Ignorowanie tematów/działów

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ignorowanie tematów/działów

Postautor: Wymazywanie » środa, 19 września 2018, 15:23

@Bitmar, Czy jest możliwe wdrożenie takiej funkcji forum, by można było ignorować dany temat lub dział?

Czy to trudne do zrobienia i musiałbyś poświęcić dużo czasu na to?

Błagam, to byłaby "hitowa" funkcja.

Tak, by nie pojawiał się na liście "nieprzeczytane" (albo nawet i w "aktywne" - choć to mniej ważne).

Jak ktoś śledzi głównie tematy spekulacyjne i informacyjne, to denerwujące jest wyskakiwanie co chwila wypracowań o masonach i szatańskich znakach piłkarza (bez dowodu) czy że ludzie religijni są odpowiedzialni za gwałty zwyroli z kościoła i podobne bzdety z czego niektórzy uczynili sobie chyba niepłatny etat pisząc wciąż jedną i tą samą rozprawkę pod jedyną słuszną tezę. Denerwują też czasem innego rodzaju tematy mające w zasadzie tylko zwrócić uwagę na czyjś portal czy stronkę.

Do tego oczywiście niepojawianie się na listach "nieprzeczytane" tematów osób ignorowanych (dziwi mnie, że tego nie ma automatycznie z ignorowaniem). Podobno też w razie wołania przez "@" przez ignorowaną osobę, nadal woła. Ktoś o tym pisał ostatnio. Ja powiadomień nie czytam, więc nie wiem.

Dodano po 5 minutach 22 sekundach:
Spoiler:
Ps. Przy czterocyfrowej liczbie powiadomień jest ten sam błąd co przy trzycyfrowej. Ciekawe gdzie jest piąta cyferka przy pięciocyfrowej - robi 3. rząd? :)
Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ignorowanie tematów/działów

Postautor: Bitmar » środa, 19 września 2018, 16:54

@Wymazywanie, problem poruszany tutaj wiele razy jak i zapewne na wszystkich forach opartych na phpBB. Z tego co wiem nikt jeszcze nie rozwiązał skutecznie tego problemu na tym skrypcie. phpBB wciąż ewoluuje (choć wolno), więc może kiedyś deweloperzy albo moderzy coś wymyślą.

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości