Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 24 lipca 2017, 13:06

:shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:

Dodano po 13 minutach 3 sekundach:
Ehh nie obraźcie sie, ale właśnie dlatego że wątek jest w Hydparku powinien mieć dokładnie sprecyzowany tytuł. Liczyłem że autor go poprawi. Ja minus zawsze moge potem cofnac.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: mecenas » poniedziałek, 24 lipca 2017, 13:18

@adam1226,

Adamie 1226, weź się czep czegoś innego niż moja nogawka!
Minusujesz dla zabawy, relaxu, czy Cię to po prostu podnieca?
Nie prześladuj mnie i nie rób mi koło tyłka: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=2&t=22562
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 24 lipca 2017, 13:25

To pisz ad meritum. Dzięki

Dodano po 1 minucie 10 sekundach:
Wątek nie jest w HydeParku
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 31 lipca 2017, 23:35

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 10#p341810

:shock: no ale poproszę, o argumenty na poparcie tej tezy i że ten post zasługuje na więcej pkt ujemnych niż np namawianie do piramidy finansowej.. (jeśli chodzi o ogólną ocenę użytkownika było już nie raz podnoszone, że jest ona możliwa z poziomu profilu:
zresztą nawet jestem ciekawy z kim to ja mam takie prywatne potyczki niby :roll: )
Jakby komuś się nie chciało wgłębiać to dodam jeszcze, że dziwnym trafem dostałem ostatnio kilka plusów za swoje wypowiedzi.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: mecenas » wtorek, 1 sierpnia 2017, 07:09

adam1226 pisze: zresztą nawet jestem ciekawy z kim to ja mam takie prywatne potyczki niby
Tak dla ogólnej informacji:
Ja także odnoszę wrażenie (obym się mylił), że jestem prześladowany przez obywatela >adam1226<.
Wystarczy przejrzeć moją historię reputacji, aby dostrzec te zależności.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » wtorek, 1 sierpnia 2017, 09:14

mecenas pisze: ), że jestem prześladowany przez obywatela
Moze poprosisz gdzies o ochronę? :o


Aż z ciekawości przejrzalem: znalazłem oszałamiająca ilość pięciu negatywnych ocen. Fakt jedna z nich pochodzi z okresu, kiedy mialem nieuzasadniono wysokie złudzenia co do poziomu tego forum i wydawało mi się że negatywna ocena lenistwa jest sluszniejsza niż próba odpowiedzi nie do konca mając pojęcie na temat...

Nie rozumiem, dlaczego tutaj jest taka psychoza antyminusowania, w zasadzie zgoda do minusow jest praktycznie tylko jesli ktos pisze rzeczy, które nie podobaja sie wiekszosci ehh
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: mecenas » wtorek, 1 sierpnia 2017, 09:18

adam1226 pisze: Aż z ciekawości przejrzalem: znalazłem oszałamiająca ilość pięciu negatywnych ocen.
Te "oszałamiające" pięć, to pięć z sześciu, czyli 5/6, czyli 83,33%.
Masz 83,33% udziałów w shortach na mecenasa. Oszałamiające zaangażowanie.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » wtorek, 1 sierpnia 2017, 09:27

Miales tez troche negatywnych uwag w odpowiedziach na Twoje posty osob ktore nie mogły minusowac ;)
Zamiast robic z igly widly pilnuj po prostu jakosci swoich postow, patrz m.in. w jakim temacie odpisujesz, przeczytaj kilka postow wstecz, upewnij sie ze dobrze rozumiesz.
Ja i tak na ten temat poswiecilem więcej niz zamierzalem, ale musi Wam to wystarczyc, w innym wypadku zostaniecie niestety z nieslusznym poczuciem skrzywdzenia.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: amneziahaze » wtorek, 1 sierpnia 2017, 11:16

adam1226 pisze:(...)
Nie jestem zwolennikiem brazylijskich telenowel, więc spróbuję napisać zupełnie serio, a zarazem krótko byleby nie sprowadzić tego tematu do zupełnego dna merytorycznego. Jeżeli społeczność forum uzna, że moja ocena jest zbyt surowa to spokojnie to wycofam bez jakiegokolwiek zająknięcia się.

Forum stworzył Bitmar jeszcze gdy Bitcoin był tylko ciekawostką technologiczną. Ustalił zasady funkcjonowania, wybrał kompetentnych ludzi na moderatorów, których zadaniem jest pośrednie zarządzanie forum. Z biegiem lat okazało się, że to działanie przyniosło pozytywne rezultaty, wprowadzili eksperymentalnie system reputacji, który moim zdaniem jest miernikiem zaufania do ludzi, którzy dzielą się tutaj bardzo wartościową wiedzą. Przynajmniej dla mnie, a myślę, że dla wielu ludzi także. Z biegiem lat idea Bitcoina oraz kryptowalut przeszła w fazę również zaawansowanej spekuły, inwestowania. Bardzo sobie cenię wiedzę wielu ludzi tutaj i nie podoba mi się gdy ktoś to dyskredytuje, wstawiając minusy seriami po to, by poukładać poziomy reputacji wedle swojego własnego widzimisię. Oceniając negatywnie seriami Prezesa czy Mecenasa dokonujesz profanacji na systemie reputacji. Bardzo mi się to nie podoba, bo ich zasługi i wiedza przyda się niewątpliwie wielu osobom, które tutaj się pojawią. Rozumiem, że interesujesz się koparkami i wydobywaniem monet i ja to uszanuję, ale proszę kolejny raz, zastanów się trochę nad tym jakim prawem rościsz sobie przywileje do "zarządzania" tym forum. Nikt Ciebie o to nie prosił. Ponadto Bitmar wyraźnie dał do zrozumienia, że taka ilość minusów za tego typu głupoty to jest kompletne przegięcie.
Bitmar pisze:
rav3n_pl pisze: Ale fakt, adam1226 ostatnio przegina z tymi minusami.
@adam1126 jest niekwestionowanym liderem w rozdawaniu minusów, minusował już 363 razy (chodzi o liczbę ocen a nie ich sumę). Normalnie forumowy szeryf ;) Plusuje za to bardzo niechętnie, zrobił to tylko 81 razy. Wychodzi więc, że 4.5x częściej minusuje niż plusuje.
Nie wiem czy Ty naprawdę tego nie rozumiesz czy taki masz charakter, ale serio jak dla mnie to jest po prostu infantylne zachowanie i kompletna strata czasu, tym bardziej że wielu, w tym ja, przychodzimy tu na forum i udzielamy się w zupełnie innych celach, aniżeli robienie porządku ze wszystkimi i wszelkimi możliwymi sposobami.
Zamiast robic z igly widly pilnuj po prostu jakosci swoich postow, patrz m.in. w jakim temacie odpisujesz, przeczytaj kilka postow wstecz, upewnij sie ze dobrze rozumiesz.
Gdybym miał mieć takie podejście jak Twoje to zapewniam Ciebie, że jest cała masa Twoich postów, które zasługują na negatywną ocenę.

Wybaczcie za ten wpis, wiem że to wszystko co napisałem jest zbędne, tym bardziej teraz gdy kurs zaczyna lecieć i nie wiadomo nawet na jakim etapie bańki jesteśmy. Pozdrawiam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » wtorek, 1 sierpnia 2017, 13:12

amneziahaze pisze: Oceniając negatywnie seriami Prezesa czy Mecenasa dokonujesz profanacji na systemie reputacji.
Chcesz powiedzieć, że są tutaj święte krowy, które maja prawa do totalnego offtopu, kiedy im się tylko podoba :shock:
amneziahaze pisze: Forum stworzył Bitmar jeszcze gdy Bitcoin był tylko ciekawostką technologiczną.
Nie neguję, że Bitmar jest administratorem, ale nie jest właścicielem społeczności.
Moje podejście to tylko sugestie , nie mam na to wpływu jak zostaną potraktowane, aczkolwiek to jak zostaną ma wpływ na poziom forum.

Teraz to ja się nie dziwię, że ludzie dają tak mało minusów, jak od razu jest taka nagonka, z naginaniem faktów, wycinaniem fragmentów z kontekstu itd.
Sam już wolę przeklikać powielone setny raz wątki, czy wręcz przyczynić się do zwiększenia poziomu zaspamowania forum odpisując w temacie, zamiast dać ocenę negatywną, licząc, że ktoś się zreflektuje że jednak odrobina wysiłku (czasem spojrzenie dosłownie jeden temat poniżej wyszła by wszystkim na dobre).


Cóź widzę, że bez przeprowadzenia tego eksperymentu o którym kiedyś wspomniałem się nie dogadamy, a jeśli chodzi o jego przeprowadzenie to najłatwiej byłoby na żywo, może kiedyś na jakimś zlocie..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: ozimek » wtorek, 1 sierpnia 2017, 13:31

@adam1226 i pozostali,
Jeżeli adam1226 przegina z przyznawaniem minusow, to wystarczy, ze 20 uzytkownikow z forum poczestuje go 10 minusami dzis i jutro i problem sie skonczy.
adam1226 robi wszystko co robi z mysla o dobru jego forum Bitcoin. Niech kazdy z was tez dla dobra forum zaminusuje tresci, ktore poziom forum obnizaja.

Minus dany w dobrej sprawie wyjdzie calej spolecznosci na plus.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: amneziahaze » wtorek, 1 sierpnia 2017, 14:59

Chcesz powiedzieć, że są tutaj święte krowy, które maja prawa do totalnego offtopu, kiedy im się tylko podoba :shock:
Chcę napisać, że są tutaj osoby, które zasługują na większy szacunek, natomiast minusowanie ich postów jeden po drugim tylko ze względu na to, że się z nimi nie zgadzasz na dany temat jest co najmniej nie na miejscu, tym bardziej że w mojej ocenie nie masz racji.
Spoiler:
I za to również mogę zrobić to samo. I nie tylko ja, ale wszyscy tutaj. Początkujący użytkownicy zaś nie mają szans by się przed tym obronić, dlatego:
adam1226 robi wszystko co robi z mysla o dobru jego forum Bitcoin. Niech kazdy z was tez dla dobra forum zaminusuje tresci, ktore poziom forum obnizaja.
śmieszą mnie tego typu "usprawiedliwienia" czyjejś nadgorliwości, bo akurat minusowani są tutaj z uporem maniaka wszyscy, nawet ludzie, którzy dla społeczności bitcoin/litecoin zrobili o wiele więcej od innych. Tylko skąd Adam może to wiedzieć... jest tu raptem chwilę w porównaniu na przykład do Prezesa, który imo udziela się także na www i Youtube. A poza tym Adam ja widzę, że czasem też spamujesz bez sensu. Jeżeli myślisz że będę Cię ścigał jak pies po forum udając, że robię "porządki" to się grubo mylisz.
Moje podejście to tylko sugestie , nie mam na to wpływu jak zostaną potraktowane, aczkolwiek to jak zostaną ma wpływ na poziom forum.
A za kogo Ty się uważasz w ogóle? W tym wątku masz odpowiedź raczej na to jak "wpływasz" na forum.
Teraz to ja się nie dziwię, że ludzie dają tak mało minusów, jak od razu jest taka nagonka, z naginaniem faktów, wycinaniem fragmentów z kontekstu itd.
Bzdury i trolling. Wyjaśniłem Ci swoje postępowanie. Możemy się minusować do upadłego, tylko w jakim celu?
Cóź widzę, że bez przeprowadzenia tego eksperymentu o którym kiedyś wspomniałem się nie dogadamy, a jeśli chodzi o jego przeprowadzenie to najłatwiej byłoby na żywo, może kiedyś na jakimś zlocie..
Ekhm, nie jesteś dla mnie świętą krową. Robisz w mojej opinii częstokroć to samo co inni początkujący, zaś stali bywalcy nie wlepiają Ci po chamsku minusów. Jesteś świętą krową?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 1 sierpnia 2017, 15:10

@ozimek, Hehe dobry pomysł. Jak będzie dalej dawał minusy za najmniejsze błahostki lub za darmo, to nie zdziwi kiedyś taka reakcja społeczności.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2 grudnia 2015
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Adrix » sobota, 5 sierpnia 2017, 15:39

Dodam od Siebie że to forum reprezentuje żenujący poziom, osoby które nie mają nic sensownego do przekazania, tylko tyle że siedzą na forum od dłuższego czasu mają rangę "wyrocznia", nie widzę żadnych sensownych postów ze strony tej grupy, tylko minusowanie trafnych i trafiających w sedno wypowiedzi, które nie są zgodne z ich ideologią jednynego właściwego bitcoin cash. Wystarczy przejrzeć posty m.in:

@ShadowOfHarbringer,
@Chancellor,
@grzem,
@pm7,

Po bitcoinie można tu jeździć jak po burej s**e, o bitcoin cashu i trollowaniu shadowa już nie :)

@bitmar, moja propozycja jest taka. Przemianuj to forum na Bitcoin Cash.

Generalnie jak pewnie większość społeczności bitcoinowej mam złą opinię o tym forum. Przez to forum (a właściwie te "autorytety") cała społeczność bitcoinowa jest postrzegana jako banda oszołomów i odmieńców.

Zapytacie pewnie po co tu siedzę jak to forum jest tak słabe, odpowiedź jest prosta. Jestem tu właściwie tylko dla postów @wymazywanie i @ekonomika na temat kursu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: mecenas » sobota, 5 sierpnia 2017, 18:57

Adrix pisze: Jestem tu właściwie tylko dla postów @wymazywanie i @ekonomika na temat kursu.
"...Patrz poeci śliczni prawdy sens roztrwonili w grach..."
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2 grudnia 2015
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Adrix » sobota, 5 sierpnia 2017, 19:07

@mecenas +1 za wartościowy content. Dziwne że nie masz jeszcze "wyroczni" :)

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: rav3n_pl » sobota, 5 sierpnia 2017, 19:25

Adrix +1 za trollowanie we wszystkich wątkach jakie to forum jest be, mody nic nie robią w elitę i wyrocznię dostaje się za nic.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2 grudnia 2015
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Adrix » sobota, 5 sierpnia 2017, 19:36

@rav3n_pl, tak, masz rację trolluję trolla shadowa. Nazywaj to jak chcesz, ale jak człowiek pisze takie głupoty i Wy mu przyklaskujecie, to aż mnie krew zalewa, śmieję się i łapie za czoło jak czytam jego posty. Naśmiewam się z jego głupoty, jak większość myślących tu ludzi, czyt. tak zwane "kurczaki". Na pewno pamiętasz to twoje chlubne określenie :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: devega » sobota, 5 sierpnia 2017, 19:45

Adrix pisze: Zapytacie pewnie po co tu siedzę jak to forum jest tak słabe, odpowiedź jest prosta. Jestem tu właściwie tylko dla postów @wymazywanie i @ekonomika na temat kursu.
Dodaj pozostałych do ignorowanych i nie będziesz musiał tracić swojego cennego czasu.

Początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2 grudnia 2015
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Adrix » sobota, 5 sierpnia 2017, 19:54

@devega, dobrze, dziękuję za post na temat, godny "wyroczni" :)

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości