Dyskusja ogólna na temat MINUSOWANIA. Gorzkie żale zminusowanych.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 515
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: __kot__ » poniedziałek, 4 września 2017, 00:45

@adam1226, W opisie profilu masz "Weteran" - to ogromne nieporozumienie.

1. Podlinkowałeś niewłaściwy post

2. Ocenę ode mnie dostałeś za notoryczne minusowanie niewygodnych Ci wypowiedzi. Nawiasem mówiąc próba stworzenia dyskusji pt. "Ustalmy na forum czym jest Bitcoin" to albo kabaret albo naplucie w twarz Bitmarowi i każdemu świadomemu uczestnikowi tego forum. Jeśli tego nie rozumiesz to skasuj konto i wstydu oszczędź.

3. Mam dosyć Twoich roszczeniowych/nadętych/pouczających wypowiedzi. Za takie wypowiedzi + banały, pustosłowie i spam będziesz otrzymywał ode mnie minusy.
Dash Core Team Project Manager
dash.org

Weteran
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 4 września 2017, 01:13

Mozesz minusowac profile.
Jesli jakiegos mojego minusa uwazales za przesadzonego, również wobec kogoś innego mogles pisac w tym temacie.
Zdaje sobie sprawe, ze nie raz mnie ponioslo ale jestem w koncu czlowiekiem a nie robotem przecież.

Minus(y) ode mnie to była taka proba zwrocenia Tobie uwagi na to, ze ostatnio zdarza Ci sie zbyt pochopnie interpretowac posty.
Mysle ze ja reputacji Ci nie popsuje, bo jak tylko mogę to plusuje Twoje posty - te sensowne.

kozaki_wiesi pisze:Przejdź do cytowanego posta dobrze byłoby ustalić czym lub kandydatem na co jest Bitcoin

@__kot__, nie ja wymyślilem to pytanie.
Fakt moze trochę mnie ponioslo bo nie jestem kozaki_wies i nie moge miec pewności czy dokładnie to co ja mial na myśli (tj. Ja funkcje btc dla większości obecnie) no ale zobaczymy, a moze i nie

Czasami banaly sa lepsze od tysiaca slow, bo inspiruja do głębokich przemyslen ;) no i na szybko latwiej jest napisac jedno zdanie niz wieloakapitowy elaborat ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2632
Reputacja postu: 
1

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 21 września 2017, 19:56

@adam1226, w formie albo ma problemy z rozumieniem posta, który jest o BTC jak najbardziej:

Post @Bitcoinek,-a niezły, pokazuje ciekawy i podobny fragment wykresu. Post wartościowy.
@adam1226, Szykuj się niebawem na duży minus za idiotyczne i niesprawiedliwe danie - i już nie będę tego cofał jak ostatnio. :P
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Reputacja: 350
Reputacja postu: 
2

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 21 września 2017, 20:21

Wracając do tematu:

Mnie ciągle ktoś minusuje i mam to głęboko w dupie.
"A poza tym uważam, że Bitcoin Core i SegWit powinny zostać zniszczone"

{{ Bitcoin.pl Elite Member, Bitcointalk ★Legendary★ [1344] }}
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » czwartek, 21 września 2017, 20:42

@Wymazywanie, moze zle zrozumialem, ale jeśli tak to dlatego ze bitcoinec wyrazil sie nieprecyzyjnie. Niech przeformuluje swojego posta z checia cofne minusa.

Dodano po 20 sekundach:
A minus mozesz dac mi nawet teraz

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 21 września 2017, 20:48

adam1226 pisze:Przejdź do cytowanego posta moze zle zrozumialem, ale jeśli tak to dlatego ze bitcoinec wyrazil sie nieprecyzyjnie.

Nie, nie dlatego, że wyraził się nieprecyzyjnie, ale... ...dlatego, że nie zrozumiałeś, po prostu. Jakbyś znalazł opisywany fragment i porównał z obecnym wykresem BTC, zrozumiałbyś o co mu chodzi (i to ciekawy fragment znalazł trzeba mu przyznać). Zamiast tego dajesz -1. Bo po co znaleźć fragment, po co myśleć o co chodzi gościowi. Widzisz słowo "Dash" i "o ku... dam minusa, bo to coś o Dashu, szybko!" . Minus za swój brak zrozumienia. "Brawo". :) Więcej myślenia życzę.

Dodano po 3 minutach 6 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze:Przejdź do cytowanego posta Mnie ciągle ktoś minusuje i mam to głęboko w dupie.

Prawda boli. Zwłaszcza te minusiki za chamskie posty pomiatające ludźmi. Wypieranie nie rozwiązuje problemu.
Zauważ, że jak piszesz normalnie, bez obrażania ludzi, to nie dostajesz za to raczej minusów.
Niektórzy jak widać pozostali w fazie przedszkolnej "JA! JA!". Ale fajnie, że coraz mniej piszesz w takim tonie. :)
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Początkujący
Reputacja: 324
Reputacja postu: 
1

Postautor: fusywszklanejkuli » czwartek, 21 września 2017, 21:28

@adam1226, masz chyba złą passę, Twoje niesłuszne minusowanie wystąpiło też w wątku o kursie BTC.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: adam1226 » czwartek, 21 września 2017, 21:34

@fusywszklanejkuli, ostatnio glownie czytam, ale to nie znaczy ze nie mam prawa do uwag, a nie chce znowu zaspoilerowac calego watku..
Dodalem wyjasnienie w spoilerze wezcie to pod uwage. A ten -1 potraktujcie jako komentarz po prostu. Dalbym "0" no ale poki co nie mozna :(

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
-3

Postautor: Wymazywanie » piątek, 22 września 2017, 00:00

adam1226 pisze:Przejdź do cytowanego posta Dalbym "0" no ale poki co nie mozna

Normalnie geniusz. Dać "0" to... ...Eureka! Nie dać nic. :) x+0=x
Satoshi Nakamoto

Wróć do „Opinie, propozycje, uwagi”