Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 15 marca 2018, 10:42

Przecież tutaj nie ma demokracji :D
Decyzję o usunięciu podejmuje moderator. Punktacja jest dla niego tylko podpowiedzią, ale może mieć inne zdanie :mrgreen:

PS
Demokratyczne wybory są do bani :evil:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: hassejo » czwartek, 15 marca 2018, 10:45

KryptoBanita pisze: Decyzję o usunięciu podejmuje moderator. Punktacja jest dla niego tylko podpowiedzią, ale może mieć inne zdanie
dziękuję za uświadomienie. tego akurat nie wiedziałem.
jeśli tak jest, to nie ma dyskusji na ten temat :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: janku66 » czwartek, 15 marca 2018, 10:46

hassejo pisze: Nie tylko trolla ?
Masz choć jeden przykład?

Możliwe, ale nie obserwuje takich skrajności.
Możliwość wystąpienia sytuacji nie sprawia automatycznie, że się wydarzy lub będzie wydarzać.
hassejo pisze: Jednak uważam, że demokratyczne wybory tak
Nie brnij w tym kierunku, bo i tu kiepsko to wygląda. Demokratyczne wybory kogoś z reguły faworyzują najczęściej grupę, która wygrała, a dyskryminują przegranych. Nie jest to sprawiedliwość. Jednak to temat na inny wątek.

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: WitoldC » czwartek, 15 marca 2018, 22:02

Ja rozumiem wyzwać kogoś od huji, ale takie coś :lol:

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » piątek, 16 marca 2018, 14:29

amneziahaze pisze: Napisałem, że użytkownik o pseudonimie Fibo daje, w mojej opinii, złe prognozy, ponieważ się nie sprawdzają, choć wydaje się większości inaczej.
No teraz to się ośmieszyłeś. Czytam wątek dość dokładnie od 3-4 lat. Życzyłbym Tobie i sobie 50-70% trafności z postów @Fibo. Twarde EW w jego wykonaniu naprawdę zdaje egzamin.

Co do reszty postu, przedłużasz operę mydlaną. Przypomnij sobie ile razy obrażałeś mnie w typowy chamski sposób (za co poszło przecież kilka banów i nawet ja tego nie zgłaszałem ale inni), jak wiele razy kreślisz obraz mnie jako ściemniacza, krętacza, lawiranta, naciągacza wykresowego itd.

Dopiero jak nazwałem to pomówieniami (którymi częściowo pewnie są, bo zarzucają mi oszukiwanie) nagle popuszczasz w pieluchę i spuszczasz z tonu, wołasz admina, moda i jest Ci przykro i "myślałem, że jest fajny" itp. gadki.

Zachowuj się jak dorosły facet. Mówisz A to nie dziw się, że ktoś mówi B. Ja nie będę pisał, że pada deszcz jak ktoś pluje mi w twarz i nazywa krętaczem itd.
amneziahaze pisze: Niech napisze, że nie lubi środków psychoaktywnych i będzie spokój
Stety niestety zbudowałem sobie w życiu dość duże portfolio silnych doświadczeń narkotykowych, z perspektywy czasu może nawet za duże. Mi Twoje pisanie po jaraniu zioła nie przeszkadza, dla mnie możesz pisać w jakimkolwiek chcesz stanie, ale niech ma to sens a nie będzie jakimś jakby hipsterskim zbitkiem "co mi na język ślina przyniesie". Swego czasu długimi miesiącami jarałem dzień w dzień i wiele rzeczy wydaje się człowiekowi zabawnych, a z zewnątrz wpada się naprawdę tylko w głupowatą wesołkowatość. Nie dziw się, że wielu ludziom nie pasują takie troszkę bełkotowate posty wskazujące na użycie. Dla ludzi nie używanie jest problemem, ale chyba raczej spamowatość jakiegoś posta.

Co do reputacji przeczytaj proszę znów co o niej uważam: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 20#p466399

Jestem w szoku, że danie Ci -20 x2, obszernie uzasadnione i głównie za pomówienia, tak bardzo Cię zaboli.

Jeszcze małą uwaga, piszesz "Trochę... wiesz, możesz nawijać makaron ziomom w piaskownicy." i kolejny raz mnie obrażasz bo poświeciłem dość dużo czasu na pisanie i wyjaśnianie, także przez pm rzeczy które mniej lub bardziej ale jednak były nowym ludziom przydatne.

Skończ pisać o mnie w tonie "krętacz, oszust, naciągacz" a absolutnie NIC do Ciebie nie będę miał.
Pozdrawiam
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: amneziahaze » piątek, 16 marca 2018, 19:32

Wymazywanie pisze: No teraz to się ośmieszyłeś. Czytam wątek dość dokładnie od 3-4 lat. Życzyłbym Tobie i sobie 50-70% trafności z postów @Fibo. Twarde EW w jego wykonaniu naprawdę zdaje egzamin.
Krócej ode mnie. Z tym ośmieszaniem, wymagasz ode mnie czegoś, samemu robiąc to samo.
Wymazywanie pisze: Co do reszty postu, przedłużasz operę mydlaną.
Nie ja ją wskrzesiłem, skąd my to znamy: wywołujmy idiotyczne problemy po to by w glorii i chwale je rozwiązywać.
Wymazywanie pisze: Przypomnij sobie ile razy obrażałeś mnie w typowy chamski sposób (za co poszło przecież kilka banów i nawet ja tego nie zgłaszałem ale inni)
Przypomnij.
Wymazywanie pisze: jak wiele razy kreślisz obraz mnie jako ściemniacza, krętacza, lawiranta, naciągacza wykresowego itd.
Przestań. Po prostu każdy człowiek na tej ziemi ma jakiś profil psychologiczny i swój sposób postępowania. Cokolwiek byś głupiego/mądrego nie napisał, nie można poddać ocenie, nie można napisać co się myśli, jakkolwiek by to infantylne nie było. Jak dla mnie jest. I co w związku z tym... pomówienia?
Wymazywanie pisze: Dopiero jak nazwałem to pomówieniami (którymi częściowo pewnie są, bo zarzucają mi oszukiwanie)
Konkrety. Samo wstawienie -40 jest manipulacją, ponieważ wyszło dołem w kursie, a Ty znowu musisz dorabiać ideologię, tj. gościowi ew wyszło górą, ja się nie zgadzałem, wyszło dołem. Wyszło dołem? Wyszło dołem.
Wymazywanie pisze: nagle popuszczasz w pieluchę i spuszczasz z tonu, wołasz admina, moda i jest Ci przykro i "myślałem, że jest fajny" itp. gadki.
Oczywiście, że jest mi przykro, bo przestałeś być w mojej opinii na tyle wiarygodny, co bym mógł myśleć o tym wszystkim wcześniej, tym bardziej także w analizie kursu. Poza tym chodzi mi również o ludzkie maniery, zasady etyczne, ludzie rzekomo chcieliby pomagać innym i stać się bardziej empatycznymi osobnikami względem ogółu, jednak ograniczanie się do forum czy ostrzegania leszczy przed upadkiem jest najprawdopodobniej niewłaściwą ścieżką. I mimo, że bardzo cenię Twój wkład to myślę, że coraz częściej się w tym gubisz, od nadmiaru analiz, od skupiania się na niepotrzebnych szczegółach, gdzie cel może być bardziej szlachetny i górnolotny, co za tym idzie nieporównywalnie lepszy od forumowych napinek kto kogo lubi, kto co o kim pisze. Ponadto co ważne akurat, wyśmiewałeś ew, samemu zwróciłeś mi nieświadomie na to uwagę, więc przebadałem temat, później kolejna osoba i kolejna, i muszę przyznać że coś w tym jest, liczenie fal to ślepy zaułek, bo cenę dyktuje co innego. No naprawdę mi przykro. Daj mi minusa, najlepiej -20. Serio.
Wymazywanie pisze: Zachowuj się jak dorosły facet.
Zachowuj się jak dorosły facet.
Wymazywanie pisze: Mówisz A to nie dziw się, że ktoś mówi B. Ja nie będę pisał, że pada deszcz jak ktoś pluje mi w twarz i nazywa krętaczem itd.
Atakujesz, plujesz jadem, minusujesz, tłumaczysz błędne prognozy, zachwalasz słabość, dorabiasz ideologie. Kto ma czas na takie pierdoły? Ja nie mam, spodziewałem się czegoś bardziej konkretnego.
Wymazywanie pisze: Jestem w szoku, że danie Ci -20 x2, obszernie uzasadnione i głównie za pomówienia, tak bardzo Cię zaboli.
W ogóle nie obchodzi mnie ta reputacja. Przychodzę tu w innym celu. Większośc ludzi przychodzi tu by potwierdzić swoje przypuszczenia, stosując zapytanie na przykład gdzie pójdzie kurs. Wewnątrz siebie, oni z reguły mają już własne przeświadczenie, szukają tu tylko potwierdzenia. Zła prognoza, strategia, kierunek powoduje że środowisko się samo wyleszcza, zatem branie udziału w dłuższej perspektywie razem ze wszystkimi mija się po prostu z celem, bo zazwyczaj będzie odwrotnie. Poza tym na pewno wiesz, że to krupier rozdaje karty. Popularność tutaj jest zgubna, ponieważ wszyscy grają pod podobny schemat, gruby wie pod co gra większość, wie kiedy puści cegłę, wie jak wywołać odbicie, wie co robi, większość wzoruje się na rzekomych guru i specjalistach od wykresów, rzeczywistość ich szybko weryfikuje, zwycięża wielka forsa oraz monopol, to steruje rynkiem, żadna super analiza, tym bardziej elliot czy fibo nie może być w 100% wiarygodna i nie naciągana, ponieważ cegłe zrzuci ten, który będzie chciał zrzucić, a nie natura, czy matematyczna logika. Cegła spadnie, tak samo jak wcześniej kurs był pompowany ceną i popularnością.
Wymazywanie pisze: Skończ pisać o mnie w tonie "krętacz, oszust, naciągacz" a absolutnie NIC do Ciebie nie będę miał.
Pozdrawiam
Nie w takim sensie i tonie, jednak nie odwołuję tego, że przeginasz, zapominając jednocześnie o meritum. Skoro uważasz, że celem samym sobie jest walka o mojszą rację na forum, no to muszę zareagować, bynajmniej jak dla mnie to się mija z prawdą, i nic nie poradzę, że mam taką opinię. Nie zgadzasz się, możesz dominusować, nie ma dla mnie problemu. Jak widzisz, akurat Ciebie coś boli, mimo że nie jest pisane wprost i bez podania argumentów, ja Ciebie negatywnie nie oceniam, wiele razy się powoływałem na Twoją wiedzę czy analizę, ostatecznie reasumując, nie jestem w stanie zgodzić się z pewnymi zachowaniami, jak na przykład panika przy 2.000usd, dla przykładu Smule, którego bardzo sobie cenię przewidywał szczyt przy 5.000usd i koniec bańki jednocześnie, i wielu innych równie cenionych podobnie, tym samym chcąc nie chcąc z reguły shortowałem mniej więcej alty do 16.000usd BTC, przypominam jednocześnie, że robiłeś podobnie zarzucając wiecznym optymistom przesadny nieuzasadniony optymizm, ostatecznie największą kasę zgarnęli konsekwentni holderzy i nic nie zrobimy z tym FAKTEM, zaś co do późnych Januszy, ludzi z kasą z zewnątrz przy końcu bańki choćbyś nie wiem jak się starał, Ty im nie jesteś w żaden sposób pomóc, nawet gdybyś bardzo tego chciał, oni i tak stracą, jak nie na szczycie bańki to przez głupie analizy innych, czy to w górę, czy w dół, whatever.
Ostatnio zmieniony piątek, 16 marca 2018, 20:37 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Zeyt » piątek, 16 marca 2018, 20:29

A wy dalej widzę jedziecie z tematem ^^ już z tydzień czasu to trwa...dajcie sobie po szlagu i dość ;) jak jeden tak i drugi jest wartosciowy, różnica poglądów zawsze będzie występować pomiędzy ludźmi... Jedynym problemem u was jest brak akceptacji stanowiska drugiego, czy to warte tak się rozpisywać tylko po to żeby na końcu i tak żaden nie przyznał drugiemu racji ?
Przez ten czas już byście przeczytali chociaż jakaś książkę, poszerzyli swoją wiedzę...
Chyba sami widzicie że do niczego to nie prowadzi...możliwe że dostanę minusy za mieszanie się w nie swoje sprawy.
Ale akceptacją stanowiska drugiej osoby jest bardzo ważna w życiu, oboje macie prawo mieć odmienne zdanie i wcale nikt nikomu nie musi przyznawać racji


Jedyne w czym wam przyznam rację obu to fakt że ostatnio reputacja stała się wyznacznikiem trafnych analiz, a wcale tak nie jest...ja miałem to szczęście trafić tu w miarę wcześnie i ogarnąć co jest warte brania pod uwagę a co nie ;) analizuje w sumie już sam, na forum tylko patrzę żeby szukać błędów w swoich analizach, błędów technicznych, nie spekulacyjnych.
Chłopaki mnie poprawiają a ja chłonę wiedzę, system reputacji chyba powinien zostać zniesiony, tylko zaś wystąpi problem z trollami, a admini i tak już mają ogrom roboty i sprzątania na tym forum


Aha, i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Zauważyłem że ranga uzytkownika na tym forum ma wręcz ogromny wpływ na ilość zbieranych punktów reputacji, przykładem jest choćby ergorg, jak był żółtkiem mial 600 postów i lekko ponad 200 repa, aktualnie za ostatnie 400 postów zgarnął prawie 600 repa, po zmianie na weterana ^^ I nie mówie że nie zasłużył, bo zasłużył, ma ogromny wkład w to forum i jest bardzo przyjaznym gościem, biorącym pod uwage wszystko i wszystkich.
Chodzi bardziej o to że ktoś z pomarańczowym czy niebieskim nickiem, napisze posta który generalnie za dużo nie wnosi do wątku, a zgarnia czasem wiecej repa niż ogół żółtków z trafnymi analizami na które poświecili także dużo czasu ;)
I wiadomo, staż ma wpływ na ocene takiego użytkownika, ale nie tak fest.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: awos » sobota, 17 marca 2018, 07:26

Jak widac po moim profilu, jestem tutaj od niedawana i za to,ze powiedzialem,ze polskie strony podaja z opoznieniem to co sie dzieje na swiecie zostalem zminusowany, sorry ale take jest prawda ale ja nie o tym.
Od kiedy to reputacja, minusy, plusy maja wplywaja na zawartosc postu ?
Jak z kims tutaj wymianiem poglady to nawet nie sprawdzam ile on ma minusow albo plusow bo to jakas dziwna mentalnosc "jestes zielony, gowno wiesz". TO jakies dziwne kopiowanie Wykopu, "nie dykutuje z toba bo jestes zielonka".
Jeszcze raz podkresle,ze obojetnie czy bede mial -10000 reputacji czy +10000 mam to gdzies, rozmawiajmy o faktach i otym jak rozpowszechnic crypto bo o to w tym wszystkim chodzi :)

aha i podtrzymuje, ze polskie strony nie sa na czasie z zachodnimi -do tej pory niektore wrzucaja "newsa", ze sprzedaz MtGox spowodowala crush BTC ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: amneziahaze » sobota, 17 marca 2018, 21:26

Zeyt pisze: jak jeden tak i drugi jest wartosciowy, różnica poglądów zawsze będzie występować pomiędzy ludźmi... Jedynym problemem u was jest brak akceptacji stanowiska drugiego, czy to warte tak się rozpisywać tylko po to żeby na końcu i tak żaden nie przyznał drugiemu racji ?
Akurat, niestety, mam solidne argumenty, jednak nic z takim delikwentem nie można na tym forum zrobić. Tutaj do tego potwierdza to kim jest w rzeczywistości oraz potwierdza tym samym to co o nim napisałem wyżej: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 77#p468477 Gdyby chociaż ktoś się w końcu zreflektował, co ten człowiek tutaj robi, co próbowałem akurat wyjaśnić, byłoby o wiele łatwiej dojść do jakiejś logicznej konkluzji. Nie piszę wprost, bo już kilka razy mnie straszył i wmanewrowywał jakieś rzekome pomówienia, jako że ów czyn jest ponoć karalny - złapać kogoś wielokrotnie na kłamstwie jest karalne. Pamiętajcie o tym.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Zeyt » sobota, 17 marca 2018, 21:36

@amneziahaze, argumenty argumentami, ale koniec końców nie masz na to wpływu
Wymazywanie może być najgorszym/najlepszym człowiekiem, możesz uważać że jest naganiaczem, ale nie możesz tego zmienić, tylko on sam może sie zmienić jeśli będzie uważać to za potrzebne dla swojego samorozwoju
Tak samo tyczy sie to Ciebie, piszesz pod wpływem, niektórych to wnerwia, trudno, muszą to zaakceptować, póki Ty sie nie zmienisz, to nikt Ciebie zmieniać nie może. Mogą co najwyżej spróbować Cie namówić do zmiany. I tak samo wymazywanie musi to zaakceptować.
Konsensusem w tym wypadku jest po prostu olanie jednego przez drugiego i na odwrót...
Macie odmienne zdania i oboje musicie to zaakceptować
Problemem jedynie jest tu system reputacji
Tak jak pisałem, system jest be :P Bo jedna osoba może dać 30 plusów, a druga tylko jeden

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 17 marca 2018, 21:59

Zeyt pisze: Tak jak pisałem, system jest be Bo jedna osoba może dać 30 plusów, a druga tylko jeden
Ale ten co może dać więcej nie ma tego za darmo. Zapytaj admina jak to wylicza. To chyba wypadkowa rejestracji, ilości postów i ocen. Wyobraź sobie, że każde nowe konto może dać -50 dziennie. Byłoby wtedy zakładanie kont dla draki by poharcować. :mrgreen:

Problem z amneziahaze czytaj dosłownie: ad rem, nie jako zwykłą sprzeczkę o nic. Szybko można zauważyć, że ostatnio jedyny jego cel to ośmieszenie mnie, a jedyne co mam do niego to by:
1) skończył pomawiać mnie,
2) skończył obracać w gówno cudzą pracę nad forum z wykresami i analizą, bo ludzie nie przedstawiają mu sprawozdań i dowodów zarobków.

Jego spam raczej nikogo nie interesuje (choć niektórych razi), podobnie jak analizy, bo nic ciekawego odnośnie wykresu nigdy chyba nie zamieszczał. Za to pierwszy do obracania w shit cudzej pracy i robienia z ludzi pozerów bo nie dostaje wyciągów ze stanu konta i zarobków. I na to (oraz na pomówienia) nie będzie przymykania oka i minusowanie jest sposobem oceny takich postów.

Dodano po 5 minutach 19 sekundach:
Dzisiejsza jego pasta (że grałem BCH jak było tanie mając o nim krytyczne zdanie, normalnie zbrodnia!:) była średnia, ale liczę, że nie stracił całkiem formy i niebawem będzie nowa i lepsza. 8-)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: amneziahaze » sobota, 17 marca 2018, 22:12

Zeyt pisze: @amneziahaze, argumenty argumentami, ale koniec końców nie masz na to wpływu
Wymazywanie może być najgorszym/najlepszym człowiekiem, możesz uważać że jest naganiaczem, ale nie możesz tego zmienić, tylko on sam może sie zmienić jeśli będzie uważać to za potrzebne dla swojego samorozwoju
Wiesz, psychoanalitykiem nie jestem, jednak nikogo tutaj nie zamierzam zmieniać. Po prostu mnie uwierają treści, które tu wypisuje na przestrzeni ponad dwóch lat przynajmniej, bo nie mają one po czasie odzwierciedlenia w rzeczywistości. I to on pisze o sektach, wyniszczając mi reputację systemem, którym jak widać nie można się obronić. Tj. matematyczna logika podpowiada, że w tej wojnie, którą sam wywołał może być tylko jeden zwyciężca i tylko jeden przegrany. Gdybym godził się na kolektyw nieprawdy, to bym siedział cicho jak mysz pod miotłą, jednak wydaje mi się, mam nadzieję, że ktoś bardziej ogarnięty zrobi w końcu z tym tałatajstwem porządek, bo trąci mi to jakąś formą patologii, w moim osobistym odczuciu.

Dodano po 4 minutach 39 sekundach:
Zeyt pisze: Tak samo tyczy sie to Ciebie, piszesz pod wpływem, niektórych to wnerwia, trudno, muszą to zaakceptować, póki Ty sie nie zmienisz, to nikt Ciebie zmieniać nie może. Mogą co najwyżej spróbować Cie namówić do zmiany. I tak samo wymazywanie musi to zaakceptować.
Pod jakim wpływem? Pod wpływem czego? Nie za to jestem aktualnie minusowany. Piszę pod wpływem emocji, bo nie podoba mi się manipulowanie systemem reputacji albo czymkolwiek innym, a już na pewno nie podoba mi się, niekonsekwencja we własnych poglądach. Jak można nazwać wiarę w lepszy projekt sektą? Ktoś poważny w ogóle rozumie logikę takiego zachowania? I czym jest Blockstream, kto go finansuje? Zabrnęli w ślepą uliczkę, sekta? A wiara w coś co nie działa jako technologia, tylko fama na fali popularności to co to niby jest? Ja jestem szczerym człowiekiem i nie zamierzam z tej ścieżki schodzić.

Dodano po 4 minutach 10 sekundach:
Zeyt pisze: Macie odmienne zdania i oboje musicie to zaakceptować
Zrozum, że przedstawiam odmienne zdanie, nie minusując. Zrozum, że ten gość minusuje każdego kto ma odmienne zdanie, a tym bardziej gdy zauważy, że coś w tej jego merytoryce jest nie halo, więc niestety może lepiej by było nie odwracać kota ogonem.

@Wymazywanko, a kiedy Ty masz czas na trejding tak poza tym skoro cały czas tu przesiadujesz i rozkminiasz kogo tu wykręcić, kogo ośmieszyć, co komu wmówić? Przecież ów zajęcie jest tak czasochłonne, że aż szkoda tych trejdów, które poświęcasz na swój własny trolling i spamowanie.

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
Wymazywanie pisze: Wyobraź sobie, że każde nowe konto może dać -50 dziennie. Byłoby wtedy zakładanie kont dla draki by poharcować. :mrgreen:
hue hue... poważny post, poważnego trejdera.

Dodano po 2 minutach 21 sekundach:
Wymazywanie pisze: Szybko można zauważyć, że ostatnio jedyny jego cel to ośmieszenie mnie, a jedyne co mam do niego to by:
1) skończył pomawiać mnie,
2) skończył obracać w gówno cudzą pracę nad forum z wykresami i analizą, bo ludzie nie przedstawiają mu sprawozdań i dowodów zarobków.
Mój jedyny cel to zwrócić Ci uwagę, jakie głupoty wypisujesz. Wystarczy przejrzeć Twoją historię postów i jak ów treść wygląda po czasie. Wygląda niestety w mojej opinii tragicznie i zupełnie niewiarygodnie do stanu faktycznego obecnie. Proste, prawda?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Zeyt » sobota, 17 marca 2018, 22:13

@Wymazywanie, ktoś kto ma range weteran z automatu zbiera więcej plusów za samą range,niektórzy zbierają plusy za śmieszne memy :P Co daje im potem też wiecej plusów do rozdania.
Jako dorosły człowiek powinieneś znać swoją wartość i nie zwracać uwagi na to kto co o Tobie mówi, myśle ze inteligentne osoby zdają sobie sprawe z wad i zalet każdego człowieka, nie patrząc na to kto o kim jakie ma zdanie.
A że jakiś zółty przeczyta jego post i będzie Cie oceniać w ten sposób w jaki on Cie opisał, świadczy tylko o głupocie żółtka
Chociaż patrząc na mentalność dzisiejszych ludzi to pewnie wiele by sie takich znalazło, sam pewnie bym walczył, taka natura faceta :P Nie można dać sobie pluć w twarz.
@amneziahaze, Nie wiem pod czego wpływem, może i nawet emocji, w co wątpie bo czytałem Twoje posty, i nawet składniowo czasem były cienkie ^^ Nie chce w to wnikać, to Twoja prywatna sprawa

Chce tylko zauważyć że powoli zaczynacie naprawdę poważną dyskusje która szkodzi wam obu, wyciągacie niekiedy stare konflikty i swoje błedy, które później ludzie mogą wykorzystac, czy ja wiem czy warto.
Już chyba lepiej na priv z czymś takim
@amneziahaze
Chyba że dogadamy sie tak że ja codziennie będe dawać Ci wszystkie plusy co by nadrobić minusy od Wymazywanie, a wy wzamian wspólnie zakończycie tą debate, bądź przeniesiecie sie na priv :P Bo naprawde oboje zaczynacie sobie szkodzić, a szkoda by ktoś z takim stażem i rangą był postrzegany przez pryzmat swoich błedów, a każdy ma do nich prawo, jesteśmy ludzmi wkoncu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 17 marca 2018, 22:21

amneziahaze pisze: I to on pisze o sektach, wyniszczając mi reputację systemem, którym jak widać nie można się obronić.
Człowieku, rusz w końcu łepetyną. Oceniam tylko Twoje posty w których pomawiasz mnie, obrażasz i trolujesz. Każda z 3 ocen minusowych (-20, -20, -10) jest obszernie uzasadniona. Tak, jest wysoka, ale wypracowałeś je sam. Masz gdzieś system reputacji a tu taki ból dupy, że ktoś jej używa pokazując Ci bzdury jakie wypisujesz na mój temat. Pisz wartościowe rzeczy, to będą dawane pozytywne oceny, obrażaj mnie dalej i troluj, to też zostanie adekwatnie ocenione.

Nie bądź dzieckiem.
Na dziś tyle. Przemyśl swoje postępowanie, jak już wspomniałem, niszczysz jedynie siebie urządzając sobie troll-krucjatę.
Bądź grzeczny i przeproś mnie jutro a Ci wybaczę wszelkie obrażanie. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: amneziahaze » sobota, 17 marca 2018, 22:28

Wymazywanie pisze: Jego spam raczej nikogo nie interesuje (choć niektórych razi), podobnie jak analizy, bo nic ciekawego odnośnie wykresu nigdy chyba nie zamieszczał.
Możesz do nieskończoności powtarzać ów tekst, a i tak okaże się w mojej opinii nieprawdą, ponieważ:
1) nie jesteś tu od początku, no chyba że korzystasz z multikont[ktoś to sugerował, może też na wszelki wypadek zminusuj] więc przyszedłeś nieco przed wprowadzeniem repa. Nie wiesz co było zatem wcześniej, zakładając, że korzystasz z jednego konta[w co też wątpię], nie rozumiesz jaki był klimat i poziom. Możesz sobie tylko przekleić stary temat.
2) zapętliłeś się na jakimś niby-pomawianiu, gdzie ja najgorszy[spamer, troll, głupek], mimo że stosuje argumenty do tego, które daje się potwierdzić Twoimi wcześniejszymi wpisami, Wymazywanie najlepszy hulaj dusza piekła nie ma, przypomnę Tobie tylko żebyś nie nazywał ludzi sekciarzami i nie pomawiał podmiotów, które czy tego chcesz czy nie chcesz - są nieskazitelnie czyste, podobnie jak moja wiedza na Twój temat i tego co wypisujesz. Piszę wprost, nie podoba mi się to co tu wyczyniasz. Sam wszczynasz problemy i jakieś chore dramy. Będę piętnować obłudę, choćby kosztem bana i wyzerowaniem własnej reputacji.
Wymazywanie pisze: Dzisiejsza jego pasta (że grałem BCH jak było tanie mając o nim krytyczne zdanie, normalnie zbrodnia!:) była średnia, ale liczę, że nie stracił całkiem formy i niebawem będzie nowa i lepsza. 8-)
Jako trejder, powinieneś sobie zdawać sprawę, że to nie krasnoludki wywindowały cenę BCH na 4.000usd, przy czym akurat też byłem, choć za trejdera stricte się nie uważam, ponieważ posiadam kilka innych źródeł dochodów, to jest dla mnie jasne, że nie zrobili to "wyznawcy danej sekty", co w mojej opinii jest pomówieniem całej społeczności. Każdy poważny człowiek przejdzie zresztą przy czymś takim bez większych refleksji, ponieważ jest to dlań kompletnym absurdem pozbawionym jakiejkolwiek logiki.
Wymazywanie pisze: Człowieku, rusz w końcu łepetyną. Oceniam tylko Twoje posty w których pomawiasz mnie, obrażasz i trolujesz. Każda z 3 ocen minusowych (-20, -20, -10) jest obszernie uzasadniona. Tak, jest wysoka, ale wypracowałeś je sam.
W takim razie, udowodnię Ci, że w mojej opinii wypracowałeś przynajmniej 8x tyle, co również będę podpierał argumentami w każdym swoim uzasadnieniu. Zadowolony?
Wymazywanie pisze: Nie bądź dzieckiem.
Na dziś tyle. Przemyśl swoje postępowanie, jak już wspomniałem, niszczysz jedynie siebie urządzając sobie troll-krucjatę.
Bądź grzeczny i przeproś mnie jutro a Ci wybaczę wszelkie obrażanie.
Za tego typu teksty i szczyt chamstwa z pewnością zostaniesz sowicie wynagrodzony.
Zeyt pisze: @amneziahaze, Nie wiem pod czego wpływem, może i nawet emocji, w co wątpie bo czytałem Twoje posty, i nawet składniowo czasem były cienkie ^^ Nie chce w to wnikać, to Twoja prywatna sprawa
Wiesz, zasadniczo, to nie wiem nawet kim jesteś, ani nie wiem co tutaj robisz, tak zupełnie serio.
Zeyt pisze: Chce tylko zauważyć że powoli zaczynacie naprawdę poważną dyskusje która szkodzi wam obu,
Tylko mi szkodzi. I to podwójnie. Gwarantuję Ci to.

Pozdrawiam i miłej nocy życzę.
Ostatnio zmieniony sobota, 17 marca 2018, 23:07 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 4 razy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: Zeyt » sobota, 17 marca 2018, 22:31

@amneziahaze, Też nie mam pojęcia kim jesteś i również nie mam pojęcia co tu robisz...super serio. Ale czytałem nie raz Twoje posty i widać pewną różnice, powiedziałbym że subtelną, ale skłamałbym :P
Wymazywanie z tekstem o przepraszaniu też dowalił do pieca, zawijam, nic tu po mnie.
Próbowałem

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: janku66 » sobota, 17 marca 2018, 22:34

amneziahaze pisze: Jak można nazwać wiarę w lepszy projekt sektą?
Wiesz, w myśl znaczenia jaką @wymazywanie użył słowo sekta to nawet użytkowników aparatów Nikon można tak nazwać. Użytkowników iphone. Właścicieli BMW podobnie. Choć w tych przypadkach decydowałyby w większości subiektywne oceny, a wyższość jednego nad drugim jest raczej umowna. BMW czy Audi? Argumenty czas start i po tysiącach stron jesteśmy w tym samym punkcie.

BTC czy BCH?
amneziahaze pisze: Ktoś poważny w ogóle rozumie logikę takiego zachowania? I czym jest Blockstream, kto go finansuje? Zabrnęli w ślepą uliczkę, sekta? A wiara w coś co nie działa jako technologia, tylko fama na fali popularności to co to niby jest?
Właśnie m.in. odpowiedzi na tego typu pytania zaprowadziły mnie do BCH. Wyższość jednego nad drugim nie jest, przynajmniej dla mnie, owocem gustu lub przyzwyczajenia, a jest owocem czasu spędzanego nad wgłębieniem się w projekt Bitcoin od samego jego początku. Bitcoin Cash jest tym co Satoshi wystartował na początku i to do mnie przemawia. Bitcoin Core... No cóż, ludzie po stronie Bitcoin Cash w większości wiedzą czym jest Core i cała ta banda, ludzie po stronie Legacy mają chyba lekko spaczone pojęcie ideii Bitcoin i celu dla jakiego ten projekt ożył.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: hassejo » wtorek, 20 marca 2018, 14:55

@scibi, za co niby minus :) ?
gdzie Ty tam widzisz spam ? uważam że moj komentarz był jak najbardziej na miejscu.

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: scibi » wtorek, 20 marca 2018, 14:59

@hassejo,
"ergorg pisze:
Qr Bbpost
Wśród tylu miśków na forum ktoś musi być bykiem. :D


Czyli taktyka/podejście o której wspomniał @Wymazywanie .
Jego esej utkwił mi w głowie :P"

A co ten post wnosil do dyskusji w tamtym wątku? Nic. Od tego masz opcje plażowania lub prac wiadomość.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Postautor: hassejo » wtorek, 20 marca 2018, 15:10

A co ten post wnosil do dyskusji w tamtym wątku? Nic.
A może to, że Wymazywanie bardzo mądrze napisał o nastrojach i granie pod nastroje, a raczej pod ich przeciwieństwo, o czym wspomniał również ergorg - a nie wszyscy czytają każdą stronę, więc to było warte przypomnienia wg mnie.
Jak widać, nie według Ciebie. :roll:

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości