Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 19 lipca 2017
Reputacja: -30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: zzzccchhh222888 » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 14:19

skarnielson pisze:
grzem pisze: To nie skamlaj, a dyskutuj rzeczowo.
Próbowałem, zostałem zminusowany i skategoryzowany jako nowy uzytkownik, który nie powinien sie kłócić z mędrcami tego forum nad wyższością BCrash ponad wszystkie waluty świata.
Bo tutaj nie liczy się to co napiszesz tylko jedynie słuszna linia. :-)
Nie podskakuj bo Cię zbanują i po problemie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 14:30

zzzccchhh222888 pisze: Bo tutaj nie liczy się to co napiszesz tylko jedynie słuszna linia.
Nie podskakuj bo Cię zbanują i po problemie
Nie do końca. Zobacz na mnie, ja zawsze pisałem tu co myślałem, wchodziłem w bardzo różne konflikty, czepianie się itd., często z mojej winy. Nie zostałem nigdy zbanowany. To co piszę przydatnego jest dobrze oceniane. Można się znaleźć na forum i nie trzeba być mapetem, ale trzeba pisać coś wartościowego dla innych. Jak ktoś wpada tylko by potrolować no to niech nie oczekuje cudów. I tak forum jest dość tolerancyjne, a teraz to ludzie decydują czy chcą kogoś minusować i wywalać czy nie. Oczywiście na używanie minusów trzeba sobie zasłużyć tzn. wypracować oceny pozytywne. Jakby tego nie było, trole zakładałyby konta, nic nie pisały i tylko minusy wszędzie dla polewki by leciały.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » niedziela, 3 września 2017, 20:43

Widzę, że tutaj już odwala totalnie.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=361204#p361204
Szkoda że od tak niedawna jest ten system reputacji, ale na przyszłość będzie wiadomo czy to przypadkiem nie symptom pęknięcia bańki :D.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 3 września 2017, 21:51

adam1226 pisze: Widzę, że tutaj już odwala totalnie.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=361204#p361204
Szkoda że od tak niedawna jest ten system reputacji, ale na przyszłość będzie wiadomo czy to przypadkiem nie symptom pęknięcia bańki :D.
Genialny forumowiczu, to wątek o minusowaniu dla zminusowanych... Nie offtopuj, apeluję o dbanie o porządek na forum.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14377
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 4 września 2017, 00:16

@adam1226,
Problem w tym, ze nie pomyslales ze juz mnie to forum az tak nie obchodzi zeby specjalnie zakladac nowy watek
TO WYPAD Z BARU. Inaczej chyba się nie da. Celowe śmiecenie przez ex-szeryfa? SERIO?
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 4 września 2017, 00:22

A przeczytałeś post który zalinkowałem?
To teraz będzie ok budowanie reputacji przez zadawanie głupich pytań?
A za próbę sprecyzowania niefortunnie zadanego pytania - 10?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 4 września 2017, 00:43

@adam1226, Miecz obosieczny, boli :?: :mrgreen: Ludzie wypełniają dokładnie Twoje zalecenia co do dbania o porządek na forum i karanie offtopów itd. A produkujesz czasem spam, pseudo-kwestie (moja ulubiona to jak zadałeś wielkie pytanie czym jest kurs BTC:). A co do minusów za danie durnego minusa - zapowiadałem, że za naprawdę durne oceny będę oceniał usera jeszcze większym minusem. Danie np. -1 z uzasadnieniem, że za krytykowanie moderatora, gdy krytycznie odnoszę się do kwestii o którą sam pyta (https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 48#p361048) kwalifikuje się dla mnie jako idiotyczne użycie minusa.

Dbajmy o porządek na forum!
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3911
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: __kot__ » poniedziałek, 4 września 2017, 00:45

@adam1226, W opisie profilu masz "Weteran" - to ogromne nieporozumienie.

1. Podlinkowałeś niewłaściwy post

2. Ocenę ode mnie dostałeś za notoryczne minusowanie niewygodnych Ci wypowiedzi. Nawiasem mówiąc próba stworzenia dyskusji pt. "Ustalmy na forum czym jest Bitcoin" to albo kabaret albo naplucie w twarz Bitmarowi i każdemu świadomemu uczestnikowi tego forum. Jeśli tego nie rozumiesz to skasuj konto i wstydu oszczędź.

3. Mam dosyć Twoich roszczeniowych/nadętych/pouczających wypowiedzi. Za takie wypowiedzi + banały, pustosłowie i spam będziesz otrzymywał ode mnie minusy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 4 września 2017, 01:13

Mozesz minusowac profile.
Jesli jakiegos mojego minusa uwazales za przesadzonego, również wobec kogoś innego mogles pisac w tym temacie.
Zdaje sobie sprawe, ze nie raz mnie ponioslo ale jestem w koncu czlowiekiem a nie robotem przecież.

Minus(y) ode mnie to była taka proba zwrocenia Tobie uwagi na to, ze ostatnio zdarza Ci sie zbyt pochopnie interpretowac posty.
Mysle ze ja reputacji Ci nie popsuje, bo jak tylko mogę to plusuje Twoje posty - te sensowne.
kozaki_wiesi pisze: dobrze byłoby ustalić czym lub kandydatem na co jest Bitcoin
@__kot__, nie ja wymyślilem to pytanie.
Fakt moze trochę mnie ponioslo bo nie jestem kozaki_wies i nie moge miec pewności czy dokładnie to co ja mial na myśli (tj. Ja funkcje btc dla większości obecnie) no ale zobaczymy, a moze i nie

Czasami banaly sa lepsze od tysiaca slow, bo inspiruja do głębokich przemyslen ;) no i na szybko latwiej jest napisac jedno zdanie niz wieloakapitowy elaborat ;)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 21 września 2017, 19:56

@adam1226, w formie albo ma problemy z rozumieniem posta, który jest o BTC jak najbardziej:



Post @Bitcoinek,-a niezły, pokazuje ciekawy i podobny fragment wykresu. Post wartościowy.
@adam1226, Szykuj się niebawem na duży minus za idiotyczne i niesprawiedliwe danie - i już nie będę tego cofał jak ostatnio. :P
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 21 września 2017, 20:21

Wracając do tematu:

Mnie ciągle ktoś minusuje i mam to głęboko w dupie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » czwartek, 21 września 2017, 20:42

@Wymazywanie, moze zle zrozumialem, ale jeśli tak to dlatego ze bitcoinec wyrazil sie nieprecyzyjnie. Niech przeformuluje swojego posta z checia cofne minusa.

Dodano po 20 sekundach:
A minus mozesz dac mi nawet teraz
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 21 września 2017, 20:51

adam1226 pisze: moze zle zrozumialem, ale jeśli tak to dlatego ze bitcoinec wyrazil sie nieprecyzyjnie.
Nie, nie dlatego, że wyraził się nieprecyzyjnie, ale... ...dlatego, że nie zrozumiałeś, po prostu. Jakbyś znalazł opisywany fragment i porównał z obecnym wykresem BTC, zrozumiałbyś o co mu chodzi (i to ciekawy fragment znalazł trzeba mu przyznać). Zamiast tego dajesz -1. Bo po co znaleźć fragment, po co myśleć o co chodzi gościowi. Widzisz słowo "Dash" i "o ku... dam minusa, bo to coś o Dashu, szybko!" . Minus za swój brak zrozumienia. "Brawo". :) Więcej myślenia życzę.

Dodano po 3 minutach 6 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze: Mnie ciągle ktoś minusuje i mam to głęboko w dupie.
Prawda boli. Zwłaszcza te minusiki za chamskie posty pomiatające ludźmi. Wypieranie nie rozwiązuje problemu.
Zauważ, że jak piszesz normalnie, bez obrażania ludzi, to nie dostajesz za to raczej minusów.
Niektórzy jak widać pozostali w fazie przedszkolnej "JA! JA!". Ale fajnie, że coraz mniej piszesz w takim tonie. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1129
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: fusywszklanejkuli » czwartek, 21 września 2017, 21:28

@adam1226, masz chyba złą passę, Twoje niesłuszne minusowanie wystąpiło też w wątku o kursie BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » czwartek, 21 września 2017, 21:34

@fusywszklanejkuli, ostatnio glownie czytam, ale to nie znaczy ze nie mam prawa do uwag, a nie chce znowu zaspoilerowac calego watku..
Dodalem wyjasnienie w spoilerze wezcie to pod uwage. A ten -1 potraktujcie jako komentarz po prostu. Dalbym "0" no ale poki co nie mozna :(
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 22 września 2017, 00:00

adam1226 pisze: Dalbym "0" no ale poki co nie mozna
Normalnie geniusz. Dać "0" to... ...Eureka! Nie dać nic. :) x+0=x
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: liseklsk » czwartek, 5 października 2017, 18:36

pm7 pisze: Generalnie tutaj nie usuwamy postów (poza spamem), co najwyżej przenosimy do innego lub nowego tematu. W wątku rozwinęła się dyskusja na temat różnych systemów 2FA, można by to teoretycznie przenieść do nowego tematu, ale to się przeplata z rozmową o kradzieży.
liseklsk pisze: Po kontakcie z BB w przypadku braku któregoś z kodów mogli podać mi tylko jeden, ten który przychodzi na maila od nich.
Ależ ja nie mówiłem, że BB ma dostęp do obu kodów. Mówiłem, że Skycash (albo firma odpowiedzialna za wypłaty, jeżeli to nie jest obsługiwane bezpośrednio przez Skycash) sam generuje oba kody i jeden przekazuje nam, a drugi BB.
Ja nie widzę żadnego problemu. Możliwe że niedokładnie sprecyzowałem o co mi chodzi i tak jak zgadzam się za minus za pisownie tak z drugim minusem za post się nie zgadzam.Ocena postu została wystawiona złośliwie.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: pm7 » czwartek, 5 października 2017, 18:54

liseklsk pisze: Możliwe że niedokładnie sprecyzowałem o co mi chodzi i tak jak zgadzam się za minus za pisownie tak z drugim minusem za post się nie zgadzam.Ocena postu została wystawiona złośliwie.
Zacytuję może treść drugiego minusa (tego, o którym piszesz, że się z nim nie zgadzasz):
"Jesteśmy na forum, dyskutujemy tutaj. Nie widzę miejsca dla osoby z takim podejściem."
Odpowiedziałeś na niego tak:
liseklsk pisze: Widzę że moderacja tu stoi na wysokim poziomie xD. Sam zaczynasz jakieś przepychanki i mnie minusujesz. Idź sobie herbatkę wypij
Uważam, że oba minusy są uzasadnione. Możesz się tutaj pożalić: Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zostałem okradziony - włam na giełdę przez przejęcie poczty

Postautor: liseklsk » czwartek, 5 października 2017, 18:58

pm7 pisze:
liseklsk pisze: Możliwe że niedokładnie sprecyzowałem o co mi chodzi i tak jak zgadzam się za minus za pisownie tak z drugim minusem za post się nie zgadzam.Ocena postu została wystawiona złośliwie.
Zacytuję może treść drugiego minusa (tego, o którym piszesz, że się z nim nie zgadzasz):
"Jesteśmy na forum, dyskutujemy tutaj. Nie widzę miejsca dla osoby z takim podejściem."
Odpowiedziałeś na niego tak:
liseklsk pisze: Widzę że moderacja tu stoi na wysokim poziomie xD. Sam zaczynasz jakieś przepychanki i mnie minusujesz. Idź sobie herbatkę wypij
Uważam, że oba minusy są uzasadnione. Możesz się tutaj pożalić: Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.
Odpowiedziałem bo minusa dałeś złośliwie. Dyskutowałem normalnie a Ty nie widzisz dla mnie tu miejsca, wiec mi usuń konto xD. Zresztą to nie pierwszy raz gdy się tak zachowałeś co można zobaczyć po Twoich ocenach. Dodatkowo dalej dyskutujesz nie w temacie. Przeiceż "Panu" moderatorowi wolno wszystko. Więc już możesz zatrzymać tą karuzelę. Przecież od czegoś tutaj jesteś, chyba że tylko od zachowywania się jak dzieciak. Nawet dam Tobie plusika bo mogę xD

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: pm7 » czwartek, 5 października 2017, 19:08

liseklsk pisze: Dodatkowo dalej dyskutujesz nie w temacie.
Przeniosłem to o minusie do odpowiedniego tematu.
liseklsk pisze: Dyskutowałem normalnie a Ty nie widzisz dla mnie tu miejsca, wiec mi usuń konto xD.
Ok, lepszym sformułowaniem pewnie byłoby "nie widzę tu miejsca dla takich zachowań", albo może "wypowiedzi".
liseklsk pisze: Zresztą to nie pierwszy raz gdy się tak zachowałeś co można zobaczyć po Twoich ocenach.
liseklsk pisze: Przeiceż "Panu" moderatorowi wolno wszystko.
Chodzi Ci o moje trzy oceny ujemne (na 451 dodatnich)? Z czego
-jedna ocena jest za ten post, w którym "ośmieliłem się" wskazać coś, co było według mnie złym użyciem systemu reputacji. Jedna z osób, która to zrobiła się obraziła trochę, że o tym napisałem i mi rzuciła -13 reputacji.
-druga jest od osoby, która została zbanowana przez administratora za obrażanie ludzi: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 82#p306082
-Trzecia była minusem odwetowym forumowicza, któremu dałem minusa. Chociaż jak teraz patrzę na ten post, to akurat to chyba była nieuzasadnione. @FlyingAtom, mój błąd. Szkoda, że też od razu mi rzuciłeś minusa zamiast spytać :)

Wiesz co, patrząc jak mało mam skarg i minusów, to nie widzę problemu względem mojego zachowania na forum. Oczywiście możesz się odwołać do administratora, czy nawet do innych użytkowników (forumowicze z wystarczającą liczbą punktów reputacji mogą minusować

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości