usunięcie użytkownika Hegemon (OT z Lightning Network)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 22:09

benq pisze:@ShadowOfHarbringer, Nie żebym był jego fanem, ale chyba trochę overkill. Nie idźmy droga cenzury, nawet jeśli trafi się jakiś oszołom od czasu do czasu. Jest tu wystarczająca grupa osób gotowych prostować tego typu wybryki czy teorie, które się za bardzo rozjechały z prawdą.
Cóż, nie nam o tym decydować.

W ogóle się tego nie spodziewałem szczerze mówiąc, jestem zaskoczony tak samo jak Ty.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: janku66 » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 22:33

Wiecie co?
Chyba sam wniósł o usunięcie wszystkich postów. Wątpię by mody sami z siebie coś takiego zrobili.

Jednakże... Oczekujmy jego ducha pod inną postacią ;)

Dodano po 6 minutach 5 sekundach:
Już był tu taki, o którym pozostały oprócz legend, również jego posty. A imię jego, smok brzmiało :p
Także obstawiam, że hegemon wniósł o zupełne usunięcie swojej teczki forumowej, bo inaczej pozostałyby po nim posty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Lightning Network

Postautor: adam1226 » wtorek, 1 maja 2018, 00:29

@benq, ja bede następny.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: benq » wtorek, 1 maja 2018, 07:49

Jakby ktoś nie ogarniał o co chodzi ze smokiem i czy my tu coś palimy: ;)
Tutaj jeden z dłuższych postów smoka, tzw. smocza teoria bitcoina, warto przejrzeć:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=8&t=13098
A tutaj gównoburza, która wzbudziła falę hejtu wraz z ostatnim postem i odejściem z forum:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=16&t=19616
p.s.
Ja myślę, że zarówno smok jak i Hegemon wciąż tu są, nowe konto, nowa kartoteka, nowa historia. ;)
@adam1226, Nie bardzo ogarniam Twoje minusy. Oskarżasz człowieka o monopol na prawdę, po czym minusujesz bezsensownie to, co nie zgadza się z Twoją wersja. Hipokryzja z leksza :P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: awos » wtorek, 1 maja 2018, 08:24

Ja jestem zdecydowanie przeciwko kazdej cenzurze i apropo cenzury jak skomentujecie https://goo.gl/wvNv3n W skrocie: japonski SEC - FSA, namawia/wymusza tamtejsze gieldy aby wycofaly z obrotu private coins. Japonia jak wiadomo do tej pory byla mega, crypto friendly i nie wiadomo czy inne gieldy nie poja ich sladem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 132
Rejestracja: 2 marca 2018
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: Araluen » wtorek, 1 maja 2018, 08:55

@awos, to chyba nie jest temat od tego... ;) Aczkolwiek ja się trochę nie dziwię, że Japonia próbuje się trochę regulować. Jakby nie patrzeć, to japońskie giełdy już zdążyły nieźle namieszać w świecie krypto :D Co nie znaczy oczywiście, że to popieram

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: awos » wtorek, 1 maja 2018, 09:47

Araluen pisze: chyba nie jest temat od tego...
Troche nie ale zauwaz jak fajnie przeszedlem od cenzury do Japonii :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Lightning Network

Postautor: adam1226 » wtorek, 1 maja 2018, 11:00

@benq,
Spoiler:
moja personalna ocena to zupelnie co innego niz doprowadzenie do bana i wykasowania wszystkich postow, chocby 90% z nich bylo totalnie bzdurnych.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: benq » wtorek, 1 maja 2018, 11:08

@adam1226, Ale Shadow nie ma mocy sprawczej usuwania cudzych postów oraz kont. To mogą zrobić tylko moderatorzy/admin. Nawet sam użytkownik (raczej) nie może tego zrobić. Do modów możesz mieć pretensje.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 1 maja 2018, 12:06

benq pisze:@adam1226, Ale Shadow nie ma mocy sprawczej usuwania cudzych postów oraz kont. To mogą zrobić tylko moderatorzy/admin. Nawet sam użytkownik (raczej) nie może tego zrobić. Do modów możesz mieć pretensje.
Tłumacz mu dalej. Może kiedyś zrozumie.

Nie bez powodu mam go dodanego do listy ignore. Gość jest niereformowalny.

Ja tutaj moderatorem nie jestem, nie chcę być i nie mam żadnych mocy sprawczych. To co moderatorzy robią to ich sprawa i do nich można mieć pretensje jak coś komuś nie pasuje.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: amneziahaze » wtorek, 1 maja 2018, 13:29

Spoiler:
adam1226 pisze: @benq,
Spoiler:
moja personalna ocena to zupelnie co innego niz doprowadzenie do bana i wykasowania wszystkich postow, chocby 90% z nich bylo totalnie bzdurnych.
benq pisze: @adam1226, Ale Shadow nie ma mocy sprawczej usuwania cudzych postów oraz kont. To mogą zrobić tylko moderatorzy/admin. Nawet sam użytkownik (raczej) nie może tego zrobić. Do modów możesz mieć pretensje.
Mi się to też nie podoba.

Oczywiście mimo bzdur, jakie wypisywał to były jego bzdury i powinny zostać, co do negatywnych ocen typu -20 albo za każdą bzdurę 10x -1 za nic, to też trochę głupota. Inaczej gdy kilka/kilkanaście osób uznaje coś za bardzo niestosowne.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

usunięcie użytkownika Hegemon (OT z Lightning Network)

Postautor: pm7 » wtorek, 1 maja 2018, 16:09

Wydzielone z https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=4&t=18865

Ewentualna dalsza dyskusja w temacie:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=13&t=28850

Temat zamykam. Połączyłbym go z tematem o zbanowaniu z powyższego linku, ale forum sortuje posty względem czasu napisania, więc przemieszałoby postu z obu tematów i byłby bałagan.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

usunięcie użytkownika Hegemon (OT z Lightning Network)

Postautor: pm7 » czwartek, 3 maja 2018, 16:06

Odblokowane na prośbę @adam1226.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

usunięcie użytkownika Hegemon (OT z Lightning Network)

Postautor: adam1226 » czwartek, 3 maja 2018, 17:21

benq pisze: @adam1226, Ale Shadow nie ma mocy sprawczej usuwania cudzych postów oraz kont. To mogą zrobić tylko moderatorzy/admin. Nawet sam użytkownik (raczej) nie może tego zrobić. Do modów możesz mieć pretensje.
Nikt by goscia nie banowal gdyby nie mial ujemnej reputacji, a nie mialby gdyby nie Shadow, ktory nie potrafi zaakceptować innego zdania, a wrecz sie go boi, takze prosze uważnie czytac.

Druga sprawa jaki jest sens banowania jesli jak dobrze wiemy, kto chce to i tak wroci pod innym nickiem? Nie lepiej ew. trolla poskromic rzetelnymi argumentami?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

usunięcie użytkownika Hegemon (OT z Lightning Network)

Postautor: benq » czwartek, 3 maja 2018, 17:27

@adam1226, Przerabiane to już było w drugim wątku, ale proszę:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 20#p488010
Chyba nie ma co dalej drążyć, temat słusznie zamknięty.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

usunięcie użytkownika Hegemon (OT z Lightning Network)

Postautor: pm7 » czwartek, 3 maja 2018, 17:37

adam1226 pisze: Nikt by goscia nie banowal gdyby nie mial ujemnej reputacji, a nie mialby gdyby nie Shadow, ktory nie potrafi zaakceptować innego zdania, a wrecz sie go boi, takze prosze uważnie czytac.
Ujemna reputacja w praktyce to tylko wskazówka do banowania. Nie zawsze oznacza bana, ani pozytywna reputacja nie uchroni. W dodatku w tym przypadku o ile rozumiem użytkownik sam poprosił o skasowanie konta.
adam1226 pisze: Druga sprawa jaki jest sens banowania jesli jak dobrze wiemy, kto chce to i tak wroci pod innym nickiem? Nie lepiej ew. trolla poskromic rzetelnymi argumentami?
Multikonta są okazjonalnie wykrywane i banowane. "Trolla" (nie mówię, że Hegemon nim był) nie poskromisz argumentami.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

usunięcie użytkownika Hegemon (OT z Lightning Network)

Postautor: devega » czwartek, 3 maja 2018, 17:44

adam1226 pisze: Nikt by goscia nie banowal gdyby nie mial ujemnej reputacji, a nie mialby gdyby nie Shadow, ktory nie potrafi zaakceptować innego zdania, a wrecz sie go boi, takze prosze uważnie czytac.
Po cholerę od nowa zaczynasz zamknięty temat? Tak jak pisał Bitmar - nikt nie zbanował Hegemona, pomimo mocno ujemnej reputacji (gdyż wynikała głównie z powodu minusów 1 użytkownika). A tym bardziej nie usunął hurtowo jego postów - nie jest to praktykowane. Hegemon sam poprosił o usunięcie konta i postów - miał do tego prawo.
adam1226 pisze: Druga sprawa jaki jest sens banowania jesli jak dobrze wiemy, kto chce to i tak wroci pod innym nickiem? Nie lepiej ew. trolla poskromic rzetelnymi argumentami?
Rozumiem, że piszesz tu generalnie o trollach, czy należy do nich Hegemon, niech każdy sam osądzi, moim zdaniem niekoniecznie. Generalnie dyskusja z trollami nie ma sensu, jedynie zwiększa bałagan na forum. Jedynym wtedy sensownym rozwiazaniem jest ban, w tym kolejnych kont - aż do skutku. A posty kasujemy pojedynczo - zazwyczaj te zgłoszone przez innych użytkowników, jako naruszające zasady forum, offtopy, itp.

Zamykam temat.

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości