Wasze propozycje nowych działów na forum

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 28 lutego 2017, 00:20

Piramidy idą do kosza, tam ich nie widać. Po ro robić reklamę? Potem google w zapytaniu będzie na forum kierować... Zły pomysł.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: altcoin » wtorek, 28 lutego 2017, 00:31

Z punktu widzenia forum i seo powinny znikać, ale z punktu widzenia forumowiczów byłyby ostrzeżeniem.

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: Bult » wtorek, 28 lutego 2017, 00:36

altcoin pisze: Dobrze byłoby utworzyć dział CPU-mining. Zwłaszcza dla nowicjuszy, bo jeszcze nie wiedzą czy inwestować w sprzęt a na komputerze też można coś kopać.
Pomysł dobry choć ja bym rozszerzył to o podział 1. ASIC, FPGA - wyspecjalizowane urządzenia 2.CPU,GPU czyli PC i pochodne. W każdym z nich dopiero dodać podział jaki jest teraz w Generowaniu Monet.
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: adam1226 » wtorek, 28 lutego 2017, 04:52

rav3n_pl pisze: Piramidy idą do kosza, tam ich nie widać. Po ro robić reklamę? Potem google w zapytaniu będzie na forum kierować... Zły pomysł.
Nofollow/noindex
I/Lub autozamiana linkow na tekst
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: adam1226 » środa, 21 czerwca 2017, 07:47

@Bitmar mam kilka, mysle, ze dobrych propozycji, tylko musze wiedziec czy je wezmiesz pod uwage, bo pisac w proznie to juz mi sie znudzilo. Jesli nie, napisz mi na pw dlaczego, jestem ciekaw czy moje domysly sa sluszne :p
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 83
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: Gromix » niedziela, 30 lipca 2017, 19:31

Witajcie, wraz z kolegami chcę założyć nieoficjalną grupę fanów kryptowalut siedzących na komunikatorze głosowym. Będziemy na bieżąco komentować wydarzenia ze świata krypto i zachowanie rynku. Niestety, nie znalazłem nigdzie działu gdzie mógłbym napisać takie ogłoszenie, że szukamy ludzi do takiej grupy. Bardzo proszę o utworzenie działu w tablicy ogłoszeń "Inne" lub po prostu "Poszukuję". Ewentualnie proszę o informację gdzie mogę napisać taki post?

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: pm7 » poniedziałek, 31 lipca 2017, 20:58

@Gromix, https://forum.bitcoin.pl/viewforum.php?f=15 dział "Linki" będzie chyba najbardziej odpowiedni.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: Wymazywanie » środa, 2 sierpnia 2017, 22:41

@Bitmar, Może wydzielić tematy BCH do osobnego działu "BCH"? Bo ani to do końca altcoin stworzony od nowa ani tym bardziej coś, co podpada do pisania w dziale "Bitcoin". Chyba osobny dział rozwiązałby ten problem. Ew. pasuje jednak bardziej do "Alternatywne kryptowaluty" niż jako doczepka do działu "Bitcoin" jaką próbuje obecnie być.
@Bitmar, Obecność BCH w dziale Bitcoin może być myląca dla super-nowych, którzy jeszcze pomyślą, że to to samo co BTC. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

toa
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 1 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: toa » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 09:32

Cześć. Może podforum IOTY powinno już powstać?

K.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: Piffinator64 » wtorek, 19 grudnia 2017, 22:26

Dział "Bezpieczeństwo" powinien być podzielony na dwie części. Jedną dotyczącą bezpieczeństwa związanego z bitcoin i innymi kryptowalutami, a drugą dotyczącą bezpieczeństwa komputerowego ogólnie, poświęconą też tematom szyfrowania, szyfrowanej komunikacji, inwigilacji masowej, prywatności, kryptoanarchizmu czy handlu darknetowemu.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: stokarz » środa, 20 grudnia 2017, 00:26

Chciałbym zaproponować stworzenie subforum NEO. Obecnie jeśli chodzi o aktywność społeczności, jest jednym z najbardziej aktywnych projektów na świecie, świadczy chociażby o tym 50 tysiecy stałych, zarejestrowanych czytaczy reddita NEO. Kiedy założyłem temat o neo na naszym forum, spotkał się on z dużym zainteresowaniem. Widzę rownież, że wraz ze wzrostem ceny, pierwsze ICO na NEO - Red Pulse, zyskało zainteresowanie polskiej społeczności. Już dziś wiadomo, że następny rok przyniesie nam conajmiej kilkadziesiąt nowych ICO. A to dopiero początek. Wraz z angażowaniem się w projekt społeczności istenieje szansa, że NEO stanie się tak popularne jak chociażby Eth. W dodatku powstają kolejne grupy deweloperskie na świecie - cieżko jest nie dostrzec potencjału całego projektu. Co ciekawe, w konkursie organizowanym przez NEO wraz z Microsoftem, wśród 300 zespołów z całego świata, są rownież zespoły z naszej Polski!

Oświadczam rownież, że w przypadku powstania takowego działu będę, na pewno pierwszym chętnym, aby go rozwijać, a także wnosić wiedzę dla polskiej społeczności, gdyż nigdzie w całym internecie, nie ma DOBRYCH opracowań i danych o NEO (w języku polskim). W języku angielskim są jednak nadal opracowanie ich i zrozumienie, a także znalezienie nie jest rzeczą łatwą, szczególnie jeśli chodzi o tłumaczenie terminów technologicznych i działania poszczególnych systemów.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: pm7 » czwartek, 21 grudnia 2017, 16:34

Piffinator64 pisze: drugą dotyczącą bezpieczeństwa komputerowego ogólnie, poświęconą też tematom szyfrowania, szyfrowanej komunikacji, inwigilacji masowej, prywatności, kryptoanarchizmu czy handlu darknetowemu.
Na forum nie ma obecnie dużo tematów na te tematu. Tematów o hadnlu w darknecie raczej w ogóle tu nie będzie (legalność).

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: Piffinator64 » sobota, 23 grudnia 2017, 20:15

Ale miałem na nyśli dyskusję, nie o prowadzenie handlu. Na ogólnych forach jest mnóstwo tego, np.

https://www.reddit.com/r/DarkNetMarkets/

Mogłoby to przyciągnąć wiele osób i wzbogacić forum o inne poglądy.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: Bitmar » sobota, 23 grudnia 2017, 20:32

stokarz pisze: Oświadczam rownież, że w przypadku powstania takowego działu będę, na pewno pierwszym chętnym, aby go rozwijać, a także wnosić wiedzę dla polskiej społeczności,
Trzymam za słowo: https://forum.bitcoin.pl/viewforum.php?f=125

@Piffinator64, Taki dział jak najbardziej jest OK, pod warunkiem, że nie łamiemy prawa lub nie namawiamy i radzimy jak prawo łamać (za co będę banował bez ostrzeżenia).
https://forum.bitcoin.pl/viewforum.php?f=126

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: stokarz » sobota, 23 grudnia 2017, 23:41

Bitmar pisze:
stokarz pisze: Oświadczam rownież, że w przypadku powstania takowego działu będę, na pewno pierwszym chętnym, aby go rozwijać, a także wnosić wiedzę dla polskiej społeczności,
Trzymam za słowo: https://forum.bitcoin.pl/viewforum.php?f=125

@Piffinator64, Taki dział jak najbardziej jest OK, pod warunkiem, że nie łamiemy prawa lub nie namawiamy i radzimy jak prawo łamać (za co będę banował bez ostrzeżenia).
https://forum.bitcoin.pl/viewforum.php?f=126
Miałem na myśli NEO a nie NEM :D

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: rav3n_pl » środa, 27 grudnia 2017, 11:23

Proponuję przenieść kopanie do głównego menu, nie w forki i alty jak jest teraz.
Zrobi to trochę zamieszania, ale będzie łatwiejsze do znalezienia.
Dziennie nawet kilkanaście tematów tam przenoszę.
/Kopanie kryptowalut/gpu-asic-cpu
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: Piffinator64 » środa, 27 grudnia 2017, 15:43

Bitmar pisze: Taki dział jak najbardziej jest OK, pod warunkiem, że nie łamiemy prawa lub nie namawiamy i radzimy jak prawo łamać (za co będę banował bez ostrzeżenia).
"Anonimowość" to bardzo grube słowo. Bym nie przesadzał. Lepsze byłyby chyba te przeze mnie podawane albo coś podobnego.

Jeżeli któryś z moderatorów nie miałby nic przeciwko, to mogę potem poszukać i wysłać listę tematów z forum, które dotyczą tematyki bezpieczeństwa komputerowego i które możnaby w związku z tym przenieść.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: gandzialf » czwartek, 18 stycznia 2018, 23:32

Może dział dotyczący forków ? Albo choć dedykowany temat ale nie wiem gdzie można by go wsadzić.
Np zaraz ma być jakiś ETHZero a nic o tym nikt nie mówił.

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: pm7 » sobota, 20 stycznia 2018, 11:52

Forki powinny być w działach danych walut (np. ETH), jeżeli fork się upowszechni wtedy można mu ewentualnie nowy dział utworzyć (tak samo jak w przypadku nowych kryptowalut).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wasze propozycje nowych działów na forum

Postautor: wrip » piątek, 6 kwietnia 2018, 22:50

Czy odnośnik "Regulamin" w stopce może prowadzić do regulaminu? Bo na razie to on prowadzi do nie wiadomo czego.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości