Wskaźnik "temperatura" forum - propozycja

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Wskaźnik "temperatura" forum - propozycja

Postautor: The Real McCoin » czwartek, 20 września 2018, 13:58

Wymazywanie pisze: Wiadomo, że raz na forum nuda, raz dużo ciekawych postów, a czasem tak dużo i tak ostro, że człowiek nie nadąża z czytaniem ciekawych dyskusji, analiz, kłótni itp.
Tylko jak w temacie kursu spadnie liczba pisanych postów a w Hyde Parku wzrośnie to nawet tego nie zauważysz.
A gdy wskaźnik pokaże wzrost liczby postów w ostatnich 24h, to skąd będziesz wiedział w jakich tematach trwają dyskusje?
I tak będziesz musiał posiedzieć na forum i klikać w "aktywne", żeby zobaczyć które tematy częściej się pojawiają na szczycie listy. Z aktywnymi tematami jest tak, że może się tam wyświetlić temat, w którym ktoś dwa tygodnie temu pisał, że mu się karta graficzna popsuła, ale teraz wrzucił post "ok już działa" - temat niby aktywny, ale dyskusji brak.
Brakuje po prostu jeszcze możliwości wyświetlenia listy gorących tematów, czyli takiej, na której szczycie są tematy z największą liczbą postów w ostatnich 24h. Wtedy od razu wiadomo gdzie się toczy żywa dyskusja.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wskaźnik "temperatura" forum - propozycja

Postautor: Rumcajs » wtorek, 23 października 2018, 23:18

Już myślałem że @Wymazywanie, zrobił skok kwantowy i pisze do nas z Przyszłości ponieważ zobaczyłem założenie tematu 24 października .. coś mi nie pasowało patrze na zegar w windowsie a tu mam 23 pażdziernika ... myślę wtf ale patrze dalej .. a tu 2017 rok ... myślę że na dziś wystarczy degustacji ;)
Dobranoc.

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości