Promowanie głównych kryptowalut np. Top 10/20/30/50

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 października 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Promowanie głównych kryptowalut np. Top 10/20/30/50

Postautor: qk0jj0g3rhei » wtorek, 16 października 2018, 20:42

To moja wewnętrzna opinia, nie jestem ekspertem od tego chciałem zacząć.

Jeden problem bitcoina i kryptowalut to łatwe ich kopiowanie i próby tworzenia nowych (w większości podobnych).
Dlatego zachęcam do promowania na forach i w Pl i zagranicznych głównych kryptowalut np. obecne w top 30, top 20 , może 10 lub kilku obecnie znaczących... Ile nie wymienię, bo myślę, że jest wiele osób, które mogą posiadać mniej znaczące coiny i chcią zarobić.
Jednak trzeba zdać sobie sprawę, że powielane kryptowaluty mogą mieć negatywny wpływ na obecne. Czyli tracimy.
Ja osobiście jestem za głównymi kryptowalutami na pewno z pierwszej 50 oraz chętnie zainteresują mnie nowości ale tylko bardzo znaczące, mające znaczne i lepsze różnice.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Promowanie głównych kryptowalut np. Top 10/20/30/50

Postautor: benq » wtorek, 16 października 2018, 20:48

@qk0jj0g3rhei, W zasadzie najlepszym sposobem takiego "promowania" jest po prostu inwestycja.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=27&t=30367

Ale to nie do końca tak działa. Zobacz, w top 10 krypto masz taki syf jak Ripple, Stellar, USDT. W top 20 niesprawdzone wynalazki jak Tron, IOTA, Tezos.
Ciekawe rzeczy jak np. Decred, Steem, Siacoin, Nano nie są w ścisłej czołówce.
Wiele naprawdę ciekawych, sensownych pomysłów miota się gdzieś w pierwszej czy drugiej setce (Decentraland, Substratum).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Promowanie głównych kryptowalut np. Top 10/20/30/50

Postautor: Rumcajs » wtorek, 23 października 2018, 23:16

@qk0jj0g3rhei,

To jest nie do zrealizowania i ma błędne założenia fundamentalne.

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości