Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: benq » niedziela, 22 lipca 2018, 21:40

@amneziahaze, Ja wiem, że jesteś tu bardzo długo. Przez te ponad 5 lat przeszedłeś już bańki, dołki, forki, portfele, hacki, scamy, rekordowe wzloty i upadki, mnożenie kapitału x5, utratę dużej części kapitału (te ostatnie 2 to zgaduj zgadula ;) )
i chyba nie zauważyłeś momentu, w którym z nooba szukającego wiedzy stałeś się jednym z tych "oświeconych".
Wiesz czego chcesz, wiesz z czym się to je, a większość tutaj musi do tego dojrzeć. Zapewne w ciągu tych 5 lat przeczytałeś większość teorii dotyczących AT, AF, przetestowałeś setki metod, zarobiłeś i straciłeś sporo kasy.
Czego jeszcze byś chciał się nauczyć? Wiesz wszystko co niezbędne do używania i tradowania. Masz wyrobioną swoją opinię na większość tematów. Trudno o powiew świeżości w tej sytuacji.
m.m pisze: - powiedziałem że krypto to skok na kasę, większość nie wprowadza niczego i nie rozwiązuje żadnych problemów, czas pokazał że miałem racje mimo że spora grupa nadal tego nie widzi.
Czy wchodząc na spotkanie różańcowe, ogłaszasz głośno, że ksiądz to naciągacz, oszust i złodziej?
Czy będąc w grupie kibiców Legii będziesz mówił, że to frajerski klub powiązany z ustawkami bukmacherskimi?
Czy siedząc na zjeździe miłośników Mickiewicza będziesz krzyczał, że tylko Słowacki jest najlepszy, a Mickiewicz to tandeta i bzdura dla ciemnego ludu?
Tymczasem wchodzisz na forum miłośników i pasjonatów kryptowalut, oznajmiasz im, że to, w co wierzą i inwestują własny czas oraz pieniądze to bzdura, oszustwo i skok na kasę. Po takim wstępie, dziwisz się, że łapiesz negatywne oceny i oskarżasz forum o stronniczość. W trzech przytoczonych przeze mnie sytuacja zamiast złej reputacji czy bana dorobiłbyś się raczej siniaków lub pogruchotanych kości.
Do tego stawiasz się w roli mędrca, który przejrzał cały system, wszyscy inni są ślepi, tylko Ty znasz prawdę.
Come on.
m.m pisze: Bo dzisiaj dużą kasę robi się nie na krypto a na środowisku, mamy wysyp pseudo specjalistów, którzy po prostu chcą zarobić a by to zrobić muszą zaistnieć.
Ale tak jest w każdej branży, zresztą sam to napisałeś wyżej.
Po co ryzykować inwestycję w nieruchomości, skoro można zarobić na pisaniu o tym książek.
Po co ryzykować własną kasą na giełdzie, kiedy można zarabiać na szkoleniu z giełdy.

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: nariensi » niedziela, 27 października 2019, 15:53

nariensi przyszła tu się wypłakać i pogrozić :P

@Harmony
Ulżyło ci już dziecko? Mam nadzieję, że tak, minusuj na zdrowie! :D

Pamiętaj jedno - jeśli kiedykolwiek będziesz Ty i shinya do mnie bezpodstawnie podskakiwać i obraźliwie pyskować to nie mam zamiaru szczędzić punkcików. Nie mam żadnych ambicji na tym forum i możemy się spokojnie zminusować do zera, jeśli taka będzie potrzeba 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: hassejo » niedziela, 27 października 2019, 21:24

benq pisze: niedziela, 22 lipca 2018, 21:40W trzech przytoczonych przeze mnie sytuacja zamiast złej reputacji czy bana dorobiłbyś się raczej siniaków lub pogruchotanych kości.
Do tego stawiasz się w roli mędrca, który przejrzał cały system, wszyscy inni są ślepi, tylko Ty znasz prawdę.
Come on.
jak czytałem ten fragment, w pewnym momencie uwierzyłem że piszesz o naszym forumowych duchu :lol:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » piątek, 24 stycznia 2020, 21:23

@Bitmar poprosze rowniez bana na wlasna prosbe i skasowanie mojego konta, a forumowiczow pozdrawiam, szczegolnie gang starych bywalcow, ktorzy trafiaja swoja empiryczna wiedza w zachowanie kursu :lol: Bana poprosze o 21:45, zycze wam wszystkiego dobrego - naprawde, bo nie jestem zawistnym czlowiekiem, zawsze balem sie brzydkich i malych ludzi, ale to nie powod, by nie szanowac tych nieglupich.
@fusywszklanejkuli chyba to na tyle z Twojego klina i tego Twojego licznika 8-) wyjscie dynamiczne i na sporym volumenie - ksiazkowe, to pewnie teraz powoli dotrzemy do moich 8,57 ew. 8,64 i spierdolimy w dol do 8,18
Ostatnio zmieniony piątek, 24 stycznia 2020, 21:50 przez Vetz, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1123
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3326
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fusywszklanejkuli » piątek, 24 stycznia 2020, 21:59

Cóż, nie mogę się nie odnieść do sytuacji, mimo że nie chciałem już poruszać tego tematu. Nie byłoby mojego posta gdyby nie to: app.php/reputation/details/post/624544. Jak Ahr tak pogrywa, to niestety, niech przyjmuje konsekwencje. Teraz @Vetz, odstawiasz tu znowu niepotrzebne przedstawienie, jak kilka dni temu, kiedy żegnałeś się z forum; nie z mojego powodu, przypominam. Manipulujesz forumowiczami, żeby mnie obwinili o Twoją decyzję: już to się dzieje. Chyba zapomnieli, że masz doświadczenie w zakładaniu tutaj kont, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by powstało kolejne, jak zatęsknisz za pisaniem.

A co do Twojej krytyki moich ostatnich analiz: bardzo chętnie bym podyskutował i Ci dokładnie wytłumaczył o jaki klin chodziło i o jakie liczniki nie chodziło, ale przecież znowu się żegnasz z forum w operetkowy sposób. Ja naprawdę lubię Twoje overbalance (tylko proszę bez MA, DC i GC). Nie lubię jedynie pisania z kilku kont, chyba tylko dla nabijania reputacji, i twierdzenia, że tak nie jest.

PS app.php/reputation/details/post/624792, @zeroBTC, mod Cię oczyścił z podejrzeń, a Ty uparcie sugerujesz, żeś jednak Vetz?
Vetz: jak chcesz sie bic to pobijmy sie zyskami z poprzedniego roku
zeroBTC: spam = gównopost a jak chcesz powalczyć na "ciężar" portfela to chętnie Ci podeślę scren na pw
Ostatnio zmieniony piątek, 24 stycznia 2020, 22:16 przez fusywszklanejkuli, łącznie zmieniany 2 razy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Vetz » piątek, 24 stycznia 2020, 22:06

@fusywszklanejkuli, mialem sie juz zegnac, a Ty jednak wyjezdzasz z potyczka na to kto jest lepszym traderem - podejmuje wyzwanie, ale nie zadne screeny, adres portfela i przeslanie wzajemnie okreslonej sumy srodkow a pozniej Ahr Ci wysle :D czyli nie dosc, ze zweryfikujemy, jaki zajebistym graczem jestes a jakim ja chujowym, to jeszcze dostaniesz kieszonkowe od kolegi, ktory jest mna i ktory nabija mi reputacje, ktory na showupie nierozbieralnej dziwce dal chyba 12tysi by zobaczyc jej pizde, a nie dal obiecanego bitcoina czy bitcoinow - zweryfikujemy jak zajebistym graczem jest jeden z guru forum, a tym samym kto jest kim. Moge dostac tu bana i nie wrocic, bo w zasadzie to nic poza informacjami ze swiata itp. ktorych nie chce mi sie szukac nie szukam w tym watku, ale wyjasnimy sobie na koniec jedna bardzo wazna rzecz.
Ostatnio zmieniony piątek, 24 stycznia 2020, 22:45 przez Vetz, łącznie zmieniany 4 razy.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6335
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: maxi82 » piątek, 24 stycznia 2020, 22:11

Panowie @Vetz @fusywszklanejkuli zapraszam do viewtopic.php?f=13&t=20830&p=610311&hil ... le#p610311
Będziecie ciągnąć dramę w tym wątku dalej, ode mnie każdy dostanie miesiąc luzu na ogarnięcie się....

Dziękuję za uwagę.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: koparki » piątek, 24 stycznia 2020, 23:48

fusywszklanejkuli pisze: piątek, 24 stycznia 2020, 21:59chyba tylko dla nabijania reputacji
Reputacja to mylna nazwa na tym forum. Gdyby nie robota z tym związana i problem przy aktualizacji forum to pewnie admin zmieniłby to niefortunne słowo na "polubienia" . Drobiazg a jednak. Bo "ujma na reputacji użytkownika" jest dużo większym powodem do wojenki jednego ego z drugim i pamiętliwości miedzy użytkownikami na przyszłość niż po prostu "niepolubienie wpisu".
Wprawdzie jest wyrażenie "reputacja postu" ale tuż powyżej jest "reputacja", awatar i nick.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 25 stycznia 2020, 00:32

@koparki Tak, zwracałem na to uwagę dawno temu. Niektórzy dostają szału jak zostaną zminusowani, a jakoś nie protestują, jak dostają plusy za byle co. Duża część plusów (również moich) jest za kompletnie bezwartościowe posty, ale np. zabawne, rubaszne, rozluźniające itd. Minusy są od tego, by ich używać, a nie by nimi walczyć.

W sprawie Ahr/Vetz/Ahrio/(zeroBTC niby nie)/+może inne klony - te ego musi być dość głodne, że same siebie plusuje z drugiego konta, podkreślając jakim to jest się zajebistym i jak to nie ma się w dupie wszystkich.

Właściwie problem nie jest jakiś wielki, ale ciekaw motyw. Tylko ego i chwalenie siebie i docenianie? Czy może jakieś manipulacje na shitach jak w liskach i gamach zanim padło na amen? Tm był takie akcje z próbami manipulacji na bitbay. Kretyn pirat i multikonta, może inni. A ameby umysłowe z liska (sorki chłopaki, ale to jakieś z 70-80% ludzi tam) plusowały, bo się im pisze jak to nie wzrośnie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: amneziahaze » sobota, 25 stycznia 2020, 07:47

Wymazywanie pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 00:32W sprawie Ahr/Vetz/Ahrio/(zeroBTC niby nie)/+może inne klony - te ego musi być dość głodne, że same siebie plusuje z drugiego konta, podkreślając jakim to jest się zajebistym i jak to nie ma się w dupie wszystkich.
Przecież tylko admin/mod może sprawdzić IP, więc skąd ta pewność.

@fusywszklanejkuli Nie wiem, nie wychwyciłem tego, na pewno kompletna dziecinada i absurd, jeżeli coś takiego ma miejsce. Dlatego zamiast ciągnąć ten fakap łatwiej jest zrobić porządek z tym cyrkiem i zająć się czymś sensownym, bo szkoda czasu.
Ostatnio zmieniony sobota, 25 stycznia 2020, 12:50 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1123
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: fusywszklanejkuli » sobota, 25 stycznia 2020, 12:05

@amneziahaze, przecież sam oceniłeś mój, teraz już usunięty przez moda, post, gdzie były linki do przeszukiwania forum pod kątem dwóch charakterystycznych tylko dla Ahra i Vetza słów (również dla Arhio, dlatego Wymazywanie go wymienił). Linków nie podaję, bo może mod miał swoje powody, by je usunąć. Jako spekulant jesteś na tyle obyty z prawdopodobieństwem, żeby móc ocenić, co to znaczy, jeśli tylko parę nicków używało przez 8 czy 9 lat istnienia forum tych samych charakterystycznych słów. To zresztą nie jedyne cechy wspólne tych kont.

Po tym jak mod ogłosił, że konto Ahr na własną prośbę zostało kilka godzin wcześniej zbanowane, Vetz mógł spokojnie napisać fusywszklanejkuli, to chyba zamyka sprawę, na co bym odpisał tak, nie wiedziałem, przepraszam za, w tych okolicznościach już niepotrzebne, wywlekanie tej sprawy.

Wolał jednak zachować się inaczej, a potem jeszcze edytować swój stary post i kłamać w nowym na temat rzekomego wyzwania czy porównywania zysków i portfeli, że ta propozycja wyszła ode mnie, choć w rzeczywistości wyszła od niego (i, co za przypadek, jednocześnie od - oczyszczonego przez moda z podejrzeń - zeroBTC, w komentarzu do oceny posta), tylko nie widać, bo usunął fragment posta. Wyszukiwarka zdążyła zindeksować, jak naprawdę było.

Cały incydent uznaję za niebyły i nie żywię do @Vetza urazy. To są bzdury niewarte rozpamiętywania.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: blackraijin » czwartek, 30 kwietnia 2020, 21:28

Chciałem zgłosić skargę na użytkownika Pogromca. Dotyczy tego mojego postu. Liczyłem się z minusami i to nie o to chodzi. Zgodnie z regulaminem każdy minus trzeba opisać, a nie wpisać jeden znak który nic nie mówi. :geek:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6335
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: maxi82 » czwartek, 30 kwietnia 2020, 21:33

@blackraijin mnie ten link prowadzi do postu użytkownika "Hamas" ?!
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: koparki » czwartek, 30 kwietnia 2020, 22:51

@blackraijin Jak sobie przeczytałem Twojego trollującego posta to jasne stało się że zrobiłeś ten wpis w celu zarobienia minusa ;) nie szkoda Ci silnika forumowego na kontynuację tej gównoburzy?
---

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Pogromca » piątek, 1 maja 2020, 18:29

@blackraijin Ciesz się chłopie, że nie zarobiłeś więcej, a tylko tak łagodnie po przyjacielsku potraktowałem Cię raptem jednym minusikiem. Opis do minusa nie był potrzebny, gdyż sam Twój post był tym opisem. Poznaj moje chamskie serce ;)

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: leszek555 » niedziela, 23 stycznia 2022, 06:44

Zglaszam skargę na domatora, który dał mi - 20 punktów reputacji ( app.php/reputation/34574 ) w odwecie na zminusowanie mu postu ( viewtopic.php?f=27&t=25968&p=729757#p729757 ), w którym nic konkretnego nie wnosi, oprócz bezsensownego pytania, gdy kilka godzin wcześniej Ekonokomik dał znać, że kupuje ( viewtopic.php?f=27&t=25968&start=68800#p729738 )

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: domator » niedziela, 23 stycznia 2022, 07:22

@leszek555 Masz guzik "zgłoś spam". Jesli uwazasz ze moj post to spam to go klikasz. Pomijam fakt ze to NIE jest spam tylko pytanie o decyzje kolegi, ktory podejmuje decyzje raz na 1/2 roku wiec jest to "istotny" moment rzeczywisctosci a ja chcialem potwierdzic ze kolega eko widzi rzeczywistosc gieldowa podobnie jak ja. I tyle w temacie spamu.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: leszek555 » niedziela, 23 stycznia 2022, 11:02

@domator Eko wyraźnie napisał wcześniej, że kupuje, takie potwierdzanie to sobie na priv urządzaj. Śmietnik by się robił, gdyby każdy sobie tak potwierdzał ruchy.

To może jeszcze wytłumacz, dlaczego mi dałeś -20? Jest tu jakaś niepisana zasada, że w ramach braku zgody odnośnie oceny postu i odwetu można kogoś zgnębić wielokrotnie większą negatywną oceną?

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: miso20 » poniedziałek, 24 stycznia 2022, 14:19

@leszek555 Jak chciałeś upomnieć domatora, to czemu nie dałeś 1 minusa, tylko wlepiłeś 7? Nie wojuj z kimś kto ma więcej minusów w zanadrzu, jeżeli ci przeszkadzają minusy - proste :mrgreen:

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: btcbtc » poniedziałek, 24 stycznia 2022, 23:09

Moim zdaniem caly ten system "reputacji" jest durny, dziecinada.
Zostawilbym tylko mozliwosc "polubienia" i napiwkowania postow.

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości