Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » środa, 5 kwietnia 2017, 12:58

The Real McCoin pisze: Posty pokazywane na forum też powinny być anonimowo wyświetlane.
Jest w tym pewien dobry pomysł, czyli skupienie się na treści, nie na nicku i naszym stosunku do niego. Ale jest też poważny minus - wtedy nie możemy chyba mówić o forum jako forum, ale o czymś w rodzaju crypto-chan. Tak forma anonimowych postów nie rozwinęłaby tak obszernych treści jak forum, raczej przypominałoby to tematyczny, zarchiwizowany chat.

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
adam1226 pisze: Zaraz dostaniecie minusy za offtop!!!
Dałbym -1 za to (ale nie daję) i uzasadnienie "groźby, mowa nienawiści, terror, spam"; byłoby wesoło jakbyś chwycił zarzutkę i się potem pultał. :D
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: baggins » środa, 5 kwietnia 2017, 13:39

Wymazywanie pisze: adam1226 pisze:
Zaraz dostaniecie minusy za offtop!!!


Dałbym -1 za to (ale nie daję) i uzasadnienie "groźby, mowa nienawiści, terror, spam"; byłoby wesoło jakbyś chwycił zarzutkę i się potem pultał.
jak akurat to odebrałem jako żart w kontekście poprzednich postów... może i Ty żartujesz, ale nawet już nie próbuje tego zakładać po ostatnich moich problemach w tym wątku
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » środa, 5 kwietnia 2017, 13:44

@baggins, Wyluzuj się człowieku. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: baggins » środa, 5 kwietnia 2017, 14:09

@Wymazywanie ... daj spokój... boję się cokolwiek napisać bo może kogoś znowu urażę ;)
nawet odpuściłem komentarz pod jednym z Twoich postów w wątku o kursie bo stwierdziłem, że może się czepiam i znowu będę musiał tłumaczyć, że nie jestem koniem
albo straciłem zdolność zrozumienia bliźnich albo część bliźnich to czubki.... to ostatnie zdaje się potwierdzać fakt, że mam głównie "zatarczki" z traderami, a gdzieś czytałem badania, że żeby być dobrym traderem trzeba być trochę psychopatą ;)
... aż boję się pomyśleć jak zryte berety muszą mieć traderzy bitcoinowi ;)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Bitmar » środa, 5 kwietnia 2017, 14:21

baggins pisze: boję się cokolwiek napisać bo może kogoś znowu urażę
baggins pisze: aż boję się pomyśleć jak zryte berety muszą mieć traderzy bitcoinowi
Właśnie uraziłeś ze 2/3 forum :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: baggins » środa, 5 kwietnia 2017, 14:28

@Bitmar ...no popatrz, a chciałem skomplementować, przecież napisałem "dobrzy traderzy" :)
ja tam mógłbym poświęcić trochę zdrowia psychicznego, żeby móc zarabiać na tradingu :mrgreen:
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » środa, 5 kwietnia 2017, 18:06

baggins pisze: @Wymazywanie ... daj spokój... boję się cokolwiek napisać bo może kogoś znowu urażę
nawet odpuściłem komentarz pod jednym z Twoich postów w wątku o kursie bo stwierdziłem, że może się czepiam i znowu będę musiał tłumaczyć, że nie jestem koniem
Ja nie gryzę, forum jest od tego by rozmawiać, dyskutować czy się kłócić. Każda z tych form może być owocna dla dwóch stron.
baggins pisze: a gdzieś czytałem badania, że żeby być dobrym traderem trzeba być trochę psychopatą
Gdzie dokładnie? Bo to się raczej gryzie. Psychopaci nie respektują norm i wartości uznawanych przez ogół, są aspołeczni, mają problem z moralnością lub wręcz nie posiadają synderezy (tzw. "prasumienie"), są często agresywni i mają skłonność do dominowania, sadyzmu; są egocentrykami, egoistami, empatia jest im obca, nie mają dystansu do siebie i otoczenia, raczej nie są zdolni do trwałych pozytywnych relacji międzyludzkich itd.

To nie są dobre cechy tradera. Psychopata nie rozumiejący i nie respektujący norm społecznych, nie respektuje ich w każdym pomniejszym obszarze. Czyli przegrywający na giełdzie psychopata nie akceptuje, że jest to wynik jego błędu, ale szuka winnego gdzie indziej. Oprócz tego, że by rozpierdzielił komputer jeśli jest impulsywny, to mógłby nawet zrobić coś w stylu wjazdu do siedziby giełdy jak w filmie http://www.filmweb.pl/film/Zak%C5%82adn ... 016-668815 bohater wjeżdża do studia naganiacza telewizyjnego. Chociaż w tym filmie akcent położono na to, że ludzie zostali oszukani na crashu i bohater niby czubek, ale ma rację (film taki sobie, na początku lepszy, potem naciągany).

Ciężko o dobre zajęcia/zwody dla prawdziwych psychopatów, trading nie jest takim zajęciem na pewno.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: baggins » środa, 5 kwietnia 2017, 18:35

@Wymazywanie
Wymazywanie pisze: Psychopaci nie respektują norm i wartości uznawanych przez ogół,
mnie to tam idealnie pasuje... kupuj gdy krew się leje, bądź ostrożny gdy inni są chciwi ;)
ale serio, nie mogę znaleźć na szybko tego materiału ale wrzuć w wujka google te dwa słowa i zobaczysz, że jest coś na rzeczy, np.

"Dan Novick, wieloletni gracz giełdowy, a jednocześnie psychopata został zapytany przez profesora Duttona o receptę na sukces na giełdzie. Według Novicka dobry trader to taki, po którym nie można poznać na koniec dnia czy właśnie zarobił miliony, czy stracił wszystko. "To jest profesja, która może cię całkiem wykończyć, jeśli jesteś wrażliwy. […] Widziałem graczy, którzy płakali i byli psychicznie zniszczeni po ciężkiej sesji pod koniec dnia. Presja, środowisko, ludzie, to wszystko jest brutalne" - mówił Novick i tłumaczył, że kluczem jest, aby emocje nie miały wpływu na podejmowane przez nas decyzje. To, co wydarzyło się wczoraj, nie może mieć wpływu na to, co się dzieje dzisiaj. Psychopatom nie trzeba tego tłumaczyć."

jakiś inny link tutaj...https://www.forbes.com/sites/chrisbarth ... 041cc9527a
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: amneziahaze » niedziela, 9 kwietnia 2017, 04:22

Ja nie gryzę, forum jest od tego by rozmawiać, dyskutować czy się kłócić. Każda z tych form może być owocna dla dwóch stron.
Gryziesz i minusujesz do oporu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » czwartek, 13 kwietnia 2017, 11:26

Hmm czy dałoby rade wprowadzić 0 reputację. Czasem potrzeba zwrócić na cos uwagę i wtedy niestety trzeba dać minusa chociaz "przewinienie" niekoniecznie na to zasługuje
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 13 kwietnia 2017, 11:44

Chyba w takim przypadku "trzeba" zrobić posta w odpowiedzi z kontrowersyjnym cytatem.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » czwartek, 13 kwietnia 2017, 13:07

rav3n_pl pisze: Chyba w takim przypadku "trzeba" zrobić posta w odpowiedzi z kontrowersyjnym cytatem.
No wlasnie chcialbym tego uniknac.. bo jednak zalezaloby mi zeby w miare mozliwosci byl jak największy porządek
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Bitmar » czwartek, 13 kwietnia 2017, 13:08

@adam1226, od tego masz PW :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » czwartek, 13 kwietnia 2017, 13:26

Bitmar pisze: @adam1226, od tego masz PW :)
Pw to ja mam glownie od "interesów " a do tego jak ostatnio sie okazalo pw bywa zawodne
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: pm7 » sobota, 15 kwietnia 2017, 17:18

adam1226 pisze: Hmm czy dałoby rade wprowadzić 0 reputację. Czasem potrzeba zwrócić na cos uwagę i wtedy niestety trzeba dać minusa chociaz "przewinienie" niekoniecznie na to zasługuje
Mi czasami brakuje ułamkowej ujemnej reputacji, np. -0.2 :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: devega » sobota, 15 kwietnia 2017, 18:39

pm7 pisze: i czasami brakuje ułamkowej ujemnej reputacji, np. -0.2 :)
Myślę, że powinny być dostępne minimum 3 miejsca po przecinku ;)

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: rav3n_pl » sobota, 15 kwietnia 2017, 20:22

Jesteśmy na forum BTC, musi być 8 miejsc XD
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 8 maja 2017, 01:13

Poprawię wam humor. ;) Zgłaszam do modów bezczelny atak plusami reputacji przez prezesa. Jest to rodzaj trollingu po to by nie uczestnicząc w dyskusji postawić się na wywyższonej pozycji. @prezes dawaj minusy nie jakieś toksyczne troll plusy! A najlepiej normalną dyskusję na argumenty w wolnym czasie. Pozdr.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: prezes » poniedziałek, 8 maja 2017, 07:59

@Wymazywanie, powinieneś sobie założyć nowy temat: "Gorzkie żale zplusowanych" i tam wyrzucić wszystko co Ci leży na wątrobie, a nie zaśmiecać ten temat. Myslę, że wielu osobom poprawiłeś humor, a najbardziej to chyba mnie :lol:

Tak na marginesie ten wątek sam założyłeś, chyba masz problemy i z minusowaniem i plusowaniem, nie będę oceniał ale nie wygląda to dobrze.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 8 maja 2017, 11:14

I bardzo dobrze ze jest ten watek. W sumie musze sobie dodac do stopki linka dla zminusowanych zeby mi nie zasmiecali pw...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości