Problem z Bitcurex i problem z Polskim Forum Bitcoin

Początkujący
Posty: 124
Rejestracja: 2 grudnia 2015
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Bitcurex i problem z Polskim Forum Bitcoin

Postautor: Adrix » wtorek, 18 października 2016, 17:55

@chemik, temat również nie tak dawno podnosiłem. Moderatorzy wychodzą z założenia że najlepszą metodą moderacji jest zabranie głosu nowym użytkownikom forum. Należy przyjąć to do wiadomości, ja spasowałem i przeszedłem na tryb read-only. Dyskusję zawsze można prowadzić na wykopie jest tam kilka ogarniętych osób.

Tutaj gotowy kod do wdrążenia:

Kod: Zaznacz cały

if($posty<10 && $register > (time()-(365*86400)) ) {
     header('Location: wykop.pl/tag/bitcoin');
}
i trolli nie będzie :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 18 października 2016, 18:08 przez Adrix, łącznie zmieniany 1 raz.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Problem z Bitcurex i problem z Polskim Forum Bitcoin

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 18 października 2016, 18:06

Adrix pisze: Moderatorzy wychodzą z założenia że najlepszą metodą moderacji jest zabranie głosu nowym użytkownikom forum
Nieprawda.
Po prostu fala nowych userów powstała na bazie jakiegoś wydarzenia w ok 80% składa się z trolli, kilku sensownych osób i paru nieogarów z których z czasem coś będzie.
Jak ktoś zaczyna od "jaki to ja jestem mądry i wiem wszystko" a co drugie zdanie narzeka jakie to ma ograniczenia a w żadnym poście nic sensownego nie dodaje, to nie ma szans na zwiększenie rangi nawet po roku i 1000 postach.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

Problem z Bitcurex i problem z Polskim Forum Bitcoin

Postautor: ExcaliburPLL » wtorek, 18 października 2016, 18:52

Nie łosiu ale znam regulamin w przeciwieństwie do Ciebie
Żeby minusować, trzeba mieć min 50 punktów reputacji, czyli na negatywne ocenianie trzeba sobie zasłużyć. Zakładanie kont trollowych aby, szkodzić innym się nie uda. Plusować, można od użytkownika "żółtego".
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

Problem z Bitcurex i problem z Polskim Forum Bitcoin

Postautor: ArekW » wtorek, 18 października 2016, 22:07

rav3n_pl pisze: Nieprawda.
Po prostu fala nowych userów powstała na bazie jakiegoś wydarzenia w ok 80% składa się z trolli, kilku sensownych osób i paru nieogarów z których z czasem coś będzie.
Jak ktoś zaczyna od "jaki to ja jestem mądry i wiem wszystko" a co drugie zdanie narzeka jakie to ma ograniczenia a w żadnym poście nic sensownego nie dodaje, to nie ma szans na zwiększenie rangi nawet po roku i 1000 postach.
To zachowania ewolucyjne, młodzi chcą wygryść starych. Dodałbym coś o samicach i ich pokrywaniu ale na tym forum to raczej nie wchodzi w rachubę ;-)

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 października 2016
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z Bitcurex i problem z Polskim Forum Bitcoin

Postautor: alabaster » środa, 19 października 2016, 09:54

@ExcaliburPLL:
Nie łosiu ale znam regulamin w przeciwieństwie do Ciebie

Żeby minusować, trzeba mieć min 50 punktów reputacji, czyli na negatywne ocenianie trzeba sobie zasłużyć. Zakładanie kont trollowych aby, szkodzić innym się nie uda. Plusować, można od użytkownika "żółtego".
Nie wiem do kogo się właściwie zwracasz excalibur, ani o co ci chodzi. Od kogo znasz lepiej regulamin?
Może najpierw sam, prócz regulaminu na blachę, naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem (i spokojem), nie tylko tobie zresztą by się ta sztuka przydała, nie wspominając o odrobinie kultury osobistej (doprawdy nie wiem, za co ten łoś- pytam jak normalny człowiek, a ten mnie od łosi... szaleju się najadłeś chłopcze?)
O jakim minusowaniu tu i komu inputujesz ? :
dlaczego nie mogę pozytywnie oceniać postów z tematów tylko do czytania?
Teraz proszę mi na spokojnie odpowiedzieć, co jest nie tak w tym pytaniu, że tak skaczesz, jak nie przymierzając naćpany kangur? (no chyba że to nie o to ci chodziło i nie do mnie, to sorry- zwracam honor, ale o co w takim razie??)

rav3n_pl:
Jak ktoś zaczyna od "jaki to ja jestem mądry i wiem wszystko" a co drugie zdanie narzeka jakie to ma ograniczenia
Wskaż mi może, nieogarze, choć jednego, który w "co drugim zdaniu narzeka jakie to ma ograniczenia", a może zakumam o co i Tobie chodzi.
Może i jestem tu nowy ale wyraźnie widzę, że na tym forum kilku osobom sodówa uderzyła do głowy, i nie są to wcale nowi userzy.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Problem z Bitcurex i problem z Polskim Forum Bitcoin

Postautor: rav3n_pl » środa, 19 października 2016, 11:17

Problem rozwiązany - @alabaster dostał bana na życzenie.
Temat zamykam.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość