą mają sens dlatego, że jego rozwiązywanie jest identyczne jak wykopywanie złota z ziemi. Satoshi wymodelował sposób dystrybucji Bitcoin Casha po tym jak działa świat fizyczny. Dlatego on może działać.

Natomiast PoS to jest model używany w akcjach na giełdzie, więc nie nadaje się do monet, a Captcha google'a jak w NANO to nawet nie ma jak skomentować, bo to zwyczajnie niepoważne jest.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: RuckenFetard » sobota, 6 kwietnia 2019, 23:17

wrip pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 22:38Nikt tobie nie blokował dostępu do captchy - mogłeś sobie nano dostać za darmo.
Satoshi też nakopał sobie BTC.
Twórca nano też sobie captchy powypełniał
Gdzie tu niesprawiedliwość.
Jak by się tak zastanowić to dystrybucja NANO jest dużo bardziej sprawiedliwa niż BTC, bo jak Satoshi kopał pierwsze bity to nikt (albo prawie nikt) o tym nie wiedział, więc mógł se nakopać pierdyliony bitcoiników ....
No chyba że to było wcześniej i publicznie zapowiedziane, jeśli tak to proszę mnie poprawić.
w przypadku NANO darmowa dystrybucja była zapowiedziana wcześniej na bitcointalk!!
Więc co my tu w ogóle porównujemy?
ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 19:41brak PoW.
NANO ma także malą pracę POW w celu ochrony przed spam attack , bez tego by nie działało.... Zaskoczenie ?
Różnica polega na tym że każdy użytkownik wykonuje tą pracę na rzecz tylko "swojej" transakcji, ta praca jest rozproszona i zdecentralizowana, w przypadku tradycyjnego blockchainaa górnicy wykonują pierdyliony operacji na sekundę aby wykonać pracę na rzecz kilku transakcji w jednym bloku.
Dla mnie to fundamentalnie strzał w kolano, jeśli piszemy o jakiejkolwiek skalowalności, powiększanie bloku to tylko chwilowe rozwiązanie przy okazji powodujące problemy gdzieś indziej, czyli większa księga = problem z decentralizacją itd....

Dopełniacz pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 14:28W takim przypadku to tylko onchain!!! Wybrał bym też bardziej sprawdzoną walutę niz IOTA czy Nano!!
NANO ma już około 5 lat, publicznie projekt wystartował i działa od prawie 3 lat, jest duże bug bounty za znalezienie krytycznej dziury, skąd pewność że to legendarne LN jest takie bezpieczne?

Dodano po 8 minutach 7 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 23:00Zdajesz sobie sprawę że użyte zostało captcha google'a, więc google mógł z pomocą kilku linii kodu nadrukować sobie 50% tego NANO
Brawo, jesteś programista ponoć, zapłacę Ci sporo kasy za te kilka linijek kodu które rozwalą google captcha i złamiesz najbardziej popularne zabezpieczenie przed spamem, podejmujesz wyzwanie?
Jak już nadrukował dla siebie, to pewnie zrobił to trochę inaczej.. :)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 6 kwietnia 2019, 23:46

RuckenFetard pisze: Jak by się tak zastanowić to dystrybucja NANO jest dużo bardziej sprawiedliwa niż BTC, bo jak Satoshi kopał pierwsze bity to nikt (albo prawie nikt) o tym nie wiedział, więc mógł se nakopać pierdyliony bitcoiników ....
Chyba kolego mylisz "nikt nie wiedział" z "nikt się nie zainteresował/wszyscy mieli w dupie". Satoshi przed rozpoczęciem kopania rozesłał maile z Whitepaperem na grupy dyskusyjne/kryptograficzne.
Sam wykopał 1-1,5 miliona, ale opórcz niego na początku kopali też inni - np. Hal Finney.

Poza tym Satoshi prawdopodobnie nie żyje, a nawet jeżeli żyje to już się nie ujawni, a nawet jak się ujawni to klucze kryptograficzne zapewne zostały zgubione albo specjalnie zniszczone - presja ujawnienia się jest zbyt duża żeby na tym etapie nic nie wyszło na temat jego tożsamości.

Więc te nakopane Bitcoin Cashe nic nie zmieniają w ogólnym rozrachunku, bo żeby dostać nowe monety musisz wykonać pracę i o to chodzi w PoW.
RuckenFetard pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 23:17 Brawo, jesteś programista ponoć, zapłacę Ci sporo kasy za te kilka linijek kodu które rozwalą google captcha i złamiesz najbardziej popularne zabezpieczenie przed spamem, podejmujesz wyzwanie?

Eeee, chyba nie zrozumiałeś.

W momencie jak zachodziła inicjalizacyjna dystrybucja NANO, Google miało mogło w teorii robić z tą dystrybucją co chciało.

Oni mają nad captchą pełną kontrolę, gdyby chcieli, to mogliby z automatu jednemu użytkownikowi pozwolić nie rozwiązywać a mieć zaliczone, tak żeby sobie mógł nadrukować ile chce.
RuckenFetard pisze: NANO ma także malą pracę POW w celu ochrony przed spam attack , bez tego by nie działało.... Zaskoczenie ?
Ale za tą pracę nie dostaje się monet z tego co pamiętam.

Więc nic to nie zmienia, monety nadal są rozdane w 99% niesprawiedliwie.

Sądzę że zaważy to na możliwościach rozwoju monety i moneta NANO nie będzie nigdy popularna bo ludzie nie wezmą jej nawet na poważnie.

Obecnie #44 miejsce Coinmarketcap, a z tego co pamiętam rok-dwa lata temu była w TOP10 albo nawet TOP7... Upadek standardowy jak typowy Shitcoin. Ciekawe kiedy znajdzie się poza TOP50 a później poza TOP100.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 7 kwietnia 2019, 00:15

ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 23:46Ale za tą pracę nie dostaje się monet z tego co pamiętam.

Więc nic to nie zmienia, monety nadal są rozdane w 99% niesprawiedliwie.

Sądzę że zaważy to na możliwościach rozwoju monety i moneta NANO nie będzie nigdy popularna bo ludzie nie wezmą jej nawet na poważnie.

Obecnie #44 miejsce Coinmarketcap, a z tego co pamiętam rok-dwa lata temu była w TOP10 albo nawet TOP7... Upadek standardowy jak typowy Shitcoin. Ciekawe kiedy znajdzie się poza TOP50 a później poza TOP100.
No nic , twoja osobista i zero jedynkowa interpretacja tego co jest właściwe i sprawiedliwe przygniotła mnie tak samo jak twoja siła powyższych argumentów, ostatecznie przekonałeś mnie do zakupu jedynej prawdziwej, oryginalnej i legendarnej już kryptowaluty, która zawładnie niebawem światem, piszę oczywiście o Bitcoin Cash, Dziękuje za wyzwolenie umysłowe i przepraszam że błądziłem :mrgreen:

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 7 kwietnia 2019, 00:24

RuckenFetard pisze: niedziela, 7 kwietnia 2019, 00:15 No nic , twoja osobista i zero jedynkowa interpretacja tego co jest właściwe i sprawiedliwe przygniotła mnie tak samo jak twoja siła powyższych argumentów, ostatecznie przekonałeś mnie do zakupu jedynej prawdziwej, oryginalnej i legendarnej już kryptowaluty, która zawładnie niebawem światem, piszę oczywiście o Bitcoin Cash, Dziękuje za wyzwolenie umysłowe i przepraszam że błądziłem :mrgreen:
Nie żartuj sobie nawet, przecież doskonale wiem że na Internecie w żadnej dyskusji nikogo nie da się do niczego przekonać. Używaj sobie czego tam chcesz.

Ale polecam Ci co innego. Zamiast słuchać innych, spróbuj zwyczajnie poużywać każdej opcji i przekonać się samemu co lepiej działa, np.

- Zainstaluj NANO, zobacz jaki jest wybór portfeli na Androida, PC, Maca czy co tam używasz, zobacz ile ich jest, jak działają, jak są intuicyjne i czy jesteś z nich zadowolony, co możesz za nano kupić i jak to kupowanie działa
- To samo z LN
- To samo z BCH

I wyrób sobie opinię sam.

LN jest swoim najgorszym wrogiem. Nie potrzeba moich argumentów ani przekonywania. Tydzień lub miesiąc używania non-custodialowych portfelów wystarczy żeby każdego przekonać, że to szit.

NANO generalnie działa, nie mówię że nie. Ale liczba sprzedawców, którzy coś za nie oferują jest dużo mniejsza niż BCH, mimo że NANO ma 5 lat na karku a BCH 2.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Napiwki za pomocą LN.

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 7 kwietnia 2019, 00:48

ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 7 kwietnia 2019, 00:24- Zainstaluje NANO, zobacz jaki jest wybór portfeli na Androida, PC, Maca czy co tam używasz, zobacz ile ich jest, jak działają, jak są intuicyjne i czy jesteś z nich zadowolony, co możesz za nano kupić i jak to kupowanie działa
- To samo z LN
- To samo z BCH

I wyrób sobie opinię sam.



NANO generalnie działa, nie mówię że nie. Ale liczba sprzedawców, którzy coś za nie oferują jest dużo mniejsza niż BCH, mimo że NANO ma 5 lat na karku a BCH 2.
ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 23:46Sądzę że zaważy to na możliwościach rozwoju monety i moneta NANO nie będzie nigdy popularna bo ludzie nie wezmą jej nawet na poważnie.
ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 6 kwietnia 2019, 23:46Obecnie #44 miejsce Coinmarketcap, a z tego co pamiętam rok-dwa lata temu była w TOP10 albo nawet TOP7... Upadek standardowy jak typowy Shitcoin. Ciekawe kiedy znajdzie się poza TOP50 a później poza TOP100.
A jest coś dobrego w tym złym NANO ? :)

W zasadzie jestem zdumiony jak łatwo przychodzi CI pisanie o czymś o czym najwidoczniej nie masz pojęcia , być może, podobnie jak randomowy_świerzak utknełeś tak jak by w moherowym świecie, totalnie zamknięty na jakiekolwiek inne opcje niż masz aktualnie w głowie, wynika z tego że nawet nie testowałeś NANO ani jego portfeli których jest sporo i działa to sprawniej niż portfele BCH, ale oczywiście masz wyrobione zdanie i wiele do powiedzenia na ten temat....

Co do reszty w zasadzie w niczym nie błysnąłeś, pomedrałeś chyba wszystko, odniosę się na szybko tylko kilku rzeczy.
NANO nie było nigdy w top 10 tak jak napisałeś , NANO zostało przedstawione na bitcointalk przez programistę prawie 3 lata temu ( pół roku przed BCH) a nie 5 lat wcześniej ( pomyliłeś fazę programowania i testów wewnętrznych) , NANO nie miało nigdy reklamy, BCH miał reklamę , HYPE naganianie i propagandę, mimo to BCH niemal zdechło. (teraz zniżyłem się do twojego poziomu oceny projektów)

Kreujesz się tutaj na obrońcę prawdy, ponoć nienawidzisz manipulacji, naganania itd. Ponoć masz w dupie cenę kryptowalut i walczysz tylko o ideę a większość jest opętana, tylko jak to się ma do gościa, który ocenia i wyśmiewa projekt z powodu niskiej pozycji w coinmarketcap ? :)

Skoro jesteś takim ideowcem, to powinieneś zdawać sobie sprawę że takie projekty jak BCH, EOS, XRP itd finansują całą rzeszę naganiaczy i całą machinę promocyjną włącznie z miejscami na giełdach, NANO nie miało żadnej reklamy, oprócz bitgrail hack :)
Wygląda na to że tak jak reszta też lubisz świecidełka z top 10 marketcap i traktujesz to jako wyznacznik jakości, skoro nie jest w top 10 to musi być shitcoin, twoja dedukcja powala.

Ja przynajmniej nie twierdzę że NANO zawładnie światem, to po prostu wydaje się być dobrym projektem i ciekawym rozwiązaniem problemów krypto, wydaje się to być nowatorską technologią, a Ty tu wjeżdżasz z jakimiś bzdetami jak coinmarketcap itd.
Nie twierdzę że tylko NANO jest nadzieją na krypto w odróżnieniu od Ciebie i "twojego" prawdziwego bitcoinika (BCH), czemu nie można dyskutować bez uprzedzeń i odgórnej niechęci, czy to naprawdę takie trudne dla Ciebie ?




Bez odbioru , późno już :)

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości