Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: janku66 » sobota, 12 maja 2018, 12:06

adam1226 pisze:
bo minusujacy nie byl w stanie znalezc zadnego posta ktoremu moglby dac minusa
Myślę, że suma minusów każdego wyszukanego posta z osobna przekroczyłaby te minus piętnaście.

Ale, to subiektywne opinia. Ja Cię minusuje za moim zdaniem zbyt restrykcyjne podejście do OT z Twojej strony.

Z resztą, do moich minusów się nie odnosisz, więc chyba jest ok? :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1123
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: fusywszklanejkuli » sobota, 2 czerwca 2018, 13:34

ShadowOfHarbringer w wątku o wypowiedzi Erica Lombrozo jak zwykle stosuje swoją ulubioną taktykę minusowania niewygodnych komentarzy.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 31 marca 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: nowym » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 18:31

Vjankuv i Harmony odszczekiwać teraz to co napisaliście że korzystam z wielu kont cioty

Dodano po 2 minutach 44 sekundach:
To wy jesteście kłamcami i naganiaczami patafiany a tobie harmony znowu wróżenie z fusów nie wyszło co... I gdzie te twoje AT i AF? Wsadźcie se w zad te swoje lsk i minusy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: janku66 » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 18:41

nowym pisze: Vjankuv i Harmony odszczekiwać teraz to co napisaliście że korzystam z wielu kont cioty
Napisałem, że jesteś kłamca i że napiszę, że nie jesteś, jak podasz jeden przynajmniej post potwierdzający, że minusowali cię ludzie za to, co pisałeś. Za konkretne wpisy. Nie ma takich postów. Masz minusy, ale nie za to co próbowałeś innym wmówić.

Więc zapytałem czy może się nie pogubiles w różnych kontach. Nie napisałem, że masz wiele kont, ale napisałem, że jesteś kłamca.

Więc jak? Odważny mężu? :D
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 18:50

nowym pisze: AT i AF? Wsadźcie se w zad te swoje lsk i minusy.
Z walutą jest jak z kobietą... Zmienna jest :roll:
Musisz spokojnie pielęgnować hehehehe Że czasem da po pysku :shock: naturalna kolej rzeczy...
Wytrwali zrywają najładniejsze kwiatki ;)

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: m.m » czwartek, 19 lipca 2018, 14:04

minusy są fe (choć emocjonalnie się z nimi związałem). nie znam drugiego forum z tak głupim i nieuczciwym rozwiązaniem. Ktoś powinien weryfikować zasadność "minusów".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » czwartek, 19 lipca 2018, 14:13

@m.m, jak juz pisalem rozwiazanie jest ok, to niektorzy uzytkownicy widocznie do niego nie dorosli..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: benq » czwartek, 19 lipca 2018, 14:36

@m.m, nie Ty pierwszy i nie ostatni straciłeś na zaangażowaniu w politykę. ;)
Przecież to forum jest prywatną stroną, w rękach prywatnej osoby, która może sobie ustalać takie zasady, jakie chce. Nie żebym Cię wyganiał, absolutnie, daleko mi do tego, ale co stoi na przeszkodzie, żeby:
a) nie wchodzić tu
b) założyć nowe konto, jeśli nie umiesz się powstrzymać
?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: janku66 » czwartek, 19 lipca 2018, 17:27

benq pisze: założyć nowe konto, jeśli nie umiesz się powstrzymać
?
I to jest + oraz - życia w sieci... Zawsze można życie zacząć od nowa.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
30
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: m.m » czwartek, 19 lipca 2018, 21:10

adam1226 pisze: @m.m, jak juz pisalem rozwiazanie jest ok, to niektorzy uzytkownicy widocznie do niego nie dorosli..
możesz dać -10/24h czyli w ciągu tygodnia komuś nastukasz -70, co w tym rozwiązaniu jest ok ? dla mnie to idealne narzędzie do gnojenia niewygodnych userów.

Swoją drogą dałeś mi -1 uzasadniając "lewactwo", innych krytykujesz a sam szopki odstawiasz.
benq pisze: @m.m, nie Ty pierwszy i nie ostatni straciłeś na zaangażowaniu w politykę. ;)
- powiedziałem że krypto to skok na kasę, większość nie wprowadza niczego i nie rozwiązuje żadnych problemów, czas pokazał że miałem racje mimo że spora grupa nadal tego nie widzi.
- powiedziałem że krypto to żadna innowacja, nie widzę super zastosowania do dzisiaj na PW toczę rozmowy bo nikt nie potrafi udowodnić że jest inaczej.
- Forumowi guru wciskali kit w postaci nędznego 2FA, jak napisałem że wystarczy stosować przez lata wypracowane podstawy to mnie zjechali a kilka tygodni potem czytamy jak intruzi wykorzystują 2FA
- powiedziałem że sam fakt zainstalowania Linuxa nie gwarantuje bezpieczeństwa
- skrytykowałem gotowe systemy embedded i czas pokazał że znowu miałem racje (problemy z regulatorami napięć)
- powiedziałem że protest będzie słaby i miałem racje
- powiedziałem że postawą życzeniową, butą i wulgaryzmami niczego nie wygracie i miałem racje
- itd

Jak widzisz to nie polityka tylko wsadzanie kija w mrowisko :mrgreen:
benq pisze: Przecież to forum jest prywatną stroną, w rękach prywatnej osoby, która może sobie ustalać takie zasady, jakie chce
tak, ale to wina userów, nie właściciela.
benq pisze: a) nie wchodzić tu
b) założyć nowe konto, jeśli nie umiesz się powstrzymać
a - jestem na odwyku
b - niezgodne z regulaminem i nie ma większego sensu, na forum jest stagnacja, merytorycznych wątków bardzo mało a to co w nich jest i tak trzeba weryfikować bo różni ludzie piszą różne rzeczy...

Zauważ że ludzie wartościowi z for uciekają, dla nich to żadna korzyść, nawet jeśli ktoś chce pomóc to ile razy można pisać to samo ? ile razy można uczestniczyć w gówno burzy i słuchać obelg ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: janku66 » czwartek, 19 lipca 2018, 21:28

m.m pisze: ile razy można uczestniczyć w gówno burzy i słuchać obelg ?
Ty ewidentnie masz wysoki próg bólu.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: amneziahaze » sobota, 21 lipca 2018, 10:57

m.m pisze: na forum jest stagnacja, merytorycznych wątków bardzo mało a to co w nich jest i tak trzeba weryfikować bo różni ludzie piszą różne rzeczy...
Wcześniej tak nie było. Poziom zaczął spadać od mniej więcej połowy ostatniej bańki. Ale to przecież nic odkrywczego, popularyzacja krypto robi efekty uboczne. Też o tym pisałem, po czym kajtki minusowały, podobnież wielcy tredero-gridziarze panikujący przy każdej korekcie w bańce oraz super analitycy eliotowcy, fibiarze, kreślarze kresek. Coś nie podpasi to sobie zamieni cyferki przy falach, wstawi nastepną analizę byleby ładnie wyglądało, kaczki plusują na umór, kurs idzie zupełnie gdzie indziej, no bez jaj. Widziałem to zbyt wiele razy. Bądźmy poważni ludzie, ja stawiam hajs na giełde, nie są to żadne żetony czy jakieś grosze. Dla populistów jestem chamem, bo piszę między wierszami wprost, że złe analizy i prognozy są wielokrotnie bardziej szkodliwe od nawet zerowego udziału. I nie wypisujcie mi głupot, że to ich ciężka praca i wkład na forum.


Dlatego unikam jak ognia tej kwestii, przeniosłem się po prostu na zarabiające grupy. Pozdrawiam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: benq » sobota, 21 lipca 2018, 16:49

@m.m, No i zobacz - jeden post - i "skasowałeś" prawie 1/3 reputacji ujemnej. Jeszcze dwa takie posty i wyjdziesz na zero, nowy początek, bez nowego początku.
m.m pisze: Zauważ że ludzie wartościowi z for uciekają, dla nich to żadna korzyść, nawet jeśli ktoś chce pomóc to ile razy można pisać to samo ?
Ale kto taki uciekł przykładowo z tego forum?
To dość normalne, że ludzie się nudzą, zmieniają jedno 'hobby' na inne. Sam napisałeś, że masz odwyk, czyli coś Cię tutaj ciągnie. A z poprzedniego posta wynika, że uważasz się za wartościowego człowieka, czyli nie wszyscy wartościowi uciekają. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » sobota, 21 lipca 2018, 18:37

@benq, oj wiele ludzi ucieklo...
Ale jak to się mówi: "to forum jest złym forum, ale póki co lepszego nie wymyślono"
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: redlumek » sobota, 21 lipca 2018, 19:52

Wiele ludzi nie uciekło tylko przestało się udzielać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: mecenas » sobota, 21 lipca 2018, 20:02

redlumek pisze: Wiele ludzi nie uciekło tylko przestało się udzielać
Wielu też zostało zniechęconych do udzielania się lub jest zniechęcanych do udzielania się.
adam1226 pisze: "to forum jest złym forum, ale póki co lepszego nie wymyślono"
Forum to tylko kod komputerowy, jako forum nie jest złe ani dobre. Złe są pewne praktyki, nawyki i ludzkie negatywne cechy.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: benq » sobota, 21 lipca 2018, 20:57

adam1226 pisze: @benq, oj wiele ludzi ucieklo...
Ale jak to się mówi: "to forum jest złym forum, ale póki co lepszego nie wymyślono"
Tak to działa, fajni ludzie odchodzą z firm, uniwersytetów, rządów czy zespołów muzycznych, czemu mieliby na zawsze pozostać na jednym forum?
Wielu uciekło, a w ich miejsce pojawiło się wielu nowych fajnych ludzi.
Zamiast przeżywać, że ktoś "dobry" odszedł, doceniajmy nowych "dobrych".

Dlaczego uważasz, ze to złe forum? Jest nieźle zarządzane, administrator nie wpieprza się zupełnie z prywatą i nie robi sobie tu jakiegoś folwarku jedynej słusznej opcji. Moderacji również reprezentuje różne poglądy, czasami nawet nie zgadzają się ze sobą, ale nie widzę, żeby wpływali tu na kierunki dyskusji. Tak, czasami nie nadążają z moderacją spamu czy OT, ale po pierwsze, moderator to przecież nie jest full time job, a po drugie, z OT bardzo często rodzą się te najciekawsze dyskusje - oczywiście bez przeginki.
Nie ma takiego miejsca na świecie, gdzie wszyscy ludzie mogą bezkarnie wyrażać swoje zdanie i wszyscy żyją zawsze z zgodzie, nikt się nie obraża, nie odchodzi.

@amneziahaze, To forum nie nazywa się 'PROGNOZY I ANALIZY KURSU BTC', bo o tym traktuje tylko jeden duży wątek (i kilka pobocznych). Wiem, że ciężko to pojąc niektórym, ale są tu ludzie, którzy mają z grubsza wy****ne na to czy jutro BTC będzie kosztował 9k, 5k czy 7k i absolutnie nic nie zrobią z tym faktem. Fajnie jak urośnie to co mają, a jak nie, to kompletnie nic się nie dzieje.
Są tu programiści, nerdy-pasjonaci, przedstawiciele wielu branż około-informatycznych, nowicjusze w temacie, są też hejterzy podważający sens kryptowalut i wielu innych ciekawych ludzi.
Fajnie podyskutować na przeróżne tematy z ludźmi, z którymi łączy nas choćby jedno wspólne zainteresowanie, którym jest bitcoin (szeroko pojęte kryptowaluty).
Z jednym się zgodzę - gdybym nadal był pochłonięty obsesją kompulsywnego tradingu 20h na dobę, to nie spędzałbym tu swojego czasu.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: redlumek » sobota, 21 lipca 2018, 22:35

mecenas pisze:
redlumek pisze: Wiele ludzi nie uciekło tylko przestało się udzielać
Wielu też zostało zniechęconych do udzielania się lub jest zniechęcanych do udzielania się.
adam1226 pisze: "to forum jest złym forum, ale póki co lepszego nie wymyślono"
Forum to tylko kod komputerowy, jako forum nie jest złe ani dobre. Złe są pewne praktyki, nawyki i ludzkie negatywne cechy.
Co nie zmienia faktu że przestało się udzielać. Ja już nie wnikam z jakiego powodu. Ale w 100% się z tobą zgadzam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: amneziahaze » niedziela, 22 lipca 2018, 14:57

@benq, w skrócie... spójrz na datę mojej rejestracji i krótko - byleby nie wywoływać gównoburzy - przyszedłem tu dla BTC, dalej.. by dowiedzieć się czegoś o BTC/krypto, dalej... by się czegoś nauczyć od bardziej świadomych ode mnie.

NIE cudować, NIE udawać analityka, NIE po to by pisać ezoterycznych pierdół, NIE po to nawet by tu się nawalić i robić żarty z innych, choć mam do tego coraz więcej podstaw.

Kiedyś było inaczej, mniej ludzi, więcej treści, a nie przerost formy nad treścią - i tyle ode mnie.

Dodano po 2 minutach 45 sekundach:
A do gubienia się nie przywykłem i nie dam temu wiary, także no wiesz.. mi to forum i ludzie nie przeszkadzają, ale co ja mam tu pisać w zasadzie? Że weszliśmy na poziom strzyżenia albo mętliku informacyjnego? I kogo to obchodzi? Nikogo.

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: m.m » niedziela, 22 lipca 2018, 15:21

benq pisze: Ale kto taki uciekł przykładowo z tego forum?
jestem za krótko i za słabo znam to forum by móc udzielić takiej odpowiedzi. Wnioskuje po innych forach, każda branża ma ten sam problem.

Im większa masz wiedzę tym mniej uczestniczysz w życiu forum chyba że masz w tym konkretny interes, im dłużej jesteś tym bardziej męczą głupie pytania, które najczęściej są efektem lenistwa. Dodatkowo w każdym temacie następuje wyczerpanie i zmęczenie.

Ludzie posiadający wiedzą i doświadczenie muszą walczyć z ludźmi którzy najczęściej nie wiedzieli, nie mieli, coś im się wydaje i na pewno wiedzą lepiej.

Polityka to ciężki temat, zwłaszcza że ludzie nie myślą tylko płyną na fali emocji. Ludzie typu prezes, konieczny, mike itd zawsze mają te same schematy, zawsze jest ta sama krytyka (często bezpodstawna), zawsze są takie same wnioski. Ludzie ich oglądają wyłączają samodzielne myślenie, ładują się a potem mamy bajzel na forum. Ostrzegają, zwracają uwagę na fake news a sami na ich bazie funkcjonują i nigdy u nikogo nie słyszałem "sory pomyliłem się". Sory takie mam zdanie.
amneziahaze pisze: NIE cudować, NIE udawać analityka, NIE po to by pisać ezoterycznych pierdół, NIE po to nawet by tu się nawalić i robić żarty z innych, choć mam do tego coraz więcej podstaw.

Kiedyś było inaczej, mniej ludzi, więcej treści, a nie przerost formy nad treścią - i tyle ode mnie.
Bo dzisiaj dużą kasę robi się nie na krypto a na środowisku, mamy wysyp pseudo specjalistów, którzy po prostu chcą zarobić a by to zrobić muszą zaistnieć.
benq pisze: @m.m, No i zobacz - jeden post - i "skasowałeś" prawie 1/3 reputacji ujemnej.
spokojnie, KryptoBanita wróci z przymusowego urlopu i znowu się zacznie przedszkole (poczytaj w działach hardware).

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości