Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3713
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: benq » niedziela, 22 lipca 2018, 21:40

@amneziahaze, Ja wiem, że jesteś tu bardzo długo. Przez te ponad 5 lat przeszedłeś już bańki, dołki, forki, portfele, hacki, scamy, rekordowe wzloty i upadki, mnożenie kapitału x5, utratę dużej części kapitału (te ostatnie 2 to zgaduj zgadula ;) )
i chyba nie zauważyłeś momentu, w którym z nooba szukającego wiedzy stałeś się jednym z tych "oświeconych".
Wiesz czego chcesz, wiesz z czym się to je, a większość tutaj musi do tego dojrzeć. Zapewne w ciągu tych 5 lat przeczytałeś większość teorii dotyczących AT, AF, przetestowałeś setki metod, zarobiłeś i straciłeś sporo kasy.
Czego jeszcze byś chciał się nauczyć? Wiesz wszystko co niezbędne do używania i tradowania. Masz wyrobioną swoją opinię na większość tematów. Trudno o powiew świeżości w tej sytuacji.
m.m pisze: - powiedziałem że krypto to skok na kasę, większość nie wprowadza niczego i nie rozwiązuje żadnych problemów, czas pokazał że miałem racje mimo że spora grupa nadal tego nie widzi.
Czy wchodząc na spotkanie różańcowe, ogłaszasz głośno, że ksiądz to naciągacz, oszust i złodziej?
Czy będąc w grupie kibiców Legii będziesz mówił, że to frajerski klub powiązany z ustawkami bukmacherskimi?
Czy siedząc na zjeździe miłośników Mickiewicza będziesz krzyczał, że tylko Słowacki jest najlepszy, a Mickiewicz to tandeta i bzdura dla ciemnego ludu?
Tymczasem wchodzisz na forum miłośników i pasjonatów kryptowalut, oznajmiasz im, że to, w co wierzą i inwestują własny czas oraz pieniądze to bzdura, oszustwo i skok na kasę. Po takim wstępie, dziwisz się, że łapiesz negatywne oceny i oskarżasz forum o stronniczość. W trzech przytoczonych przeze mnie sytuacja zamiast złej reputacji czy bana dorobiłbyś się raczej siniaków lub pogruchotanych kości.
Do tego stawiasz się w roli mędrca, który przejrzał cały system, wszyscy inni są ślepi, tylko Ty znasz prawdę.
Come on.
m.m pisze: Bo dzisiaj dużą kasę robi się nie na krypto a na środowisku, mamy wysyp pseudo specjalistów, którzy po prostu chcą zarobić a by to zrobić muszą zaistnieć.
Ale tak jest w każdej branży, zresztą sam to napisałeś wyżej.
Po co ryzykować inwestycję w nieruchomości, skoro można zarobić na pisaniu o tym książek.
Po co ryzykować własną kasą na giełdzie, kiedy można zarabiać na szkoleniu z giełdy.
Zanim zadasz głupie pytanie - sprawdź, czy nie ma już na nie odpowiedzi:
www.instagram.com/cryptotalpl -> ABC kryptowalut dla początkujących (i nie tylko)

Weteran
Reputacja: 1862
Reputacja postu: 
0

Postautor: nariensi » niedziela, 27 października 2019, 15:53

nariensi przyszła tu się wypłakać i pogrozić :P

@Harmony
Ulżyło ci już dziecko? Mam nadzieję, że tak, minusuj na zdrowie! :D

Pamiętaj jedno - jeśli kiedykolwiek będziesz Ty i shinya do mnie bezpodstawnie podskakiwać i obraźliwie pyskować to nie mam zamiaru szczędzić punkcików. Nie mam żadnych ambicji na tym forum i możemy się spokojnie zminusować do zera, jeśli taka będzie potrzeba 8-)

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 234
Reputacja postu: 
0

Postautor: hassejo » niedziela, 27 października 2019, 21:24

benq pisze: niedziela, 22 lipca 2018, 21:40W trzech przytoczonych przeze mnie sytuacja zamiast złej reputacji czy bana dorobiłbyś się raczej siniaków lub pogruchotanych kości.
Do tego stawiasz się w roli mędrca, który przejrzał cały system, wszyscy inni są ślepi, tylko Ty znasz prawdę.
Come on.
jak czytałem ten fragment, w pewnym momencie uwierzyłem że piszesz o naszym forumowych duchu :lol:

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”