Ostrzeżenie: oszustwo F-Cat? Gdzie jest prawda?

Regulamin forum
Pseudo waluty udające kryptowaluty lub z zamkniętym kodem źródłowym oraz inne uznane za SCAM
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 marca 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie: oszustwo F-Cat? Gdzie jest prawda?

Postautor: Genevra » środa, 15 marca 2023, 13:57

F-Cat to gra NFT, która robi furorę w społeczności inwestorów. Istnieje wiele opinii, że F-Cat to oszustwo, dowiedzmy się prawdy.
O F-Cat:
F-Cat to generacja gier rozwijanych na platformie blockchain, wydana przez firmę Qiya – studio gier technologicznych. Zainspirowani bezpańskimi dzikimi kotami, twórcy zaadaptowali grę F-Cat do cyfrowego świata zwierzaków, społeczności mini-gier.
Najważniejsze cechy projektu:
Cechą szczególną F-Cat jest to, że ma wiele nagród w postaci tokenów dla graczy z dobrymi strategiami lub wkładem w ekosystem F-Cat. Tutaj gracze będą pielęgnować F-Cat, zbierać skarby, uczestniczyć w społeczności, handlować przedmiotami w grze i magicznym kotem dla zysku.
To naprawdę rewolucyjny krok naprzód w branży gier. W większości dzisiejszych gier online gracze muszą się doładować, aby móc wyposażyć postacie i kupić przedmioty w grze. Jednak faktycznie zakupiony przedmiot wirtualny nadal jest własnością wydawcy. W grze F-Cat jest inaczej, masz rzeczywistą własność zwierząt domowych, ziemi, przedmiotów i możesz kupować, sprzedawać i przekazywać komukolwiek na Marketplace.
Aby móc dołączyć do ekosystemu F-Cat, gracze muszą dokonać początkowej inwestycji w adopcję pierwszego zwierzaka F-Cat. Jednak gracz może hodować inne F-koty poprzez kolekcję Baby Elf. Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby z powodzeniem wyhodować F-Cat, możesz zarobić bardzo wysokie zyski.
Jak grać w F-Cata
●Adopcja magicznego kota:
Aby dołączyć do gry, gracze muszą posiadać 1 oryginalnego F-Cata. F-Cats są podzielone na kilka grup o różnych cechach i cenach. Dlatego też, w zależności od posiadanego portfela oraz wymaganych cech F-Cat, gracze mogą mieć możliwość kupowania na MarketPlace.
●Codzienna misja w F-Cat:
W tej grze Play to Earn dostępny jest dzienny tryb misji, w którym gracze mogą otrzymywać codzienne żetony nagród. Gracze tracą tylko 1 energię boskiej esencji, biorąc udział w grze i pomagają podnieść poziom F-Cats, a także zdobywają żetony bonusowe za wykonywanie codziennych zadań. W zależności od charakterystyki twojego zwierzaka F-Cat, codzienne nagrody za misje będą miały różne wartości.
● System hodowlany F-Cat:
F-Cats potrafią nie tylko zbierać skarby, ale także tworzyć nowe magiczne koty. Każdy magiczny kot to 1 NFT i można nim łatwo handlować na F-Cat MarketPlace.
●Czy F-Cat to oszustwo?
Od czasu premiery F-Cat wywołał wiele kontrowersji wokół kwestii, czy jest to forma oszustwa Ponziego, model, który bierze pieniądze od tego drugiego, aby zapłacić za ten pierwszy? Ci, którzy dołączą wcześnie, odniosą ogromne korzyści, jakie przyniosą spóźnialscy.
Odróżnienie sposobu działania F-Cat od modelu Ponziego rzuci światło na to, czy F-Cat oszukuje użytkowników, czy nie.
●Ten sam punkt
Oba modele rozwijają się bardzo szybko, zawsze potrzebując nowych graczy, aby dołączyć do sieci, zmuszając ich do wydawania dużych pieniędzy na początku, ci drudzy będą musieli wydawać coraz więcej pieniędzy.
●Inny punkt
-Model Ponziego: jest formą oszustwa kredytowego w postaci mobilizacji kapitału, polegającej na zabraniu pieniędzy od tego drugiego, aby zapłacić temu pierwszemu. Ten model nie ma rzeczywistego produktu, ale celowo maluje uczestnikom iluzję planów inwestycyjnych, które nie istnieją. Zwykle operator obiecuje płacić wysokie zyski, aby przyciągnąć inwestorów.
-F-Cat: W przeciwieństwie do modelu Ponziego, F-Cat jest grą o walorach rozrywkowych, stosowaną w celu „Ochrony światowej społeczności dzikich kotów”, we współpracy z organizacjami charytatywnymi w celu wspierania dobra publicznego w formie sponsoringu , ratuj bezpańskie koty i wypłacaj fundusz miłosny graczom, otrzymując fundusze w grze.
Wniosek:
Analizując charakterystykę działania, rozwój ekosystemu F-Cat oraz przyszły potencjał F-Cat jasno widać, że nic nie wskazuje na to, by F-Cat oszukiwał graczy. Tylko dlatego, że Play-to-Earn jest tak nowy, wzbudził pewne obawy u tych, którzy chcą zainwestować.

Wróć do „SCAMY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość