"Praca" optymalizacja aplikacji ADA za USDT

Regulamin forum
Pseudo waluty udające kryptowaluty lub z zamkniętym kodem źródłowym oraz inne uznane za SCAM
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 stycznia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Praca" optymalizacja aplikacji ADA za USDT

Postautor: Bercik » poniedziałek, 1 stycznia 2024, 04:02

Witajcie. Na wstępie napiszę, że jestem tu nowy i z góry przepraszam jeśli wybrałem zły dział.
Może miał ktoś do czynienia z podobną sytuacją, otóż napisała do mnie kobieta na Whatsapp, że ma ofertę "pracy dorywczej" a jako, że dodatkowy pieniądz w sumie zawsze się przyda to poprosiłem o szczegóły. Okazało się, że rozchodzi się o rzekome optymalizowanie aplikacji dla firmy ADA-Asia (z poziomu przeglądarki klika się przycisk) i za każdą apke Dostaje się jakieś grosze w formie USDT. Jedna seria optymalizacji to 40 kliknięć i po wszystkim można wypłacić kasę na swój portfel (w moim przypadku na Bybit). Nie chcę wchodzić w większe szczegóły ale aktualnie na Bybit mam 192 USDT (tylko 55 musiałem wpłacić ze swoich). Czy ktoś może powiedzieć czy to jawny SCAM a ja jestem idiotą i mam uciekać z tym co "zarobiłem"? A może ktoś z was też "zarabia" w ten sposób? Dodam tylko, że nic nie musiałem pobierać (poza portfelem Bybit ale nie z żadnych Reflinków tylko normalnie ze sklepu Play bo nie miałem żadnego innego portfela) a wszystko odbywa się z poziomu Przeglądarki Chrome i ta Kobieta zaprosiła mnie też na Whatsappową grupę w której jest 30 członków

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Praca" optymalizacja aplikacji ADA za USDT

Postautor: makur » poniedziałek, 1 stycznia 2024, 11:09

Bercik pisze: poniedziałek, 1 stycznia 2024, 04:02otóż napisała do mnie kobieta na Whatsapp, że ma ofertę "pracy dorywczej"
już nawet dalej nie czytam, bo wiadomo że jakieś oszustwo. Można zamknąć temat.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Praca" optymalizacja aplikacji ADA za USDT

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 1 stycznia 2024, 11:18

Bercik pisze: poniedziałek, 1 stycznia 2024, 04:02Czy ktoś może powiedzieć czy to jawny SCAM
tak, nic nie zarobisz, prędzej stracisz, narobisz sobie kłopotów, zablokuj ten numer i czasem nie loguj się na jakieś grupy "szczęśliwych wygranych, którzy będą cię przekonywać, że zarobili"
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Posty: 2901
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

"Praca" optymalizacja aplikacji ADA za USDT

Postautor: adamu79 » piątek, 5 stycznia 2024, 11:07

Bercik pisze: poniedziałek, 1 stycznia 2024, 04:02 Nie chcę wchodzić w większe szczegóły ale aktualnie na Bybit mam 192 USDT (tylko 55 musiałem wpłacić ze swoich). Czy ktoś może powiedzieć czy to jawny SCAM a ja jestem idiotą i mam uciekać z tym co "zarobiłem"?
Masz uciekać z tym co zarobiłeś - jeśli Ci się uda. Jeśli będzie jakaś weryfikacja w stylu, że musisz coś wpłacić żeby wyjąć to odpuść.
Na pokutę pięć zdrowasiek - idź i nie grzesz więcej ;)

Wróć do „SCAMY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości