Opcja - Szukaj - możliiwa zmiana?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opcja - Szukaj - możliiwa zmiana?

Postautor: soulnecturn » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 22:14

Ja tylko na szybko chciałem zapytać czy opcja szukaj może być nieco zupdatowana - wiem, że ostatnio zostały tam wprowadzone limity (czas, ograniczenia przez użytkowników...) w celu optymalizacji forum pod zwiększoną liczbę odwiedzających ALE:
Ja w tym momencie nie jestem w stanie używać tej funkcji - równie dobrze możecie ją wyłączyć totalnie. To jest:
- jak chcę coś wyszukać i podam nieodpowiednie słowa kluczowe - 60 sekund czekać na ponowną próbę
- wpiszę słowo kluczowe i pokaże wyniki - ale żeby zobaczyć kolejną stronę wyników = 60 sekund czekania - kolejna oczywiście kolejne...

Ja wiem, że to słabe - ale używam wyszukiwania po to żeby coś "Szybko" znaleźć, a aktualnie to trwa 100 razy wolniej niż ręczne przeglądanie forum!

Jakieś możliwe zmiany?
Dzięki? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie ważne co widzą i mówią inni - ZAWSZE używaj własnego rozumu!

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opcja - Szukaj - możliiwa zmiana?

Postautor: esse » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 22:21

@soulnecturn, wpisz w google coś takiego: fraza1 fraza2 site:forum.bitcoin.pl

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Opcja - Szukaj - możliiwa zmiana?

Postautor: soulnecturn » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 22:25

@esse, esse spoko wiem co masz na myśli - jednak google nie zawsze wywoła tematy z ostatnich godzin/dnia? ;) Poza tym nie chcę szukać przez google tylko przez podstawową opcję forum - po to jest i powinno służyć ;)
Nie ważne co widzą i mówią inni - ZAWSZE używaj własnego rozumu!

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości